Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
61.TJ Sokol Otaslavice B-Brodek u Prostějova BRS18. 04. 2014 19:0026. (20. 04. 2014 20:00) 
63.SDH Dětkovice C-Brodek u Konice BRS16. 04. 2014 18:3026. (20. 04. 2014 20:00) 
64.TJ Sokol Ondratice D-TJ OP Prostějov CRS14. 04. 2014 18:3026. (20. 04. 2014 20:00) 
59.TJ Sokol Němčice E-TJ Sokol Otaslavice BRS11. 04. 2014 18:3025. (13. 04. 2014 20:00) 
60.TJ Sokol Stražisko-TJ Sokol Němčice ERS07. 04. 2014 19:0026. (20. 04. 2014 20:00) 
48.TJ Sokol Čechovice G-Brodek u Konice ARS30. 03. 2014 19:0019. (02. 03. 2014 20:00) 
57.TJ Sokol Čechovice H-TJ OP Prostějov CRS30. 03. 2014 17:0023. (30. 03. 2014 20:00) 
31.TJ Sokol Otaslavice A-TJ Sokol Němčice DRP28. 03. 2014 19:0022. (23. 03. 2014 20:00) 
29.TJ Sokol Ondratice B-TJ OP Prostějov BRP26. 03. 2014 19:0022. (23. 03. 2014 20:00) 
58.TJ Sokol Němčice E-Brodek u Konice ARS26. 03. 2014 18:3023. (30. 03. 2014 20:00) 
30.TJ Sokol Němčice C-TJ Sokol Čechovice FRP24. 03. 2014 18:3022. (23. 03. 2014 20:00) 
54.TJ Sokol Čechovice G-TJ Sokol StražiskoRS23. 03. 2014 17:0022. (23. 03. 2014 20:00) 
56.Brodek u Konice B-TJ Sokol Čechovice HRS21. 03. 2014 18:0022. (23. 03. 2014 20:00) 
55.SDH Dětkovice C-TJ Sokol Němčice ERS19. 03. 2014 18:3022. (23. 03. 2014 20:00) 
18.TJ Sokol Čechovice E-TJ Sokol Ondratice BRP17. 03. 2014 19:1518. (23. 02. 2014 19:00) 
53.TJ Sokol Otaslavice B-TJ Sokol Čechovice GRS14. 03. 2014 19:0021. (16. 03. 2014 20:00) 
52.TJ Sokol Němčice E-TJ Sokol Ondratice DRS14. 03. 2014 19:0021. (16. 03. 2014 20:00) 
27.SDH Dětkovice B-TJ Sokol Němčice CRP12. 03. 2014 18:3021. (16. 03. 2014 20:00) 
28.TJ Sokol Ondratice C-TJ Sokol Čechovice ERP11. 03. 2014 18:4521. (16. 03. 2014 20:00) 
51.TJ Sokol Čechovice H-TJ Sokol Otaslavice CRS09. 03. 2014 17:0020. (09. 03. 2014 20:00) 
26.TJ Sokol Němčice D-TJ Sokol Čechovice FRP07. 03. 2014 18:3020. (09. 03. 2014 20:00) 
49.TJ Sokol Plumlov B-TJ Sokol Čechovice GRS04. 03. 2014 19:0020. (09. 03. 2014 20:00) 
25.TJ Sokol Němčice C-TJ Sokol Ondratice CRP03. 03. 2014 18:3020. (09. 03. 2014 20:00) 
50.TJ OP Prostějov C-TJ Sokol Němčice ERS01. 03. 2014 12:0020. (09. 03. 2014 20:00) 
23.TJ OP Prostějov B-TJ Sokol Němčice CRP01. 03. 2014 09:0019. (02. 03. 2014 20:00) 
46.Brodek u Prostějova B-TJ Sokol Čechovice HRS28. 02. 2014 18:3019. (02. 03. 2014 20:00) 
24.TJ Sokol Plumlov A-TJ Sokol Čechovice ERP27. 02. 2014 19:0019. (02. 03. 2014 20:00) 
45.TJ Sokol Otaslavice C-Brodek u Prostějova BRS26. 02. 2014 19:0018. (23. 02. 2014 20:00) 
22.SDH Dětkovice B-TJ Sokol Němčice DRP26. 02. 2014 18:3019. (02. 03. 2014 20:00) 
47.TJ Sokol Němčice E-Brodek u Konice BRS24. 02. 2014 18:3019. (02. 03. 2014 20:00) 
21.TJ Sokol Čechovice F-SDH Dětkovice BRP23. 02. 2014 19:0018. (23. 02. 2014 17:00) 
43.TJ Sokol Čechovice G-TJ Sokol Ondratice DRS23. 02. 2014 17:0017. (16. 02. 2014 20:00) 
20.TJ Sokol Němčice D-TJ Sokol Ondratice CRP21. 02. 2014 18:3018. (23. 02. 2014 20:00) 
19.TJ Sokol Němčice C-TJ Sokol Plumlov ARP17. 02. 2014 18:3018. (23. 02. 2014 20:00) 
44.TJ Sokol Čechovice H-TJ Sokol Němčice ERS16. 02. 2014 17:0018. (23. 02. 2014 20:00) 
16.TJ OP Prostějov B-TJ Sokol Němčice DRP15. 02. 2014 09:0017. (16. 02. 2014 20:00) 
41.Brodek u Prostějova B-TJ Sokol Němčice ERS14. 02. 2014 18:3016. (09. 02. 2014 20:00) 
42.TJ Sokol Němčice E-TJ Sokol Otaslavice CRS12. 02. 2014 19:0017. (16. 02. 2014 20:00) 
17.Brodek u Prostějova A-TJ Sokol Čechovice ERP11. 02. 2014 19:0017. (16. 02. 2014 20:00) 
12.TJ Sokol Čechovice E-TJ Sokol Němčice CRP10. 02. 2014 19:3015. (02. 02. 2014 19:00) 
40.TJ Sokol Čechovice H-TJ Sokol StražiskoRS09. 02. 2014 17:0016. (09. 02. 2014 20:00) 
15.TJ Sokol Němčice D-TJ Sokol Plumlov ARP07. 02. 2014 18:3016. (09. 02. 2014 20:00) 
13.Obec Suchdol-TJ Sokol Čechovice ERP04. 02. 2014 18:3016. (09. 02. 2014 20:00) 
14.TJ Sokol Němčice C-Brodek u Prostějova ARP03. 02. 2014 18:3016. (09. 02. 2014 20:00) 
38.TJ Sokol Čechovice G-Brodek u Konice BRS02. 02. 2014 19:0015. (02. 02. 2014 20:00) 
39.TJ OP Prostějov C-TJ Sokol Čechovice GRS01. 02. 2014 10:3016. (09. 02. 2014 20:00) 
9.TJ OP Prostějov B-SDH Dětkovice BRP01. 02. 2014 09:0015. (02. 02. 2014 20:00) 
11.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Němčice DRP31. 01. 2014 19:0015. (02. 02. 2014 20:00) 
37.TJ Sokol Němčice E-TJ Sokol Plumlov BRS31. 01. 2014 18:3015. (02. 02. 2014 20:00) 
10.TJ Sokol Plumlov A-TJ Sokol Čechovice FRP30. 01. 2014 19:0015. (02. 02. 2014 20:00) 
62.TJ Sokol Čechovice G-TJ Sokol Otaslavice CRS26. 01. 2014 17:0026. (20. 04. 2014 20:00) 
7.TJ Sokol Otaslavice A-TJ Sokol Čechovice ERP24. 01. 2014 18:5014. (26. 01. 2014 20:00) 
8.TJ Sokol Němčice D-Brodek u Prostějova ARP24. 01. 2014 18:1514. (26. 01. 2014 20:00) 
34.TJ Sokol Otaslavice C-TJ Sokol Čechovice GRS22. 01. 2014 19:0013. (15. 01. 2014 19:30) 
6.Obec Suchdol-TJ Sokol Němčice CRP22. 01. 2014 18:3014. (26. 01. 2014 20:00) 
3.TJ OP Prostějov B-TJ Sokol Ondratice BRP20. 01. 2014 20:0011. (15. 12. 2013 20:00) 
36.TJ OP Prostějov C-TJ Sokol Ondratice DRS20. 01. 2014 19:0013. (19. 01. 2014 20:00) 
35.TJ Sokol Čechovice H-Brodek u Konice ARS19. 01. 2014 17:3013. (19. 01. 2014 18:00) 
33.TJ Sokol Němčice E-TJ Sokol StražiskoRS17. 01. 2014 18:3013. (19. 01. 2014 20:00) 
4.TJ OP Prostějov B-TJ Sokol Plumlov ARP13. 01. 2014 20:0012. (12. 01. 2014 20:00) 
5.TJ Sokol Němčice C-TJ Sokol Otaslavice ARP13. 01. 2014 18:3013. (19. 01. 2014 20:00) 
32.TJ Sokol Čechovice G-Brodek u Prostějova BRS08. 12. 2013 17:0012. (12. 01. 2014 20:00) 
1.SDH Dětkovice B-TJ Sokol Čechovice FRP13. 11. 2013 19:007. (17. 11. 2013 20:00) 
2.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Čechovice ERP12. 11. 2013 19:007. (17. 11. 2013 20:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS