Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
28.SK Mogul Vacenovice A-TJ Sokol Lužice AOL PO (12. 04. 2014 17:00)sokolovna Lužice, Česká 2
27.TJ Sokol Lužice A-TJ Sokol Čejč AOL29. 03. 2014 17:0022. (30. 03. 2014 11:00) 
89.TJ Baník Mikulčice C-SK Mogul Vacenovice COS28. 03. 2014 17:3022. (29. 03. 2014 17:00)KD Vacenovice
86.SK Mogul Vacenovice C-TJ Sokol Bzenec AOS21. 03. 2014 18:3021. (23. 03. 2014 08:00) 
88.TJ Sokol Kyjov C-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOS21. 03. 2014 18:1522. (30. 03. 2014 10:30)sokolovna, Tyršova 710, Veselí n.M.
26.TJ Sokol Kyjov A-T.J. Sokol Hodonín BOL21. 03. 2014 18:0021. (23. 03. 2014 10:00) 
87.TJ Sokol Veselí nad Moravou A-TJ Jiskra Strážnice COS20. 03. 2014 18:0021. (23. 03. 2014 10:00)herna ST, Strážnice
47.SK Mogul Vacenovice B-TJ Slovan Hodonín DOP 20. (16. 03. 2014 10:00)hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2
13.TJ Sokol Lužice A-TJ Slovan Hodonín COL16. 03. 2014 10:0020. (16. 03. 2014 11:00) 
11.SK Mogul Vacenovice A-SK Baník Ratíškovice AOL07. 03. 2014 18:0019. (09. 03. 2014 10:00)tělocvična ZŠ Ratíškovice
12.TJ Sokol Čejč A-TJ Slavoj Rohatec BOL06. 03. 2014 18:3019. (08. 03. 2014 17:00) 
120.SKST Dubňany D-TJ Jiskra Strážnice DOZ06. 03. 2014 17:0019. (09. 03. 2014 10:00) 
121.SKST Dubňany C-SKST Hodonín GOZ05. 03. 2014 18:0019. (09. 03. 2014 10:00) 
46.SK Baník Ratíškovice B-TJ Sokol Vracov DOP 18. (02. 03. 2014 10:00)sokolovna, Sokolská 900, Vracov
9.TJ Sokol Lužice A-T.J. Sokol Hodonín BOL02. 03. 2014 10:0018. (02. 03. 2014 11:00) 
10.TJ Vlast Ježov A-SKST Hodonín EOL28. 02. 2014 19:0018. (02. 03. 2014 10:00) 
85.TJ Kovoděl Moravský Písek A-T.J. Sokol Hodonín COS28. 02. 2014 19:0019. (09. 03. 2014 10:00) 
83.TJ Sokol Bzenec A-TJ Jiskra Strážnice COS28. 02. 2014 18:0018. (02. 03. 2014 10:00) 
7.SK Baník Ratíškovice A-TJ Slovan Hodonín COL28. 02. 2014 17:0018. (02. 03. 2014 10:00) 
118.TJ Jiskra Strážnice D-SK Baník Ratíškovice DOZ27. 02. 2014 17:3018. (01. 03. 2014 10:00) 
8.SKST Dubňany B-TJ Sokol Kyjov AOL26. 02. 2014 18:0018. (02. 03. 2014 10:00) 
119.TJ Slavoj Rohatec D-SKST Dubňany DOZ26. 02. 2014 17:0018. (02. 03. 2014 10:00) 
115.SKST Dubňany D-TJ Sokol Lužice DOZ23. 02. 2014 14:0017. (23. 02. 2014 10:00) 
116.SKST Dubňany C-SK Mogul Vacenovice DOZ23. 02. 2014 08:0017. (23. 02. 2014 10:00) 
45.SKST Čeložnice A-SK Baník Ratíškovice BOP22. 02. 2014 10:0017. (22. 02. 2014 17:00) 
80.SK Mogul Vacenovice C-SKST Hodonín FOS21. 02. 2014 18:3017. (23. 02. 2014 08:00)herna ST, Lipová alej 23B, Hodonín
81.TJ Sokol Veselí nad Moravou A-TJ Sokol Vracov EOS16. 02. 2014 10:0017. (23. 02. 2014 10:00) 
117.TJ Sokol Lužice C-SKST Dubňany COZ16. 02. 2014 10:0018. (02. 03. 2014 10:00) 
43.SK Mogul Vacenovice B-Orel Vnorovy AOP16. 02. 2014 10:0016. (09. 02. 2014 10:00) 
67.TJ Kovoděl Moravský Písek A-TJ Baník Mikulčice COS16. 02. 2014 10:0012. (12. 01. 2014 10:00) 
84.T.J. Sokol Hodonín C-SK Mogul Vacenovice COS15. 02. 2014 09:0018. (02. 03. 2014 14:00) 
82.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Slovan Hodonín EOS13. 02. 2014 16:3017. (22. 02. 2014 10:00) 
77.T.J. Sokol Hodonín C-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOS08. 02. 2014 17:0016. (09. 02. 2014 14:00) 
6.SK Baník Ratíškovice A-T.J. Sokol Hodonín BOL07. 02. 2014 17:3016. (09. 02. 2014 10:00) 
44.SK Baník Ratíškovice B-TJ Slavoj Rohatec COP07. 02. 2014 16:3016. (09. 02. 2014 10:00) 
79.TJ Kovoděl Moravský Písek A-SK Mogul Vacenovice COS06. 02. 2014 17:0016. (09. 02. 2014 10:00) 
78.SK Baník Ratíškovice C-SKST Hodonín FOS05. 02. 2014 18:0016. (09. 02. 2014 14:00)tělocvična ZŠ, Ratíškovice
5.TJ Sokol Lužice A-SKST Dubňany BOL02. 02. 2014 10:0015. (02. 02. 2014 11:00) 
114.SKST Dubňany C-TJ Slavoj Rohatec DOZ31. 01. 2014 18:3015. (02. 02. 2014 10:00) 
76.TJ Jiskra Strážnice C-T.J. Sokol Hodonín COS31. 01. 2014 18:0015. (01. 02. 2014 10:00) 
113.TJ Slavoj Rohatec D-SKST Hodonín GOZ25. 01. 2014 16:1514. (26. 01. 2014 10:00) 
42.TJ Sokol Lužice B-SKST Čeložnice AOP25. 01. 2014 16:0014. (26. 01. 2014 08:30) 
75.SK Mogul Vacenovice C-SK Baník Ratíškovice COS25. 01. 2014 14:0014. (26. 01. 2014 08:00) 
74.TJ Kovoděl Moravský Písek A-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOS25. 01. 2014 10:0014. (26. 01. 2014 10:00)Sokolovna, Tyršova 710, Veselí nad Moravou
112.TJ Jiskra Strážnice D-TJ Sokol Lužice COZ24. 01. 2014 17:0014. (25. 01. 2014 10:00) 
73.SKST Hodonín F-TJ Jiskra Strážnice COS22. 01. 2014 18:3014. (26. 01. 2014 14:00) 
40.SKST Čeložnice A-TJ Slovan Hodonín DOP19. 01. 2014 14:0013. (18. 01. 2014 17:00) 
41.TJ Vlast Ježov B-TJ Sokol Čejč BOP 13. (19. 01. 2014 10:00)tělocvična ZŠ Ježov
4.TJ Sokol Lužice A-TJ Slavoj Rohatec BOL19. 01. 2014 10:0013. (19. 01. 2014 11:00) 
109.SKST Dubňany C-TJ Sokol Bzenec BOZ19. 01. 2014 08:0013. (19. 01. 2014 10:00) 
110.TJ Sokol Lužice C-TJ Slavoj Rohatec DOZ18. 01. 2014 10:0013. (19. 01. 2014 10:00) 
70.TJ Sokol Veselí nad Moravou A-SK Mogul Vacenovice COS17. 01. 2014 20:0013. (19. 01. 2014 10:00) 
72.TJ Sokol Bzenec A-T.J. Sokol Hodonín COS17. 01. 2014 18:3013. (19. 01. 2014 10:00) 
111.SK Mogul Vacenovice D-TJ Jiskra Strážnice DOZ17. 01. 2014 17:0013. (19. 01. 2014 14:00)herna ST, Strážnice
71.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Kovoděl Moravský Písek AOS17. 01. 2014 17:0013. (18. 01. 2014 10:00) 
3.SKST Dubňany B-SK Baník Ratíškovice AOL16. 01. 2014 17:0013. (19. 01. 2014 10:00) 
2.TJ Slovan Hodonín C-TJ Vlast Ježov AOL15. 01. 2014 18:0013. (19. 01. 2014 10:00) 
39.TJ Sokol Vracov D-SKST Čeložnice AOP11. 01. 2014 17:0012. (12. 01. 2014 14:00)herna Čeložnice
66.SKST Hodonín F-TJ Sokol Bzenec AOS10. 01. 2014 18:3012. (12. 01. 2014 14:00) 
69.SK Baník Ratíškovice C-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOS10. 01. 2014 18:0012. (12. 01. 2014 10:00) 
68.SK Mogul Vacenovice C-TJ Jiskra Strážnice COS10. 01. 2014 17:3012. (12. 01. 2014 08:00) 
107.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-TJ Jiskra Strážnice DOZ08. 01. 2014 18:0012. (12. 01. 2014 10:00)herna ST, Strážnice
37.TJ Sokol Vlkoš A-SK Mogul Vacenovice BOP15. 12. 2013 10:0011. (22. 12. 2013 10:00) 
65.SK Mogul Vacenovice C-TJ Baník Mikulčice COS13. 12. 2013 18:3011. (22. 12. 2013 08:00) 
106.SKST Čeložnice B-TJ Sokol Veselí nad Moravou BOZ13. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 14:00) 
1.TJ Sokol Kyjov A-TJ Vlast Ježov AOL13. 12. 2013 17:3011. (22. 12. 2013 10:00) 
38.TJ Vlast Ježov B-SK Baník Ratíškovice BOP11. 12. 2013 18:0011. (21. 12. 2013 17:00) 
15.TJ Sokol Lužice A-SK Mogul Vacenovice AOL08. 12. 2013 10:0010. (08. 12. 2013 11:00) 
105.SKST Dubňany C-SKST Čeložnice BOZ08. 12. 2013 08:0010. (08. 12. 2013 10:00) 
62.TJ Sokol Bzenec A-SK Mogul Vacenovice COS06. 12. 2013 19:0010. (08. 12. 2013 10:00) 
14.SKST Hodonín E-TJ Slovan Hodonín COL06. 12. 2013 18:3010. (08. 12. 2013 14:00) 
64.TJ Sokol Veselí nad Moravou A-TJ Sokol Kyjov COS06. 12. 2013 18:0011. (22. 12. 2013 10:00)sokolovna Kyjov, Komenského 689
63.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOS05. 12. 2013 17:3010. (07. 12. 2013 10:00) 
60.SK Baník Ratíškovice C-TJ Sokol Bzenec AOS 9. (01. 12. 2013 10:00)sokolovna Bzenec, Těmická 18
103.SK Baník Ratíškovice D-TJ Sokol Lužice COZ30. 11. 2013 14:009. (01. 12. 2013 10:00)sokolovna Lužice, Česká 2
61.SKST Hodonín F-T.J. Sokol Hodonín COS29. 11. 2013 18:309. (01. 12. 2013 14:00) 
104.TJ Sokol Lužice D-TJ Slavoj Rohatec DOZ29. 11. 2013 18:009. (01. 12. 2013 10:00) 
59.TJ Sokol Vracov E-SK Mogul Vacenovice COS29. 11. 2013 18:008. (24. 11. 2013 14:00)Kulturní dům Vacenovice
102.TJ Jiskra Strážnice D-SKST Dubňany DOZ27. 11. 2013 17:308. (23. 11. 2013 10:00) 
16.TJ Sokol Lužice A-TJ Sokol Kyjov AOL24. 11. 2013 10:008. (24. 11. 2013 11:00) 
101.TJ Slavoj Rohatec D-TJ Sokol Bzenec BOZ23. 11. 2013 16:008. (24. 11. 2013 10:00) 
36.TJ Sokol Vracov D-SK Baník Ratíškovice BOP17. 11. 2013 10:007. (17. 11. 2013 14:00)tělocvična ZŠ Ratíškovice, Vítězná 701
17.TJ Slovan Hodonín C-SK Baník Ratíškovice AOL15. 11. 2013 18:007. (17. 11. 2013 10:00) 
18.SKST Hodonín E-TJ Vlast Ježov AOL15. 11. 2013 18:007. (17. 11. 2013 14:00) 
100.SK Baník Ratíškovice D-TJ Jiskra Strážnice DOZ15. 11. 2013 17:307. (17. 11. 2013 10:00) 
58.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Sokol Bzenec AOS15. 11. 2013 17:307. (16. 11. 2013 10:00) 
19.TJ Sokol Lužice A-SKST Hodonín EOL10. 11. 2013 10:006. (10. 11. 2013 11:00) 
53.SK Baník Ratíškovice C-TJ Kovoděl Moravský Písek AOS09. 11. 2013 09:004. (27. 10. 2013 10:00) 
57.SKST Hodonín F-SK Mogul Vacenovice COS08. 11. 2013 18:306. (10. 11. 2013 14:00) 
99.TJ Sokol Lužice D-SKST Dubňany DOZ07. 11. 2013 18:006. (10. 11. 2013 10:00) 
96.SKST Dubňany C-TJ Jiskra Strážnice DOZ04. 11. 2013 17:005. (03. 11. 2013 10:00) 
21.TJ Sokol Lužice A-TJ Vlast Ježov AOL03. 11. 2013 10:005. (03. 11. 2013 11:00) 
20.SKST Hodonín E-SKST Dubňany BOL03. 11. 2013 09:305. (03. 11. 2013 14:00) 
56.SKST Hodonín F-SK Baník Ratíškovice COS01. 11. 2013 18:305. (03. 11. 2013 10:00)Sportovní hala Hodonín, herna ST, Lipová alej 23 B, Bažantnice
31.TJ Sokol Vlkoš A-Orel Vnorovy AOP01. 11. 2013 18:002. (06. 10. 2013 10:00) 
55.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Sokol Vracov EOS30. 10. 2013 18:005. (02. 11. 2013 10:00) 
98.SKST Dubňany D-TJ Sokol Bzenec BOZ30. 10. 2013 17:005. (03. 11. 2013 10:00) 
97.SK Baník Ratíškovice D-TJ Sokol Lužice DOZ29. 10. 2013 18:005. (03. 11. 2013 10:00)sokolovna Lužice, Česká 2
95.TJ Slavoj Rohatec D-SKST Dubňany COZ25. 10. 2013 16:454. (27. 10. 2013 10:00) 
54.SKST Hodonín F-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOS24. 10. 2013 18:304. (27. 10. 2013 14:00) 
35.TJ Sokol Vlkoš A-SKST Čeložnice AOP18. 10. 2013 19:004. (27. 10. 2013 10:00) 
34.SKST Čeložnice A-TJ Sokol Lužice BOP13. 10. 2013 09:303. (12. 10. 2013 17:00) 
94.SKST Dubňany C-TJ Sokol Lužice DOZ13. 10. 2013 08:003. (13. 10. 2013 10:00) 
22.TJ Slovan Hodonín C-SK Mogul Vacenovice AOL13. 10. 2013 08:003. (13. 10. 2013 10:00) 
93.TJ Sokol Lužice C-TJ Jiskra Strážnice DOZ12. 10. 2013 10:003. (13. 10. 2013 10:00) 
52.TJ Sokol Veselí nad Moravou A-TJ Kovoděl Moravský Písek AOS11. 10. 2013 20:003. (13. 10. 2013 10:00) 
30.TJ Slovan Hodonín D-SKST Čeložnice AOP05. 10. 2013 17:002. (06. 10. 2013 14:00) 
51.TJ Kovoděl Moravský Písek A-TJ Jiskra Strážnice COS04. 10. 2013 19:002. (06. 10. 2013 10:00) 
24.TJ Vlast Ježov A-TJ Slovan Hodonín COL04. 10. 2013 18:002. (06. 10. 2013 10:00) 
50.SK Mogul Vacenovice C-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOS04. 10. 2013 18:002. (06. 10. 2013 08:00) 
32.TJ Sokol Čejč B-TJ Vlast Ježov BOP03. 10. 2013 18:302. (05. 10. 2013 17:00)sokolovna Čejč
23.SK Baník Ratíškovice A-SKST Dubňany BOL03. 10. 2013 18:002. (06. 10. 2013 10:00)Sportcentrum Želva, Dubňany
92.TJ Sokol Lužice D-SKST Hodonín GOZ02. 10. 2013 18:002. (06. 10. 2013 10:00) 
108.SKST Dubňany D-SKST Dubňany COZ30. 09. 2013 17:3012. (12. 01. 2014 10:00) 
25.TJ Sokol Kyjov A-TJ Slovan Hodonín COL 1. (29. 09. 2013 10:00)hala TJ Slovan Hodonín, Kasárenská 4224/2, Hodonín
33.SK Baník Ratíškovice B-SK Mogul Vacenovice BOP28. 09. 2013 15:002. (06. 10. 2013 10:00) 
48.TJ Sokol Vracov E-TJ Sokol Kyjov COS27. 09. 2013 19:151. (29. 09. 2013 14:00) 
29.SKST Čeložnice A-TJ Sokol Vracov DOP27. 09. 2013 19:151. (28. 09. 2013 17:00)sokolovna Vracov
49.TJ Sokol Bzenec A-SKST Hodonín FOS27. 09. 2013 19:001. (29. 09. 2013 10:00) 
90.TJ Jiskra Strážnice D-TJ Sokol Veselí nad Moravou BOZ25. 09. 2013 17:301. (28. 09. 2013 10:00) 
91.SKST Čeložnice B-SK Baník Ratíškovice DOZ21. 09. 2013 14:001. (28. 09. 2013 14:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy