Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
33.SPST Trutnov B-TJ Tatran Hostinné FRP327. 03. 2015 18:0020. (28. 03. 2015 09:00) 
12.TJ Baník Žacléř A-TJ Tatran Hostinné DRP126. 03. 2015 18:0018. (29. 03. 2015 09:00) 
13.TJ Jiskra Bernartice A-TJ Rudník ARP126. 03. 2015 18:0018. (28. 03. 2015 09:00) 
25.TJ Rudník B-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARP225. 03. 2015 18:0018. (29. 03. 2015 09:00)herna Velké Svatoňovice
11.TJ Tatran Hostinné D-TJ Jiskra Bernartice BRP119. 03. 2015 18:0017. (20. 03. 2015 18:00) 
10.TJ Baník Žacléř B-TJ Jiskra Bernartice ARP119. 03. 2015 18:0017. (22. 03. 2015 09:00) 
24.SPST Trutnov A-TJ Rudník BRP218. 03. 2015 18:0017. (21. 03. 2015 09:00) 
32.SK Janské Lázně C-TJ Jiskra Bernartice CRP313. 03. 2015 18:0019. (20. 03. 2015 18:00) 
64.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-SK Janské LázněRPž 10. (08. 03. 2015 11:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
63.TJ Rudník-TJ Trutnov - Poříčí ARPž 10. (08. 03. 2015 11:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
62.TJ Sparta Úpice-TJ Lokomotiva Trutnov ARPž 10. (08. 03. 2015 11:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
61.TJ Lokomotiva Trutnov A-TJ RudníkRPž 9. (08. 03. 2015 09:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
60.TJ Trutnov - Poříčí A-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARPž 9. (08. 03. 2015 09:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
59.SK Janské Lázně-TJ Sparta ÚpiceRPž 9. (08. 03. 2015 09:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
22.SK Janské Lázně B-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARP227. 02. 2015 18:0015. (01. 03. 2015 09:00) 
9.TJ Lánov A-TJ Jiskra Bernartice ARP117. 02. 2015 18:0015. (28. 02. 2015 09:00) 
58.SK Janské Lázně-TJ Trutnov - Poříčí ARPž 8. (08. 02. 2015 11:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
57.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-TJ Lokomotiva Trutnov ARPž 8. (08. 02. 2015 11:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
56.TJ Sparta Úpice-TJ RudníkRPž 8. (08. 02. 2015 11:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
55.TJ Rudník-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARPž 7. (08. 02. 2015 09:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
54.TJ Lokomotiva Trutnov A-SK Janské LázněRPž 7. (08. 02. 2015 09:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
53.TJ Trutnov - Poříčí A-TJ Sparta ÚpiceRPž 7. (08. 02. 2015 09:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
30.SPST Trutnov B-SK Janské Lázně DRP307. 02. 2015 09:0015. (14. 02. 2015 09:00) 
29.TJ Jiskra Bernartice C-TJ Lokomotiva Trutnov BRP306. 02. 2015 18:0015. (15. 02. 2015 09:00) 
21.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-TJ Lokomotiva Trutnov ARP206. 02. 2015 18:0014. (20. 02. 2015 18:00) 
8.TJ Dvůr Králové nad Labem C-TJ Rudník ARP106. 02. 2015 18:0013. (13. 02. 2015 18:00) 
20.TJ Sokol Velké Svatoňovice B-TJ Rudník BRP204. 02. 2015 18:0013. (13. 02. 2015 18:00) 
23.TJ Tatran Hostinné E-TJ Lokomotiva Trutnov ARP202. 02. 2015 18:3016. (13. 03. 2015 18:00) 
7.TJ Baník Žacléř A-TJ Rudník ARP123. 01. 2015 18:0011. (25. 01. 2015 09:00) 
52.TJ Trutnov - Poříčí A-TJ Lokomotiva Trutnov ARPž 6. (18. 01. 2015 11:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
51.SK Janské Lázně-TJ RudníkRPž 6. (18. 01. 2015 11:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
50.TJ Sparta Úpice-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARPž 6. (18. 01. 2015 11:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
49.SK Janské Lázně-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARPž 5. (18. 01. 2015 09:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
48.TJ Trutnov - Poříčí A-TJ RudníkRPž 5. (18. 01. 2015 09:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
47.TJ Lokomotiva Trutnov A-TJ Sparta ÚpiceRPž 5. (18. 01. 2015 09:00)herna Loko Trutnov-vrchní rozhodčí M.Meier
34.TJ Trutnov - Poříčí D-SK Janské Lázně DRP317. 01. 2015 10:0021. (18. 01. 2015 09:00) 
19.SPST Trutnov A-TJ Trutnov - Poříčí CRP207. 01. 2015 18:0010. (10. 01. 2015 09:00) 
46.TJ Rudník-TJ Lokomotiva Trutnov ARPž 4. (21. 12. 2014 11:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
45.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-TJ Trutnov - Poříčí ARPž 4. (21. 12. 2014 11:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
44.TJ Sparta Úpice-SK Janské LázněRPž 4. (21. 12. 2014 11:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
43.TJ Trutnov - Poříčí A-SK Janské LázněRPž 3. (21. 12. 2014 09:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
42.TJ Lokomotiva Trutnov A-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARPž 3. (21. 12. 2014 09:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
41.TJ Rudník-TJ Sparta ÚpiceRPž 3. (21. 12. 2014 09:00)herna Sparta Úpice-vrchní rozhodčí M.Meier
27.TJ Lánov B-TJ Jiskra Bernartice CRP311. 12. 2014 18:009. (13. 12. 2014 09:00) 
6.TJ Baník Žacléř B-TJ Jiskra Bernartice BRP111. 12. 2014 17:009. (14. 12. 2014 09:00) 
17.SPST Trutnov A-TJ Tatran Hostinné ERP210. 12. 2014 18:009. (13. 12. 2014 09:00) 
18.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-TJ Rudník BRP210. 12. 2014 18:009. (12. 12. 2014 18:00) 
5.TJ Tatran Hostinné D-TJ Baník Žacléř ARP108. 12. 2014 18:009. (12. 12. 2014 18:00) 
4.TJ Jiskra Bernartice A-TJ Baník Žacléř BRP104. 12. 2014 18:008. (06. 12. 2014 09:00) 
15.TJ Dvůr Králové nad Labem D-TJ Sokol Velké Svatoňovice ARP202. 12. 2014 18:008. (05. 12. 2014 18:00) 
16.TJ Sparta Úpice C-TJ Dvůr Králové nad Labem DRP221. 11. 2014 18:009. (12. 12. 2014 18:00) 
28.TJ Baník Žacléř C-SK Janské Lázně DRP318. 11. 2014 17:0011. (22. 11. 2014 09:00) 
2.TJ Baník Žacléř A-TTC Koberce Brázda Vrchlabí CRP106. 11. 2014 18:005. (09. 11. 2014 09:00) 
3.TJ Jiskra Bernartice A-TJ Lánov ARP106. 11. 2014 18:006. (15. 11. 2014 09:00) 
40.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-TJ RudníkRPž 2. (02. 11. 2014 11:00)herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
39.SK Janské Lázně-TJ Lokomotiva Trutnov ARPž 2. (02. 11. 2014 11:00)herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
38.TJ Sparta Úpice-TJ Trutnov - Poříčí ARPž 2. (02. 11. 2014 11:00)herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
37.TJ Lokomotiva Trutnov A-TJ Trutnov - Poříčí ARPž 1. (02. 11. 2014 09:00)herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
36.TJ Rudník-SK Janské LázněRPž 1. (02. 11. 2014 09:00)herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
35.TJ Sokol Velké Svatoňovice A-TJ Sparta ÚpiceRPž 1. (02. 11. 2014 09:00)herna V.Svatoňovice-vrchní rozhodčí M.Meier
14.SPST Trutnov A-TJ Sokol Velké Svatoňovice BRP208. 10. 2014 18:302. (11. 10. 2014 09:00) 
26.TJ Lokomotiva Trutnov B-TJ Tatran Hostinné GRP302. 10. 2014 18:001. (03. 10. 2014 18:00) 
31.SK Janské Lázně C-SK Janské Lázně DRP3 17. (28. 09. 2014 18:00) 
1.TJ Jiskra Bernartice A-TJ Jiskra Bernartice BRP1 2. (26. 09. 2014 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS