Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
16.TJ Tesla Pardubice B-TJ Sokol Chrudim BKSA08. 04. 2014 19:0021. (12. 04. 2014 09:00) 
15.TJ Jiskra Holice C-TJ Lokomotiva Pardubice BKSA28. 02. 2014 18:0014. (01. 02. 2014 13:30) 
48.SK US Steinerová Choceň A-TJ Lanškroun ADdc 7. (23. 02. 2014 11:00)pořadatel Lanškroun A
47.TTC Ústí nad Orlicí A-SK US Steinerová Choceň ADdc 7. (23. 02. 2014 09:30)pořadatel Lanškroun A
3.TTC Ústí nad Orlicí B-TJ Jiskra Holice BD23. 02. 2014 09:0014. (01. 02. 2014 13:30) 
46.TJ Lanškroun A-TTC Ústí nad Orlicí ADdc 7. (23. 02. 2014 08:00)pořadatel Lanškroun A
90.TTC Ústí nad Orlicí A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 7. (22. 02. 2014 11:00)pořadatel Hlinsko A
87.TJ Jiskra Holice B-TJ Jiskra Holice ADžc 7. (22. 02. 2014 11:00)pořadatel Holice A
89.TJ Sokol Chrudim A-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 7. (22. 02. 2014 09:30)pořadatel Hlinsko A
86.TTC Skuteč A-TJ Jiskra Holice BDžc 7. (22. 02. 2014 09:30)pořadatel Holice A
88.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Sokol Chrudim ADžc 7. (22. 02. 2014 08:00)pořadatel Hlinsko A
85.TJ Jiskra Holice A-TTC Skuteč ADžc 7. (22. 02. 2014 08:00)pořadatel Holice A
14.TJ Jiskra Holice C-TJ Sokol Rosice nad LabemKSA13. 02. 2014 18:0013. (01. 02. 2014 09:00) 
4.SK US Steinerová Choceň C-TJ Jiskra Holice BD08. 02. 2014 09:0013. (01. 02. 2014 09:00) 
81.TJ Jiskra Holice A-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 6. (26. 01. 2014 10:30)pořadatel Ústí n/O A
79.TJ Jiskra Holice B-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 6. (26. 01. 2014 10:30)pořadatel Ústí n/O A
80.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Jiskra Holice ADžc 6. (26. 01. 2014 09:00)pořadatel Ústí n/O A
78.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Jiskra Holice BDžc 6. (26. 01. 2014 09:00)pořadatel Ústí n/O A
18.TJ Sokol Chrudim C-TJ Sokol Chrudim BKSA11. 01. 2014 13:3022. (12. 04. 2013 13:30) 
17.TJ Tesla Pardubice B-TJ Tesla Pardubice CKSA11. 01. 2014 13:3022. (12. 04. 2014 13:30) 
1.TTC Ústí nad Orlicí A-TTC Ústí nad Orlicí BD11. 01. 2014 13:3022. (29. 09. 2013 13:30) 
2.KST Linea Chrudim A-KST Linea Chrudim BD11. 01. 2014 13:3018. (29. 09. 2013 13:30) 
13.TJ Tesla Pardubice B-TJ Sokol Chrudim CKSA06. 01. 2014 18:0012. (18. 01. 2014 09:00) 
77.TTC Ústí nad Orlicí A-TTC Skuteč ADžc 5. (05. 01. 2014 11:00)pořadatel Skuteč A
76.TTC Medovinka Hlinsko A-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 5. (05. 01. 2014 09:30)pořadatel Skuteč A
75.TTC Skuteč A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 5. (05. 01. 2014 08:00)pořadatel Skuteč A
45.TJ Sokol Chrudim A-TJ Lanškroun BDdc 6. (04. 01. 2014 11:00)pořadatel Lanškroun B
44.SK US Steinerová Choceň A-TJ Sokol Chrudim ADdc 6. (04. 01. 2014 09:30)pořadatel Lanškroun B
43.TJ Lanškroun B-SK US Steinerová Choceň ADdc 6. (04. 01. 2014 08:00)pořadatel Lanškroun B
82.TJ Sokol Chrudim A-TTC Skuteč ADžc18. 12. 2013 19:006. (04. 01. 2014 08:00)pořadatel So Chrudim A
83.TTC Skuteč A-TJ Lanškroun ADžc16. 12. 2013 18:006. (04. 01. 2014 09:30)pořadatel So Chrudim A
6.TJ Jiskra Holice B-TTC Medovinka Hlinsko AD15. 12. 2013 13:3011. (14. 12. 2013 13:30) 
7.KST Linea Chrudim B-TTC Skuteč AD15. 12. 2013 13:3011. (14. 12. 2013 13:30) 
84.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Chrudim ADžc15. 12. 2013 12:006. (04. 01. 2014 11:00)pořadatel So Chrudim A
74.TJ Jiskra Holice B-TJ Lanškroun ADžc 5. (15. 12. 2013 10:30)pořadatel Lanškroun A
72.TJ Sokol Chrudim A-TJ Jiskra Holice ADžc 5. (15. 12. 2013 10:30)pořadatel Lanškroun A
8.TJ Jiskra Holice B-TTC Skuteč AD15. 12. 2013 09:0010. (14. 12. 2013 09:00) 
9.KST Linea Chrudim B-TTC Medovinka Hlinsko AD15. 12. 2013 09:0010. (14. 12. 2013 09:00) 
73.TJ Jiskra Holice A-TJ Jiskra Holice BDžc 5. (15. 12. 2013 09:00)pořadatel Lanškroun A
71.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Chrudim ADžc 5. (15. 12. 2013 09:00)pořadatel Lanškroun A
42.TTC Skuteč A-TTC Ústí nad Orlicí ADdc 5. (14. 12. 2013 10:30)pořadatel Ústí n/O A
40.TJ Lanškroun B-TJ Lanškroun ADdc 5. (14. 12. 2013 10:30)pořadatel Ústí n/O A
41.TJ Lanškroun A-TTC Skuteč ADdc 5. (14. 12. 2013 09:00)pořadatel Ústí n/O A
39.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Lanškroun BDdc 5. (14. 12. 2013 09:00)pořadatel Ústí n/O A
70.TJ Jiskra Holice A-TJ Lanškroun ADžc 4. (01. 12. 2013 11:00)pořadatel Lanškroun A
69.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Jiskra Holice ADžc 4. (01. 12. 2013 09:30)pořadatel Lanškroun A
68.TJ Lanškroun A-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 4. (01. 12. 2013 08:00)pořadatel Lanškroun A
67.TJ Sokol Chrudim A-TJ Jiskra Holice BDžc 4. (23. 11. 2013 11:00)pořadatel Holice B
38.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Chrudim ADdc 4. (23. 11. 2013 11:00)pořadatel So Chrudim A
35.TTC Skuteč A-SK US Steinerová Choceň ADdc 4. (23. 11. 2013 11:00)pořadatel Choceň A
66.TTC Skuteč A-TJ Sokol Chrudim ADžc 4. (23. 11. 2013 09:30)pořadatel Holice B
37.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Lanškroun ADdc 4. (23. 11. 2013 09:30)pořadatel So Chrudim A
34.TJ Lanškroun B-TTC Skuteč ADdc 4. (23. 11. 2013 09:30)pořadatel Choceň A
65.TJ Jiskra Holice B-TTC Skuteč ADžc 4. (23. 11. 2013 08:00)pořadatel Holice B
36.TJ Sokol Chrudim A-TTC Ústí nad Orlicí ADdc 4. (23. 11. 2013 08:00)pořadatel So Chrudim A
33.SK US Steinerová Choceň A-TJ Lanškroun BDdc 4. (23. 11. 2013 08:00)pořadatel Choceň A
64.TJ Lanškroun A-TJ Jiskra Holice BDžc 3. (03. 11. 2013 11:00)pořadatel Holice B
32.TJ Lanškroun A-TTC Skuteč ADdc 3. (03. 11. 2013 10:30)pořadatel Skuteč A
30.TJ Sokol Chrudim A-SK US Steinerová Choceň ADdc 3. (03. 11. 2013 10:30)pořadatel Skuteč A
63.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Lanškroun ADžc 3. (03. 11. 2013 09:30)pořadatel Holice B
31.SK US Steinerová Choceň A-TJ Lanškroun ADdc 3. (03. 11. 2013 09:00)pořadatel Skuteč A
29.TTC Skuteč A-TJ Sokol Chrudim ADdc 3. (03. 11. 2013 09:00)pořadatel Skuteč A
62.TJ Jiskra Holice B-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 3. (03. 11. 2013 08:00)pořadatel Holice B
61.TJ Lanškroun A-TTC Skuteč ADžc 2. (26. 10. 2013 11:00)pořadatel Skuteč A
58.TJ Jiskra Holice A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 2. (26. 10. 2013 11:00)pořadatel Hlinsko A
28.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Chrudim ADdc 2. (26. 10. 2013 11:00)pořadatel So Chrudim A
25.TTC Skuteč A-SK US Steinerová Choceň ADdc 2. (26. 10. 2013 11:00)pořadatel Choceň A
60.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Lanškroun ADžc 2. (26. 10. 2013 09:30)pořadatel Skuteč A
57.TJ Sokol Chrudim A-TJ Jiskra Holice ADžc 2. (26. 10. 2013 09:30)pořadatel Hlinsko A
27.TJ Lanškroun B-TJ Lanškroun ADdc 2. (26. 10. 2013 09:30)pořadatel So Chrudim A
24.TTC Ústí nad Orlicí A-TTC Skuteč ADdc 2. (26. 10. 2013 09:30)pořadatel Choceň A
59.TTC Skuteč A-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 2. (26. 10. 2013 08:00)pořadatel Skuteč A
56.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Sokol Chrudim ADžc 2. (26. 10. 2013 08:00)pořadatel Hlinsko A
26.TJ Sokol Chrudim A-TJ Lanškroun BDdc 2. (26. 10. 2013 08:00)pořadatel So Chrudim A
23.SK US Steinerová Choceň A-TTC Ústí nad Orlicí ADdc 2. (26. 10. 2013 08:00)pořadatel Choceň A
51.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Sokol Chrudim ADžc 1. (29. 09. 2013 11:00)pořadatel So Chrudim A
55.TJ Lanškroun A-TJ Jiskra Holice ADžc 1. (29. 09. 2013 10:30)pořadatel Holice A
53.TTC Skuteč A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 1. (29. 09. 2013 10:30)pořadatel Holice A
50.TJ Jiskra Holice B-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 1. (29. 09. 2013 09:30)pořadatel So Chrudim A
54.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Lanškroun ADžc 1. (29. 09. 2013 09:00)pořadatel Holice A
52.TJ Jiskra Holice A-TTC Skuteč ADžc 1. (29. 09. 2013 09:00)pořadatel Holice A
49.TJ Sokol Chrudim A-TJ Jiskra Holice BDžc 1. (29. 09. 2013 08:00)pořadatel So Chrudim A
12.TJ Sokol Chrudim B-TJ Sokol Chrudim CKSA28. 09. 2013 13:0011. (28. 09. 2013 13:30) 
11.TJ Tesla Pardubice C-TJ Tesla Pardubice BKSA28. 09. 2013 13:0011. (28. 09. 2013 13:30) 
5.TTC Ústí nad Orlicí B-TTC Ústí nad Orlicí AD28. 09. 2013 13:0011. (28. 09. 2013 13:30) 
22.TTC Skuteč A-TJ Lanškroun BDdc 1. (28. 09. 2013 10:30)pořadatel Lanškroun B
19.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Sokol Chrudim ADdc 1. (28. 09. 2013 10:30)pořadatel Lanškroun B
10.KST Linea Chrudim B-KST Linea Chrudim AD 7. (28. 09. 2013 10:00) 
21.TJ Sokol Chrudim A-TTC Skuteč ADdc 1. (28. 09. 2013 09:00)pořadatel Lanškroun B
20.TJ Lanškroun B-TTC Ústí nad Orlicí ADdc 1. (28. 09. 2013 09:00)pořadatel Lanškroun B
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS