Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
56.MSK Gumotex Břeclav-SKST HodonínELŽ PO (25. 05. 2015 18:00)Zimní stadion Břeclav, Pod zámkem 5
55.MSK Gumotex Břeclav-SKST HodonínELŽ PO (20. 05. 2015 18:00)Zimní stadion Břeclav, Pod zámkem 5
30.STEN marketing HB Ostrov-DTJ Hradec KrálovéELM PO (15. 05. 2015 17:30) 
29.STEN marketing HB Ostrov-DTJ Hradec KrálovéELM11. 05. 2015 17:30PO (11. 05. 2015 18:00) 
54.MSK Gumotex Břeclav-SK Frýdlant n. O.ELŽ09. 05. 2015 15:00PO (13. 05. 2015 18:00) 
52.SVS Hradec Králové-SKST HodonínELŽ08. 05. 2015 10:00PO (11. 05. 2015 18:00)v herně SKST Hodonín
50.SKST Hodonín-SVS Hradec KrálovéELŽ07. 05. 2015 18:00PO (09. 05. 2015 15:00) 
53.SK Frýdlant n. O.-MSK Gumotex BřeclavELŽ03. 05. 2015 15:00PO (11. 05. 2015 18:00) 
51.MSK Gumotex Břeclav-SK Frýdlant n. O.ELŽ02. 05. 2015 15:00PO (09. 05. 2015 15:00) 
28.SK Kotlářka Praha-DTJ - Slavia Hradec KrálovéELM26. 04. 2015 11:0026. (02. 05. 2015 16:00) 
27.SKST Svijany Liberec-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ELM26. 04. 2015 11:0026. (02. 05. 2015 16:00) 
49.SK Frýdlant n. O.-SK DobréELŽ19. 04. 2015 14:00PO (19. 04. 2015 10:00) 
26.SKST Svijany Liberec-SK Kotlářka PrahaELM12. 04. 2015 16:0024. (18. 04. 2015 16:00) 
97.TTC Elizza Praha-Slovan Bohnice B2LŽA11. 04. 2015 17:00PO (11. 04. 2015 15:00) 
71.SK US Steinerová Choceň-SF SKK EL Niňo Praha B1LM11. 04. 2015 14:00PO (18. 04. 2015 15:00) 
90.SKST Hodonín B-SF SKK EL Niňo Praha1LŽ10. 04. 2015 18:00PO (11. 04. 2015 15:00) 
70.SF SKK EL Niňo Praha B-SK US Steinerová Choceň1LM10. 04. 2015 17:00PO (11. 04. 2015 15:00) 
48.SVS Hradec Králové-MK ŘeznoviceELŽ PO (09. 04. 2015 18:00)v herně MK Řeznovice
25.SK Kotlářka Praha-SKST Svijany LiberecELM28. 03. 2015 14:0021. (28. 03. 2015 16:00) 
136.SK Pedagog České Budějovice-TJ Blatná3LMA21. 03. 2015 14:0021. (21. 03. 2015 15:00) 
46.SKST Baník Havířov-SK Frýdlant n. O.ELŽ21. 03. 2015 10:0019. (21. 03. 2015 14:00) 
147.TTC Elizza Praha C-SKST Liberec D3LMB21. 03. 2015 10:0022. (22. 03. 2015 10:00) 
146.SF SKK EL Niňo Praha D-SKST Liberec D3LMB20. 03. 2015 19:0021. (21. 03. 2015 15:00) 
89.SKST Vlašim B-KST GMC Blansko1LŽ19. 03. 2015 17:3022. (22. 03. 2015 10:00) 
23.STEN marketing HB Ostrov-DTJ - Slavia Hradec KrálovéELM 19. (13. 03. 2015 18:00)Sp.areál TJ Ostrava, Varenská 40a, Ostrava
135.KST Klatovy-TJ Sokol Králův Dvůr3LMA 20. (08. 03. 2015 10:00)herna ST, Národních mučedníků 185, Klatovy
88.SVS Hradec Králové B-Sokol Nusle Praha B1LŽ08. 03. 2015 10:0020. (08. 03. 2015 08:30)tělocvična ZŠ Voděrady 2
143.Slavoj Severotuk Ústí n.L. C-TJ Sokol Mnichovo Hradiště3LMB07. 03. 2015 16:0019. (07. 03. 2015 15:00) 
111.KST Omega Olomouc-Sokol Čejč2LŽC 20. (07. 03. 2015 14:30)Sokolovna Náklo, Náklo 90
44.SK Dobré-SKST HodonínELŽ07. 03. 2015 14:0018. (07. 03. 2015 17:00) 
122.Slavoj Severotuk Ústí n.L. B-TJ Slovan Lochovice2LMA07. 03. 2015 14:0019. (07. 03. 2015 15:00) 
174.TJ Žďár nad Sázavou-TJ Sokol Šarovy3LMD07. 03. 2015 14:0019. (07. 03. 2015 15:00) 
162.TJ Bižuterie Jablonec-Loko Depo Liberec3LMC07. 03. 2015 13:0019. (07. 03. 2015 15:00) 
42.SVS Hradec Králové-SKST HodonínELŽ07. 03. 2015 11:0017. (08. 03. 2015 10:00) 
110.KST Omega Olomouc-TTC Moravská Slavia Brno2LŽC 19. (07. 03. 2015 10:00)Sokolovna Náklo, Náklo 90
144.SKST Liberec B-KST Jirkov TECHNOLINE3LMB07. 03. 2015 09:3019. (07. 03. 2015 10:30) 
145.SKST Liberec D-Batesta Chodov3LMB07. 03. 2015 09:3019. (07. 03. 2015 10:30) 
43.SVS Hradec Králové-KST Hluk MP DreamELŽ07. 03. 2015 09:0018. (07. 03. 2015 10:00) 
45.SKST Baník Havířov-SKST VlašimELŽ06. 03. 2015 18:0018. (06. 03. 2015 17:00) 
179.TTC Siko Orlová C-TJ Sokol Čechovice3LME06. 03. 2015 17:0020. (08. 03. 2015 10:00) 
41.SK Dobré-KST Hluk MP DreamELŽ06. 03. 2015 16:0017. (06. 03. 2015 18:00) 
175.SKST Hodonín B-KST Blansko B3LMD05. 03. 2015 18:3019. (07. 03. 2015 16:00) 
131.TJ Sokol Vracov-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB04. 03. 2015 19:3019. (07. 03. 2015 15:00) 
132.TJ Nový Jičín-TJ Ostrava KST C2LMB03. 03. 2015 19:0020. (08. 03. 2015 10:00) 
109.SK Frýdlant n.O. B-TJ Ostrava KST2LŽC02. 03. 2015 18:3018. (21. 02. 2015 10:30) 
87.SF SKK EL Niňo Praha-TJ Slavoj Praha1LŽ02. 03. 2015 18:0019. (07. 03. 2015 15:00) 
177.TTC Frýdlant-TJ Sokol Brušperk3LME01. 03. 2015 10:0018. (21. 02. 2015 14:00) 
133.TJ Sokol Vracov-TTC Moravská Slavia Brno C2LMB22. 02. 2015 10:0020. (08. 03. 2015 10:00) 
107.Sokol Čejč-TTC Moravská Slavia Brno2LŽC21. 02. 2015 14:3018. (21. 02. 2015 10:30) 
156.SK Jihlava-SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3LMC21. 02. 2015 13:3018. (21. 02. 2015 15:00) 
128.TTC Siko Orlová B-TJ Ostrava KST C2LMB21. 02. 2015 11:0018. (21. 02. 2015 14:00) 
154.SKST Liberec C-Loko Depo Liberec3LMC21. 02. 2015 10:0018. (21. 02. 2015 15:00) 
83.TTC Ústí nad Orlicí-SVS Hradec Králové B1LŽ20. 02. 2015 17:0018. (21. 02. 2015 16:00) 
63.TTC Siko Orlová-TJ Ostrava KST B1LM20. 02. 2015 16:3018. (21. 02. 2015 15:30) 
1.EL Niňo Praha EHW-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ELM20. 02. 2015 11:0018. (22. 02. 2015 10:00)Sportovní hala TJ Agrotec v Hustopečích
116.AC Sparta Praha-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2LMA19. 02. 2015 18:3018. (21. 02. 2015 15:00) 
108.SK Přerov-KST Omega Olomouc2LŽC19. 02. 2015 18:0018. (21. 02. 2015 10:30) 
64.KST Zlín-SKST Baník Havířov B1LM19. 02. 2015 18:0018. (21. 02. 2015 15:00) 
3.EL Niňo Praha EHW-DTJ Hradec KrálovéELM 17. (19. 02. 2015 17:30)Sportovní hala TJ Agrotec v Hustopečích
82.SKST Hodonín B-SKST Dubňany1LŽ19. 02. 2015 17:0018. (21. 02. 2015 14:00) 
115.SF SKK EL Niňo Praha C-TTC Elizza Praha B2LMA18. 02. 2015 19:0018. (21. 02. 2015 15:00) 
117.TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux-TJ Slovan Lochovice2LMA18. 02. 2015 19:0018. (21. 02. 2015 15:00) 
106.KST Hluk B MP Dream-SKST Dubňany B2LŽC18. 02. 2015 16:0018. (21. 02. 2015 10:30) 
138.SF SKK EL Niňo Praha D-TTC Elizza Praha C3LMB17. 02. 2015 19:0018. (21. 02. 2015 15:00) 
2.TJ Sokol PP Hradec Králové 2-SK Kotlářka PrahaELM15. 02. 2015 09:0017. (21. 02. 2015 10:00) 
168.TJ Jiskra Strážnice-TJ Sokol Šarovy3LMD14. 02. 2015 17:0018. (21. 02. 2015 15:00) 
155.FK Kolín-TJ Lokomotiva Pardubice3LMC10. 02. 2015 19:0018. (21. 02. 2015 14:00) 
142.TJ Krupka-SKST Liberec B3LMB08. 02. 2015 09:0017. (08. 02. 2015 10:00) 
141.TJ Krupka-SKST Liberec D3LMB07. 02. 2015 16:0016. (07. 02. 2015 15:00) 
140.Slavoj Severotuk Ústí n.L. C-SKST Liberec B3LMB07. 02. 2015 16:0016. (07. 02. 2015 15:00) 
121.Slavoj Severotuk Ústí n.L. B-KST Cheb2LMA07. 02. 2015 14:0016. (07. 02. 2015 15:00) 
172.TJ Žďár nad Sázavou-SKST Hodonín B3LMD07. 02. 2015 14:0016. (07. 02. 2015 15:00) 
58.KST Zlín-TJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta1LM07. 02. 2015 10:0016. (07. 02. 2015 15:00) 
59.SKST Baník Havířov B-SK US Steinerová Choceň1LM07. 02. 2015 10:0016. (07. 02. 2015 15:00) 
161.TJ Jiskra Holice-FK Kolín3LMC07. 02. 2015 10:0016. (07. 02. 2015 14:00)v herně Lokomotivy Pardubice
57.KST Zlín-SK US Steinerová Choceň1LM06. 02. 2015 18:0017. (08. 02. 2015 10:00) 
173.Sokol Brno I-TJ Agrotec Hustopeče3LMD03. 02. 2015 17:3017. (08. 02. 2015 10:00) 
157.TJ Jiskra Holice-TTC Ústí nad Orlicí3LMC30. 01. 2015 18:0018. (21. 02. 2015 14:00) 
170.TJ Agrotec Hustopeče-TJ Žďár nad Sázavou3LMD27. 01. 2015 17:0014. (24. 01. 2015 15:00)v herně TJ Žďár nad Sázavou
22.SK Kotlářka Praha-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.ELM25. 01. 2015 14:0014. (24. 01. 2015 14:00) 
120.TTC Elizza Praha B-TJ Sokol Plzeň V.2LMA24. 01. 2015 17:0014. (24. 01. 2015 14:00) 
85.SKST Vlašim B-SKST Dubňany1LŽ24. 01. 2015 15:0014. (24. 01. 2015 17:00) 
119.AC Sparta Praha-TTC Litoměřice2LMA24. 01. 2015 14:0014. (24. 01. 2015 15:00) 
60.SK US Steinerová Choceň-TTC Elizza Praha1LM24. 01. 2015 10:0015. (25. 01. 2015 10:00) 
130.TJ Sokol Vracov-TJ Ostrava KST C2LMB24. 01. 2015 10:0014. (24. 01. 2015 15:00)v herně Jiskry Strážnice
86.KST GMC Blansko-TJ Slavoj Praha1LŽ24. 01. 2015 08:3015. (25. 01. 2015 08:30) 
178.TTC Ostrava Poruba-KST Slezan Opava3LME22. 01. 2015 18:0015. (25. 01. 2015 10:00)v herně KST Slezan Opava
21.DTJ Hradec Králové-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ELM21. 01. 2015 17:0013. (24. 01. 2015 16:00) 
171.TJ Agrotec Hustopeče-TTC Koral Tišnov3LMD20. 01. 2015 17:0015. (25. 01. 2015 10:00) 
40.SKST Vlašim-SKST HodonínELŽ17. 01. 2015 18:0014. (24. 01. 2015 14:00) 
39.Sokol Nusle Praha-SKST HodonínELŽ17. 01. 2015 14:0013. (25. 01. 2015 10:00) 
20.STEN marketing HB Ostrov-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ELM11. 01. 2015 17:0012. (09. 01. 2015 18:00) 
19.DTJ - Slavia Hradec Králové-DTJ Hradec KrálovéELM11. 01. 2015 14:0012. (11. 01. 2015 10:00) 
160.TJ Bižuterie Jablonec-DTJ-Slavia Hradec Králové C3LMC 13. (11. 01. 2015 10:00)v herně Loko Depo Liberec
129.TJ Sokol Vracov-SK US Steinerová Choceň B2LMB10. 01. 2015 17:0012. (10. 01. 2015 15:00) 
139.Slavoj Severotuk Ústí n.L. C-TTC Elizza Praha C3LMB10. 01. 2015 16:0012. (10. 01. 2015 15:00) 
158.TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř-DTJ-Slavia Hradec Králové C3LMC10. 01. 2015 16:0012. (10. 01. 2015 15:00) 
159.TJ Bižuterie Jablonec-TJ Sokol Hradec Králové 2 C3LMC 12. (10. 01. 2015 15:00)v herně Loko Depo Liberec
118.Slavoj Severotuk Ústí n.L. B-TTC Elizza Praha B2LMA10. 01. 2015 14:0012. (10. 01. 2015 15:00) 
37.MSK Gumotex Břeclav-Sokol Nusle PrahaELŽ10. 01. 2015 14:0011. (10. 01. 2015 16:00) 
169.TJ Žďár nad Sázavou-MK Řeznovice3LMD10. 01. 2015 14:0012. (10. 01. 2015 15:00) 
84.Slovan Bohnice-Sokol Nusle Praha B1LŽ10. 01. 2015 13:0012. (10. 01. 2015 15:00) 
61.TJ Ostrava KST B-KST Zlín1LM09. 01. 2015 18:0013. (11. 01. 2015 10:00) 
18.EL Niňo Praha EHW-SK Kotlářka PrahaELM09. 01. 2015 17:0011. (09. 01. 2015 18:00) 
38.SK Dobré-SKST Baník HavířovELŽ09. 01. 2015 16:0012. (09. 01. 2015 18:00) 
62.TJ Ostrava KST B-SKST Baník Havířov B1LM08. 01. 2015 18:3012. (10. 01. 2015 14:00) 
17.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.-SKST Charvát Baník HavířovELM08. 01. 2015 16:3011. (08. 01. 2015 17:30) 
127.TJ Sokol Vracov-TJ Sokol Borová2LMB 11. (14. 12. 2014 10:00)herna Jiskry Strážnice, Herna st. tenisu na fotbal. stadiónu
36.SVS Hradec Králové-Sokol Nusle PrahaELŽ 10. (14. 12. 2014 10:00)tělocvična ZŠ Voděrady 2
79.SVS Hradec Králové B-SKST Děčín1LŽ14. 12. 2014 10:0011. (14. 12. 2014 08:30)tělocvična ZŠ Voděrady 2
34.SK Frýdlant n. O.-SKST Baník HavířovELŽ13. 12. 2014 18:009. (13. 12. 2014 17:00) 
77.TJ Sokol Líšeň-SKST Vlašim B1LŽ13. 12. 2014 17:3010. (13. 12. 2014 16:00) 
126.TJ Sokol Vracov-EXITERIA KST Jeseník2LMB 10. (13. 12. 2014 15:00)herna Jiskry Strážnice, Herna st. tenisu na fotbal. stadiónu
167.TJ Žďár nad Sázavou-KST Blansko B3LMD13. 12. 2014 14:0010. (13. 12. 2014 15:00) 
14.EL Niňo Praha EHW-SKST Charvát Baník HavířovELM 9. (13. 12. 2014 14:00)Sportovní hala TJ Agrotec v Hustopečích
81.SF SKK EL Niňo Praha-SKST Hodonín B1LŽ13. 12. 2014 10:0011. (14. 12. 2014 10:00) 
76.SVS Hradec Králové B-TJ Slavoj Praha1LŽ13. 12. 2014 10:0010. (13. 12. 2014 13:30)tělocvična ZŠ Voděrady 2
166.TJ Agrotec Hustopeče-TJ Sokol Šarovy3LMD13. 12. 2014 09:3010. (13. 12. 2014 15:00) 
80.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Slavoj Praha1LŽ12. 12. 2014 19:0011. (14. 12. 2014 10:00) 
15.EL Niňo Praha EHW-TJ Ostrava KSTELM 10. (12. 12. 2014 18:00)Sportovní hala TJ Agrotec v Hustopečích
16.SK Kotlářka Praha-SKST Charvát Baník HavířovELM12. 12. 2014 17:0010. (12. 12. 2014 18:00) 
78.Slovan Bohnice-SKST Hodonín B1LŽ12. 12. 2014 17:0010. (13. 12. 2014 15:00) 
10.SK Kotlářka Praha-TJ Sokol PP Hradec Králové 2ELM 7. (09. 12. 2014 17:00) 
35.SVS Hradec Králové-SKST VlašimELŽ04. 12. 2014 17:009. (13. 12. 2014 10:00)hala st. tenisu Sportovní 1570 Vlašim
47.SKST Vlašim-SK Frýdlant n. O.ELŽ29. 11. 2014 13:307. (29. 11. 2014 14:00) 
65.TJ Ostrava KST B-SF SKK EL Niňo Praha B1LM29. 11. 2014 13:008. (29. 11. 2014 14:00) 
31.SKST Hodonín-SK DobréELŽ29. 11. 2014 09:008. (29. 11. 2014 10:00) 
12.DTJ Hradec Králové-SK Kotlářka PrahaELM28. 11. 2014 18:008. (30. 11. 2014 10:00) 
75.SKST Dubňany-KST GMC Blansko1LŽ25. 11. 2014 18:009. (30. 11. 2014 10:00) 
13.STEN marketing HB Ostrov-SKST Svijany LiberecELM23. 11. 2014 11:008. (29. 11. 2014 14:00) 
11.DTJ - Slavia Hradec Králové-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.ELM23. 11. 2014 11:008. (29. 11. 2014 16:00) 
24.DTJ - Slavia Hradec Králové-SKST Svijany LiberecELM22. 11. 2014 16:307. (28. 11. 2014 18:00) 
9.STEN marketing HB Ostrov-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.ELM22. 11. 2014 16:007. (28. 11. 2014 18:00) 
190.SKST Hodonín-Sokol Hr.Králové 2 PPČP21. 11. 2014 18:00PO (22. 11. 2014 15:00) 
192.Sparta Praha-SK KotlářkaČP20. 11. 2014 19:00PO (22. 11. 2014 15:00) 
134.TJ Avia Čakovice-AC Sparta Praha B3LMA15. 11. 2014 15:007. (15. 11. 2014 16:00) 
72.TJ Sokol Líšeň-KST GMC Blansko1LŽ15. 11. 2014 14:007. (15. 11. 2014 16:00) 
164.TJ Žďár nad Sázavou-TTC Koral Tišnov3LMD15. 11. 2014 14:007. (15. 11. 2014 15:00) 
137.Slavoj Severotuk Ústí n.L. C-TJ Krupka3LMB15. 11. 2014 13:307. (15. 11. 2014 15:00) 
150.TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř-TJ Bižuterie Jablonec3LMC15. 11. 2014 13:007. (15. 11. 2014 15:00) 
101.TJ Ostrava KST-SK Frýdlant n.O. B2LŽC15. 11. 2014 12:007. (15. 11. 2014 10:30) 
123.TJ Ostrava KST C-TTC Siko Orlová B2LMB15. 11. 2014 10:307. (15. 11. 2014 17:00) 
149.DTJ-Slavia Hradec Králové C-TJ Sokol Hradec Králové 2 C3LMC15. 11. 2014 10:007. (15. 11. 2014 15:00) 
69.SKST Baník Havířov B-KST Zlín1LM15. 11. 2014 09:007. (15. 11. 2014 15:00) 
99.SKP Sever Ústí nad Labem-SKST Děčín B2LŽB15. 11. 2014 08:307. (15. 11. 2014 10:30) 
112.TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum-AC Sparta Praha2LMA13. 11. 2014 19:007. (15. 11. 2014 14:00) 
68.TJ Ostrava KST B-TTC Siko Orlová1LM12. 11. 2014 18:307. (15. 11. 2014 14:00) 
163.SKST Hodonín B-TJ Baník Mikulčice3LMD12. 11. 2014 18:007. (15. 11. 2014 16:00) 
113.TJ Slovan Lochovice-TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux2LMA11. 11. 2014 18:007. (15. 11. 2014 15:00) 
148.TJ Lokomotiva Pardubice-FK Kolín3LMC11. 11. 2014 17:307. (15. 11. 2014 15:00) 
191.TJ Nový Jičín-DTJ Hradec KrálovéČP11. 11. 2014 17:00PO (22. 11. 2014 15:00) 
151.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Jiskra Holice3LMC07. 11. 2014 18:007. (15. 11. 2014 16:00) 
74.SVS Hradec Králové B-SKST Hodonín B1LŽ02. 11. 2014 10:006. (02. 11. 2014 08:30)tělocvična ZŠ Voděrady 2
32.SVS Hradec Králové-MSK Gumotex BřeclavELŽ 5. (02. 11. 2014 10:00)tělocvična ZŠ Voděrady 2
96.TJ Hrádek-TJ Sokol Stodůlky2LŽA 6. (01. 11. 2014 16:00)sokolovna, Nezvěstice 150 (poblíž vlak. nádr.)
105.KST Omega Olomouc-KST Hluk B MP Dream2LŽC 6. (01. 11. 2014 14:30)Sokolovna Náklo, Náklo 90
125.TJ Sokol Borová-TTC Siko Orlová B2LMB01. 11. 2014 14:005. (01. 11. 2014 15:00) 
95.TJ Hrádek-TJ Slavoj Praha B2LŽA 5. (01. 11. 2014 10:00)sokolovna, Nezvěstice 150 (poblíž vlak. nádr.)
104.KST Omega Olomouc-SKST Dubňany B2LŽC 5. (01. 11. 2014 10:00)Sokolovna Náklo, Náklo 90
8.EL Niňo Praha EHW-DTJ - Slavia Hradec KrálovéELM31. 10. 2014 17:006. (31. 10. 2014 18:00)Pod Juliskou 4, Praha 6
153.TJ Lokomotiva Pardubice-TJ Jiskra Holice3LMC30. 10. 2014 17:306. (02. 11. 2014 10:00) 
188.Pedagog Č.Budějovice-SKST HodonínČP25. 10. 2014 13:30PO (25. 10. 2014 15:00) 
189.Tatra Kopřivnice-TJ Nový JičínČP24. 10. 2014 16:30PO (25. 10. 2014 15:00) 
5.DTJ - Slavia Hradec Králové-TJ Ostrava KSTELM19. 10. 2014 12:003. (19. 10. 2014 10:00) 
73.TJ Slavoj Praha-TJ Sokol Líšeň1LŽ 3. (18. 10. 2014 16:00)Sportovní centrum ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
165.TJ Žďár nad Sázavou-TJ Agrotec Hustopeče3LMD18. 10. 2014 14:003. (18. 10. 2014 15:00) 
94.TJ Slavoj Praha B-Union Plzeň B2LŽA 4. (18. 10. 2014 13:30)Sportovní centrum ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
66.TJ Ostrava KST B-SKST Hodonín1LM18. 10. 2014 13:003. (18. 10. 2014 14:00) 
114.Slavoj Severotuk Ústí n.L. B-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2LMA18. 10. 2014 11:303. (18. 10. 2014 17:30) 
93.TJ Slavoj Praha B-Union Plzeň A2LŽA 3. (18. 10. 2014 10:00)Sportovní centrum ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
33.KST Hluk MP Dream-SKST VlašimELŽ18. 10. 2014 10:003. (18. 10. 2014 10:30) 
152.SKST Liberec C-FK Kolín3LMC17. 10. 2014 18:304. (17. 10. 2014 18:00) 
6.STEN marketing HB Ostrov-SKST Charvát Baník HavířovELM 3. (17. 10. 2014 18:00)v hale TJ Ostrava KST
176.KST Slezan Opava-TTC Ostrava Poruba3LME16. 10. 2014 18:004. (19. 10. 2014 10:00) 
7.STEN marketing HB Ostrov-TJ Ostrava KSTELM16. 10. 2014 18:004. (18. 10. 2014 14:00)v hale TJ Ostrava KST
187.Spartak Hulín-Tatra KopřivniceČP10. 10. 2014 19:00PO (11. 10. 2014 15:00) 
186.FK Kolín-SKST HodonínČP09. 10. 2014 19:00PO (11. 10. 2014 15:00) 
185.Loko Depo Liberec-Sparta PrahaČP09. 10. 2014 19:00PO (11. 10. 2014 15:00) 
184.Bižuterie Jablonec n.N.-Tatran KRPA HostinnéČP09. 10. 2014 19:00PO (11. 10. 2014 15:00) 
92.TJ Hrádek-TTC Elizza Praha2LŽA 2. (04. 10. 2014 16:00)tělocvična ZŠ Strašice, Strašice 531 - naproti obchod. domu
103.KST Omega Olomouc-SKST Hodonín C2LŽC 2. (04. 10. 2014 14:30)Sokolovna Náklo, Náklo 90
124.TTC Moravská Slavia Brno C-TJ Ostrava KST C2LMB04. 10. 2014 10:002. (05. 10. 2014 10:00) 
102.KST Omega Olomouc-TJ Sokol Líšeň B2LŽC 1. (04. 10. 2014 10:00)Sokolovna Náklo, Náklo 90
67.SKST Baník Havířov B-TJ Ostrava KST B1LM03. 10. 2014 18:001. (04. 10. 2014 15:00) 
100.SKST Vlašim D-SKST Vlašim C2LŽB30. 09. 2014 17:0018. (03. 10. 2014 00:00)Sportovní hala Vlašim, Sportovní 1570
183.MK Řeznovice-Sokol VracovČP27. 09. 2014 17:00PO (27. 09. 2014 15:00) 
91.TJ Hrádek-ABC Braník2LŽA27. 09. 2014 10:001. (04. 10. 2014 10:00)herna ABC Braník, ul. Za Mlýnem, Praha 4
98.SKST Vlašim C-SKST Vlašim D2LŽB25. 09. 2014 17:007. (03. 10. 2014 00:00)Sportovní hala Vlašim, Sportovní 1570
182.TJ Sadská-TJ Žďár nad SázavouČP PO (23. 09. 2014 18:30) 
4.SK Kotlářka Praha-EL Niňo Praha EHWELM12. 09. 2014 15:001. (12. 09. 2014 18:00)Pod Juliskou 4, Praha 6
181.Slavoj Praha-TJ ŠanovČP10. 09. 2014 18:00PO (13. 09. 2014 15:00) 
180.Loko Depo Liberec-SKST Liberec BČP09. 09. 2014 00:00PO (13. 09. 2014 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS