Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
85.TJ Odry-SK SvinovČP sk. A26. 04. 2014 17:00PO (19. 04. 2014 17:00) 
84.TJ Sokol Kateřinky-TJ TŽ TřinecČP sk. A26. 04. 2014 17:00PO (19. 04. 2014 17:00) 
87.TJ TTC Vendryně-TJ Sokol DěhylovČP sk. B25. 04. 2014 18:00PO (19. 04. 2014 17:00) 
88.SKST Český Těšín-SKST PstružíČP sk. B22. 04. 2014 17:00PO (19. 04. 2014 17:00) 
89.TJ TTC Vendryně-TJ MSV Studénka AČP sk. B25. 03. 2014 18:30PO (15. 03. 2014 17:00) 
17.TJ MSV Studénka A-1. PM Ostrava ADIMU20. 03. 2014 17:3022. (23. 03. 2014 10:00) 
82.TTC Poruba B-VŠB Ostrava AKS II B19. 03. 2014 18:3021. (22. 03. 2014 17:00) 
81.TTC MG Odra GAS Vratimov B-SK Svinov BKS II B19. 03. 2014 17:0021. (22. 03. 2014 17:00) 
37.TJ Ostrava KST D-TTC Siko Orlová DKS I17. 03. 2014 18:0022. (23. 03. 2014 10:00) 
86.VŠB Ostrava A-SKST PstružíČP sk. B13. 03. 2014 19:30PO (15. 03. 2014 17:00) 
83.TJ Sokol Ropice-SK SvinovČP sk. A11. 03. 2014 18:45PO (15. 03. 2014 17:00) 
49.SKST Baník Havířov D-Vento Komorní Lhotka BKS II A09. 03. 2014 10:0020. (09. 03. 2014 14:00) 
78.TJ Odry B-TTC MG Odra GAS Vratimov BKS II B08. 03. 2014 14:0019. (08. 03. 2014 17:00) 
34.TJ Frenštát p. R. A-TJ Sokol Hrabůvka AKS I08. 03. 2014 10:0019. (08. 03. 2014 17:00) 
35.TTC Siko Orlová D-SKST Český Těšín AKS I07. 03. 2014 17:0019. (08. 03. 2014 17:30) 
36.TTC Bolatice A-TJ Sokol Brušperk BKS I07. 03. 2014 17:0019. (08. 03. 2014 17:00) 
47.TJ TŽ Třinec C-Orel Paskov AKS II A06. 03. 2014 18:0019. (08. 03. 2014 14:00) 
48.TJ TŽ Třinec C-TJ Frenštát p. R. BKS II A05. 03. 2014 17:0020. (09. 03. 2014 14:00) 
79.TJ Sokol Příbor A-TTC Poruba BKS II B04. 03. 2014 19:0019. (08. 03. 2014 17:00) 
31.TJ Ostrava KST D-TJ Frenštát p. R. AKS I01. 03. 2014 16:0017. (22. 02. 2014 10:00)kolize s 2. a 3.ligou
76.TTC MG Odra GAS Vratimov B-TJ Sokol Kateřinky BKS II B23. 02. 2014 14:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
73.TTC MG Odra GAS Vratimov B-KST Slezan Opava BKS II B22. 02. 2014 14:0017. (22. 02. 2014 17:00) 
32.SKST Český Těšín A-TTC Bolatice AKS I22. 02. 2014 10:0017. (22. 02. 2014 17:00) 
46.TJ Frenštát p. R. B-TJ Mořkov AKS II A19. 02. 2014 18:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
80.TJ Odry B-TTC Poruba BKS II B19. 02. 2014 18:0020. (09. 03. 2014 14:00) 
77.TJ Sokol Bobrovníky A-VŠB Ostrava AKS II B19. 02. 2014 18:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
45.SKST Český Těšín B-TJ Slovan VOKD Karviná AKS II A18. 02. 2014 18:0018. (23. 02. 2014 09:00) 
33.TJ Sokol Lískovec A-TTC Bolatice AKS I18. 02. 2014 18:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
74.TTC Poruba B-TJ Sokol Kateřinky BKS II B17. 02. 2014 18:3017. (22. 02. 2014 17:00) 
30.TJ Ostrava KST D-TJ Sokol Lískovec AKS I08. 02. 2014 17:0015. (08. 02. 2014 10:00) 
29.TTC Bolatice A-TJ Sokol Klimkovice AKS I08. 02. 2014 10:0015. (08. 02. 2014 17:00) 
44.SKST Baník Havířov D-Orel Paskov AKS II A06. 02. 2014 18:0016. (09. 02. 2014 14:00) 
75.TJ Sokol Bobrovníky A-SK Svinov BKS II B05. 02. 2014 17:3017. (22. 02. 2014 17:00) 
72.TTC Poruba B-TTC Bolatice BKS II B03. 02. 2014 18:0015. (08. 02. 2014 17:00) 
28.BSK Malenovice A-TTC Bolatice AKS I26. 01. 2014 10:0014. (26. 01. 2014 11:00) 
66.TJ Sokol Děhylov A-KST Slezan Opava BKS II B 13. (25. 01. 2014 17:00)v herně KST Slezan Opava
69.TJ Sokol Děhylov A-TJ Sokol Kateřinky BKS II B23. 01. 2014 18:0014. (26. 01. 2014 10:00) 
70.TJ Sokol Bobrovníky A-TTC Poruba BKS II B22. 01. 2014 18:0014. (26. 01. 2014 10:00) 
91.TJ Mořkov B-VŠB Ostrava AČP sk. B21. 01. 2014 18:00PO (18. 01. 2014 17:00) 
71.SK Svinov B-TJ Sokol Příbor AKS II B19. 01. 2014 14:0014. (26. 01. 2014 14:00) 
15.SK Svinov A-1. PM Ostrava ADIMU19. 01. 2014 10:0014. (26. 01. 2014 10:00) 
68.SK Svinov B-TJ Odry BKS II B18. 01. 2014 14:3013. (25. 01. 2014 14:00) 
14.SK Svinov A-KST Robot Mokré Lazce BDIMU18. 01. 2014 11:0013. (25. 01. 2014 17:00) 
67.TJ Sokol Bobrovníky A-TTC MG Odra GAS Vratimov BKS II B15. 01. 2014 18:0013. (25. 01. 2014 17:00) 
90.TJ TTC Vendryně-TJ Sokol RadvaniceČP sk. B14. 01. 2014 18:00PO (18. 01. 2014 17:00) 
43.SKST Český Těšín B-TTC Frýdlant BKS II A14. 01. 2014 17:3013. (25. 01. 2014 14:00) 
27.TJ Ostrava KST D-TJ Sokol Brušperk BKS I11. 01. 2014 15:0012. (11. 01. 2014 10:00) 
65.TJ Sokol Radvanice A-TJ Sokol Bobrovníky AKS II B11. 01. 2014 14:0012. (11. 01. 2014 17:00) 
13.SK Slávia Orlová A-TTC MG Odra GAS Vratimov ADIMU11. 01. 2014 14:0012. (11. 01. 2014 17:00) 
26.TJ Sokol Lískovec A-SKST Český Těšín AKS I10. 01. 2014 17:0012. (11. 01. 2014 17:00) 
12.1. PM Ostrava A-KST Robot Mokré Lazce BDIMU09. 01. 2014 18:0012. (11. 01. 2014 17:00) 
42.TJ Slovan VOKD Karviná A-SKST Baník Havířov DKS II A08. 01. 2014 18:0012. (11. 01. 2014 17:00) 
1.KST Robot Mokré Lazce B-1. PM Ostrava ADIMU20. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 17:00) 
51.TJ Sokol Bobrovníky A-TJ Sokol Radvanice AKS II B20. 12. 2013 17:0011. (21. 12. 2013 17:00) 
18.TJ Sokol Klimkovice A-TJ Sokol Hrabůvka AKS I18. 12. 2013 18:3011. (21. 12. 2013 10:00) 
39.TJ Slezan FM A-Vento Komorní Lhotka BKS II A17. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 17:00) 
19.SKST Český Těšín A-TJ Sokol Lískovec AKS I17. 12. 2013 17:0011. (21. 12. 2013 17:00) 
50.SK Svinov B-VŠB Ostrava AKS II B16. 12. 2013 17:3011. (21. 12. 2013 14:00) 
2.TJ TŽ Třinec A-TTC Frýdlant ADIMU14. 12. 2013 17:0011. (21. 12. 2013 17:00) 
4.TJ MSV Studénka A-TJ TŽ Třinec BDIMU14. 12. 2013 15:0011. (21. 12. 2013 16:00) 
63.TJ Sokol Bobrovníky A-TJ Sokol Děhylov AKS II B06. 12. 2013 18:009. (07. 12. 2013 17:00) 
38.SKST Baník Havířov D-TJ Slovan VOKD Karviná AKS II A04. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 10:00) 
11.TJ TŽ Třinec A-TTC MG Odra GAS Vratimov ADIMU01. 12. 2013 09:309. (07. 12. 2013 17:00) 
3.TTC MG Odra GAS Vratimov A-SK Slávia Orlová ADIMU30. 11. 2013 16:0011. (21. 12. 2013 17:00) 
41.TJ Mořkov A-Vento Komorní Lhotka BKS II A29. 11. 2013 18:309. (07. 12. 2013 17:00) 
64.TJ Sokol Bobrovníky A-TTC Bolatice BKS II B27. 11. 2013 18:0010. (08. 12. 2013 10:00) 
60.TTC MG Odra GAS Vratimov B-TJ Odry BKS II B23. 11. 2013 14:007. (23. 11. 2013 17:00) 
62.TJ Sokol Děhylov A-VŠB Ostrava AKS II B21. 11. 2013 19:008. (24. 11. 2013 10:00) 
59.TJ Sokol Bobrovníky A-KST Slezan Opava BKS II B20. 11. 2013 18:007. (23. 11. 2013 17:00) 
25.SKST Český Těšín A-TTC Siko Orlová DKS I19. 11. 2013 17:007. (23. 11. 2013 17:00) 
61.TJ Sokol Bobrovníky A-TJ Sokol Kateřinky BKS II B15. 11. 2013 17:308. (24. 11. 2013 10:00) 
8.TJ MSV Studénka A-SK Stolní tenis Pstruží ADIMU09. 11. 2013 10:005. (09. 11. 2013 16:00) 
9.TJ MSV Studénka A-Vento Komorní Lhotka ADIMU07. 11. 2013 17:306. (10. 11. 2013 10:00) 
58.KST Slezan Opava B-TTC Poruba BKS II B06. 11. 2013 18:006. (10. 11. 2013 10:00) 
40.SKST Baník Havířov D-SKST Český Těšín BKS II A06. 11. 2013 18:005. (09. 11. 2013 10:00) 
5.SK Svinov A-TJ MSV Studénka ADIMU26. 10. 2013 18:003. (26. 10. 2013 17:00) 
23.TJ Sokol Klimkovice A-TTC Bolatice AKS I25. 10. 2013 19:303. (26. 10. 2013 10:00) 
55.VŠB Ostrava A-KST Slezan Opava BKS II B24. 10. 2013 19:304. (27. 10. 2013 10:00) 
6.TJ Sokol Nová Bělá A-TJ MSV Studénka ADIMU24. 10. 2013 19:154. (27. 10. 2013 10:00) 
54.TJ Sokol Děhylov A-TTC MG Odra GAS Vratimov BKS II B24. 10. 2013 19:003. (26. 10. 2013 17:00) 
24.TJ Sokol Hrabůvka A-TTC Bolatice AKS I23. 10. 2013 18:304. (27. 10. 2013 10:00) 
56.TJ Sokol Bobrovníky A-TJ Sokol Příbor AKS II B23. 10. 2013 18:304. (27. 10. 2013 10:00) 
53.TJ Sokol Bobrovníky A-TJ Odry BKS II B22. 10. 2013 18:003. (26. 10. 2013 17:00) 
52.SK Svinov B-KST Slezan Opava BKS II B21. 10. 2013 18:303. (26. 10. 2013 14:00) 
7.TJ TŽ Třinec A-1. PM Ostrava ADIMU19. 10. 2013 16:004. (27. 10. 2013 10:00) 
57.TJ Sokol Děhylov A-TTC Poruba BKS II B17. 10. 2013 19:004. (27. 10. 2013 10:00) 
22.TJ Sokol Kateřinky A-TTC Siko Orlová DKS I13. 10. 2013 14:002. (13. 10. 2013 10:00) 
20.TJ Ostrava KST D-TJ Sokol Hrabůvka AKS I12. 10. 2013 17:001. (12. 10. 2013 10:00) 
21.TJ Sokol Kateřinky A-BSK Malenovice AKS I12. 10. 2013 15:001. (12. 10. 2013 17:00) 
16.TJ TŽ Třinec B-TJ TŽ Třinec ADIMU22. 09. 2013 10:0020. (09. 03. 2014 10:00) 
10.TJ TŽ Třinec A-TJ TŽ Třinec BDIMU21. 09. 2013 16:008. (24. 11. 2013 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS