Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
20.SK Slatina - Brno A-TTC Moravská Slavia Brno DDIV12. 04. 2015 11:00PO (12. 04. 2015 09:30) 
19.TTC Moravská Slavia Brno D-SK Slatina - Brno ADIV11. 04. 2015 10:30PO (05. 04. 2015 09:30) 
18.SK Slatina - Brno A-TTC Moravská Slavia Brno DDIV27. 03. 2015 18:30PO (29. 03. 2015 09:30) 
68.Orel Ivančice B-SK Slatina - Brno DK2A 21. (21. 03. 2015 17:00)herna SK Slatina
85.TJ Sokol Ždárná A-TJ Cemo Mokrá AK2B21. 03. 2015 16:3021. (21. 03. 2015 17:30) 
16.TJ Sokol Kobylí A-TTC Moravská Slavia Brno DDIV21. 03. 2015 15:0021. (21. 03. 2015 16:00) 
100.TJ Sokol Lužice A-TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AK2C21. 03. 2015 15:0021. (21. 03. 2015 17:30)sportovní hala Mikulčice
44.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Vranovice AKS1 21. (21. 03. 2015 15:00)herna ST ve Strážnici
45.TJ Sokol Moravské Prusy A-TJ Brno-Bystrc AKS121. 03. 2015 11:0022. (22. 03. 2015 10:30) 
102.SKST Rohatec A-TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AK2C21. 03. 2015 10:3022. (22. 03. 2015 10:00) 
17.TJ Sokol Kobylí A-TJ Agrotec Hustopeče BDIV21. 03. 2015 10:0022. (22. 03. 2015 10:00) 
99.TJ Sokol Lanžhot C-TJ Sokol Kobylí BK2C20. 03. 2015 19:0021. (21. 03. 2015 17:30) 
101.MK Řeznovice C-TJ Slovan Hodonín BK2C20. 03. 2015 18:3022. (21. 03. 2015 10:00) 
67.TJ Sokol Nové Bránice A-MK Řeznovice BK2A14. 03. 2015 14:0021. (21. 03. 2015 17:30)sokolovna Moravský Krumlov
40.SK Slatina - Brno B-TJ Holásky AKS108. 03. 2015 13:3019. (07. 03. 2015 14:00) 
41.TJ Brno-Bystrc A-TJ Sokol Vracov BKS107. 03. 2015 15:3019. (07. 03. 2015 17:30) 
98.TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A-TJ Sokol Lanžhot CK2C07. 03. 2015 13:3020. (08. 03. 2015 10:30) 
66.SK Slatina - Brno D-TTC Sokol Znojmo CK2A07. 03. 2015 12:0020. (07. 03. 2015 10:00) 
42.Orel Ivančice A-TJ Sokol Moravské Prusy AKS107. 03. 2015 10:0019. (07. 03. 2015 17:00) 
43.Orel Ivančice A-SK Slatina - Brno CKS105. 03. 2015 16:3020. (07. 03. 2015 10:00) 
59.TJ Sokol Křepice A-KST Oltec Brno BK2A22. 02. 2015 11:0018. (21. 02. 2015 17:30) 
33.TJ Holásky A-TJ Sokol Vracov BKS122. 02. 2015 10:0013. (11. 01. 2015 10:30) 
93.TJ Slovan Hodonín B-SKST Hodonín DK2C20. 02. 2015 18:0018. (21. 02. 2015 17:00) 
61.SK Slatina - Brno D-MK Řeznovice BK2A20. 02. 2015 17:3018. (21. 02. 2015 17:30) 
7.TTC Moravská Slavia Brno E-TJ Sokol Brno I BDIV19. 02. 2015 19:0018. (21. 02. 2015 17:00) 
76.TJ Sokol Hlubočany B-TJ Sokol Drnovice AK2B17. 02. 2015 19:0018. (21. 02. 2015 18:00) 
77.Sokol Moravské Knínice A-STK Zbraslavec BK2B17. 02. 2015 19:0018. (21. 02. 2015 17:30) 
30.TJ Sokol Vranovice A-SK Slatina - Brno BKS117. 02. 2015 18:3018. (21. 02. 2015 15:00) 
63.TJ Jiskra Hrušovany u Brna A-Orel Únanov BK2A08. 02. 2015 14:0016. (07. 02. 2015 17:30) 
97.TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A-SKST Hodonín DK2C08. 02. 2015 13:0017. (08. 02. 2015 10:30) 
83.TJ Cemo Mokrá A-SK Kuřim AK2B08. 02. 2015 10:3017. (08. 02. 2015 09:00) 
65.TJ Jiskra Hrušovany u Brna A-TJ Sokol Rebešovice AK2A08. 02. 2015 09:3017. (08. 02. 2015 10:30) 
96.SKST Rohatec A-TJ Sokol Kobylí BK2C07. 02. 2015 18:0016. (07. 02. 2015 16:30) 
15.TTC Koral Tišnov B-TTC Moravská Slavia Brno EDIV07. 02. 2015 17:0016. (07. 02. 2015 15:30) 
37.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Lanžhot BKS107. 02. 2015 10:3016. (07. 02. 2015 15:00) 
14.TJ Sokol Hlubočany A-TTC Sokol Znojmo BDIV07. 02. 2015 10:0017. (08. 02. 2015 10:30) 
35.TJ Holásky A-TJ Sokol Moravské Prusy AKS106. 02. 2015 18:3016. (07. 02. 2015 17:30) 
39.STK Zbraslavec A-TJ Sokol Moravské Prusy AKS105. 02. 2015 19:0017. (08. 02. 2015 10:30) 
81.TJ Cemo Mokrá A-Klub stolního tenisu Blansko CK2B04. 02. 2015 19:0016. (07. 02. 2015 17:00) 
62.TJ Sokol Křepice A-SK Slatina - Brno DK2A31. 01. 2015 17:3016. (07. 02. 2015 17:30) 
84.TJ Sokol Brno-Židenice A-Klub stolního tenisu Blansko CK2B30. 01. 2015 18:0017. (06. 02. 2015 18:30) 
36.STK Zbraslavec A-SK Slatina - Brno CKS129. 01. 2015 18:3016. (07. 02. 2015 17:30) 
38.TJ Sokol Vranovice A-TJ Brno-Bystrc AKS127. 01. 2015 18:3016. (07. 02. 2015 15:00) 
82.STK Zbraslavec B-TTC Komořany AK2B27. 01. 2015 18:0017. (06. 02. 2015 18:30) 
95.TJ Sokol Kobylí B-TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AK2C24. 01. 2015 11:0015. (25. 01. 2015 10:00) 
13.TJ Agrotec Hustopeče B-TTC Koral Tišnov BDIV22. 01. 2015 18:3015. (25. 01. 2015 10:30) 
80.STK Zbraslavec B-TJ Sokol Otnice BK2B21. 01. 2015 18:3016. (07. 02. 2015 10:30) 
12.TJ Agrotec Hustopeče B-SK Slatina - Brno ADIV20. 01. 2015 18:3014. (24. 01. 2015 17:30) 
79.TJ Sokol Hlubočany B-TJ Cemo Mokrá AK2B16. 01. 2015 19:0014. (24. 01. 2015 18:00) 
64.TJ Sokol Křepice A-MK Řeznovice BK2A12. 01. 2015 18:0017. (08. 02. 2015 10:30) 
31.TJ Holásky A-TJ Slovan Hodonín AKS111. 01. 2015 14:0012. (10. 01. 2015 17:30) 
10.TJ Sokol Hlubočany A-KST Oltec Brno ADIV10. 01. 2015 14:0012. (10. 01. 2015 18:00) 
8.TTC Koral Tišnov B-TTC Sokol Znojmo BDIV10. 01. 2015 14:0012. (10. 01. 2015 15:30) 
94.TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A-MK Řeznovice CK2C10. 01. 2015 13:3013. (11. 01. 2015 10:30) 
9.TJ Sokol Kobylí A-SKST Hodonín CDIV09. 01. 2015 17:3012. (10. 01. 2015 16:00) 
11.TTC Koral Tišnov B-Orel Silůvky ADIV08. 01. 2015 17:3013. (11. 01. 2015 10:00) 
78.TJ Cemo Mokrá A-TJ Sokol Otnice BK2B07. 01. 2015 19:0012. (10. 01. 2015 17:00) 
32.TJ Sokol Vranovice A-SK Slatina - Brno CKS106. 01. 2015 18:3012. (10. 01. 2015 15:00) 
55.TJ Jiskra Hrušovany u Brna A-KST Oltec Brno BK2A14. 12. 2014 14:0010. (13. 12. 2014 17:30) 
5.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Sokol Kobylí ADIV14. 12. 2014 10:3011. (12. 12. 2014 18:00) 
57.SK Slatina - Brno D-TJ Sokol Nové Bránice AK2A14. 12. 2014 10:0011. (13. 12. 2014 10:00) 
58.Orel Silůvky B-KST Oltec Brno BK2A14. 12. 2014 09:0011. (14. 12. 2014 10:30) 
92.TJ Slovan Hodonín B-MK Řeznovice CK2C13. 12. 2014 13:0011. (14. 12. 2014 10:30) 
73.TJ Sokol Drnovice A-Sokol Moravské Knínice AK2B13. 12. 2014 10:3010. (13. 12. 2014 18:00) 
54.Orel Ivančice B-SK Slatina - Brno DK2A13. 12. 2014 10:0010. (13. 12. 2014 17:30) 
91.SKST Hodonín D-T.J. Sokol Hodonín AK2C12. 12. 2014 18:3011. (13. 12. 2014 10:00) 
6.TJ Sokol Brno I B-TTC Sokol Znojmo BDIV12. 12. 2014 17:0011. (14. 12. 2014 10:30) 
75.TJ Cemo Mokrá A-Orel Boskovice AK2B10. 12. 2014 19:0011. (14. 12. 2014 09:00) 
74.TJ Sokol Hlubočany B-STK Zbraslavec BK2B10. 12. 2014 19:0010. (13. 12. 2014 18:00) 
28.TJ Holásky A-Orel Ivančice AKS109. 12. 2014 18:0010. (13. 12. 2014 17:00) 
29.STK Zbraslavec A-Orel Ivančice AKS108. 12. 2014 19:0011. (13. 12. 2014 10:00) 
53.TJ Sokol Nové Bránice A-TJ Jiskra Hrušovany u Brna AK2A 8. (29. 11. 2014 17:30)tělocvična ZŠ Dolní Kounice
90.TJ Sokol Lanžhot C-TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AK2C29. 11. 2014 12:309. (30. 11. 2014 10:30) 
26.TJ Holásky A-SK Slatina - Brno BKS129. 11. 2014 10:008. (29. 11. 2014 17:30) 
27.TJ Sokol Moravské Prusy A-Orel Ivančice AKS129. 11. 2014 09:308. (29. 11. 2014 17:30) 
71.TJ Sokol Otnice B-TJ Sokol Hlubočany BK2B28. 11. 2014 19:008. (29. 11. 2014 17:30) 
4.TJ Sokol Hlubočany A-TTC Koral Tišnov BDIV27. 11. 2014 18:309. (30. 11. 2014 10:30) 
72.TTC Komořany A-TJ Sokol Hlubočany BK2B22. 11. 2014 17:009. (30. 11. 2014 10:30) 
21.Orel Únanov A-TJ Brno-Bystrc AKS116. 11. 2014 10:307. (15. 11. 2014 18:00) 
89.SKST Rohatec A-SKST Hodonín DK2C16. 11. 2014 10:008. (29. 11. 2014 16:30) 
49.TJ Sokol Nové Bránice A-Orel Ivančice BK2A 7. (15. 11. 2014 17:30)tělocvična ZŠ Dolní Kounice
56.MK Řeznovice B-Orel Ivančice BK2A15. 11. 2014 10:0011. (13. 12. 2014 10:00) 
22.TJ Holásky A-STK Zbraslavec AKS115. 11. 2014 09:307. (15. 11. 2014 17:30) 
47.MK Řeznovice B-SK Slatina - Brno DK2A14. 11. 2014 18:307. (15. 11. 2014 18:00) 
1.Orel Silůvky A-TTC Sokol Znojmo BDIV14. 11. 2014 18:307. (15. 11. 2014 17:30) 
69.TTC Komořany A-TJ Sokol Otnice BK2B08. 11. 2014 17:007. (15. 11. 2014 17:30) 
48.TJ Jiskra Hrušovany u Brna A-Orel Silůvky BK2A07. 11. 2014 18:307. (15. 11. 2014 17:30) 
87.TJ Slovan Hodonín B-TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AK2C01. 11. 2014 15:005. (01. 11. 2014 17:00) 
88.SKST Hodonín D-TJ Sokol Hostěrádky - Rešov AK2C01. 11. 2014 11:006. (01. 11. 2014 10:00) 
3.TTC Sokol Znojmo B-TJ Sokol Kobylí ADIV31. 10. 2014 17:305. (01. 11. 2014 18:00) 
60.TTC Sokol Znojmo D-TTC Sokol Znojmo CK2A31. 10. 2014 15:0018. (21. 02. 2015 14:30) 
34.SK Slatina - Brno B-SK Slatina - Brno CKS130. 10. 2014 19:0013. (09. 01. 2015 19:00) 
46.TTC Sokol Znojmo C-TTC Sokol Znojmo DK2A30. 10. 2014 18:307. (15. 11. 2014 18:00) 
86.T.J. Sokol Hodonín A-TJ Jiskra Strážnice BK2C29. 10. 2014 19:005. (01. 11. 2014 17:30) 
52.TJ Sokol Křepice A-TTC Sokol Znojmo CK2A26. 10. 2014 10:304. (19. 10. 2014 10:30) 
50.TJ Sokol Křepice A-TTC Sokol Znojmo DK2A25. 10. 2014 17:303. (18. 10. 2014 17:30) 
51.Orel Ivančice B-Orel Únanov BK2A19. 10. 2014 10:004. (18. 10. 2014 10:00) 
70.Orel Boskovice A-TTC Komořany AK2B17. 10. 2014 17:303. (18. 10. 2014 17:30) 
2.TTC Moravská Slavia Brno D-TTC Moravská Slavia Brno EDIV16. 10. 2014 19:001. (04. 10. 2014 17:00) 
24.TJ Sokol Vracov B-SK Slatina - Brno CKS116. 10. 2014 18:003. (18. 10. 2014 15:00) 
23.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Lanžhot BKS110. 10. 2014 19:003. (18. 10. 2014 15:00) 
25.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Moravské Prusy AKS109. 10. 2014 18:304. (19. 10. 2014 10:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS