Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
6.TJ Sokol Velim "A"-TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"RP03. 04. 2015 19:0015. (09. 01. 2015 19:00) 
48.TTC Dobřichovská Pivnice "A"-Stolní tenis Kolín "D"RS 202. 04. 2015 19:0022. (27. 03. 2015 19:00) 
5.TJ Klučov "A"-SK Nová Ves "A"RP31. 03. 2015 18:3015. (08. 01. 2015 18:30) 
47.TJ Sokol Starý Kolín "B"-TTC Dobřichovská Pivnice "A"RS 225. 03. 2015 18:3021. (18. 03. 2015 18:30) 
7.TJ Sokol Velký Osek "B"-Stolní tenis Kolín "A"RP23. 03. 2015 18:3016. (13. 02. 2015 18:00) 
10.TJ Sokol Velim "A"-ST BýchoryRP20. 03. 2015 19:0020. (13. 03. 2015 19:00) 
45.TTC Dobřichovská Pivnice "A"-TJ Sokol Velim "B"RS 218. 03. 2015 19:0020. (13. 03. 2015 19:00) 
8.TJ Sokol Velký Osek "B"-Viktoria Radim "A"RP12. 03. 2015 18:0019. (06. 03. 2015 18:00) 
46.Stolní tenis Kolín "D"-TJ Sokol Starý Kolín "B"RS 211. 03. 2015 18:3020. (14. 03. 2015 10:30) 
42.TTC Dobřichovská Pivnice "B"-Stolní tenis Kolín "D"RS 210. 03. 2015 18:3017. (20. 02. 2015 19:00) 
13.SK Křečhoř-SK Nová Ves "B"RS 109. 03. 2015 19:0016. (11. 02. 2015 19:00) 
44.TJ Sokol Velký Osek "E"-TTC Dobřichovská Pivnice "A"RS 209. 03. 2015 18:3019. (02. 03. 2015 18:30) 
43.TJ Sokol Týnec n. L. "C"-TTC Dobřichovská Pivnice "A"RS 201. 03. 2015 17:3017. (22. 02. 2015 17:30) 
41.TJ Sokol Starý Kolín "B"-TTC Dobřichovská Pivnice "B"RS 218. 02. 2015 18:3016. (11. 02. 2015 18:30) 
18.TJ Sokol Týnec n. L. "B"-SK Nová Ves "C"RS 113. 02. 2015 18:3012. (16. 01. 2015 18:30) 
40.Stolní tenis Kolín "D"-TJ Sokol Týnec n. L. "C"RS 212. 02. 2015 17:0016. (14. 02. 2015 10:30) 
11.TJ Klučov "B"-TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"RS 106. 02. 2015 18:3019. (02. 03. 2015 18:00) 
39.SK Nová Ves "D"-TJ Sokol Velim "B"RS 230. 01. 2015 18:3013. (23. 01. 2015 18:30) 
4.SK Nová Ves "A"-TJ Sokol Velim "A"RP27. 01. 2015 18:3014. (30. 01. 2015 18:30) 
37.TJ Sokol Starý Kolín "B"-TJ Sokol PlaňanyRS 218. 01. 2015 18:3012. (14. 01. 2015 18:30) 
17.SK Nová Ves "B"-Viktoria Radim "B"RS 113. 01. 2015 18:3012. (14. 01. 2015 18:30) 
38.TTC Dobřichovská Pivnice "B"-TJ Sokol Týnec n. L. "C"RS 212. 01. 2015 18:0012. (16. 01. 2015 19:00) 
15.SK Nová Ves "B"-TJ Klučov "C"RS 120. 12. 2014 18:0015. (07. 01. 2015 18:30) 
36.TJ Sokol Velim "B"-TJ Sokol PlaňanyRS 219. 12. 2014 19:0011. (11. 12. 2014 19:00) 
14.TJ Klučov "B"-Stolní tenis Kolín "C"RS 115. 12. 2014 18:3015. (05. 01. 2015 18:00) 
19.Stolní tenis Kolín "C"-SK Nová Ves "C"RS 111. 12. 2014 18:3011. (14. 12. 2014 18:30) 
1.TJ Klučov "A"-TJ Sokol Starý Kolín "A"RP11. 12. 2014 18:307. (13. 11. 2014 18:30) 
21.SK Nová Ves "C"-SK KřečhořRS 109. 12. 2014 18:3010. (03. 12. 2014 18:30) 
35.SK Nová Ves "D"-TJ Sokol Týnec n. L. "C"RS 207. 12. 2014 16:3010. (05. 12. 2014 18:30) 
34.TTC Dobřichovská Pivnice "A"-TJ Sokol Starý Kolín "B"RS 203. 12. 2014 19:0010. (05. 12. 2014 19:00) 
33.TJ Sokol Velim "B"-TTC Dobřichovská Pivnice "A"RS 201. 12. 2014 19:009. (27. 11. 2014 19:00) 
20.TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"-SK Nová Ves "B"RS 128. 11. 2014 18:3010. (05. 12. 2014 18:30) 
32.SK Nová Ves "D"-Viktoria Radim "C"RS 225. 11. 2014 18:309. (28. 11. 2014 18:30) 
2.Viktoria Radim "A"-TJ Sokol Velký Osek "B"RP24. 11. 2014 19:008. (17. 11. 2014 19:00) 
31.TTC Dobřichovská Pivnice "A"-TJ Sokol Velký Osek "E"RS 219. 11. 2014 19:008. (21. 11. 2014 19:00) 
30.SK Nová Ves "D"-TJ Sokol PlaňanyRS 218. 11. 2014 18:307. (14. 11. 2014 18:30) 
29.TJ Sokol Velký Osek "D"-Viktoria Radim "C"RS 210. 11. 2014 18:307. (14. 11. 2014 18:00) 
23.Sokol Zásmuky "B"-TJ Klučov "C"RS 131. 10. 2014 19:005. (29. 10. 2014 19:00) 
28.TJ Sokol Velký Osek "D"-Stolní tenis Kolín "D"RS 220. 10. 2014 18:303. (17. 10. 2014 18:00) 
27.FK Kolín "E"-Viktoria Radim "C"RS 214. 10. 2014 17:453. (16. 10. 2014 17:45) 
26.TJ Sokol Plaňany-TJ Sokol Starý Kolín "B"RS 206. 10. 2014 18:001. (05. 10. 2014 16:00) 
25.TTC Dobřichovská Pivnice "A"-Viktoria Radim "C"RS 230. 09. 2014 19:001. (03. 10. 2014 19:00) 
12.SK Nová Ves "C"-SK Nová Ves "B"RS 130. 09. 2014 18:3018. (25. 02. 2015 18:30) 
22.SK Nová Ves "B"-SK Nová Ves "C"RS 126. 09. 2014 18:307. (12. 11. 2014 18:30) 
24.TJ Klučov "C"-TJ Klučov "B"RS 126. 09. 2014 18:002. (10. 10. 2014 18:00) 
16.TJ Klučov "B"-TJ Klučov "C"RS 123. 09. 2014 18:0013. (19. 01. 2015 18:00) 
3.Stolní tenis Kolín "B"-Stolní tenis Kolín "A"RP23. 09. 2014 18:008. (20. 11. 2014 19:00) 
9.Stolní tenis Kolín "A"-Stolní tenis Kolín "B"RP21. 09. 2014 19:0019. (03. 03. 2015 19:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline