Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
113.TJ Sokol Křemže A-OST Velešín AKS A24. 03. 2014 18:0022. (19. 03. 2014 18:30) 
45.OST Kardašova Řečice A-TJ Sokol Strakonice AKP23. 03. 2014 13:0017. (22. 02. 2014 09:30)po dohodě odloženo
211.TTC Kovářov-Loučovice Brod ZSODIV23. 03. 2014 10:008. (22. 02. 2014 13:00) 
47.DDM Soběslav B-TJ Sokol Strakonice AKP23. 03. 2014 10:0018. (23. 02. 2014 13:00)po dohodě odloženo
2.TJ Sokol Hluboká nad Vlt. A-TJ Sokol Přídolí ADIV22. 03. 2014 14:3021. (22. 03. 2014 15:00) 
140.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B-TJ Sokol Vodňany BKS B21. 03. 2014 18:3021. (22. 03. 2014 15:00) 
109.TJ Sokol Nová Ves u ČB B-SK Pedagog ČB CKS A21. 03. 2014 18:3021. (22. 03. 2014 15:00) 
207.TJ Vodní stavby Tábor B-TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AKS C21. 03. 2014 18:3021. (22. 03. 2014 15:00) 
141.TJ Třebohostice A-TJ Libín 1096 Prachatice DKS B21. 03. 2014 18:3021. (22. 03. 2014 17:00) 
1.TJ Sokol Studená B-DDM Soběslav ADIV21. 03. 2014 18:0021. (22. 03. 2014 18:30) 
206.SK Oldřichov A-DDM Soběslav DKS C21. 03. 2014 18:0021. (22. 03. 2014 15:00) 
110.TJ Sokol Přídolí B-OST Velešín AKS A20. 03. 2014 19:0021. (22. 03. 2014 15:00) 
205.DDM Soběslav C-TJ Sokol Suchdol AKS C20. 03. 2014 18:3021. (22. 03. 2014 09:30) 
143.TJ Třebohostice A-TJ Sokol Vodňany BKS B20. 03. 2014 18:3022. (23. 03. 2014 10:30) 
56.TJ Calofrig Borovany A-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BKP19. 03. 2014 18:3022. (17. 03. 2014 18:30) 
145.TJ Osek A-TJ Slavoj Protivín BKS B19. 03. 2014 18:3022. (23. 03. 2014 10:30) 
114.TJ Sokol Přídolí B-TJ Spartak Kaplice AKS A17. 03. 2014 19:0022. (23. 03. 2014 10:30) 
210.SK Oldřichov A-TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AKS C17. 03. 2014 19:0022. (23. 03. 2014 10:30) 
54.TJ Sokol Strakonice A-TJ Vodní stavby Tábor AKP16. 03. 2014 17:0022. (23. 03. 2014 10:30) 
108.TJ Slovan Černý Dub A-TJ Start ČB AKS A15. 03. 2014 15:0021. (14. 03. 2014 18:30) 
144.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B-TJ Libín 1096 Prachatice DKS B14. 03. 2014 18:3022. (23. 03. 2014 10:30) 
209.TJ Vodní stavby Tábor B-DDM Soběslav DKS C14. 03. 2014 18:0022. (23. 03. 2014 10:30) 
55.DDM Soběslav B-TJ Sokol Cehnice AKP13. 03. 2014 19:0022. (23. 03. 2014 13:00) 
208.DDM Soběslav C-GC Nová Bystřice AKS C12. 03. 2014 19:0022. (23. 03. 2014 09:30) 
142.TJ Osek A-SK Martyna Malovice AKS B12. 03. 2014 18:3021. (22. 03. 2014 15:00) 
3.DDM Soběslav A-TJ Libín 1096 Prachatice CDIV08. 03. 2014 10:3020. (09. 03. 2014 13:00) 
48.TJ Blatná B-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BKP07. 03. 2014 19:1519. (08. 03. 2014 17:00) 
203.TJ Jiskra Třeboň B-SK Oldřichov AKS C07. 03. 2014 19:0020. (09. 03. 2014 10:30) 
204.TJ Sokol Studená C-TJ Vodní stavby Tábor BKS C07. 03. 2014 19:0020. (09. 03. 2014 10:30) 
53.TJ Slavoj Protivín A-TJ Calofrig Borovany AKP07. 03. 2014 17:3020. (09. 03. 2014 10:30) 
49.KST Orel ČB B-TJ Sokol Strakonice AKP06. 03. 2014 18:0019. (08. 03. 2014 15:00) 
200.GC Nová Bystřice A-TJ Nová Včelnice AKS C05. 03. 2014 19:0019. (08. 03. 2014 10:00) 
139.TJ Sokol Vodňany B-TJ Osek AKS B05. 03. 2014 18:0020. (09. 03. 2014 10:30) 
202.TJ Jiskra Bechyně B-TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AKS C04. 03. 2014 20:0020. (09. 03. 2014 10:30) 
50.TJ Sokol Cehnice A-TJ Calofrig Borovany AKP04. 03. 2014 19:0019. (08. 03. 2014 15:00) 
199.TJ Jiskra Třeboň B-TJ Vodní stavby Tábor BKS C03. 03. 2014 19:0019. (08. 03. 2014 15:00) 
52.TJ Sokol Cehnice A-KST Orel ČB AKP01. 03. 2014 17:0020. (09. 03. 2014 10:30) 
51.TJ Sokol Strakonice A-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BKP26. 02. 2014 19:0020. (09. 03. 2014 10:30) 
4.TJ Jiskra Třeboň A-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ADIV23. 02. 2014 09:3018. (23. 02. 2014 10:30) 
5.TJ Sokol Vodňany A-TJ Sokol Přídolí ADIV22. 02. 2014 10:0017. (22. 02. 2014 15:00) 
197.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-TJ Sokol Studená CKS C21. 02. 2014 19:0018. (23. 02. 2014 10:30) 
196.SK Oldřichov A-TJ Sokol Suchdol AKS C21. 02. 2014 18:0018. (23. 02. 2014 10:30) 
46.TJ Calofrig Borovany A-SKST Týn nad Vlt. o.s. AKP20. 02. 2014 18:0017. (22. 02. 2014 15:00) 
104.SK Pedagog ČB B-TJ Slovan Černý Dub AKS A20. 02. 2014 18:0017. (22. 02. 2014 10:00) 
107.OST Velešín A-SK Pedagog ČB CKS A20. 02. 2014 18:0018. (23. 02. 2014 10:30) 
106.TJ Sokol České Budějovice B-SK Pedagog ČB BKS A19. 02. 2014 19:0018. (23. 02. 2014 14:00) 
42.TJ Sokol Strakonice A-TJ Sokol Cehnice AKP19. 02. 2014 18:0015. (08. 02. 2014 15:00)odloženo kvůli školení trenérů
138.TJ Sokol Milevsko A-TJ Sokol Vodňany BKS B18. 02. 2014 19:0018. (23. 02. 2014 10:30) 
198.DDM Soběslav D-TJ Jiskra Třeboň BKS C18. 02. 2014 18:0018. (23. 02. 2014 09:30) 
192.SK Oldřichov A-GC Nová Bystřice AKS C17. 02. 2014 18:0017. (22. 02. 2014 15:00) 
195.ST KD Dačice A-TJ Jiskra Bechyně BKS C15. 02. 2014 13:3018. (23. 02. 2014 10:00) 
193.TJ Sokol Suchdol A-TJ Vodní stavby Tábor BKS C14. 02. 2014 18:3017. (22. 02. 2014 15:00) 
194.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-TJ Jiskra Třeboň BKS C13. 02. 2014 18:1517. (22. 02. 2014 15:00) 
105.TJ Sokol Nová Ves u ČB B-TJ Sokol České Budějovice BKS A12. 02. 2014 18:3017. (22. 02. 2014 15:00) 
137.TJ Sokol Cehnice B-TJ Sokol Milevsko AKS B07. 02. 2014 19:0016. (09. 02. 2014 10:30) 
43.KST Orel ČB A-DDM Soběslav BKP07. 02. 2014 19:0015. (08. 02. 2014 15:00) 
101.TJ Sokol Nová Ves u ČB B-TJ Sokol Křemže AKS A07. 02. 2014 18:3015. (08. 02. 2014 15:00) 
134.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B-SK Martyna Malovice AKS B07. 02. 2014 18:0016. (09. 02. 2014 10:30) 
103.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol Křemže AKS A06. 02. 2014 18:0016. (09. 02. 2014 14:00) 
135.TJ Sokol Vodňany B-TJ Sokol Mirotice AKS B05. 02. 2014 18:0016. (09. 02. 2014 10:30) 
136.TJ Osek A-SKST Týn nad Vltavou o.s. BKS B05. 02. 2014 17:3016. (09. 02. 2014 10:30) 
133.TJ Sokol Cehnice B-SKST Týn nad Vltavou o.s. BKS B04. 02. 2014 18:0015. (08. 02. 2014 15:00) 
100.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol Přídolí BKS A04. 02. 2014 18:0015. (08. 02. 2014 10:00) 
191.TJ Vodní stavby Tábor B-TJ Nová Včelnice AKS C31. 01. 2014 18:3016. (09. 02. 2014 10:30) 
190.DDM Soběslav C-TJ Jiskra Třeboň BKS C30. 01. 2014 19:0015. (08. 02. 2014 09:30) 
102.TJ Sokol Nová Ves u ČB B-TJ Sokol Přídolí BKS A29. 01. 2014 18:3016. (09. 02. 2014 10:30) 
41.TJ Sokol Hluboká nad Vlt. B-OST Kardašova Řečice AKP 14. (26. 01. 2014 10:30)výměna pořadatelství
39.TJ Sokol Cehnice A-SKST Týn nad Vlt. o.s. AKP25. 01. 2014 10:3013. (25. 01. 2014 15:00) 
185.TJ Jiskra Třeboň B-TJ Sokol Suchdol AKS C24. 01. 2014 19:0013. (25. 01. 2014 15:00) 
181.SK Oldřichov A-TJ Jiskra Bechyně BKS C24. 01. 2014 18:3013. (25. 01. 2014 15:00) 
183.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-ST KD Dačice AKS C24. 01. 2014 18:3013. (25. 01. 2014 15:00) 
182.TJ Vodní stavby Tábor B-DDM Soběslav CKS C23. 01. 2014 19:0013. (25. 01. 2014 15:00) 
189.DDM Soběslav D-ST KD Dačice AKS C23. 01. 2014 18:3014. (26. 01. 2014 09:30) 
96.TJ Spartak Kaplice A-TJ Sokol Nová Ves u ČB BKS A23. 01. 2014 18:3013. (25. 01. 2014 15:00) 
188.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-TJ Nová Včelnice AKS C23. 01. 2014 18:0014. (26. 01. 2014 10:30) 
97.TJ Sokol Křemže A-TJ Slovan Černý Dub AKS A 14. (22. 01. 2014 18:30)výměna pořadatelství, herna TJ Slovan Černý Dub
44.TJ Sokol Strakonice A-TJ Slavoj Protivín AKP22. 01. 2014 18:0016. (09. 02. 2014 10:30) 
132.SK Martyna Malovice A-TJ Libín 1096 Prachatice DKS B21. 01. 2014 18:0013. (25. 01. 2014 15:00)změna pořadatelství (v Prachaticích)
95.OST Velešín A-SK Pedagog ČB BKS A21. 01. 2014 18:0013. (25. 01. 2014 15:00) 
184.TJ Sokol Studená C-GC Nová Bystřice AKS C17. 01. 2014 19:3013. (25. 01. 2014 18:30) 
186.TJ Vodní stavby Tábor B-TJ Jiskra Bechyně BKS C17. 01. 2014 19:0014. (26. 01. 2014 10:30) 
38.TJ Sokol Hluboká nad Vlt. B-DDM Soběslav BKP17. 01. 2014 19:0013. (25. 01. 2014 15:00) 
37.TJ Calofrig Borovany A-TJ Sokol Strakonice AKP17. 01. 2014 18:3013. (25. 01. 2014 15:00) 
98.TJ Spartak Kaplice A-SK Pedagog ČB BKS A17. 01. 2014 18:0014. (26. 01. 2014 10:30) 
187.SK Oldřichov A-DDM Soběslav CKS C16. 01. 2014 18:3014. (26. 01. 2014 10:30) 
40.TJ Sokol Strakonice A-KST Orel ČB AKP15. 01. 2014 18:0014. (26. 01. 2014 10:30) 
99.OST Velešín A-TJ Sokol Nová Ves u ČB BKS A14. 01. 2014 18:3014. (26. 01. 2014 10:30) 
94.TJ Sokol Přídolí B-TJ Slovan Černý Dub AKS A13. 01. 2014 19:0013. (25. 01. 2014 15:00)předehráno na základě dohody vedoucích obou oddílů
213.Loučovice Brod ZSO-DDM SoběslavDIV11. 01. 2014 10:005. (07. 12. 2013 10:00)odloženo z důvodů nemoci
6.TJ Sokol Hluboká nad Vlt. A-TJ Jiskra Bechyně ADIV10. 01. 2014 19:3012. (11. 01. 2014 15:00) 
178.TJ Jiskra Třeboň B-TJ Sokol Studená CKS C10. 01. 2014 19:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
131.TJ Třebohostice A-TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BKS B10. 01. 2014 18:3012. (11. 01. 2014 17:00) 
180.TJ Vodní stavby Tábor B-SK Oldřichov AKS C10. 01. 2014 18:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
35.KST Orel ČB B-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BKP09. 01. 2014 19:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
36.TJ Calofrig Borovany A-KST Orel ČB AKP09. 01. 2014 18:3012. (11. 01. 2014 15:00) 
130.SK Martyna Malovice A-TJ Slavoj Protivín BKS B09. 01. 2014 18:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
179.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-DDM Soběslav DKS C07. 01. 2014 18:0012. (11. 01. 2014 15:00) 
14.TJ Jiskra Bechyně A-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ADIV20. 12. 2013 20:3011. (21. 12. 2013 14:00) 
115.TJ Slavoj Protivín B-SK Martyna Malovice AKS B20. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
148.DDM Soběslav D-TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AKS C19. 12. 2013 18:1511. (21. 12. 2013 09:30) 
146.GC Nová Bystřice A-TJ Sokol Suchdol AKS C18. 12. 2013 19:0011. (21. 12. 2013 10:00)tělocvična 5.ZŠ v JH
147.TJ Sokol Studená C-TJ Jiskra Třeboň BKS C18. 12. 2013 19:0011. (21. 12. 2013 18:30) 
116.TJ Sokol Cehnice B-TJ Osek AKS B17. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
149.SK Oldřichov A-TJ Vodní stavby Tábor BKS C14. 12. 2013 18:3011. (21. 12. 2013 15:00) 
59.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-SK Pedagog ČB CKS A13. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
17.DDM Soběslav B-OST Kardašova Řečice AKP12. 12. 2013 19:3011. (20. 12. 2013 19:30) 
60.OST Velešín A-TJ Spartak Kaplice AKS A12. 12. 2013 18:3011. (21. 12. 2013 15:00) 
16.KST Orel ČB A-TJ Calofrig Borovany AKP12. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 15:00) 
58.TJ Start ČB A-KST Orel ČB CKS A08. 12. 2013 18:3011. (21. 12. 2013 15:00) 
173.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-TJ Vodní stavby Tábor BKS C06. 12. 2013 18:009. (07. 12. 2013 15:00) 
9.TJ Sokol Přídolí A-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ADIV05. 12. 2013 19:309. (07. 12. 2013 15:00) 
32.KST Orel ČB B-TJ Calofrig Borovany AKP05. 12. 2013 19:009. (07. 12. 2013 15:00) 
93.TJ Spartak Kaplice A-TJ Sokol Přídolí BKS A05. 12. 2013 18:3010. (08. 12. 2013 10:30) 
61.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol Nová Ves u ČB BKS A05. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 10:00) 
177.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-SK Oldřichov AKS C05. 12. 2013 18:0010. (08. 12. 2013 10:30) 
174.GC Nová Bystřice A-DDM Soběslav CKS C04. 12. 2013 19:0010. (06. 12. 2013 19:00)v tělocvičně 5.ZŠ v J.Hradci
176.DDM Soběslav D-TJ Vodní stavby Tábor BKS C04. 12. 2013 19:0010. (08. 12. 2013 09:30) 
128.SK Martyna Malovice A-TJ Osek AKS B04. 12. 2013 18:309. (07. 12. 2013 15:00) 
8.TJ Sokol Č. Budějovice A-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. ADIV04. 12. 2013 18:3010. (08. 12. 2013 10:30) 
129.TJ Sokol Vodňany B-TJ Třebohostice AKS B04. 12. 2013 18:0010. (08. 12. 2013 10:30) 
92.OST Velešín A-TJ Sokol Křemže AKS A03. 12. 2013 19:0010. (08. 12. 2013 10:30) 
175.TJ Sokol Studená C-ST KD Dačice AKS C30. 11. 2013 17:0010. (08. 12. 2013 10:30) 
7.TJ Sokol Přídolí A-TJ Jiskra Bechyně ADIV29. 11. 2013 19:0010. (08. 12. 2013 10:30) 
31.TJ Sokol Hluboká nad Vlt. B-KST Orel ČB AKP29. 11. 2013 18:309. (07. 12. 2013 15:00) 
87.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-SK Pedagog ČB BKS A29. 11. 2013 18:009. (07. 12. 2013 15:00) 
88.OST Velešín A-TJ Sokol Přídolí BKS A28. 11. 2013 18:309. (07. 12. 2013 15:00) 
172.DDM Soběslav D-SK Oldřichov AKS C28. 11. 2013 18:309. (07. 12. 2013 09:30) 
86.TJ Start ČB A-TJ Slovan Černý Dub AKS A28. 11. 2013 18:009. (07. 12. 2013 15:00)dohoda o předehrávce potvrzená oběma oddíly
33.TJ Sokol Hluboká nad Vlt. B-TJ Calofrig Borovany AKP26. 11. 2013 18:3010. (08. 12. 2013 10:30) 
89.TJ Spartak Kaplice A-TJ Sokol Křemže AKS A25. 11. 2013 18:309. (07. 12. 2013 15:00) 
214.DDM Soběslav-TJ Vodní stavby TáborDIV24. 11. 2013 10:004. (23. 11. 2013 14:00) 
29.TJ Calofrig Borovany A-TJ Sokol Cehnice AKP22. 11. 2013 18:307. (23. 11. 2013 15:00) 
85.TJ Sokol Nová Ves u ČB B-TJ Start ČB AKS A22. 11. 2013 18:308. (24. 11. 2013 10:30) 
170.SK Oldřichov A-TJ Jiskra Třeboň BKS C21. 11. 2013 18:308. (24. 11. 2013 10:30) 
165.DDM Soběslav D-TJ Jiskra Bechyně BKS C21. 11. 2013 18:307. (23. 11. 2013 09:30) 
15.SK ZD Pojbuky A-DDM Soběslav ADIV21. 11. 2013 18:3011. (21. 12. 2013 15:00) 
82.OST Velešín A-TJ Sokol České Budějovice BKS A21. 11. 2013 18:008. (24. 11. 2013 10:30) 
83.TJ Spartak Kaplice A-TJ Slovan Černý Dub AKS A21. 11. 2013 18:008. (24. 11. 2013 10:30)dohoda o předehrávce potvrzená oběma oddíly
27.TJ Sokol Strakonice A-KST Orel ČB BKP20. 11. 2013 19:307. (23. 11. 2013 15:00) 
81.TJ Sokol Nová Ves u ČB B-KST Orel ČB CKS A20. 11. 2013 18:307. (23. 11. 2013 15:00) 
127.TJ Osek A-TJ Libín 1096 Prachatice DKS B20. 11. 2013 18:007. (23. 11. 2013 15:00) 
167.TJ Nová Včelnice A-GC Nová Bystřice AKS C18. 11. 2013 18:307. (23. 11. 2013 15:00) 
171.TJ Vodní stavby Tábor B-TJ Sokol Studená CKS C17. 11. 2013 13:308. (24. 11. 2013 10:30) 
166.SK Oldřichov A-TJ Sokol Studená CKS C15. 11. 2013 19:307. (23. 11. 2013 15:00) 
169.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-TJ Jiskra Bechyně BKS C15. 11. 2013 18:008. (24. 11. 2013 10:30) 
28.KST Orel ČB A-TJ Slavoj Protivín AKP14. 11. 2013 18:307. (23. 11. 2013 15:00) 
30.TJ Sokol Hluboká nad Vlt. B-TJ Sokol Strakonice AKP12. 11. 2013 19:008. (24. 11. 2013 10:30) 
80.OST Velešín A-TJ Slovan Černý Dub AKS A12. 11. 2013 18:007. (23. 11. 2013 15:00) 
84.SK Pedagog ČB B-KST Orel ČB CKS A12. 11. 2013 18:008. (24. 11. 2013 10:00) 
212.TJ Vodní stavby Tábor-Loučovice Brod ZSODIV10. 11. 2013 10:001. (12. 10. 2013 10:00)odloženo z důvodu nemoci
161.TJ Sokol Studená C-DDM Soběslav DKS C09. 11. 2013 09:305. (09. 11. 2013 18:30) 
11.TJ Jiskra Bechyně A-TJ Sokol Studená BDIV08. 11. 2013 20:156. (10. 11. 2013 10:30) 
162.TJ Jiskra Bechyně B-ST KD Dačice AKS C08. 11. 2013 20:006. (10. 11. 2013 10:30) 
25.TJ Sokol Cehnice A-KST Orel ČB BKP08. 11. 2013 19:305. (09. 11. 2013 15:00) 
126.TJ Třebohostice A-TJ Sokol Cehnice BKS B08. 11. 2013 18:306. (10. 11. 2013 10:30) 
125.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B-TJ Osek AKS B08. 11. 2013 18:006. (10. 11. 2013 10:30) 
10.DDM Soběslav A-TTC Kovářov ADIV07. 11. 2013 19:006. (10. 11. 2013 13:00) 
26.TJ Sokol Cehnice A-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BKP06. 11. 2013 19:006. (10. 11. 2013 10:30) 
160.TJ Vodní stavby Tábor B-TJ Sokol Suchdol AKS C01. 11. 2013 19:005. (09. 11. 2013 15:00) 
164.TJ Jiskra Třeboň B-DDM Soběslav DKS C01. 11. 2013 18:306. (10. 11. 2013 10:30) 
77.TJ Start ČB A-TJ Sokol Přídolí BKS A31. 10. 2013 18:305. (09. 11. 2013 15:00) 
79.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol České Budějovice BKS A31. 10. 2013 18:006. (10. 11. 2013 10:30) 
163.DDM Soběslav C-TJ Nová Včelnice AKS C30. 10. 2013 19:006. (10. 11. 2013 09:30) 
124.SK Martyna Malovice A-TJ Sokol Mirotice AKS B30. 10. 2013 18:305. (09. 11. 2013 15:00) 
78.OST Velešín A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS A29. 10. 2013 18:305. (09. 11. 2013 15:00) 
120.SKST Týn nad Vltavou o.s. B-TJ Sokol Cehnice BKS B25. 10. 2013 19:303. (26. 10. 2013 15:00) 
123.TJ Sokol Mirotice A-TJ Sokol Vodňany BKS B25. 10. 2013 19:004. (27. 10. 2013 10:30) 
155.SK Oldřichov A-TJ Nová Včelnice AKS C25. 10. 2013 18:303. (26. 10. 2013 15:00) 
70.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-TJ Slovan Černý Dub AKS A25. 10. 2013 18:303. (26. 10. 2013 15:00) 
121.TJ Slavoj Protivín B-TJ Třebohostice AKS B25. 10. 2013 17:004. (27. 10. 2013 10:30) 
74.SK Pedagog ČB C-TJ Slovan Černý Dub AKS A24. 10. 2013 18:304. (27. 10. 2013 14:00)předehrávka po dohodě vedoucích mužstev
154.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-TJ Sokol Suchdol AKS C24. 10. 2013 18:003. (26. 10. 2013 15:00) 
122.SK Martyna Malovice A-TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV BKS B24. 10. 2013 18:004. (25. 10. 2013 18:00) 
73.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-TJ Sokol České Budějovice BKS A23. 10. 2013 18:304. (27. 10. 2013 10:30) 
119.SK Martyna Malovice A-TJ Třebohostice AKS B22. 10. 2013 18:303. (26. 10. 2013 15:00) 
22.TJ Sokol Cehnice A-TJ Sokol Strakonice AKP22. 10. 2013 18:003. (26. 10. 2013 15:00) 
75.OST Velešín A-KST Orel ČB CKS A22. 10. 2013 18:004. (27. 10. 2013 10:30) 
76.TJ Spartak Kaplice A-TJ Start ČB AKS A21. 10. 2013 19:304. (27. 10. 2013 10:30) 
159.TJ Nová Včelnice A-TJ Vodní stavby Tábor BKS C21. 10. 2013 19:004. (27. 10. 2013 10:30) 
157.DDM Soběslav D-TJ Sokol Suchdol AKS C18. 10. 2013 19:304. (27. 10. 2013 09:30) 
156.TJ Vodní stavby Tábor B-ST KD Dačice AKS C18. 10. 2013 19:003. (26. 10. 2013 10:00)výměna pořadatelství
158.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-GC Nová Bystřice AKS C18. 10. 2013 18:004. (27. 10. 2013 10:30) 
24.KST Orel ČB A-OST Kardašova Řečice AKP18. 10. 2013 18:004. (27. 10. 2013 10:30) 
12.TJ Libín 1096 Prachatice C-TJ Sokol Studená BDIV18. 10. 2013 18:004. (27. 10. 2013 14:00) 
72.TJ Spartak Kaplice A-KST Orel ČB CKS A17. 10. 2013 18:003. (26. 10. 2013 15:00) 
23.TJ Calofrig Borovany A-OST Kardašova Řečice AKP16. 10. 2013 18:303. (26. 10. 2013 15:00) 
71.OST Velešín A-TJ Start ČB AKS A15. 10. 2013 18:303. (26. 10. 2013 15:00) 
18.TJ Sokol Strakonice A-TJ Calofrig Borovany AKP12. 10. 2013 18:001. (12. 10. 2013 15:00) 
118.TJ Osek A-TTC Kovářov BKS B12. 10. 2013 10:002. (13. 10. 2013 10:30) 
150.TJ Jiskra Bechyně B-SK Oldřichov AKS C11. 10. 2013 20:001. (12. 10. 2013 14:00) 
68.TJ Sokol Nová Ves u ČB B-OST Velešín AKS A11. 10. 2013 18:302. (13. 10. 2013 10:30) 
19.DDM Soběslav B-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BKP10. 10. 2013 19:301. (11. 10. 2013 19:30) 
20.KST Orel ČB A-TJ Sokol Strakonice AKP10. 10. 2013 18:002. (13. 10. 2013 10:30) 
62.SK Pedagog ČB B-OST Velešín AKS A10. 10. 2013 18:001. (12. 10. 2013 10:00) 
151.DDM Soběslav C-TJ Vodní stavby Tábor BKS C09. 10. 2013 19:301. (12. 10. 2013 09:30) 
63.TJ Sokol Nová Ves u ČB B-TJ Spartak Kaplice AKS A09. 10. 2013 18:301. (12. 10. 2013 15:00) 
117.TJ Sokol Vodňany B-TJ Slavoj Protivín BKS B09. 10. 2013 18:001. (12. 10. 2013 15:00) 
66.TJ Slovan Černý Dub A-TJ Sokol Křemže AKS A09. 10. 2013 18:002. (11. 10. 2013 18:30)výměna pořadatelství, herna Sokola Křemže v Krásetíně
69.TJ Start ČB A-SK Pedagog ČB CKS A08. 10. 2013 18:302. (13. 10. 2013 10:30) 
152.TJ Nová Včelnice A-DDM Soběslav DKS C08. 10. 2013 18:001. (12. 10. 2013 15:00) 
13.TJ Sokol Přídolí A-DDM Soběslav ADIV07. 10. 2013 19:301. (12. 10. 2013 15:00) 
21.OST Kardašova Řečice A-TJ Sokol Hluboká nad Vlt. BKP05. 10. 2013 15:002. (13. 10. 2013 10:30)výměna pořadatelství
64.TJ Start ČB A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS A04. 10. 2013 18:301. (12. 10. 2013 15:00) 
57.KST Orel ČB A-KST Orel ČB BKP04. 10. 2013 18:3022. (23. 03. 2014 15:00)předehrávka vzájemného oddílového utkání
153.DDM Soběslav C-SK Oldřichov AKS C03. 10. 2013 19:002. (13. 10. 2013 09:30) 
111.TJ Sokol Nová Ves u ČB B-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKS A03. 10. 2013 18:3022. (23. 03. 2014 10:30)předehrání vzájemného oddílového utkání
34.KST Orel ČB B-KST Orel ČB AKP03. 10. 2013 18:3010. (08. 12. 2013 10:30)předehrávka vzájemného oddílového utkání
67.SK Pedagog ČB B-TJ Spartak Kaplice AKS A03. 10. 2013 18:002. (13. 10. 2013 14:00) 
65.KST Orel ČB C-SK Pedagog ČB CKS A02. 10. 2013 15:001. (02. 10. 2013 19:00) 
112.SK Pedagog ČB B-SK Pedagog ČB CKS A01. 10. 2013 18:0022. (23. 03. 2014 14:00)předehrání vzájemného oddílového utkání
90.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-TJ Sokol Nová Ves u ČB BKS A01. 10. 2013 17:0010. (08. 12. 2013 10:30)předehrání vzájemného oddílového utkání
201.DDM Soběslav C-DDM Soběslav DKS C27. 09. 2013 18:3020. (09. 03. 2014 09:30)předehrání vzájemného oddílového zápasu
168.DDM Soběslav D-DDM Soběslav CKS C26. 09. 2013 18:308. (24. 11. 2013 09:30)předehrání vzájemného oddílového zápasu
91.SK Pedagog ČB C-SK Pedagog ČB BKS A26. 09. 2013 18:0010. (08. 12. 2013 14:00)předehrání vzájemného oddílového utkání
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS