Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
120.Sokol Stěžery A-Sokol Chlumec n.C. A04. 04. 2014 19:0022. (29. 03. 2014 14:00)herna v Chlumci n.C., odloženo z důvodu nomin.hráčky zákl.družstva na MČR dr.st.žákyň
116.Sokol Stěžery A-Sokol Železnice A03. 04. 2014 18:0021. (29. 03. 2014 09:00)herna v Železnici, odloženo z důvodu nomin.hráčky zákl.družstva na MČR dr.st.žákyň
48.Sokol 2 Hradec Králové F-TTC Lhoty u Potšt. A2MB30. 03. 2014 14:0022. (23. 03. 2014 14:00) 
47.Sokol 2 Hradec Králové F-Sokol Častolovice A2MB30. 03. 2014 09:0021. (23. 03. 2014 09:00) 
119.SK Vršovan Voděrady A-Sokol Železnice A29. 03. 2014 11:0022. (29. 03. 2014 14:00) 
118.Tatran Hostinné A-Sokol Česká Skalice A29. 03. 2014 11:0022. (29. 03. 2014 14:00) 
117.Lokomotiva Trutnov A-Jiskra Jaroměř B29. 03. 2014 11:0022. (29. 03. 2014 14:00)herna v Hostinném
115.Lokomotiva Trutnov A-Sokol Česká Skalice A 21. (29. 03. 2014 09:00)herna v Hostinném
121.Sokol Jaroměř-Josefov A-Baník Vamberk AKP-1.st. 6. (15. 03. 2014 11:00)Vamberk vzdal, oznámil 10.3.
122.Sokol Jaroměř-Josefov B-Orel Hradec Králové AKP-1.st. 6. (15. 03. 2014 11:00)nehraje se, OREL HK odstoupil
124.Sokol Jaroměř-Josefov B-Baník Vamberk AKP-1.st. 6. (15. 03. 2014 09:00)Vamberk vzdal, oznámil 10.3.
123.Sokol Jaroměř-Josefov A-Orel Hradec Králové AKP-1.st. 6. (15. 03. 2014 09:00)nehraje se, OREL HK odstoupil
19.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Sokol Libchyně A1M09. 03. 2014 14:0019. (02. 03. 2014 14:00)změna na původní termín
18.KPST Hradec Králové A-TJ Dvůr Králové n.L. B1M09. 03. 2014 14:0019. (02. 03. 2014 14:00)změna na původní termín
17.KPST Hradec Králové A-Sokol Libchyně A1M09. 03. 2014 09:0018. (02. 03. 2014 09:00)změna na původní termín a v herně na DTJ HK
16.DTJ-Slavia Hradec Králové D-TJ Dvůr Králové n.L. B1M09. 03. 2014 09:0018. (02. 03. 2014 09:00)změna na původní termín
114.Jiskra Jaroměř B-SK Vršovan Voděrady A08. 03. 2014 11:0020. (08. 03. 2014 14:00)herna v České Skalici
113.Sokol Česká Skalice A-Sokol Stěžery A08. 03. 2014 11:0020. (08. 03. 2014 14:00) 
45.Lokomotiva Meziměstí A-Sokol 2 Hradec Králové F2MB 19. (08. 03. 2014 09:00)bude hráno v herně Slovanu Broumov
110.Jiskra Jaroměř B-Sokol Stěžery A 19. (08. 03. 2014 09:00)herna v České Skalici
2.Sokol 2 Hradec Králové D-TTC KB Vrchlabí ADM07. 03. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 09:00)dohoda vedoucích družstev o předehrání
1.Sokol Stěžery A-TTC KB Vrchlabí ADM05. 03. 2014 19:0020. (08. 03. 2014 14:00)dohoda vedoucích družstev o předehrání
112.Sokol Železnice A-Montas Hradec Králové A02. 03. 2014 11:0020. (08. 03. 2014 14:00) 
111.Sokol Chlumec n.C. A-Sokol Chrudim A02. 03. 2014 11:0020. (08. 03. 2014 14:00)herna v Železnici
108.Sokol Železnice A-Sokol Chrudim A02. 03. 2014 09:0019. (08. 03. 2014 09:00) 
109.Sokol Chlumec n.C. A-Montas Hradec Králové A02. 03. 2014 09:0019. (08. 03. 2014 09:00)herna v Železnici
32.Jiskra Hořice A-Jiskra Bernartice A2MA01. 03. 2014 14:0020. (08. 03. 2014 14:00)předehrání dohodou vedoucích družstev
31.Sokol Nemyčeves A-Sparta Úpice B2MA01. 03. 2014 14:0020. (08. 03. 2014 14:00)předehrání dohodou vedoucích družstev
30.Sokol Nemyčeves A-Jiskra Bernartice A2MA01. 03. 2014 09:0019. (08. 03. 2014 09:00)předehrání dohodou vedoucích družstev
29.Jiskra Hořice A-Sparta Úpice B2MA01. 03. 2014 09:0019. (08. 03. 2014 09:00)předehrání dohodou vedoucích družstev
85.Sokol Stěžery A-SK Vršovan Voděrady A22. 02. 2014 13:0018. (09. 02. 2014 09:00)STK souhlasila s odložením utkání z důvodu kolize termínu s VčBT
46.Lokomotiva Meziměstí A-TTC Kostelec n.O. C2MB22. 02. 2014 09:0020. (08. 03. 2014 14:00)dohoda o předehrání
44.TTC Lhoty u Potšt. A-Lokomotiva Meziměstí A2MB15. 02. 2014 14:0017. (25. 01. 2014 14:00)souhlas STK s odložením - rekonstrukce podlahy
43.Sokol Častolovice A-TJ Náchod A2MB15. 02. 2014 14:0017. (25. 01. 2014 14:00)souhlas STK s odložením - rekonstrukce podlahy
42.Sokol Častolovice A-Lokomotiva Meziměstí A2MB15. 02. 2014 09:0016. (25. 01. 2014 09:00)souhlas STK s odložením - rekonstrukce podlahy
41.TTC Lhoty u Potšt. A-TJ Náchod A2MB15. 02. 2014 09:0016. (25. 01. 2014 09:00)souhlas STK s odložením - rekonstrukce podlahy
35.Sokol Stěžery B-Sokol Jasenná A2MB09. 02. 2014 13:0018. (09. 02. 2014 09:00)STK povolila odložení začátku utkání na 13 hodinu.
87.Sokol Chlumec n.C. A-Sokol Železnice A08. 02. 2014 14:0018. (08. 02. 2014 09:00) 
154.Baník Vamberk A-Sokol Stěžery BKP-1.st.08. 02. 2014 11:005. (08. 02. 2014 13:00)změna herny = ve Stěžerech, změna začátku utkání = Vamberk se omluvil a nedostavil
153.Orel Hradec Králové A-Sokol Stěžery BKP-1.st. 5. (08. 02. 2014 11:00)nehraje se, OREL HK odstoupil
125.Tatran Hostinné A-Sokol Jaroměř-Josefov BKP-1.st. 5. (08. 02. 2014 11:00)herna ve Stěžerech
127.Baník Vamberk A-Orel Hradec Králové AKP-1.st. 5. (08. 02. 2014 09:00)nehraje se, OREL HK odstoupil
126.Tatran Hostinné A-Sokol Jaroměř-Josefov AKP-1.st. 5. (08. 02. 2014 09:00)herna ve Stěžerech
131.Baník Vamberk A-Tatran Hostinné AKP-1.st.08. 02. 2014 08:004. (04. 01. 2014 09:00)změna herny = ve Stěžerech, STK povolila posun dohodnutého odložení = Vamberk se omluvil a nedostavil
5.Sokol 2 Hradec Králové D-Sokol Stěžery ADM07. 02. 2014 18:3018. (08. 02. 2014 09:00)dohoda o předehrání
36.Sokol Častolovice A-TTC Lhoty u Potšt. A2MB06. 02. 2014 18:3018. (08. 02. 2014 09:00)herna TTC Lhoty u P. a předehrání dohodou vedoucích družstev
4.TTC KB Vrchlabí A-Sokol Stará Paka ADM06. 02. 2014 17:3018. (08. 02. 2014 09:00)dohoda o předehrání
84.Montas Hradec Králové A-Sokol Chrudim A05. 02. 2014 19:0018. (08. 02. 2014 09:00)dohoda o předehrání vedoucích družstev
15.KPST Hradec Králové A-DTJ-Slavia Hradec Králové D1M05. 02. 2014 18:4518. (09. 02. 2014 09:00)předehrání dohodou vedoucích družstev
27.Sokol Nemyčeves A-Jiskra Hořice A2MA30. 01. 2014 19:0018. (08. 02. 2014 09:00)předehrání dohodou vedoucích družstev
107.Sokol Chrudim A-Sokol Česká Skalice A25. 01. 2014 11:0017. (25. 01. 2014 14:00) 
106.Montas Hradec Králové A-Jiskra Jaroměř B25. 01. 2014 11:0017. (25. 01. 2014 14:00)herna v Chrudimi
105.Tatran Hostinné A-SK Vršovan Voděrady A25. 01. 2014 11:0017. (25. 01. 2014 14:00)herna v Trutnově
104.Lokomotiva Trutnov A-Sokol Stěžery A25. 01. 2014 11:0017. (25. 01. 2014 14:00) 
103.Montas Hradec Králové A-Sokol Česká Skalice A 16. (25. 01. 2014 09:00)herna v Chrudimi
102.Tatran Hostinné A-Sokol Stěžery A 16. (25. 01. 2014 09:00)herna v Trutnově
3.Sokol 2 Hradec Králové D-Baník Rtyně v Podkrk. ADM24. 01. 2014 18:0017. (25. 01. 2014 14:00)předehrání dohodou vedoucích družstev ve velkém sále = herna č.2
129.Baník Vamberk A-Sokol Stěžery AKP-1.st.24. 01. 2014 16:004. (04. 01. 2014 11:00)STK povolila posun odložení
28.Salamandr Hradec Králové A-DTJ-Slavia Hradec Králové E2MA21. 01. 2014 19:3018. (08. 02. 2014 09:00)předehrání dohodou vedoucích družstev
152.Sokol Stěžery B-Sokol Jaroměř-Josefov AKP-1.st.13. 01. 2014 18:154. (04. 01. 2014 11:00)předehrání odloženého utkání dohodou
151.Sokol Stěžery B-Sokol Jaroměř-Josefov BKP-1.st.13. 01. 2014 17:004. (04. 01. 2014 09:00)předehrání odloženého utkání dohodou
99.Sokol Železnice A-Lokomotiva Trutnov A12. 01. 2014 11:0015. (11. 01. 2014 14:00) 
98.Sokol Chlumec n.C. A-Tatran Hostinné A12. 01. 2014 11:0015. (11. 01. 2014 14:00)herna v Železnici
96.Sokol Chlumec n.C. A-Lokomotiva Trutnov A12. 01. 2014 09:0014. (11. 01. 2014 09:00)herna v Železnici
95.Sokol Železnice A-Tatran Hostinné A12. 01. 2014 09:0014. (11. 01. 2014 09:00) 
101.Sokol Stěžery A-Montas Hradec Králové A11. 01. 2014 11:0015. (11. 01. 2014 14:00) 
100.SK Vršovan Voděrady A-Sokol Chrudim A11. 01. 2014 11:0015. (11. 01. 2014 14:00)herna ve Stěžerech
86.Jiskra Jaroměř B-Sokol Česká Skalice A 18. (11. 01. 2014 09:00) 
97.SK Vršovan Voděrady A-Montas Hradec Králové A 14. (11. 01. 2014 09:00)herna ve Stěžerech
128.Orel Hradec Králové A-Tatran Hostinné AKP-1.st. 4. (04. 01. 2014 11:00)nehraje se, OREL HK odstoupil
130.Orel Hradec Králové A-Sokol Stěžery AKP-1.st. 4. (04. 01. 2014 09:00)nehraje se, OREL HK odstoupil
155.Sokol Stěžery A-Sokol Stěžery BKP-1.st. 6. (03. 01. 2014 17:00)nutno předehrát do 03.1.2014
132.Sokol Jaroměř-Josefov B-Sokol Jaroměř-Josefov AKP-1.st.18. 12. 2013 17:004. (03. 01. 2014 17:00)termín předehrání oznámen vedoucím družstev
94.Sokol Železnice A-Sokol Česká Skalice A15. 12. 2013 11:0013. (14. 12. 2013 14:00)herna v Chlumci n.C.
93.Sokol Chlumec n.C. A-Jiskra Jaroměř B15. 12. 2013 11:0013. (14. 12. 2013 14:00) 
89.Sokol Železnice A-Jiskra Jaroměř B15. 12. 2013 09:0012. (14. 12. 2013 09:00)herna v Chlumci n.C.
90.Sokol Chlumec n.C. A-Sokol Česká Skalice A15. 12. 2013 09:0012. (14. 12. 2013 09:00) 
39.Jiskra Jaroměř A-Sokol 2 Hradec Králové F2MB 13. (14. 12. 2013 14:00)hosté nepřijeli
40.Sokol Častolovice A-SK Dobré A2MB 13. (14. 12. 2013 14:00)změna herny: hraje se v herně SK Týniště n.O.
92.Tatran Hostinné A-Montas Hradec Králové A14. 12. 2013 11:0013. (14. 12. 2013 14:00) 
91.Lokomotiva Trutnov A-Sokol Chrudim A14. 12. 2013 11:0013. (14. 12. 2013 14:00)herna v Hostinném
37.Sokol Česká Skalice A-Sokol 2 Hradec Králové F2MB 12. (14. 12. 2013 09:00)hosté nepřijeli
38.Sokol Častolovice A-SK Týniště n.O. A2MB 12. (14. 12. 2013 09:00)změna herny: hraje se v herně SK Týniště n.O.
88.Lokomotiva Trutnov A-Montas Hradec Králové A 12. (14. 12. 2013 09:00)herna v Hostinném
14.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Baník Vamberk A1M01. 12. 2013 13:0011. (01. 12. 2013 14:00)dohodou vedoucích družstev odehráno s dřívějším začátkem
83.Sokol Chlumec n.C. A-Sokol Stěžery A01. 12. 2013 11:0011. (30. 11. 2013 14:00) 
82.Sokol Železnice A-SK Vršovan Voděrady A01. 12. 2013 11:0011. (30. 11. 2013 14:00)herna v Chlumci n.C.
49.Sokol Chrudim A-Montas Hradec Králové A01. 12. 2013 09:003. (05. 10. 2013 09:00) 
79.Sokol Chlumec n.C. A-SK Vršovan Voděrady A01. 12. 2013 09:0010. (30. 11. 2013 09:00) 
78.Sokol Železnice A-Sokol Stěžery A01. 12. 2013 09:0010. (30. 11. 2013 09:00)herna v Chlumci n.C.
81.Sokol Česká Skalice A-Tatran Hostinné A30. 11. 2013 11:0011. (30. 11. 2013 14:00)herna v Jaroměři
80.Jiskra Jaroměř B-Lokomotiva Trutnov A30. 11. 2013 11:0011. (30. 11. 2013 14:00) 
77.Sokol Česká Skalice A-Lokomotiva Trutnov A 10. (30. 11. 2013 09:00)herna v Jaroměři
6.Sokol Stěžery A-TTC Nové Město n.M. ADM30. 11. 2013 08:3010. (30. 11. 2013 09:00)změna začátku utkání dohodou (předehrání)
7.Sparta Úpice A-Sokol Železnice ADM29. 11. 2013 19:0010. (30. 11. 2013 09:00)předehrání utkání dohodou i změna herny, hraje se v Železnici
26.Sparta Úpice B-Sokol Nemyčeves A2MA17. 11. 2013 09:009. (16. 11. 2013 14:00)souhlas STK s dohodou o odložení na neděli
76.SK Vršovan Voděrady A-Jiskra Jaroměř B16. 11. 2013 11:009. (16. 11. 2013 14:00) 
75.Sokol Stěžery A-Sokol Česká Skalice A16. 11. 2013 11:009. (16. 11. 2013 14:00)herna ve Voděradech
72.Sokol Stěžery A-Jiskra Jaroměř B 8. (16. 11. 2013 09:00)herna ve Voděradech
74.Montas Hradec Králové A-Sokol Železnice A09. 11. 2013 11:009. (16. 11. 2013 14:00) 
73.Sokol Chrudim A-Sokol Chlumec n.C. A09. 11. 2013 11:009. (16. 11. 2013 14:00)herna na Montasu v HK
70.Sokol Chrudim A-Sokol Železnice A09. 11. 2013 09:008. (16. 11. 2013 09:00)herna na Montasu v HK
71.Montas Hradec Králové A-Sokol Chlumec n.C. A09. 11. 2013 09:008. (16. 11. 2013 09:00) 
150.Tatran Hostinné A-Sokol Stěžery BKP-1.st.03. 11. 2013 11:003. (03. 11. 2013 13:00) 
149.Sokol Stěžery A-Sokol Stěžery BKP-1.st. 3. (03. 11. 2013 11:00)nutno předehrát do 02.11.2013
134.Orel Hradec Králové A-Sokol Jaroměř-Josefov BKP-1.st. 3. (02. 11. 2013 11:00)Orel HK nebude hrát
133.Baník Vamberk A-Sokol Jaroměř-Josefov AKP-1.st. 3. (02. 11. 2013 11:00)změna herny = hraje se ve Vamberku
69.Sokol Česká Skalice A-Sokol Chrudim A02. 11. 2013 11:007. (02. 11. 2013 14:00)herna v Jaroměři
68.Jiskra Jaroměř B-Montas Hradec Králové A02. 11. 2013 11:007. (02. 11. 2013 14:00) 
67.SK Vršovan Voděrady A-Tatran Hostinné A02. 11. 2013 11:007. (02. 11. 2013 14:00)herna ve Stěžerech
66.Sokol Stěžery A-Lokomotiva Trutnov A02. 11. 2013 11:007. (02. 11. 2013 14:00) 
136.Orel Hradec Králové A-Sokol Jaroměř-Josefov AKP-1.st. 3. (02. 11. 2013 09:00)Orel HK nebude hrát
135.Baník Vamberk A-Sokol Jaroměř-Josefov BKP-1.st. 3. (02. 11. 2013 09:00)změna herny = hraje se ve Vamberku
65.Sokol Česká Skalice A-Montas Hradec Králové A 6. (02. 11. 2013 09:00)herna v Jaroměři
64.SK Vršovan Voděrady A-Lokomotiva Trutnov A 6. (02. 11. 2013 09:00)herna ve Stěžerech
148.Orel Hradec Králové A-Sokol Stěžery BKP-1.st. 2. (26. 10. 2013 13:00)výsledek anulován
147.Baník Vamberk A-Sokol Stěžery BKP-1.st. 2. (26. 10. 2013 11:00)herna na Orlu v HK
63.Montas Hradec Králové A-Sokol Stěžery A26. 10. 2013 11:005. (19. 10. 2013 14:00) 
61.Lokomotiva Trutnov A-Sokol Železnice A26. 10. 2013 11:005. (19. 10. 2013 14:00) 
62.Sokol Chrudim A-SK Vršovan Voděrady A26. 10. 2013 11:005. (19. 10. 2013 14:00)herna Montasu v HK
60.Tatran Hostinné A-Sokol Chlumec n.C. A26. 10. 2013 11:005. (19. 10. 2013 14:00)herna v Trutnově
139.Orel Hradec Králové A-Baník Vamberk AKP-1.st. 2. (26. 10. 2013 09:00)výsledek anulován
57.Lokomotiva Trutnov A-Sokol Chlumec n.C. A26. 10. 2013 09:004. (19. 10. 2013 09:00) 
59.Montas Hradec Králové A-SK Vršovan Voděrady A26. 10. 2013 09:004. (19. 10. 2013 09:00) 
58.Sokol Chrudim A-Sokol Stěžery A26. 10. 2013 09:004. (19. 10. 2013 09:00)herna Montasu v HK
56.Tatran Hostinné A-Sokol Železnice A26. 10. 2013 09:004. (19. 10. 2013 09:00)herna v Trutnově
22.DTJ-Slavia Hradec Králové E-Jiskra Hořice A2MA19. 10. 2013 14:004. (19. 10. 2013 09:00)změna začátku utkání dohodou
25.Salamandr Hradec Králové A-Jiskra Hořice A2MA19. 10. 2013 09:005. (19. 10. 2013 14:00)změna začátku utkání dohodou
24.DTJ-Slavia Hradec Králové E-Sokol Nemyčeves A2MA19. 10. 2013 09:005. (19. 10. 2013 14:00)změna začátku utkání dohodou
23.Salamandr Hradec Králové A-Sokol Nemyčeves A2MA15. 10. 2013 19:004. (19. 10. 2013 09:00)dohoda o předehrání - změna termínu
141.Tatran Hostinné A-Orel Hradec Králové AKP-1.st.13. 10. 2013 11:001. (06. 10. 2013 11:00)výsledek anulován
140.Sokol Stěžery A-Baník Vamberk AKP-1.st.13. 10. 2013 11:001. (06. 10. 2013 11:00)herna v Hostinném, odloženo se souhlasem STK
143.Tatran Hostinné A-Baník Vamberk AKP-1.st.13. 10. 2013 09:001. (06. 10. 2013 09:00)odloženo se souhlasem STK
142.Sokol Stěžery A-Orel Hradec Králové AKP-1.st.13. 10. 2013 09:001. (06. 10. 2013 09:00)výsledek anulován
20.Tatran Hostinné C-TJ Nová Paka B2MA12. 10. 2013 09:003. (05. 10. 2013 09:00)povoleno odložení dohodou - zájezd do Švýcarska TT-Intercup
33.SK Dobré A-SK Týniště n.O. A2MB09. 10. 2013 18:303. (05. 10. 2013 09:00)STK povolilo odložení dohodou
11.DTJ-Slavia Hradec Králové D-KPST Hradec Králové A1M06. 10. 2013 15:003. (06. 10. 2013 09:00)povolena dohoda odehrání až od 15 hodin
8.DTJ-Slavia Hradec Králové C-Baník Rtyně v Podkrk. ADM05. 10. 2013 14:002. (21. 09. 2013 14:00)povoleno odložení z důvodu utkání Rtyně v P. v ČP-2.st. 21.9.13
21.Jiskra Hořice A-Sokol Nemyčeves A2MA04. 10. 2013 18:003. (05. 10. 2013 09:00)dohoda o předehrání
10.Tatran Hostinné B-DTJ-Slavia Hradec Králové CDM03. 10. 2013 18:003. (05. 10. 2013 09:00)dohoda o předehrání
13.TTC Kostelec n.O. B-Sokol Libchyně A1M 2. (28. 09. 2013 14:00)hosté neměli dosud schválenou soupisku
55.Sokol Česká Skalice A-Sokol Železnice A28. 09. 2013 11:002. (28. 09. 2013 14:00) 
54.Jiskra Jaroměř B-Sokol Chlumec n.C. A28. 09. 2013 11:002. (28. 09. 2013 14:00)herna v České Skalici
53.Montas Hradec Králové A-Tatran Hostinné A28. 09. 2013 11:002. (28. 09. 2013 14:00)herna v Chrudimi
52.Sokol Chrudim A-Lokomotiva Trutnov A28. 09. 2013 11:002. (28. 09. 2013 14:00) 
12.Baník Vamberk A-Sokol Libchyně A1M 1. (28. 09. 2013 09:00)hosté neměli dosud schválenou soupisku
51.Jiskra Jaroměř B-Sokol Železnice A 1. (28. 09. 2013 09:00)herna v České Skalici
50.Montas Hradec Králové A-Lokomotiva Trutnov A 1. (28. 09. 2013 09:00)herna v Chrudimi
138.Sokol Jaroměř-Josefov B-Sokol Stěžery AKP-1.st.25. 09. 2013 17:002. (26. 10. 2013 09:00)předehrání dohodou
145.Sokol Jaroměř-Josefov A-Sokol Stěžery BKP-1.st.25. 09. 2013 17:001. (06. 10. 2013 11:00)předehrání dohodou
137.Sokol Jaroměř-Josefov A-Sokol Stěžery AKP-1.st.25. 09. 2013 16:002. (26. 10. 2013 11:00)předehrání dohodou
146.Sokol Jaroměř-Josefov B-Sokol Stěžery BKP-1.st.25. 09. 2013 16:001. (06. 10. 2013 13:00)předehrání dohodou
144.Sokol Jaroměř-Josefov A-Sokol Jaroměř-Josefov BKP-1.st.24. 09. 2013 15:001. (06. 10. 2013 09:00)předehrání dohodou
9.Tatran Hostinné B-Baník Rtyně v Podkrk. ADM22. 09. 2013 10:301. (21. 09. 2013 09:00)posunutí na neděli z důvodu utkání Rtyně v P. v ČP-2.st. 21.9.13
34.Sokol Stěžery B-Lokomotiva Meziměstí A2MB21. 09. 2013 10:002. (22. 09. 2013 14:00)dohodou družstev bude předehráno v sobotu
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS