Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
18.TJ Sokol Tišice "A"-TJ Neratovice "C"RP1 21. (21. 03. 2014 19:00)herna TJ Neratovice
17.SK Liběchov-TJ Neratovice "D"RP119. 03. 2014 19:0021. (20. 03. 2014 18:30)herna TJ Neratovice
34.TJ Neratovice-TJ Dynamo Nelahozeves "A"RPŽ13. 03. 2014 17:007. (12. 03. 2014 17:00) 
33.TJ Neratovice-TJ Sokol DřínovRPŽ12. 03. 2014 17:006. (05. 03. 2014 17:00) 
35.TJ Dynamo Nelahozeves "B"-SK LiběchovRPŽ11. 03. 2014 17:007. (12. 03. 2014 17:00) 
27.TJ Dynamo Nelahozeves "D"-TJ Start Mlékojedy "C"RP2 19. (28. 02. 2014 18:30)sál bývalého pohostinství v Mlékojedech
16.Sokol Mělník - Pšovka "A"-TJ Neratovice "D"RP125. 02. 2014 18:3019. (28. 02. 2014 18:30) 
15.TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"-TJ Neratovice "C"RP1 18. (21. 02. 2014 18:30)herna TJ Neratovice
13.TJ Sokol Tišice "A"-TJ Sokol DřínovRP113. 02. 2014 19:0017. (14. 02. 2014 19:00) 
12.TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"-TJ Neratovice "D"RP104. 02. 2014 19:0016. (07. 02. 2014 18:30) 
9.TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"-TJ Sokol DřínovRP113. 12. 2013 17:3010. (13. 12. 2013 18:30) 
31.TJ Neratovice-SK LiběchovRPŽ10. 12. 2013 17:005. (04. 12. 2013 17:00) 
8.TJ Sokol Tišice "A"-TJ Neratovice "D"RP104. 12. 2013 18:309. (06. 12. 2013 19:00)sportovní hala Neratovice
7.SK Mšeno "A"-TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"RP104. 12. 2013 18:009. (06. 12. 2013 18:00) 
29.SK Liběchov-TJ Dynamo Nelahozeves "A"RPŽ29. 11. 2013 16:303. (20. 11. 2013 16:30) 
22.SK Mšeno "B"-TJ Neratovice "F"RP226. 11. 2013 18:008. (29. 11. 2013 18:00) 
30.TJ Sokol Dřínov-SK LiběchovRPŽ22. 11. 2013 17:004. (27. 11. 2013 16:30)herna v Dřínově
32.TJ Dynamo Nelahozeves "A"-TJ Dynamo Nelahozeves "B"RPŽ04. 11. 2013 17:006. (03. 12. 2013 17:00) 
5.Sokol Dolní Beřkovice "B"-Sokol Mělník - Pšovka "A"RP101. 11. 2013 18:006. (15. 11. 2013 18:00) 
20.SK Mšeno "B"-Sokol Dolní Beřkovice "C"RP201. 11. 2013 18:006. (15. 11. 2013 18:00) 
3.TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"-SK LiběchovRP124. 10. 2013 18:304. (25. 10. 2013 18:30) 
4.Sokol Dolní Beřkovice "B"-TJ Neratovice "C"RP123. 10. 2013 18:004. (25. 10. 2013 18:00) 
28.TJ Dynamo Nelahozeves "D"-TJ Dynamo Nelahozeves "C"RP215. 10. 2013 18:3021. (21. 03. 2014 18:30) 
23.TJ Dynamo Nelahozeves "C"-TJ Dynamo Nelahozeves "D"RP211. 10. 2013 18:0010. (13. 12. 2013 18:30) 
2.TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"-TJ Sokol Tišice "A"RP109. 10. 2013 19:002. (11. 10. 2013 18:30) 
11.TJ Neratovice "C"-TJ Neratovice "E"RP108. 10. 2013 18:3013. (15. 01. 2014 18:30) 
10.TJ Neratovice "E"-TJ Neratovice "D"RP107. 10. 2013 20:0012. (08. 01. 2014 18:30) 
26.TJ Start Mlékojedy "B"-TJ Start Mlékojedy "C"RP207. 10. 2013 18:3017. (12. 02. 2014 18:30) 
24.TJ Start Mlékojedy "D"-TJ Start Mlékojedy "C"RP203. 10. 2013 18:3012. (08. 01. 2014 18:30) 
6.TJ Neratovice "D"-TJ Neratovice "C"RP103. 10. 2013 18:006. (11. 11. 2013 19:00) 
14.TJ Neratovice "C"-TJ Neratovice "D"RP101. 10. 2013 18:0017. (12. 02. 2014 18:30) 
1.Sokol Dolní Beřkovice "B"-TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"RP101. 10. 2013 18:001. (04. 10. 2013 18:00) 
19.TJ Dynamo Nelahozeves "D"-Sokol Dolní Beřkovice "C"RP201. 10. 2013 18:001. (04. 10. 2013 18:30) 
21.TJ Start Mlékojedy "C"-TJ Start Mlékojedy "B"RP227. 09. 2013 18:306. (12. 11. 2013 18:30) 
25.TJ Start Mlékojedy "B"-TJ Start Mlékojedy "D"RP225. 09. 2013 18:3013. (15. 01. 2014 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS