Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
5.Svatkovice-Písek AOP Písek04. 04. 2014 18:0017. (15. 02. 2014 10:00) 
9.Protivín D-Mirotice COP Písek29. 03. 2014 19:0016. (08. 02. 2014 10:00) 
37.Mirotice C-MiroviceOP Písek27. 03. 2014 18:0022. (22. 03. 2014 10:00) 
36.Písek A-Protivín DOP Písek19. 03. 2014 19:0021. (15. 03. 2014 10:00) 
35.Písek A-Mirotice BOP Písek05. 03. 2014 19:0020. (08. 03. 2014 10:00) 
1.Písek B-Kovářov COP Písek05. 03. 2014 19:0020. (08. 03. 2014 10:00) 
6.Mirovice-Protivín DOP Písek05. 03. 2014 19:0017. (15. 02. 2014 10:00) 
2.Mirovice-Písek AOP Písek26. 02. 2014 18:1519. (01. 03. 2014 10:00) 
3.Písek A-Kovářov COP Písek19. 02. 2014 19:0018. (22. 02. 2014 10:00) 
4.Mirotice D-Mirotice COP Písek18. 02. 2014 18:0017. (15. 02. 2014 10:00) 
7.Mirovice-Kovářov COP Písek16. 02. 2014 10:0016. (08. 02. 2014 10:00) 
11.Protivín E-Písek AOP Písek16. 02. 2014 09:0015. (01. 02. 2014 10:00) 
16.Protivín E-MiroviceOP Písek14. 02. 2014 17:3013. (18. 01. 2014 10:00) 
10.Mirotice C-Písek BOP Písek11. 02. 2014 18:3015. (01. 02. 2014 10:00) 
8.Písek B-Mirotice DOP Písek29. 01. 2014 19:0016. (08. 02. 2014 10:00) 
13.Protivín D-Písek BOP Písek25. 01. 2014 15:0014. (25. 01. 2014 10:00) 
12.Písek A-Mirotice DOP Písek22. 01. 2014 19:0014. (25. 01. 2014 10:00) 
14.Písek B-Protivín COP Písek15. 01. 2014 19:0013. (18. 01. 2014 10:00) 
15.Mirotice C-Písek AOP Písek14. 01. 2014 18:1513. (18. 01. 2014 10:00) 
17.Písek A-Písek BOP Písek08. 01. 2014 19:0012. (11. 01. 2014 10:00) 
18.Mirovice-Mirotice COP Písek08. 01. 2014 18:0011. (14. 12. 2013 10:00) 
19.Svatkovice-Protivín EOP Písek21. 12. 2013 19:0011. (14. 12. 2013 10:00) 
21.Protivín D-Písek AOP Písek20. 12. 2013 17:3010. (07. 12. 2013 10:00) 
20.Písek B-MiroviceOP Písek04. 12. 2013 19:0010. (07. 12. 2013 10:00) 
22.Mirotice B-Písek AOP Písek26. 11. 2013 18:009. (30. 11. 2013 10:00) 
25.Protivín D-Mirotice BOP Písek24. 11. 2013 09:308. (23. 11. 2013 10:00) 
23.Písek B-SvatkoviceOP Písek24. 11. 2013 09:008. (23. 11. 2013 10:00) 
24.Písek A-MiroviceOP Písek20. 11. 2013 19:008. (23. 11. 2013 10:00) 
26.Kovářov C-Písek AOP Písek15. 11. 2013 19:157. (16. 11. 2013 10:00) 
27.Protivín D-MiroviceOP Písek15. 11. 2013 17:006. (09. 11. 2013 10:00) 
28.Písek B-Mirotice COP Písek06. 11. 2013 19:004. (26. 10. 2013 10:00) 
30.Protivín D-Kovářov COP Písek27. 10. 2013 10:004. (26. 10. 2013 10:00) 
29.Písek A-Protivín EOP Písek25. 10. 2013 19:004. (26. 10. 2013 10:00) 
32.Písek B-Protivín DOP Písek16. 10. 2013 19:003. (19. 10. 2013 10:00) 
31.Mirotice D-Písek AOP Písek15. 10. 2013 17:303. (19. 10. 2013 10:00) 
33.Písek A-Mirotice COP Písek09. 10. 2013 19:002. (12. 10. 2013 10:00) 
34.Písek B-Písek AOP Písek02. 10. 2013 19:001. (05. 10. 2013 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS