Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
230.MSK Gumotex Břeclav-SKST Hodonín AELŽ PO (16. 05. 2016 18:00)Zimní stadion, Pod Zámkem 5, Břeclav
51.SF SKK EL Niňo Praha EHW-STEN marketing HB OstrovELM PO (15. 05. 2016 14:00)ČT sport 18.5.2016 23:25
308.TJ Holásky A-ST EUROMASTER Kolín "B"Q3LM15. 05. 2016 11:002. (14. 05. 2016 15:00) 
50.STEN marketing HB Ostrov-SF SKK EL Niňo Praha EHWELM PO (12. 05. 2016 17:30)ČT sport 14.05.2016 7:30
229.MSK Gumotex Břeclav-SKST Hodonín AELŽ PO (11. 05. 2016 18:00)Zimní stadion, Pod Zámkem 5, Břeclav
228.SK Frýdlant n.O.-MSK Gumotex BřeclavELŽ PO (02. 05. 2016 18:00)Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
226.MK Řeznovice-SKST Hodonín AELŽ01. 05. 2016 15:00PO (02. 05. 2016 18:00) 
227.MSK Gumotex Břeclav-SK Frýdlant n.O.ELŽ29. 04. 2016 18:00PO (30. 04. 2016 15:00) 
306.TJ Ostrava KST-SF SK Kotlářka EN PrahaExL mužů17. 04. 2016 11:006. (17. 04. 2016 14:00) 
307.DTJ - Slavia Hradec Králové-SKST Svijany LiberecExL mužů17. 04. 2016 10:306. (17. 04. 2016 14:00) 
49.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda-STEN marketing HB OstrovELM16. 04. 2016 16:00PO (16. 04. 2016 14:00) 
223.SK Frýdlant n.O.-SK DobréELŽ PO (10. 04. 2016 10:00)Sport. gymnázium Volgogradská 2631/1, Ostrava
304.SKST Svijany Liberec-SF SK Kotlářka EN PrahaExL mužů09. 04. 2016 11:004. (09. 04. 2016 14:00) 
225.SVS Hradec Králové-MK ŘeznoviceELŽ09. 04. 2016 10:00PO (08. 04. 2016 18:00)v herně MK Řeznovic
222.SK Dobré-SK Frýdlant n.O.ELŽ08. 04. 2016 17:00PO (08. 04. 2016 18:00)Sport. gymnázium Volgogradská 2631/1, Ostrava
305.TJ Ostrava KST-DTJ - Slavia Hradec KrálovéExL mužů03. 04. 2016 16:004. (09. 04. 2016 14:00) 
164.MK Řeznovice-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov3LMD02. 04. 2016 18:00PO (02. 04. 2016 15:00) 
221.SK Frýdlant n.O.-SK DobréELŽ02. 04. 2016 17:00PO (02. 04. 2016 15:00)v herně SK Dobré
86.KT Praha-SF SKK EL Niňo Praha C1LM02. 04. 2016 15:00PO (09. 04. 2016 15:00)v herně SF SKK El Niňo Praha
224.MK Řeznovice-SVS Hradec KrálovéELŽ02. 04. 2016 10:00PO (02. 04. 2016 15:00)v herně SVS Hradec Králové
85.SF SKK EL Niňo Praha C-KT Praha1LM01. 04. 2016 18:00PO (02. 04. 2016 15:00)v herně KT Praha
303.SKST Svijany Liberec-TJ Ostrava KSTExL mužů26. 03. 2016 17:301. (26. 03. 2016 14:00) 
302.SF SK Kotlářka EN Praha-SKST Svijany LiberecExL mužů25. 03. 2016 18:003. (02. 04. 2016 14:00) 
249.SK Frýdlant n.O. B-TJ Sokol Nusle Praha1LŽ13. 03. 2016 10:0022. (13. 03. 2016 08:30)Sportovní hala gymnázia,Volgogradská 2631/6, Ostrava
143.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C-TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř3LMC12. 03. 2016 17:0021. (12. 03. 2016 16:00) 
184.SK US Steinerová Choceň B-TTC Poruba Ostrava3LME12. 03. 2016 14:3021. (12. 03. 2016 15:00) 
278.TJ Sokol Čejč-SPŠ Bošky Bošovice2LŽC 22. (12. 03. 2016 14:00)v herně SPŠ Bošky Bošovice
246.SK Frýdlant n.O. B-TJ Slavoj Praha1LŽ 21. (12. 03. 2016 14:00)Sportovní hala gymnázia,Volgogradská 2631/6, Ostrava
247.SVS Hradec Králové B-TJ Sokol Líšeň1LŽ12. 03. 2016 13:0021. (12. 03. 2016 13:30) 
81.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz-KT Praha1LM12. 03. 2016 13:0021. (12. 03. 2016 15:00) 
82.TJ Ostrava KST B-TTC Elizza Praha1LM12. 03. 2016 12:3021. (12. 03. 2016 14:00) 
109.TTC Moravská Slavia Brno C-DTJ-Slavia Hradec Králové C2LMB12. 03. 2016 11:0022. (13. 03. 2016 10:00) 
220.SKST Vlašim-SK Frýdlant n.O.ELŽ12. 03. 2016 10:3020. (12. 03. 2016 10:00) 
161.SKST Hodonín B-TJ Sokol Šarovy3LMD12. 03. 2016 10:0021. (12. 03. 2016 16:00) 
185.SK US Steinerová Choceň B-KST Slezan Opava3LME12. 03. 2016 09:0022. (13. 03. 2016 10:00)Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň malý sálek ve II. patře
160.TJ Sokol Vracov-TJ Jiskra Strážnice3LMD11. 03. 2016 19:3021. (12. 03. 2016 15:00) 
108.TTC Moravská Slavia Brno B-DTJ-Slavia Hradec Králové C2LMB11. 03. 2016 19:0021. (12. 03. 2016 15:00) 
84.SKST Baník Havířov B-TTC Elizza Praha1LM11. 03. 2016 18:3022. (13. 03. 2016 10:00) 
163.MK Řeznovice B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov3LMD11. 03. 2016 18:0022. (13. 03. 2016 10:00) 
183.TTC Siko Orlová B-TJ Rožnov pod Radhoštěm3LME11. 03. 2016 17:0021. (12. 03. 2016 15:00) 
83.TTC Siko Orlová-TJ Sokol Borová1LM11. 03. 2016 16:3022. (13. 03. 2016 10:00) 
277.TJ Sokol Čejč-MK Řeznovice B2LŽC10. 03. 2016 19:0021. (12. 03. 2016 10:00) 
97.TTC Elizza Praha B-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B2LMA10. 03. 2016 18:3021. (12. 03. 2016 15:00) 
186.TTC Pramet Šumperk-TTC Poruba Ostrava3LME10. 03. 2016 18:0022. (13. 03. 2016 10:00) 
162.SKST Hodonín B-TJ Jiskra Strážnice3LMD10. 03. 2016 18:0022. (13. 03. 2016 10:00) 
255.Slovan KST Bohnice-TJ ABC Branik2LŽA04. 03. 2016 18:3021. (12. 03. 2016 10:00) 
248.SKST Vlašim B-SF SKK EL Niňo Praha1LŽ04. 03. 2016 17:0021. (12. 03. 2016 14:00)SKST, Sportovní 1570, Vlašim
264.SK Dobré D-TTC Ústí nad Orlicí B2LŽB04. 03. 2016 17:0021. (12. 03. 2016 10:00)v herně TTC Ústí n. O.
250.SKST Vlašim C-SF SKK EL Niňo Praha1LŽ04. 03. 2016 14:3022. (13. 03. 2016 08:30)SKST, Sportovní 1570, Vlašim
181.TTC Poruba Ostrava-T.J. Sokol Olomouc Neředín3LME27. 02. 2016 19:0020. (28. 02. 2016 10:00) 
276.KST Omega Olomouc GRM systems-SKST Hodonín C2LŽC 20. (27. 02. 2016 14:00)Petřivalského 1, 750 02 Přerov
46.TJ Ostrava KST-SKST Svijany LiberecELM27. 02. 2016 14:0018. (20. 02. 2016 14:00) 
275.KST Omega Olomouc GRM systems-SKST Dubňany B2LŽC 19. (27. 02. 2016 10:30)Petřivalského 1, 750 02 Přerov
96.AC Sparta Praha-TTC Elizza Praha B2LMA27. 02. 2016 10:0019. (27. 02. 2016 15:00) 
159.TJ Jiskra Strážnice-TJ Jiskra Litomyšl3LMD27. 02. 2016 10:0020. (28. 02. 2016 10:00) 
244.TJ Sokol Líšeň-SKST Vlašim B1LŽ27. 02. 2016 10:0020. (28. 02. 2016 10:00) 
122.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C-SKST Baník Most3LMB26. 02. 2016 18:0020. (28. 02. 2016 10:00) 
43.SKST Charvát Baník Havířov-SKST Svijany LiberecELM26. 02. 2016 18:0017. (19. 02. 2016 18:00) 
42.TJ Ostrava KST-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.ELM26. 02. 2016 18:0017. (19. 02. 2016 18:00) 
182.KST Slezan Opava-TJ Sokol Čechovice3LME25. 02. 2016 18:0020. (28. 02. 2016 10:00) 
217.SKST Hodonín B-MK ŘeznoviceELŽ25. 02. 2016 18:0017. (21. 02. 2016 10:00) 
158.TJ Jiskra Strážnice-TJ Žďár nad Sázavou3LMD25. 02. 2016 18:0019. (27. 02. 2016 15:00) 
45.SKST Charvát Baník Havířov-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.ELM25. 02. 2016 18:0018. (20. 02. 2016 14:00) 
256.Slovan KST Bohnice-TJ Sokol Nusle Praha B2LŽA23. 02. 2016 19:0022. (12. 03. 2016 13:30) 
216.SKST Hodonín A-SKST VlašimELŽ21. 02. 2016 15:0017. (21. 02. 2016 10:00) 
218.SKST Hodonín B-SKST VlašimELŽ21. 02. 2016 11:0018. (20. 02. 2016 14:00) 
80.KT Praha-TJ Ostrava KST B1LM21. 02. 2016 10:0020. (28. 02. 2016 10:00) 
79.KST Cheb-SKST Baník Havířov B1LM21. 02. 2016 10:0020. (28. 02. 2016 10:00)Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
78.KST Cheb-TJ Ostrava KST B1LM20. 02. 2016 17:0019. (27. 02. 2016 15:00)Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
77.KT Praha-SKST Baník Havířov B1LM20. 02. 2016 15:0019. (27. 02. 2016 15:00) 
48.DTJ - Slavia Hradec Králové-SF SKK EL Niňo Praha EHWELM20. 02. 2016 14:0018. (20. 02. 2016 16:00) 
219.SVS Hradec Králové-MSK Gumotex BřeclavELŽ 18. (20. 02. 2016 13:00)Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, v prvním patře bistra F-Club
180.TTC Poruba Ostrava-TJ Sokol Čechovice3LME18. 02. 2016 20:0019. (27. 02. 2016 17:00) 
102.KST Zlín-SK Přerov2LMB18. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 14:00) 
245.KST GMC Blansko-SKST Vlašim C1LŽ17. 02. 2016 17:0020. (28. 02. 2016 08:30) 
243.TJ Sokol Líšeň-SKST Vlašim C1LŽ16. 02. 2016 18:0019. (27. 02. 2016 15:00) 
68.KST Cheb-KT Praha1LM13. 02. 2016 19:0018. (13. 02. 2016 15:00)Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
153.TJ Sokol Šarovy-TJ Jiskra Strážnice3LMD13. 02. 2016 15:0018. (13. 02. 2016 14:00) 
93.SKST Liberec B-AC Sparta Praha2LMA13. 02. 2016 15:0018. (13. 02. 2016 16:00) 
152.TJ Žďár nad Sázavou-TJ Jiskra Litomyšl3LMD13. 02. 2016 14:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
131.ST EUROMASTER Kolín-TJ Sadská3LMC13. 02. 2016 13:0018. (13. 02. 2016 15:00)v herně TJ Sadská
67.TJ Sokol Borová-TTC Moravská Slavia Brno1LM13. 02. 2016 13:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
254.Spartak Kaplice-TJ Slavoj Praha B2LŽA13. 02. 2016 12:0018. (13. 02. 2016 10:30) 
120.TTC Bělá pod Bezdězem-TJ Sokol Mnichovo Hradiště3LMB13. 02. 2016 11:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
116.TJ Sokol Vodňany-TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3LMA13. 02. 2016 10:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
115.SF SKK EL Niňo Praha E-AC Sparta Praha B3LMA13. 02. 2016 09:3018. (13. 02. 2016 15:00) 
260.SK Dobré C-TTC Ústí nad Orlicí B2LŽB13. 02. 2016 09:0018. (13. 02. 2016 10:30) 
259.SK Dobré B-TJ Sokol Chrudim2LŽB13. 02. 2016 09:0018. (13. 02. 2016 10:30)v herně TJ Sokol Chrudim
261.TTC Ústí nad Orlicí A-SK Dobré D2LŽB12. 02. 2016 18:3018. (13. 02. 2016 10:30) 
94.TTC Litoměřice-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B2LMA12. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
47.STEN marketing HB Ostrov-SF SK Kotlářka EN PrahaELM12. 02. 2016 18:0018. (20. 02. 2016 14:00) 
253.KST Klatovy-TJ Hrádek2LŽA12. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 10:30) 
114.TJ Lokomotiva Vršovice-TJ Sokol Michle Praha3LMA12. 02. 2016 17:3018. (13. 02. 2016 15:00) 
69.TTC Elizza Praha-SF SKK EL Niňo Praha C1LM11. 02. 2016 19:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
172.SK US Steinerová Choceň B-TTC Pramet Šumperk3LME11. 02. 2016 18:3018. (13. 02. 2016 15:00)ZŠ Sv. Čecha 1686, Choceň malý sál ve II. patře
132.TJ Jiskra Holice-TJ Lokomotiva Pardubice3LMC11. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
173.TJ Fryšták-KST Vsetín3LME11. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
44.STEN marketing HB Ostrov-SF SKK EL Niňo Praha EHWELM11. 02. 2016 17:3017. (19. 02. 2016 18:00)TV - vysílání na ČT Sport 15.2.2016 14:00 Po
92.SF SKK EL Niňo Praha D-TTC Elizza Praha B2LMA10. 02. 2016 19:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
270.SPŠ Bošky Bošovice-MK Řeznovice B2LŽC10. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 10:30) 
119.Slovan KST Bohnice-Avia Čakovice3LMB09. 02. 2016 19:1518. (13. 02. 2016 16:00) 
117.Slovan Lochovice-TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux3LMA09. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
103.TJ Agrotec Hustopeče-KST Blansko2LMB09. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
40.SKST Svijany Liberec-DTJ - Slavia Hradec KrálovéELM09. 02. 2016 17:3016. (06. 02. 2016 17:00)TV - vysílání na ČT Sport 12.2.2016 13:00 Po
207.SK Frýdlant n.O.-SKST Baník HavířovELŽ07. 02. 2016 17:0017. (20. 02. 2016 17:00)Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
157.TTC Koral Tišnov-SK Slatina - Brno3LMD07. 02. 2016 11:0017. (07. 02. 2016 10:00) 
214.SK Frýdlant n.O.-SKST Hodonín AELŽ 15. (07. 02. 2016 11:00)Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
141.SKST Liberec C-TJ Sokol Jaroměř-Josefov3LMC07. 02. 2016 10:0017. (05. 02. 2016 18:00) 
155.MK Řeznovice B-TJ Jiskra Strážnice3LMD07. 02. 2016 09:0017. (07. 02. 2016 10:00) 
156.MK Řeznovice-TJ Sokol Šarovy3LMD07. 02. 2016 09:0017. (07. 02. 2016 10:00) 
140.KMST Liberec-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3LMC07. 02. 2016 09:0017. (05. 02. 2016 18:00) 
242.SK Frýdlant n.O. B-SVS Hradec Králové B1LŽ 17. (07. 02. 2016 08:30)Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
138.KMST Liberec-TJ Sokol Jaroměř-Josefov3LMC06. 02. 2016 17:3016. (06. 02. 2016 10:30) 
215.SK Frýdlant n.O.-SKST Hodonín BELŽ 16. (06. 02. 2016 17:00)Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
241.SK Frýdlant n.O. B-TTC Elizza Praha1LŽ 16. (06. 02. 2016 14:00)Sport. gymnázium, Volgogradská 2631/1, Ostrava - Zábřeh
179.TTC Siko Orlová B-TTC Pramet Šumperk3LME06. 02. 2016 14:0016. (06. 02. 2016 15:00) 
76.TTC Elizza Praha-KST Cheb1LM06. 02. 2016 13:3016. (06. 02. 2016 15:00) 
121.TJ Sokol Mnichovo Hradiště-Avia Čakovice3LMB06. 02. 2016 13:0016. (06. 02. 2016 14:00) 
75.TJ Ostrava KST B-TJ Sokol Borová1LM06. 02. 2016 13:0016. (06. 02. 2016 14:00) 
263.TTC Ústí nad Orlicí A-SK Dobré B2LŽB06. 02. 2016 09:0016. (06. 02. 2016 10:00) 
38.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.-DTJ - Slavia Hradec KrálovéELM 15. (05. 02. 2016 18:00)OC - Fórum, Bílinská 3490/6, 400 01 Ústí nad Labem
39.SKST Svijany Liberec-STEN marketing HB OstrovELM05. 02. 2016 18:0015. (07. 02. 2016 10:00) 
206.MSK Gumotex Břeclav-KST Hluk MP DreamELŽ05. 02. 2016 17:0015. (05. 02. 2016 18:00) 
213.SKST Vlašim-SK DobréELŽ05. 02. 2016 16:0015. (05. 02. 2016 18:00)Sportovní hala, Sportovní 1570,Vlašim
41.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.-STEN marketing HB OstrovELM04. 02. 2016 17:3016. (06. 02. 2016 14:00)OC - Fórum, Bílinská 3490/6, 400 01 Ústí nad Labem
272.SKST Hodonín C-SKST Dubňany B2LŽC03. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 10:30) 
29.SF SKK EL Niňo Praha EHW-SF SK Kotlářka EN PrahaELM03. 02. 2016 16:0015. (05. 02. 2016 18:00) 
37.SF SKK EL Niňo Praha EHW-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.ELM02. 02. 2016 17:3014. (23. 01. 2016 14:00)TV - vysílání na ČT Sport 6.2.2016 8:25 So
137.SKST Liberec C-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3LMC01. 02. 2016 18:3016. (06. 02. 2016 10:30) 
34.SF SK Kotlářka EN Praha-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.ELM01. 02. 2016 16:0013. (22. 01. 2016 18:00) 
211.SVS Hradec Králové-SK Frýdlant n.O.ELŽ31. 01. 2016 10:0014. (24. 01. 2016 10:00) 
208.SK Dobré-SK Frýdlant n.O.ELŽ30. 01. 2016 17:0013. (23. 01. 2016 17:00) 
209.SVS Hradec Králové-SKST Baník HavířovELŽ30. 01. 2016 15:0013. (23. 01. 2016 16:00) 
101.SKST Baník Havířov C-TJ Ostrava KST C2LMB30. 01. 2016 10:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
154.SKST Hodonín B-TJ Sokol Vracov3LMD29. 01. 2016 19:0018. (13. 02. 2016 16:00) 
65.TJ Ostrava KST B-SKST Baník Havířov B1LM29. 01. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 14:00) 
212.SK Dobré-SKST Baník HavířovELŽ29. 01. 2016 16:0014. (22. 01. 2016 18:00) 
35.SF SKK EL Niňo Praha EHW-SKST Svijany LiberecELM24. 01. 2016 17:0013. (22. 01. 2016 18:00) 
74.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz-TJ Ostrava KST B1LM24. 01. 2016 09:0015. (24. 01. 2016 10:00) 
240.TJ Slavoj Praha-SF SKK EL Niňo Praha1LŽ23. 01. 2016 18:3014. (23. 01. 2016 13:30) 
134.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou3LMC23. 01. 2016 17:0014. (23. 01. 2016 16:00) 
135.TJ Sokol Jaroměř-Josefov-Loko Depo Liberec3LMC23. 01. 2016 16:0014. (23. 01. 2016 15:00) 
72.KST Cheb-SKST Hodonín1LM 14. (23. 01. 2016 15:00)Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
176.SK US Steinerová Choceň B-TJ Sokol Čechovice3LME23. 01. 2016 14:3014. (23. 01. 2016 15:00) 
71.KT Praha-TTC Siko Orlová1LM23. 01. 2016 14:0014. (23. 01. 2016 15:00) 
95.SF SKK EL Niňo Praha D-TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum2LMA23. 01. 2016 14:0014. (23. 01. 2016 17:30)SC ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
73.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz-SKST Baník Havířov B1LM23. 01. 2016 13:0014. (23. 01. 2016 15:00) 
136.Tatran KRPA Hostinné B-SKST Liberec C3LMC23. 01. 2016 09:3015. (24. 01. 2016 10:00) 
210.KST Hluk MP Dream-SKST VlašimELŽ22. 01. 2016 19:0013. (22. 01. 2016 18:00) 
107.KST Zlín-TJ Ostrava KST C2LMB22. 01. 2016 18:3015. (24. 01. 2016 10:00) 
66.SK US Steinerová Choceň-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz1LM22. 01. 2016 12:0018. (13. 02. 2016 15:00) 
177.TTC Poruba Ostrava-TTC Siko Orlová B3LME21. 01. 2016 20:0015. (24. 01. 2016 10:00) 
178.TTC Pramet Šumperk-TJ Sokol Čechovice3LME21. 01. 2016 18:0015. (24. 01. 2016 10:00) 
30.SKST Charvát Baník Havířov-TJ Ostrava KSTELM21. 01. 2016 17:3013. (22. 01. 2016 18:00)TV - vysílání na ČT Sport 25.1.2016 14:55 Po
106.TJ Agrotec Hustopeče-TTC Moravská Slavia Brno C2LMB19. 01. 2016 17:0014. (23. 01. 2016 15:00) 
33.STEN marketing HB Ostrov-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaELM17. 01. 2016 15:0013. (22. 01. 2016 18:00)herna TJ Ostrava KST, Varenska 3098/40a, Ostrava
142.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-ST EUROMASTER Kolín3LMC17. 01. 2016 10:0017. (07. 02. 2016 10:00) 
139.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-TJ Sadská3LMC16. 01. 2016 16:0016. (06. 02. 2016 15:00) 
32.DTJ Hradec Králové-SF SKK EL Niňo Praha EHWELM14. 01. 2016 17:3012. (10. 01. 2016 10:00)TV - vysílání 23.1.2016 8:45
36.STEN marketing HB Ostrov-DTJ Hradec KrálovéELM12. 01. 2016 17:3014. (21. 01. 2016 17:30)TV - vysílání 16.1.2016 8:45
271.SK Přerov-KST Omega Olomouc GRM systems2LŽC09. 01. 2016 17:0018. (13. 02. 2016 10:30) 
133.TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř-TJ Sadská3LMC09. 01. 2016 16:0012. (09. 01. 2016 15:00) 
274.KST Omega Olomouc GRM systems-KST Hluk B2LŽC 13. (09. 01. 2016 14:00)v herně SK Přerov, Peřivalského 1
174.TTC Siko Orlová B-T.J. Sokol Olomouc Neředín3LME09. 01. 2016 14:0012. (09. 01. 2016 15:00) 
273.KST Omega Olomouc GRM systems-TJ Sokol Čejč2LŽC 12. (09. 01. 2016 10:30)v herně SK Přerov, Peřivalského 1
104.TJ Nový Jičín-KST Zlín2LMB09. 01. 2016 10:0012. (09. 01. 2016 14:00) 
105.TTC Moravská Slavia Brno C-TJ Ostrava KST C2LMB09. 01. 2016 10:0013. (10. 01. 2016 10:00) 
262.SKP Sever Ústí nad Labem B-TJ Sokol Chrudim2LŽB08. 01. 2016 18:0013. (09. 01. 2016 13:30) 
175.TTC Siko Orlová B-TJ Sokol Čechovice3LME07. 01. 2016 17:3013. (10. 01. 2016 10:00) 
31.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda-SF SK Kotlářka EN PrahaELM07. 01. 2016 17:3012. (10. 01. 2016 10:00)TV - vysílání 9.1.2016 8:45
3.STEN marketing HB Ostrov-DTJ - Slavia Hradec KrálovéELM16. 12. 2015 18:009. (11. 12. 2015 18:00) 
18.SKST Svijany Liberec-TJ Ostrava KSTELM15. 12. 2015 17:307. (29. 11. 2015 10:00) 
64.KST Cheb-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz1LM 11. (13. 12. 2015 10:00)sportovní hala TJ Lokomotiva, U Stadionu 1, Cheb
130.TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř-TJ Sokol Jaroměř-Josefov3LMC 11. (13. 12. 2015 10:00)herna ST Lužická 556, Jaroměř
63.KST Cheb-SK US Steinerová Choceň1LM 10. (12. 12. 2015 15:00)sportovní hala TJ Lokomotiva, U Stadionu 1, Cheb
129.TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3LMC 10. (12. 12. 2015 15:00)herna ST Lužická 556, Jaroměř
150.TJ Jiskra Strážnice-TJ Sokol Vracov3LMD12. 12. 2015 14:0010. (12. 12. 2015 15:00) 
61.TJ Sokol Borová-SKST Hodonín1LM12. 12. 2015 14:0010. (12. 12. 2015 15:00) 
62.KT Praha-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz1LM12. 12. 2015 11:0010. (12. 12. 2015 15:00) 
269.KST Omega Olomouc GRM systems-TJ Ostrava KST2LŽC 10. (12. 12. 2015 10:30)Sokolovna Náklo, Náklo 90
151.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov-MK Řeznovice B3LMD11. 12. 2015 18:3011. (13. 12. 2015 10:00) 
28.DTJ Hradec Králové-SKST Svijany LiberecELM11. 12. 2015 18:0010. (13. 12. 2015 10:00) 
188.SK Dobré-SVS Hradec KrálovéELŽ11. 12. 2015 18:009. (12. 12. 2015 17:00) 
203.MK Řeznovice-SKST Hodonín AELŽ11. 12. 2015 18:008. (21. 11. 2015 10:00) 
27.SKST Charvát Baník Havířov-SF SK Kotlářka EN PrahaELM11. 12. 2015 11:0010. (12. 12. 2015 14:00) 
25.TJ Ostrava KST-SF SK Kotlářka EN PrahaELM10. 12. 2015 18:009. (11. 12. 2015 18:00) 
26.DTJ Hradec Králové-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.ELM10. 12. 2015 17:309. (12. 12. 2015 16:00) 
91.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B-TTC Elizza Praha B2LMA08. 12. 2015 18:3010. (12. 12. 2015 14:00) 
128.TJ Sadská-SKST Liberec C3LMC08. 12. 2015 18:0010. (12. 12. 2015 14:00) 
21.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.-TJ Ostrava KSTELM08. 12. 2015 17:008. (28. 11. 2015 14:00) 
199.MK Řeznovice-SKST Hodonín BELŽ05. 12. 2015 15:007. (20. 11. 2015 18:00) 
23.SF SK Kotlářka EN Praha-STEN marketing HB OstrovELM29. 11. 2015 14:008. (27. 11. 2015 18:00) 
238.SK Frýdlant n.O. B-SKP Sever Ústí nad Labem1LŽ29. 11. 2015 10:009. (29. 11. 2015 08:30) 
22.SKST Svijany Liberec-SKST Charvát Baník HavířovELM28. 11. 2015 16:008. (28. 11. 2015 17:00) 
20.SF SKK EL Niňo Praha EHW-STEN marketing HB OstrovELM28. 11. 2015 16:007. (26. 11. 2015 17:30) 
60.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz-TTC Moravská Slavia Brno1LM28. 11. 2015 14:008. (28. 11. 2015 15:00) 
171.SK US Steinerová Choceň B-ASK Tatra Kopřivnice3LME28. 11. 2015 14:008. (28. 11. 2015 15:00) 
170.TTC Siko Orlová B-TJ Fryšták3LME28. 11. 2015 14:008. (28. 11. 2015 15:00) 
113.SF SKK EL Niňo Praha E-TJ Sokol Vodňany3LMA28. 11. 2015 12:008. (28. 11. 2015 17:30)SC ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
90.SF SKK EL Niňo Praha D-SKST Liberec B2LMA28. 11. 2015 12:008. (28. 11. 2015 15:00)SC ČVUT, Pod Juliskou 4, Praha 6
239.SKST Vlašim C-KST GMC Blansko1LŽ28. 11. 2015 10:309. (29. 11. 2015 08:30) 
100.TJ Ostrava KST C-TJ Agrotec Hustopeče2LMB27. 11. 2015 18:009. (29. 11. 2015 10:00) 
24.SF SKK EL Niňo Praha EHW-DTJ - Slavia Hradec KrálovéELM27. 11. 2015 17:008. (27. 11. 2015 18:00) 
17.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.-SKST Charvát Baník HavířovELM27. 11. 2015 16:007. (27. 11. 2015 18:00) 
19.SF SK Kotlářka EN Praha-DTJ - Slavia Hradec KrálovéELM26. 11. 2015 17:307. (28. 11. 2015 14:00) 
190.SK Frýdlant n.O.-SK DobréELŽ22. 11. 2015 11:003. (17. 10. 2015 17:00) 
200.MSK Gumotex Břeclav-SK DobréELŽ21. 11. 2015 16:007. (20. 11. 2015 18:00) 
204.MSK Gumotex Břeclav-SVS Hradec KrálovéELŽ20. 11. 2015 18:008. (21. 11. 2015 16:00) 
205.KST Hluk MP Dream-SK DobréELŽ20. 11. 2015 18:008. (21. 11. 2015 10:30) 
189.SKST Baník Havířov-SK Frýdlant n.O.ELŽ20. 11. 2015 17:007. (20. 11. 2015 15:00) 
201.KST Hluk MP Dream-SVS Hradec KrálovéELŽ20. 11. 2015 12:007. (22. 11. 2015 10:00) 
301.Sokol Bor A Eissmann-SF SKK EL Niňo Praha EHWČP II.st19. 11. 2015 18:30PO (21. 11. 2015 15:00) 
15.STEN marketing HB Ostrov-SKST Svijany LiberecELM17. 11. 2015 18:006. (31. 10. 2015 14:00) 
13.STEN marketing HB Ostrov-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.ELM16. 11. 2015 18:005. (30. 10. 2015 18:00) 
300.SKST Hodonín-STEN marketing HB Ostrov H.BrodČP II.st15. 11. 2015 16:00PO (21. 11. 2015 15:00) 
196.SKST Hodonín B-SK Frýdlant n.O.ELŽ15. 11. 2015 12:006. (31. 10. 2015 14:00) 
299.Sokol Bor A Eissmann-Sparta PrahaČP II.st15. 11. 2015 11:00PO (07. 11. 2015 15:00) 
145.SK Slatina - Brno-TJ Baník Mikulčice3LMD14. 11. 2015 17:307. (14. 11. 2015 14:00) 
147.TJ Sokol Vracov-SKST Hodonín B3LMD14. 11. 2015 17:007. (14. 11. 2015 15:00) 
192.SK Frýdlant n.O.-SVS Hradec KrálovéELŽ14. 11. 2015 17:004. (18. 10. 2015 11:00) 
99.DTJ-Slavia Hradec Králové C-EXITERIA KST Jeseník2LMB14. 11. 2015 16:007. (14. 11. 2015 15:00) 
198.SKST Vlašim-SKST Hodonín AELŽ14. 11. 2015 15:007. (20. 11. 2015 18:00) 
165.KST Vsetín-TJ Fryšták3LME14. 11. 2015 15:007. (14. 11. 2015 14:00) 
123.TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř-Tatran KRPA Hostinné B3LMC 7. (14. 11. 2015 15:00)herna ST Lužická 556, Jaroměř
166.TTC Siko Orlová B-TJ TŽ Třinec3LME14. 11. 2015 14:007. (14. 11. 2015 15:00) 
88.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B-TTC Litoměřice2LMA14. 11. 2015 12:007. (14. 11. 2015 14:00) 
265.KST Omega Olomouc GRM systems-SK Přerov2LŽC 7. (14. 11. 2015 10:30)Sokolovna Náklo, Náklo 90
118.Avia Čakovice-Slovan KST Bohnice3LMB14. 11. 2015 10:307. (14. 11. 2015 16:00) 
70.SKST Hodonín-TTC Siko Orlová1LM14. 11. 2015 10:0018. (13. 02. 2016 14:00)v herně TTC Siko Orlová
202.SKST Vlašim-SKST Hodonín BELŽ14. 11. 2015 09:308. (21. 11. 2015 10:00) 
251.TJ Slavoj Praha B-Spartak Kaplice2LŽA14. 11. 2015 09:307. (14. 11. 2015 10:30) 
231.TTC Elizza Praha-SVS Hradec Králové B1LŽ14. 11. 2015 09:307. (14. 11. 2015 15:00) 
87.TTC Elizza Praha B-SF SKK EL Niňo Praha D2LMA13. 11. 2015 18:307. (14. 11. 2015 15:00) 
146.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov-TTC Koral Tišnov3LMD13. 11. 2015 18:307. (14. 11. 2015 15:00) 
110.TJ Sokol Michle Praha-TJ Lokomotiva Vršovice3LMA13. 11. 2015 18:307. (14. 11. 2015 15:00) 
52.SKST Baník Havířov B-TJ Ostrava KST B1LM13. 11. 2015 18:007. (14. 11. 2015 15:00) 
112.TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux-Slovan Lochovice3LMA13. 11. 2015 18:007. (14. 11. 2015 15:00) 
258.TTC Ústí nad Orlicí B-SK Dobré C2LŽB13. 11. 2015 17:307. (14. 11. 2015 10:30) 
98.TJ Ostrava KST C-SKST Baník Havířov C2LMB12. 11. 2015 19:007. (14. 11. 2015 17:00) 
144.TJ Jiskra Litomyšl-TJ Žďár nad Sázavou3LMD12. 11. 2015 18:307. (14. 11. 2015 14:00) 
257.TJ Sokol Chrudim-SK Dobré B2LŽB12. 11. 2015 18:007. (14. 11. 2015 10:30)v herně SK Dobré
232.KST GMC Blansko-TJ Sokol Líšeň1LŽ12. 11. 2015 18:007. (14. 11. 2015 13:30) 
111.AC Sparta Praha B-SF SKK EL Niňo Praha E3LMA09. 11. 2015 18:307. (14. 11. 2015 15:00) 
54.KT Praha-KST Cheb1LM07. 11. 2015 15:007. (14. 11. 2015 15:00) 
233.SF SKK EL Niňo Praha-SKP Sever Ústí nad Labem1LŽ07. 11. 2015 11:007. (14. 11. 2015 16:00)SC Juliska, Pod Juliskou 4, Praha 6
195.SKST Hodonín A-SK Frýdlant n.O.ELŽ06. 11. 2015 18:005. (01. 11. 2015 10:00) 
14.SKST Charvát Baník Havířov-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaELM03. 11. 2015 17:305. (30. 10. 2015 18:00) 
59.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz-SKST Hodonín1LM01. 11. 2015 11:006. (01. 11. 2015 10:00) 
127.TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř-TJ Jiskra Holice3LMC 6. (01. 11. 2015 10:00)herna ST Lužická 556, Jaroměř
252.Spartak Kaplice-KST Klatovy2LŽA01. 11. 2015 09:305. (31. 10. 2015 09:30) 
193.SVS Hradec Králové-MK ŘeznoviceELŽ01. 11. 2015 08:305. (01. 11. 2015 10:00) 
89.TTC Elizza Praha B-TJ Sokol Plzeň V.2LMA31. 10. 2015 15:305. (31. 10. 2015 15:00) 
268.SK Jihlava-TJ Ostrava KST2LŽC 6. (31. 10. 2015 15:00)Sportovní centrum Pěšinky 971, Světlá nad Sázavou
126.TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř-TJ Lokomotiva Pardubice3LMC 5. (31. 10. 2015 15:00)herna ST Lužická 556, Jaroměř
237.TTC Elizza Praha-SK Frýdlant n.O. B1LŽ31. 10. 2015 14:305. (31. 10. 2015 15:00) 
169.SK US Steinerová Choceň B-TJ TŽ Třinec3LME31. 10. 2015 14:005. (31. 10. 2015 15:00) 
58.TJ Sokol Borová-TJ Ostrava KST B1LM31. 10. 2015 13:005. (31. 10. 2015 15:00) 
57.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz-TTC Siko Orlová1LM31. 10. 2015 12:305. (31. 10. 2015 15:00) 
16.SKST Charvát Baník Havířov-DTJ Hradec KrálovéELM31. 10. 2015 10:006. (31. 10. 2015 14:00) 
2.SF SK Kotlářka EN Praha-SF SKK EL Niňo Praha EHWELM29. 10. 2015 17:305. (30. 10. 2015 18:00) 
197.SKST Hodonín A-SKST Baník HavířovELŽ27. 10. 2015 18:006. (31. 10. 2015 14:00) 
194.SKST Hodonín B-SKST Baník HavířovELŽ27. 10. 2015 10:305. (01. 11. 2015 10:00) 
56.SKST Baník Havířov B-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz1LM24. 10. 2015 15:003. (17. 10. 2015 17:00) 
297.TTC Kostelec n.O.-Tatran KRPA HostinnéČP II.st22. 10. 2015 18:00PO (24. 10. 2015 15:00) 
4.TJ Ostrava KST-SKST Charvát Baník HavířovELM20. 10. 2015 17:303. (16. 10. 2015 18:00) 
236.SK Frýdlant n.O. B-TJ Sokol Líšeň1LŽ18. 10. 2015 10:304. (18. 10. 2015 08:30) 
267.KST Omega Olomouc GRM systems-SK Jihlava2LŽC 4. (17. 10. 2015 14:00)Sokolovna Náklo 90, Náklo
167.TTC Siko Orlová B-KST Slezan Opava3LME17. 10. 2015 14:003. (17. 10. 2015 15:00) 
266.KST Omega Olomouc GRM systems-TTC Moravská Slavia Brno2LŽC 3. (17. 10. 2015 10:30)Sokolovna Náklo 90, Náklo
191.SKST Baník Havířov-SVS Hradec KrálovéELŽ17. 10. 2015 10:003. (17. 10. 2015 15:00) 
168.TTC Siko Orlová B-TTC Poruba Ostrava3LME16. 10. 2015 17:304. (18. 10. 2015 10:00) 
12.DTJ Hradec Králové-STEN marketing HB OstrovELM15. 10. 2015 17:304. (18. 10. 2015 10:00) 
55.TTC Moravská Slavia Brno-KT Praha1LM11. 10. 2015 10:301. (03. 10. 2015 15:00) 
148.TJ Sokol Vracov-SK Slatina - Brno3LMD11. 10. 2015 10:003. (17. 10. 2015 15:00) 
149.TJ Sokol Vracov-TJ Baník Mikulčice3LMD10. 10. 2015 15:004. (18. 10. 2015 10:00) 
298.Spartak Pelhřimov-Sokol Bor A EissmannČP II.st10. 10. 2015 10:00PO (24. 10. 2015 15:00) 
235.TJ Sokol Nusle Praha-KST GMC Blansko1LŽ04. 10. 2015 09:002. (04. 10. 2015 10:00) 
124.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C-TJ Lokomotiva Pardubice3LMC03. 10. 2015 17:001. (03. 10. 2015 16:00) 
234.SVS Hradec Králové B-SKP Sever Ústí nad Labem1LŽ03. 10. 2015 14:001. (03. 10. 2015 13:30) 
125.Loko Depo Liberec-SKST Liberec C3LMC03. 10. 2015 10:302. (04. 10. 2015 10:00) 
187.MK Řeznovice-SKST VlašimELŽ02. 10. 2015 18:001. (09. 10. 2015 18:00) 
53.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz-SK US Steinerová Choceň1LM27. 09. 2015 10:007. (14. 11. 2015 15:00) 
295.Sokol Bor A Eissmann-Pedagog Č.BudějoviceČP II.st26. 09. 2015 10:00PO (26. 09. 2015 15:00) 
294.Slavoj Praha-Spartak PelhřimovČP II.st25. 09. 2015 19:00PO (26. 09. 2015 15:00) 
291.ST EUROMASTER Kolín-SKC Zruč n.S. TENNISLINEČP II.st24. 09. 2015 19:15PO (26. 09. 2015 15:00) 
296.TJ Dobřany-Sokol Bor B EissmannČP II.st24. 09. 2015 19:00PO (26. 09. 2015 15:00) 
293.SKST Liberec C-Bižuterie Jablonec n.N.ČP II.st21. 09. 2015 18:30PO (26. 09. 2015 15:00) 
290.Sokol Kateřinky-MK Řeznovice AČP II.st18. 09. 2015 18:30PO (26. 09. 2015 15:00) 
292.TTC Roudnice-Sokol MichleČP II.st17. 09. 2015 18:30PO (26. 09. 2015 15:00) 
9.SF SKK EL Niňo Praha EHW-DTJ Hradec KrálovéELM15. 09. 2015 17:302. (12. 09. 2015 14:00) 
5.SF SK Kotlářka EN Praha-DTJ Hradec KrálovéELM14. 09. 2015 18:001. (11. 09. 2015 18:00) 
279.MK Řeznovice B-Sokol Znojmo-Orel ÚnanovČP II.st PO (12. 09. 2015 15:00)Sokolovna, Sokolská 12, Znojmo
6.SF SKK EL Niňo Praha EHW-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaELM12. 09. 2015 14:001. (11. 09. 2015 18:00) 
11.STEN marketing HB Ostrov-TJ Ostrava KSTELM 2. (12. 09. 2015 14:00)Varenská 3098/40a, Ostrava
282.Jiskra Havlíčkův Brod-ST EUROMASTER KolínČP II.st12. 09. 2015 10:00PO (12. 09. 2015 15:00) 
280.Sokol Stěžery-TJ Sadská AČP II.st12. 09. 2015 10:00PO (12. 09. 2015 15:00) 
288.Sokol Žebrák-Sokol Bor A EissmannČP II.st12. 09. 2015 09:00PO (12. 09. 2015 15:00) 
286.TTC Brandýs nad Labem-Sokol MichleČP II.st11. 09. 2015 18:30PO (12. 09. 2015 15:00) 
8.SF SK Kotlářka EN Praha-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 ImedaELM11. 09. 2015 18:002. (12. 09. 2015 14:00) 
281.Sokol Drnovice-MK Řeznovice AČP II.st11. 09. 2015 18:00PO (12. 09. 2015 15:00) 
284.TTC Kostelec n.O.-TTC MohelniceČP II.st10. 09. 2015 18:30PO (12. 09. 2015 15:00) 
283.TJ Sadská B Klučov-SKC Zruč n.S. TENNISLINEČP II.st10. 09. 2015 18:30PO (12. 09. 2015 15:00) 
10.DTJ - Slavia Hradec Králové-SKST Charvát Baník HavířovELM10. 09. 2015 18:002. (12. 09. 2015 16:00) 
1.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.-SKST Svijany LiberecELM10. 09. 2015 17:301. (11. 09. 2015 18:00) 
285.KST Libědice-TJ ŠanovČP II.st09. 09. 2015 18:00PO (12. 09. 2015 15:00) 
7.DTJ - Slavia Hradec Králové-TJ Ostrava KSTELM09. 09. 2015 18:001. (13. 09. 2015 10:00) 
289.SKUŘ Plzeň-Pedagog Č.BudějoviceČP II.st08. 09. 2015 18:30PO (12. 09. 2015 15:00) 
287.TTC Litvínov-SKST Liberec CČP II.st06. 09. 2015 15:30PO (06. 09. 2015 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline