Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
57.Sokol Židenice C-Orel Židenice AMS III01. 04. 2015 18:3017. (10. 02. 2015 18:30) 
56.Salesko Líšeň A-KST Oltec Brno FMS III01. 04. 2015 17:0015. (28. 01. 2015 17:00) 
75.SKST Nový Lískovec A-Salesko LíšeňMP01. 04. 2015 16:3014. (16. 02. 2015 17:15) 
45.TJ Holásky E-SKST Nový Lískovec BMS II01. 04. 2015 16:3020. (12. 03. 2015 16:30) 
28.Sokol Židenice B-SK Slatina FMS I31. 03. 2015 18:0018. (17. 02. 2015 18:00) 
78.SK Slatina-SKST Nový Lískovec BMP31. 03. 2015 16:1517. (19. 03. 2015 16:15) 
63.SK Slatina H-SKST Nový Lískovec DMS III27. 03. 2015 17:0022. (27. 03. 2015 18:30) 
9.VSK Univerzita Brno A-Sokol Líšeň AMP27. 03. 2015 17:0018. (18. 02. 2015 18:00)herna Sokola Líšeň
14.Sokol Sokolnice A-Orel Šlapanice AMP25. 03. 2015 19:0022. (27. 03. 2015 18:00) 
76.Salesko Líšeň-Sokol Brno IMP25. 03. 2015 17:0015. (04. 03. 2015 17:00) 
77.Sokol Brno I-TJ Brno-BystrcMP24. 03. 2015 17:0016. (13. 03. 2015 16:30) 
79.Sokol Brno I-SKST Nový Lískovec AMP23. 03. 2015 17:0018. (27. 03. 2015 16:30) 
29.TJ Brno-Bystrc D-TJ Holásky DMS I12. 03. 2015 18:0018. (20. 02. 2015 18:15) 
12.TJ Brno-Bystrc B-Orel Šlapanice AMP10. 03. 2015 18:0020. (13. 03. 2015 18:15) 
32.TJ Brno-Bystrc C-SKST Nový Lískovec AMS I10. 03. 2015 18:0021. (19. 03. 2015 18:00) 
11.Sokol Sokolnice A-Sokol Líšeň AMP09. 03. 2015 19:0020. (13. 03. 2015 18:00) 
61.SK Slatina H-SKST Nový Lískovec CMS III06. 03. 2015 17:0019. (06. 03. 2015 18:30) 
71.TTC Moravská Slavia Brno C-SKST Nový Lískovec AMP06. 03. 2015 16:1511. (30. 01. 2015 16:30) 
73.TJ Brno-Bystrc-Sokol LíšeňMP05. 03. 2015 17:1513. (10. 02. 2015 17:15) 
43.Sokol Sokolnice B-Sokol Popůvky AMS II02. 03. 2015 18:3019. (06. 03. 2015 18:00) 
25.Sokol Brno I F-Sokol Židenice BMS I27. 02. 2015 18:3016. (06. 02. 2015 18:30) 
8.TJ Holásky B-Sokol Sokolnice AMP25. 02. 2015 19:0015. (28. 01. 2015 19:00) 
59.VSK Technika Brno C-SK Slatina HMS III25. 02. 2015 18:1518. (18. 02. 2015 18:15) 
27.TJ Holásky D-TJ Brno-Bystrc CMS I24. 02. 2015 18:3017. (11. 02. 2015 16:30) 
41.Sokol Bílovice A-KST Oltec Brno EMS II18. 02. 2015 19:4516. (06. 02. 2015 18:30) 
60.Sokol Bílovice B-Orel Šlapanice BMS III18. 02. 2015 19:3519. (06. 03. 2015 18:30) 
54.Orel Šlapanice B-VSK Technika Brno CMS III16. 02. 2015 19:0014. (23. 01. 2015 18:15) 
74.TTC Moravská Slavia Brno C-TTC Moravská Slavia Brno BMP16. 02. 2015 17:0013. (13. 02. 2015 16:30) 
58.Sokol Bílovice B-KST Oltec Brno FMS III11. 02. 2015 19:3517. (13. 02. 2015 18:30) 
42.Sokol Sokolnice B-Sokol Líšeň DMS II09. 02. 2015 18:3017. (13. 02. 2015 18:00) 
82.Sokol Modřice B-SK Slatina IMS IV B30. 01. 2015 19:1511. (12. 12. 2014 19:15) 
70.Salesko Líšeň-Sokol LíšeňMP30. 01. 2015 17:0011. (28. 01. 2015 17:00) 
31.TJ Brno-Bystrc D-Sokol Brno I FMS I29. 01. 2015 18:0021. (20. 03. 2015 18:15) 
65.Sokol Popůvky B-Sokol Starý Lískovec BMS IV A29. 01. 2015 17:0012. (09. 01. 2015 16:00)herna Sokol St.Lískovec, Máchalova 4
55.Sokol Bílovice B-Orel Židenice AMS III28. 01. 2015 19:3515. (30. 01. 2015 18:30) 
72.SKST Nový Lískovec A-SKST Nový Lískovec BMP27. 01. 2015 17:1512. (02. 02. 2015 17:15) 
7.Sokol Sokolnice A-TJ Holásky CMP26. 01. 2015 19:0014. (23. 01. 2015 18:00) 
69.TTC Moravská Slavia Brno C-SKST Nový Lískovec BMP16. 01. 2015 17:006. (21. 11. 2014 16:30) 
40.Sokol Bílovice A-Sokol Líšeň DMS II14. 01. 2015 20:3013. (16. 01. 2015 18:30) 
39.Sokol Sokolnice B-VSK Technika Brno BMS II12. 01. 2015 18:3013. (16. 01. 2015 18:00) 
38.SK Slatina G-Sokol Sokolnice BMS II09. 01. 2015 18:3012. (05. 01. 2015 18:30) 
44.Sokol Bílovice A-VSK Technika Brno BMS II09. 01. 2015 18:3020. (13. 03. 2015 18:30) 
47.Orel Šlapanice B-Salesko Líšeň AMS III18. 12. 2014 18:156. (07. 11. 2014 18:15) 
21.Sokol Líšeň B-Sokol Brno I FMS I17. 12. 2014 18:3011. (11. 12. 2014 18:30) 
64.SKST Nový Lískovec E-VSK Technika Brno DMS IV A17. 12. 2014 18:3010. (05. 12. 2014 18:30) 
3.Orel Šlapanice A-TJ Holásky CMP17. 12. 2014 18:157. (11. 11. 2014 18:15) 
53.SKST Nový Lískovec D-Salesko Líšeň AMS III16. 12. 2014 18:0012. (09. 01. 2015 18:30) 
37.SKST Nový Lískovec B-Sokol Bílovice AMS II15. 12. 2014 18:3011. (10. 12. 2014 18:30) 
52.SK Slatina H-Salesko Líšeň AMS III15. 12. 2014 18:3010. (05. 12. 2014 18:30) 
49.Sokol Líšeň E-Sokol Židenice CMS III15. 12. 2014 18:308. (17. 11. 2014 18:30) 
6.Orel Šlapanice A-Sokol Sokolnice AMP15. 12. 2014 18:1511. (09. 12. 2014 18:15) 
19.VSK Technika Brno A-Sokol Líšeň CMS I15. 12. 2014 18:158. (17. 11. 2014 18:15) 
81.TJ Holásky H-SKST Nový Lískovec FMS IV B15. 12. 2014 16:3010. (01. 12. 2014 16:30) 
22.TJ Brno-Bystrc C-VSK Technika Brno AMS I 11. (11. 12. 2014 18:00) 
23.TJ Brno-Bystrc D-SKST Nový Lískovec AMS I09. 12. 2014 18:0011. (12. 12. 2014 18:15) 
68.SKST Nový Lískovec A-TJ Brno-BystrcMP02. 12. 2014 17:156. (17. 11. 2014 17:15) 
50.SK Slatina H-Orel Židenice AMS III28. 11. 2014 17:009. (28. 11. 2014 18:30) 
66.TTC Moravská Slavia Brno C-Sokol Brno IMP28. 11. 2014 16:303. (24. 10. 2014 16:30) 
67.SKST Nový Lískovec A-SK SlatinaMP25. 11. 2014 17:004. (03. 11. 2014 17:15) 
2.Sokol Brno I D-Orel Šlapanice AMP12. 11. 2014 18:306. (05. 11. 2014 18:30) 
34.Sokol Sokolnice B-TJ Žižka Brno AMS II10. 11. 2014 18:003. (10. 10. 2014 18:00) 
18.Sokol Brno I F-Sokol Brno I EMS I02. 11. 2014 15:306. (07. 11. 2014 18:30) 
62.SKST Nový Lískovec D-SKST Nový Lískovec CMS III31. 10. 2014 18:3021. (20. 03. 2015 18:30) 
48.Sokol Bílovice B-Sokol Líšeň EMS III31. 10. 2014 18:307. (14. 11. 2014 18:30) 
20.TJ Brno-Bystrc C-TJ Brno-Bystrc DMS I31. 10. 2014 18:159. (27. 11. 2014 18:00) 
26.Sokol Brno I E-Sokol Brno I FMS I31. 10. 2014 18:0017. (13. 02. 2015 18:00) 
1.Sokol Sokolnice A-TJ Holásky BMP31. 10. 2014 18:004. (17. 10. 2014 18:00) 
30.TJ Brno-Bystrc D-TJ Brno-Bystrc CMS I31. 10. 2014 16:0020. (13. 03. 2015 18:15) 
4.Sokol Brno I C-Sokol Brno I DMP30. 10. 2014 18:307. (12. 11. 2014 18:30) 
80.SKST Nový Lískovec F-Sokol Modřice BMS IV B30. 10. 2014 18:308. (20. 11. 2014 18:30) 
33.TJ Žižka Brno A-TJ Brno-Bystrc EMS II30. 10. 2014 18:302. (02. 10. 2014 18:30) 
10.Sokol Brno I D-Sokol Brno I CMP29. 10. 2014 18:3018. (18. 02. 2015 18:30) 
35.SKST Nový Lískovec B-Sokol Sokolnice BMS II29. 10. 2014 18:304. (15. 10. 2014 18:30) 
16.SK Slatina F-TJ Brno-Bystrc CMS I29. 10. 2014 18:303. (08. 10. 2014 18:30) 
5.TJ Holásky B-TJ Holásky CMP29. 10. 2014 17:309. (26. 11. 2014 19:00) 
51.SKST Nový Lískovec C-SKST Nový Lískovec DMS III21. 10. 2014 18:3010. (03. 12. 2014 18:30) 
13.TJ Holásky C-TJ Holásky BMP17. 10. 2014 16:3020. (11. 03. 2015 19:00) 
36.Sokol Bílovice A-Sokol Popůvky AMS II15. 10. 2014 18:304. (17. 10. 2014 18:30) 
46.Orel Šlapanice B-SKST Nový Lískovec CMS III15. 10. 2014 18:154. (17. 10. 2014 18:15) 
17.Sokol Brno I E-Sokol Líšeň CMS I14. 10. 2014 19:004. (17. 10. 2014 18:00) 
15.TJ Brno-Bystrc C-KST Oltec Brno DMS I30. 09. 2014 18:002. (02. 10. 2014 18:00) 
24.Sokol Líšeň C-Sokol Líšeň BMS I26. 09. 2014 18:3012. (07. 01. 2015 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS