Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
36.KST Oltec Brno E-TJ Brno-Bystrc EMS II11. 04. 2014 18:3021. (28. 03. 2014 18:30) 
43.Sokol Popůvky A-Sokol Sokolnice BMS III10. 04. 2014 19:0013. (24. 01. 2014 19:00) 
74.Orel Šlapanice-SKST Nový Lískovec BMP st.žá09. 04. 2014 16:3021. (26. 03. 2014 16:30) 
35.TJ Brno-Bystrc E-Sokol Židenice CMS II08. 04. 2014 17:1518. (07. 03. 2014 18:15) 
72.TTC Moravská Slavia Brno B-SK SlatinaMP st.žá03. 04. 2014 17:3020. (21. 03. 2014 16:30) 
71.Salesko Líšeň-Orel ŠlapaniceMP st.žá02. 04. 2014 17:1018. (05. 03. 2014 17:10) 
20.Orel Šlapanice A-SK Slatina FMS I27. 03. 2014 18:1521. (25. 03. 2014 18:15) 
73.Salesko Líšeň-Sokol Brno IMP st.žá26. 03. 2014 17:1020. (19. 03. 2014 17:10) 
48.Sokol Sokolnice B-SKST Nový Lískovec BMS III19. 03. 2014 19:0020. (21. 03. 2014 18:00) 
70.Sokol Líšeň-SKST Nový Lískovec BMP st.žá13. 03. 2014 17:3018. (06. 03. 2014 17:30) 
32.TJ Brno-Bystrc E-Sokol Líšeň DMS II11. 03. 2014 18:0016. (14. 02. 2014 18:15) 
10.KST Oltec Brno C-Sokol Líšeň BMP11. 03. 2014 16:0019. (11. 03. 2014 18:30) 
17.Sokol Brno I F-TJ Brno-Bystrc DMS I07. 03. 2014 18:0014. (31. 01. 2014 18:00) 
59.Sokol Starý Lískovec B-Sokol Bílovice nad Svitavou CMS V06. 03. 2014 17:0014. (13. 02. 2014 17:00) 
8.TJ Brno-Bystrc C-Sokol Líšeň BMP04. 03. 2014 18:0014. (31. 01. 2014 18:15) 
69.Sokol Brno I-Sokol LíšeňMP st.žá04. 03. 2014 16:3017. (28. 02. 2014 16:30) 
46.Orel Židenice A-Sokol Líšeň EMS III27. 02. 2014 18:1516. (13. 02. 2014 18:15) 
47.Sokol Bílovice nad Svitavou B-Sokol Sokolnice BMS III26. 02. 2014 18:4519. (14. 03. 2014 18:30) 
34.Orel Šlapanice B-KST Oltec Brno EMS II26. 02. 2014 18:1517. (28. 02. 2014 18:15) 
67.TTC Moravská Slavia Brno B-Salesko LíšeňMP st.žá26. 02. 2014 17:1513. (24. 01. 2014 16:30) 
55.SKST Nový Lískovec D-Orel Šlapanice DMS IV25. 02. 2014 18:3014. (31. 01. 2014 18:30) 
58.TJ Holásky G-Sokol Starý Lískovec BMS V24. 02. 2014 17:0015. (24. 02. 2014 17:15)herna Sokola Starý Lískovec
33.KST Oltec Brno E-Sokol Židenice CMS II21. 02. 2014 18:3016. (14. 02. 2014 18:30) 
53.VSK Technika Brno C-Sokol Popůvky BMS IV21. 02. 2014 18:1512. (17. 01. 2014 18:15) 
16.Sokol Brno I F-SK Slatina FMS I21. 02. 2014 18:0012. (17. 01. 2014 18:00) 
42.TJ Holásky F-SKST Nový Lískovec BMS III20. 02. 2014 16:3013. (22. 01. 2014 16:30) 
18.SK Slatina F-Sokol Líšeň CMS I19. 02. 2014 18:3015. (05. 02. 2014 18:30) 
40.SKST Nový Lískovec B-KST Oltec Brno FMS III18. 02. 2014 18:3012. (15. 01. 2014 18:30) 
3.Sokol Brno I D-Sokol Líšeň BMP14. 02. 2014 18:3012. (15. 01. 2014 18:30) 
62.Sokol Bílovice nad Svitavou C-Sokol Starý Lískovec BMS V14. 02. 2014 18:309. (29. 11. 2013 18:30) 
7.TTC Moravská Slavia Brno F-TJ Brno-Bystrc CMP30. 01. 2014 17:3013. (24. 01. 2014 16:30) 
68.Sokol Brno I-TJ Brno-BystrcMP st.žá27. 01. 2014 16:3014. (31. 01. 2014 16:30) 
54.SK Slatina I-Sokol Židenice DMS IV24. 01. 2014 16:0013. (24. 01. 2014 17:00) 
5.Sokol Sokolnice A-Sokol Líšeň AMP22. 01. 2014 19:0013. (24. 01. 2014 18:00) 
4.Sokol Sokolnice A-KST Oltec Brno CMP15. 01. 2014 18:0012. (17. 01. 2014 18:00) 
29.KST Oltec Brno E-Sokol Bílovice nad Svitavou AMS II10. 01. 2014 18:3011. (13. 12. 2013 18:30) 
57.Sokol Bílovice nad Svitavou C-Salesko Líšeň BMS V10. 01. 2014 18:3017. (14. 03. 2014 18:30) 
45.Sokol Bílovice nad Svitavou B-Orel Šlapanice CMS III03. 01. 2014 18:3015. (07. 02. 2014 18:30) 
44.Sokol Bílovice nad Svitavou B-TJ Brno-Bystrc FMS III20. 12. 2013 18:3014. (31. 01. 2014 18:30) 
66.Orel Šlapanice-TJ HoláskyMP st.žá20. 12. 2013 16:3011. (11. 12. 2013 16:30) 
14.Sokol Líšeň C-Sokol Brno I GMS I18. 12. 2013 18:308. (20. 11. 2013 18:30) 
50.Salesko Líšeň A-Sokol Starý Lískovec AMS IV18. 12. 2013 17:001. (25. 09. 2013 17:10) 
65.SKST Nový Lískovec B-Sokol Brno IMP st.žá17. 12. 2013 16:451. (20. 12. 2013 16:45) 
61.SKST Nový Lískovec F-Orel Židenice BMS V13. 12. 2013 18:309. (29. 11. 2013 18:30) 
60.Sokol Bílovice nad Svitavou C-TJ Holásky GMS V13. 12. 2013 18:3013. (07. 02. 2014 18:30) 
24.VSK Technika Brno A-TJ Holásky DMS II09. 12. 2013 18:155. (21. 10. 2013 18:15) 
41.Sokol Bílovice nad Svitavou B-TJ Holásky FMS III06. 12. 2013 18:3012. (17. 01. 2014 18:30) 
27.TJ Holásky E-Orel Šlapanice BMS II28. 11. 2013 16:3010. (05. 12. 2013 16:30) 
52.SK Slatina I-Salesko Líšeň AMS IV24. 11. 2013 10:008. (22. 11. 2013 17:00) 
26.TJ Holásky E-VSK Technika Brno AMS II14. 11. 2013 16:308. (21. 11. 2013 16:30) 
23.TJ Brno-Bystrc E-SK Slatina GMS II05. 11. 2013 18:004. (18. 10. 2013 18:15) 
31.Sokol Bílovice nad Svitavou A-TJ Brno-Bystrc EMS II01. 11. 2013 18:3013. (24. 01. 2014 18:30) 
64.Sokol Bílovice nad Svitavou C-TJ Holásky GMS V01. 11. 2013 18:303. (11. 10. 2013 18:30) 
28.VSK Technika Brno A-VSK Technika Brno BMS II01. 11. 2013 18:1511. (09. 12. 2013 18:15) 
15.Sokol Brno I F-SKST Nový Lískovec AMS I01. 11. 2013 18:0011. (13. 12. 2013 18:00) 
63.Orel Židenice B-SKST Nový Lískovec FMS V31. 10. 2013 18:154. (17. 10. 2013 18:15) 
30.TJ Holásky E-TJ Holásky DMS II31. 10. 2013 16:3013. (23. 01. 2014 16:30) 
25.Orel Šlapanice B-VSK Univerzita Brno BMS II30. 10. 2013 18:155. (25. 10. 2013 18:15) 
38.TJ Holásky F-SK Slatina HMS III30. 10. 2013 16:303. (09. 10. 2013 16:30) 
2.TJ Holásky B-VSK Univerzita Brno AMP29. 10. 2013 18:305. (23. 10. 2013 19:00) 
12.Sokol Židenice B-TJ Holásky CMS I29. 10. 2013 18:302. (01. 10. 2013 18:30) 
39.SKST Nový Lískovec B-SKST Nový Lískovec CMS III28. 10. 2013 18:3011. (11. 12. 2013 18:30) 
9.Sokol Líšeň A-Sokol Líšeň BMP25. 10. 2013 18:3016. (10. 02. 2014 18:30) 
19.Sokol Brno I G-Sokol Brno I FMS I25. 10. 2013 18:3016. (14. 02. 2014 18:30) 
11.Orel Šlapanice A-TJ Brno-Bystrc DMS I23. 10. 2013 18:001. (24. 09. 2013 18:15) 
13.Sokol Brno I F-Sokol Brno I GMS I22. 10. 2013 19:305. (25. 10. 2013 18:00) 
21.Sokol Líšeň D-Orel Šlapanice BMS II22. 10. 2013 18:301. (25. 09. 2013 18:30) 
49.SKST Nový Lískovec C-SKST Nový Lískovec BMS III21. 10. 2013 18:3022. (02. 04. 2014 18:30) 
1.Sokol Sokolnice A-TJ Holásky BMP21. 10. 2013 18:303. (11. 10. 2013 18:00) 
37.VSK Technika Brno B-VSK Technika Brno AMS II21. 10. 2013 18:1522. (31. 03. 2014 18:15) 
22.Sokol Bílovice nad Svitavou A-VSK Technika Brno BMS II09. 10. 2013 18:303. (11. 10. 2013 18:30) 
6.Sokol Brno I E-Sokol Brno I DMP07. 10. 2013 18:3013. (22. 01. 2014 18:30) 
51.SKST Nový Lískovec D-SKST Nový Lískovec EMS IV17. 09. 2013 18:308. (22. 11. 2013 18:30) 
56.SKST Nový Lískovec E-SKST Nový Lískovec DMS IV10. 09. 2013 18:3019. (13. 03. 2014 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy