Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
15.TJ Sokol Hrotovice-Valeč A-TJ Sokol Černovice-Polesí BKP-II.tř 19. (08. 03. 2014 13:00)Herna ve Valči
14.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A-TJ Jiskra Havlíčkův Brod BKP-II.tř08. 03. 2014 10:0019. (08. 03. 2014 10:30) 
5.TJ Jiskra Humpolec A-TJ Třebíč AKP-I.tř.07. 03. 2014 18:0020. (08. 03. 2014 17:00) 
3.TJ Sokol Moravské Budějovice A-SK Telč ADIVIZE20. 02. 2014 19:0018. (22. 02. 2014 14:30) 
13.TJ Sokol Rouchovany A-TJ Sokol Hrotovice-Valeč AKP-II.tř11. 01. 2014 16:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
18.SK Sokol Lhotky A-TJ Sokol Nížkov BKP-III.t11. 01. 2014 16:0012. (11. 01. 2014 10:00) 
17.TJ Spartak Pelhřimov C-TJ Jiskra Humpolec BKP-III.t11. 01. 2014 11:0012. (11. 01. 2014 10:00) 
16.SK Telč B-TJ Sokol Brtnice AKP-III.t10. 01. 2014 18:3012. (11. 01. 2014 10:00) 
6.TJ Sokol Černovice-Polesí B-SKST Třešť BKP-II.tř21. 12. 2013 15:001. (21. 12. 2013 14:00) 
4.TJ Sokol Černovice-Polesí A-TJ Chmelná AKP-I.tř.19. 12. 2013 19:001. (21. 12. 2013 10:00) 
12.TJ Sokol Hrotovice-Valeč A-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř 10. (07. 12. 2013 13:00)Herna Sokola ve Valči
11.TJ Jiskra Havlíčkův Brod B-TJ Vladislav AKP-II.tř01. 12. 2013 13:009. (23. 11. 2013 14:30) 
10.TJ CHS Chotěboř C-TJ Vladislav AKP-II.tř30. 11. 2013 17:008. (23. 11. 2013 08:30) 
9.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-SKST Třešť BKP-II.tř 7. (09. 11. 2013 15:00)Kulturní dům Římov
8.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Černovice-Polesí BKP-II.tř 6. (09. 11. 2013 10:00)Kulturní dům Římov
1.SK Telč A-SKST Třešť ADIVIZE08. 11. 2013 18:306. (09. 11. 2013 11:30) 
2.SK Telč A-TJ Sokol Moravské Budějovice ADIVIZE07. 11. 2013 18:007. (09. 11. 2013 17:30) 
7.TJ Sokol Hrotovice-Valeč A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AKP-II.tř 2. (12. 10. 2013 13:00)herna SOKOLA VALEČ
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy