Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
22.T.J. Sokol Neředín B-OMYA Jeseník DKS I22. 03. 2014 14:0022. (22. 03. 2014 15:00) 
42.SDH Dětkovice A-TJ Sokol Němčice BKS II A17. 03. 2014 18:3021. (22. 03. 2014 10:00) 
1.TTC Pramet Šumperk A-Sokol Šternberk ADivize07. 03. 2014 19:0019. (08. 03. 2014 10:00) 
43.TJ Sokol Němčice B-OP Prostějov AKS II A07. 03. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 10:00) 
24.SK Přerov E-SDH Dětkovice AKS II A07. 03. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 08:00) 
23.Sokol Neředín C-Sokol Čechovice DKS II A06. 03. 2014 19:0019. (08. 03. 2014 07:00) 
47.SDH Dětkovice A-Sokol Kojetín AKS II A27. 02. 2014 18:3022. (22. 03. 2014 15:00) 
48.Sokol Dubicko A-TJ Zlaté Hory AKS II B 18. (22. 02. 2014 15:00)KD Kolšov
49.Sokol Dubicko A-Vrbno pod Pradědem AKS II B 17. (22. 02. 2014 10:00)KD Kolšov
2.Sokol Neředín A-SK Přerov BDivize21. 02. 2014 16:3018. (22. 02. 2014 17:00) 
3.Sokol Neředín A-SK Přerov DDivize20. 02. 2014 17:0017. (22. 02. 2014 11:00) 
41.Sokol Čechovice D-OP Prostějov AKS II A08. 02. 2014 17:3016. (08. 02. 2014 17:00) 
39.Sokol Čechovice D-Sigma Lutín AKS II A08. 02. 2014 10:0015. (08. 02. 2014 10:05) 
40.Sokol Neředín C-Sokol Nový Svět AKS II A06. 02. 2014 19:0016. (08. 02. 2014 17:30) 
38.SK Přerov E-Sokol Nový Svět AKS II A04. 02. 2014 18:3015. (08. 02. 2014 08:00) 
5.TJ Sokol Čechovice B-SK Přerov BDivize25. 01. 2014 17:0014. (25. 01. 2014 17:30) 
6.TJ Sokol Čechovice B-SK Přerov DDivize25. 01. 2014 11:0013. (25. 01. 2014 10:00) 
37.TJ Sokol Němčice B-Sokol Neředín CKS II A22. 01. 2014 18:3014. (25. 01. 2014 15:00) 
7.TJ Sokol Němčice A-SK Přerov BDivize18. 01. 2014 18:0013. (25. 01. 2014 10:00) 
36.TJ Sokol Němčice B-SK Přerov EKS II A17. 01. 2014 18:3013. (25. 01. 2014 10:00) 
4.TJ Sokol Němčice A-SK Přerov DDivize17. 01. 2014 18:3014. (25. 01. 2014 15:00) 
9.Sokol Neředín A-SK Přerov CDivize11. 01. 2014 13:0012. (11. 01. 2014 11:00) 
25.SDH Dětkovice A-Sokol Šternberk BKS II A11. 01. 2014 10:0017. (22. 02. 2014 10:00) 
8.OMYA Jeseník C-TTC Pramet Šumperk ADivize10. 01. 2014 18:3012. (11. 01. 2014 10:00) 
34.Sokol Neředín C-SK Přerov EKS II A09. 01. 2014 19:0012. (11. 01. 2014 07:00) 
35.Sokol Čechovice D-SDH Dětkovice AKS II A06. 01. 2014 17:0012. (11. 01. 2014 17:05) 
45.Sokol Šternberk B-Sokol Jezernice AKS II A21. 12. 2013 14:0011. (21. 12. 2013 10:00) 
18.Sokol Čechovice C-T.J. Sokol Neředín BKS I21. 12. 2013 10:0011. (21. 12. 2013 11:00) 
19.OMYA Jeseník D-Pramet Šumperk BKS I20. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 10:00) 
17.TJ Sokol Buk A-TJ Sokol Tovačov AKS I19. 12. 2013 18:3011. (21. 12. 2013 10:00) 
46.SDH Dětkovice A-Sokol Čechovice DKS II A18. 12. 2013 18:3011. (21. 12. 2013 10:00) 
11.SK Přerov D-TTC Pramet Šumperk ADivize07. 12. 2013 14:0010. (07. 12. 2013 15:00) 
32.Sokol Neředín C-Sokol Jezernice AKS II A05. 12. 2013 19:009. (07. 12. 2013 07:00) 
33.Sokol Kojetín A-Sokol Čechovice DKS II A04. 12. 2013 19:009. (07. 12. 2013 10:00) 
31.SK Přerov E-Sokol Šternberk BKS II A30. 11. 2013 15:009. (07. 12. 2013 08:00) 
30.SDH Dětkovice A-SK Přerov EKS II A22. 11. 2013 18:307. (23. 11. 2013 10:00) 
29.Sokol Neředín C-Sigma Lutín AKS II A07. 11. 2013 19:005. (09. 11. 2013 07:00) 
12.TJ Sokol Čechovice B-Sokol Šternberk ADivize01. 11. 2013 17:306. (09. 11. 2013 17:30) 
21.TJ Krnov A-TJ Sokol Tovačov AKS I31. 10. 2013 18:004. (26. 10. 2013 15:00) 
14.TJ Sokol Čechovice B-TTC Pramet Šumperk ADivize26. 10. 2013 17:004. (26. 10. 2013 17:30) 
15.TJ Sokol Čechovice B-OMYA Jeseník CDivize26. 10. 2013 11:003. (26. 10. 2013 10:00) 
28.Sokol Nový Svět A-SK Přerov EKS II A22. 10. 2013 17:003. (26. 10. 2013 10:00) 
20.TJ Sokol Tovačov A-Sokol Čechovice CKS I16. 10. 2013 18:302. (12. 10. 2013 15:00) 
26.Sokol Čechovice D-Sokol Nový Svět AKS II A12. 10. 2013 17:302. (12. 10. 2013 17:00) 
16.SK Přerov D-TJ Sokol Čechovice BDivize12. 10. 2013 11:001. (12. 10. 2013 10:00) 
44.Sokol Čechovice D-Sportklub Štarnov AKS II A12. 10. 2013 10:001. (12. 10. 2013 10:05) 
13.SK Přerov D-SK Přerov CDivize06. 10. 2013 15:006. (09. 11. 2013 15:00) 
10.SK Přerov D-SK Přerov BDivize06. 10. 2013 10:0012. (11. 01. 2014 10:00) 
27.SK Přerov E-Sokol Kojetín AKS II A04. 10. 2013 19:002. (12. 10. 2013 12:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy