Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
34.TJ Sokol Brumovice A-TJ Jevišovka AOP204. 04. 2014 18:00PO (06. 04. 2014 09:30) 
69.TJ Sokol Vranovice D-TJ Jevišovka BOP425. 03. 2014 18:3022. (22. 03. 2014 15:00) 
18.TJ Sokol Velké Němčice A-TJ Agrotec Hustopeče COP123. 03. 2014 09:3022. (21. 03. 2014 18:00) 
17.TJ Sokol Rakvice A-TJ Sokol Troskotovice AOP1 22. (21. 03. 2014 19:00)sokolovna Rakvice
32.MSK Břeclav B-TJ Sokol Vranovice COP219. 03. 2014 18:0021. (14. 03. 2014 17:00) 
68.TJ Sokol Klobouky u Brna B-TJ Sokol Pouzdřany AOP419. 03. 2014 18:0020. (09. 03. 2014 09:30) 
46.TJ Sokol Šakvice B-TJ Sokol Brumovice BOP316. 03. 2014 09:3018. (09. 03. 2014 09:30) 
16.TJ Sokol Lanžhot C-TJ Sokol Velké Němčice AOP115. 03. 2014 18:0021. (15. 03. 2014 14:00) 
15.TJ Agrotec Hustopeče C-Moravan Lednice AOP114. 03. 2014 18:0021. (13. 03. 2014 18:00) 
33.TJ Sokol Kobylí D-TJ Sokol Velké Němčice BOP214. 03. 2014 17:3021. (16. 03. 2014 10:00) 
31.TJ Sokol Vranovice C-TJ Sokol Perná AOP211. 03. 2014 18:3020. (07. 03. 2014 19:00) 
67.TJ Sokol Vranovice D-TJ Sokol Rakvice COP411. 03. 2014 18:0020. (08. 03. 2014 15:00) 
29.TJ Sokol Kobylí D-TJ Sokol Vranovice COP209. 03. 2014 10:0019. (02. 03. 2014 10:00) 
66.KST Uherčice A-TJ Jevišovka BOP408. 03. 2014 14:0018. (23. 02. 2014 10:00) 
30.TJ Sokol Brumovice A-TJ Sokol Kobylí DOP207. 03. 2014 19:0020. (09. 03. 2014 09:30) 
81.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Klobouky u Brna BOPD04. 03. 2014 18:0011. (11. 03. 2014 18:00) 
80.TJ Sokol Kobylí B-TJ Sokol Vranovice AOPD28. 02. 2014 16:3010. (28. 02. 2014 17:00) 
14.TJ Sokol Velké Němčice A-TJ Sokol Troskotovice AOP126. 02. 2014 18:0018. (21. 02. 2014 18:00) 
64.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-TJ Sokol Vranovice DOP426. 02. 2014 18:0017. (16. 02. 2014 09:30) 
13.Moravan Lednice A-TJ Sokol Lanžhot DOP114. 02. 2014 18:0018. (21. 02. 2014 18:30) 
12.TJ Sokol Rakvice A-TJ Sokol Kobylí COP114. 02. 2014 17:0017. (14. 02. 2014 19:00)tělocvična ZŠ Kobylí
63.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-TJ Sokol Rakvice BOP413. 02. 2014 18:3016. (09. 02. 2014 09:30) 
65.TJ Jevišovka B-Orel Šitbořice BOP413. 02. 2014 18:0017. (14. 02. 2014 19:00) 
11.TJ Agrotec Hustopeče C-TJ Sokol Němčičky AOP113. 02. 2014 18:0016. (06. 02. 2014 18:00) 
60.TJ Sokol Křepice D-Orel Šitbořice BOP406. 02. 2014 17:0015. (02. 02. 2014 10:00)tělocvična ZŠ Šitbořice
28.MSK Břeclav B-Orel Šitbořice AOP205. 02. 2014 18:3016. (07. 02. 2014 17:00) 
61.MSK Břeclav D-KST Uherčice AOP405. 02. 2014 18:3015. (31. 01. 2014 17:00) 
77.MSK Břeclav B-TJ Sokol Vranovice AOPD05. 02. 2014 17:308. (29. 01. 2014 18:00) 
62.TJ Sokol Vranovice D-MSK Břeclav DOP404. 02. 2014 18:0016. (08. 02. 2014 15:00) 
10.TJ Sokol Křepice B-TJ Sokol Kobylí COP131. 01. 2014 17:3015. (31. 01. 2014 18:00)tělocvična ZŠ Kobylí
79.TJ Sokol Kobylí B-TJ Sokol Klobouky u Brna BOPD31. 01. 2014 16:008. (31. 01. 2014 17:00) 
78.TJ Sokol Kobylí A-TJ Sokol Rakvice AOPD31. 01. 2014 16:008. (31. 01. 2014 17:00) 
25.TJ Sokol Velké Hostěrádky A-MSK Břeclav BOP229. 01. 2014 18:3013. (17. 01. 2014 18:30) 
44.TJ Sokol Velké Němčice C-TJ Sokol Šakvice BOP329. 01. 2014 18:0012. (24. 01. 2014 18:00) 
27.TJ Jevišovka A-TJ Sokol Brumovice AOP224. 01. 2014 18:0014. (26. 01. 2014 10:00) 
58.MSK Břeclav D-TJ Sokol Klobouky u Brna BOP422. 01. 2014 18:0013. (17. 01. 2014 17:00) 
76.MSK Břeclav B-TJ Sokol Klobouky u Brna BOPD22. 01. 2014 18:006. (11. 12. 2013 18:00) 
57.TJ Sokol Brumovice C-TJ Sokol Vranovice DOP421. 01. 2014 19:0013. (19. 01. 2014 09:30) 
26.TJ Sokol Velké Němčice B-TJ Sokol Boleradice AOP2 13. (19. 01. 2014 09:30)Herna ST Hustopeče
7.TJ Sokol Troskotovice A-Moravan Lednice AOP118. 01. 2014 16:0013. (19. 01. 2014 10:00) 
24.TJ Sokol Kobylí D-TJ Sokol Němčičky BOP214. 01. 2014 18:0012. (12. 01. 2014 10:00) 
6.TJ Sokol Troskotovice A-TJ Sokol Němčičky AOP111. 01. 2014 15:0012. (12. 01. 2014 10:00) 
43.TJ Sokol Brumovice B-MSK Břeclav COP310. 01. 2014 18:3010. (12. 01. 2014 09:30) 
56.TJ Sokol Klobouky u Brna B-KST Uherčice AOP410. 01. 2014 18:0012. (12. 01. 2014 09:30) 
23.TJ Jevišovka A-TJ Sokol Vranovice COP205. 01. 2014 17:3012. (12. 01. 2014 10:00) 
42.TJ Sokol Křepice C-TJ Sokol Šakvice BOP305. 01. 2014 09:3010. (10. 01. 2014 18:00) 
59.TJ Sokol Pouzdřany A-TJ Sokol Rakvice COP403. 01. 2014 18:0014. (13. 12. 2013 18:00) 
74.TJ Sokol Klobouky u Brna A-TJ Sokol Vranovice AOPD22. 12. 2013 10:006. (11. 12. 2013 17:45) 
75.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Rakvice AOPD17. 12. 2013 17:006. (13. 12. 2013 17:00) 
9.TJ Sokol Velké Němčice A-TJ Sokol Křepice BOP113. 12. 2013 18:0014. (24. 01. 2014 18:00) 
5.TJ Sokol Vranovice B-TJ Sokol Lanžhot DOP106. 12. 2013 19:0011. (08. 12. 2013 10:30) 
45.TJ Sokol Křepice C-TJ Sokol Němčičky COP306. 12. 2013 18:0013. (30. 01. 2014 18:00) 
73.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Lanžhot AOPD03. 12. 2013 18:005. (26. 11. 2013 18:00) 
21.TJ Sokol Vranovice C-MSK Břeclav BOP201. 12. 2013 09:3010. (29. 11. 2013 19:00) 
4.TJ Sokol Kobylí C-TJ Sokol Šakvice AOP128. 11. 2013 17:3010. (30. 11. 2013 17:00) 
22.TJ Sokol Velké Němčice B-TJ Sokol Kobylí DOP227. 11. 2013 18:0010. (01. 12. 2013 09:30) 
41.MSK Břeclav C-TJ Agrotec Hustopeče DOP320. 11. 2013 18:008. (15. 11. 2013 17:00) 
55.TJ Sokol Vranovice D-TJ Sokol Klobouky u Brna BOP419. 11. 2013 18:0010. (30. 11. 2013 15:00) 
53.TJ Jevišovka B-KST Uherčice AOP413. 11. 2013 19:007. (08. 11. 2013 19:00) 
40.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Velké Němčice COP312. 11. 2013 18:307. (10. 11. 2013 09:30) 
39.TJ Sokol Perná B-TJ Agrotec Hustopeče DOP308. 11. 2013 19:006. (01. 11. 2013 19:00) 
54.TJ Sokol Brumovice C-Orel Šitbořice BOP405. 11. 2013 18:007. (10. 11. 2013 09:30) 
51.TJ Sokol Křepice D-KST Uherčice AOP402. 11. 2013 17:005. (27. 10. 2013 10:00) 
52.TJ Sokol Klobouky u Brna B-TJ Sokol Brumovice COP401. 11. 2013 18:006. (03. 11. 2013 09:30) 
8.TJ Sokol Lanžhot D-TJ Sokol Lanžhot COP129. 10. 2013 18:3013. (18. 01. 2014 14:00) 
72.TJ Sokol Kobylí B-TJ Sokol Klobouky u Brna AOPD29. 10. 2013 18:003. (01. 11. 2013 17:00) 
71.TJ Sokol Kobylí A-Orel Šitbořice AOPD29. 10. 2013 18:003. (01. 11. 2013 17:00) 
19.TJ Sokol Velké Hostěrádky A-TJ Sokol Brumovice AOP2 5. (25. 10. 2013 18:30)orlovna Moutnice
20.Orel Šitbořice A-MSK Břeclav BOP225. 10. 2013 17:305. (25. 10. 2013 18:30) 
3.TJ Sokol Němčičky A-TJ Agrotec Hustopeče COP123. 10. 2013 19:005. (27. 10. 2013 09:30) 
38.TJ Sokol Velké Němčice C-MSK Břeclav COP323. 10. 2013 18:004. (18. 10. 2013 18:00) 
70.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Rakvice BOPD23. 10. 2013 18:002. (16. 10. 2013 18:00) 
37.TJ Sokol Křepice C-MSK Břeclav COP321. 10. 2013 18:002. (04. 10. 2013 18:00) 
50.TJ Sokol Klobouky u Brna B-TJ Sokol Rakvice COP418. 10. 2013 18:154. (20. 10. 2013 09:30) 
48.TJ Sokol Rakvice C-TJ Sokol Rakvice BOP416. 10. 2013 19:001. (27. 09. 2013 19:00) 
2.TJ Sokol Křepice B-TJ Sokol Velké Němčice AOP116. 10. 2013 18:003. (11. 10. 2013 18:00) 
36.TJ Sokol Brumovice B-TJ Agrotec Hustopeče DOP315. 10. 2013 19:002. (06. 10. 2013 09:30) 
49.TJ Sokol Vranovice D-TJ Sokol Brumovice COP406. 10. 2013 09:302. (05. 10. 2013 15:00) 
1.TJ Sokol Lanžhot C-TJ Sokol Lanžhot DOP104. 10. 2013 17:002. (05. 10. 2013 14:00) 
47.Orel Šitbořice B-TJ Sokol Vranovice DOP428. 09. 2013 16:001. (27. 09. 2013 18:30) 
35.MSK Břeclav C-TJ Sokol Brumovice BOP325. 09. 2013 18:001. (27. 09. 2013 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy