Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
73.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F-TJ Zelená Liška C6BM08. 04. 2016 19:0021. (25. 03. 2016 19:00) 
49.TJ Orion Praha C-TJ Sokol Nusle Praha G5AM06. 04. 2016 19:1522. (28. 03. 2016 19:15) 
41.TJ Střížkov D-SK HAMR A3BM04. 04. 2016 19:1521. (25. 03. 2016 19:00) 
28.Avia Čakovice F-TJ Sokol Břevnov Hradčany A2AM04. 04. 2016 19:0022. (28. 03. 2016 19:15) 
64.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E-TJ Sokol Žižkov D6AM04. 04. 2016 19:0022. (28. 03. 2016 19:00) 
34.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C-KK Konstruktiva Praha A3AM04. 04. 2016 19:0022. (28. 03. 2016 19:00) 
1.TTC Elizza Praha D-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ADM04. 04. 2016 18:3022. (28. 03. 2016 00:00) 
62.TJ Sokol Petrovice I. E-SF SKK EL Niňo Praha M6AM01. 04. 2016 19:1521. (25. 03. 2016 19:15) 
63.TTC Elizza Praha I-SK Slivenec D6AM01. 04. 2016 19:0021. (25. 03. 2016 19:00) 
42.TJ Střížkov D-SK Start Praha B3BM01. 04. 2016 19:0022. (31. 03. 2016 19:15) 
72.SK HAMR B-TTC Klánovice F6BM01. 04. 2016 18:0021. (25. 03. 2016 18:00) 
75.SK Start Praha C-Bulldogs Pub6BM31. 03. 2016 19:1522. (28. 03. 2016 19:00) 
46.TJ Lokomotiva Vršovice E-SK OAZA Praha C4BM30. 03. 2016 19:0022. (28. 03. 2016 19:00) 
90.TTC Elizza Praha J-TTC Praha - klub stolního tenisu H7AM30. 03. 2016 18:3022. (01. 04. 2016 18:00)CST Ďáblice
74.TTC Klánovice F-TTC Praha - klub stolního tenisu D6BM29. 03. 2016 18:3022. (01. 04. 2016 18:30)CST Dablice
129.TJ Přední Kopanina B-TTC Praha - klub stolního tenisu A1Z23. 03. 2016 18:3021. (21. 03. 2016 19:00)CST Dablice
61.SK Vršovice B-TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E6AM18. 03. 2016 19:1521. (25. 03. 2016 19:15) 
107.TJ Lokomotiva Vršovice B-Avia Čakovice BDZ16. 03. 2016 19:0019. (25. 02. 2016 19:00) 
127.TTC Praha - klub stolního tenisu A-TJ ABC Branik D1Z16. 03. 2016 18:3018. (18. 02. 2016 18:30)CST Dablice
89.TJ Sokol Nové Vysočany D-TTC Praha - klub stolního tenisu G7AM 20. (16. 03. 2016 18:30)CST Ďáblice
27.SF SKK EL Niňo Praha H-Avia Čakovice F2AM14. 03. 2016 00:0016. (01. 02. 2016 00:00) 
22.Avia Čakovice D-Slovan KST Bohnice C1BM10. 03. 2016 19:0019. (22. 02. 2016 00:00) 
40.TTC Elizza Praha G-Avia Čakovice G3BM09. 03. 2016 19:0020. (16. 03. 2016 19:00) 
20.TJ Sokol Nusle Praha B-TJ Střížkov C1BM09. 03. 2016 18:4516. (01. 02. 2016 18:45) 
14.TJ Sokol Michle Praha D-TJ Sokol Petrovice I. A1AM08. 03. 2016 19:0020. (14. 03. 2016 00:00) 
106.Avia Čakovice C-TTC Elizza Praha BDZ08. 03. 2016 19:0016. (02. 02. 2016 19:15) 
38.TTC Elizza Praha G-TJ Sokol Petrovice I. C3BM07. 03. 2016 19:0016. (03. 02. 2016 19:00) 
108.Avia Čakovice B-SF SKK EL Niňo Praha CDZ04. 03. 2016 18:1520. (18. 03. 2016 18:00) 
37.SF SKK EL Niňo Praha I-Avia Čakovice G3BM02. 03. 2016 19:1515. (25. 01. 2016 00:00) 
121.TJ ABC Branik D-TJ Lokomotiva Vršovice C1Z02. 03. 2016 19:0013. (15. 01. 2016 19:00) 
32.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C-TJ Sokol Běchovice II A3AM02. 03. 2016 19:0011. (16. 12. 2015 19:00) 
12.TJ Sokol Nusle Praha C-TTC Praha - klub stolního tenisu A1AM29. 02. 2016 18:4515. (25. 01. 2016 18:45) 
85.SK Vršovice C-TTC Praha - klub stolního tenisu H7AM26. 02. 2016 19:1513. (15. 01. 2016 19:15) 
128.Slovan KST Bohnice D-TTC Praha - klub stolního tenisu A1Z24. 02. 2016 18:3019. (24. 02. 2016 19:15)CST Dablice
100.SF SKK EL Niňo Praha O-TTC Praha - klub stolního tenisu F7BM22. 02. 2016 18:3019. (22. 02. 2016 00:00)CST Dablice
87.SK Vršovice C-TJ Sokol Nové Vysočany D7AM19. 02. 2016 19:1515. (29. 01. 2016 19:15) 
21.Slovan KST Bohnice C-TJ Střížkov C1BM18. 02. 2016 19:1517. (11. 02. 2016 19:15) 
60.TJ Lokomotiva Vršovice F-TTC Praha - klub stolního tenisu E6AM18. 02. 2016 18:3018. (18. 02. 2016 19:00)CST Dablice
3.Avia Čakovice B-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ADM17. 02. 2016 19:1518. (15. 02. 2016 00:00) 
99.TJ Slovan Svoboda-TJ Sokol Praha Podolí B7BM17. 02. 2016 19:0018. (15. 02. 2016 19:00)DKV Spořilov
39.Slovan KST Bohnice F-SK Start Praha B3BM16. 02. 2016 19:1518. (17. 02. 2016 19:15) 
2.TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ-PSK Olymp Praha ADM16. 02. 2016 19:0018. (15. 02. 2016 19:00) 
70.TTC Praha - klub stolního tenisu D-TJ Kyje C6BM16. 02. 2016 18:3014. (21. 01. 2016 18:30) 
33.KK Konstruktiva Praha A-TJ Sokol Břevnov Hradčany B3AM08. 02. 2016 18:3016. (01. 02. 2016 18:30) 
125.TJ Přední Kopanina B-TJ Sokol Nusle Praha D1Z01. 02. 2016 19:0015. (25. 01. 2016 19:00) 
59.TTC Praha - klub stolního tenisu E-TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E6AM28. 01. 2016 20:0015. (28. 01. 2016 18:30)SC Juliska 3stoly
26.SK OAZA Praha A-TJ Sokol Břevnov Hradčany A2AM28. 01. 2016 19:1515. (25. 01. 2016 00:00) 
98.TTC Praha - klub stolního tenisu F-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G7BM 15. (28. 01. 2016 18:30)PinecArena Karlin
126.TTC Praha - klub stolního tenisu A-AC Sparta Praha A1Z27. 01. 2016 19:0015. (28. 01. 2016 18:30)PinecArena Karlin
71.TJ Lokomotiva Vršovice G-TTC Praha - klub stolního tenisu D6BM25. 01. 2016 18:3015. (25. 01. 2016 18:45)PinecArena Karlin
13.AC Sparta Praha F-TTC Klánovice B1AM25. 01. 2016 00:0015. (26. 01. 2016 19:00)herna Klánovice
86.TTC Praha - klub stolního tenisu H-AC Sparta Praha L7AM 14. (21. 01. 2016 18:30)PinecArena Karlin
124.TJ Košíře-TTC Praha - klub stolního tenisu A1Z20. 01. 2016 19:0014. (21. 01. 2016 19:00)PinecArena Karlin
50.TJ Sokol Nové Vysočany C-TJ Sokol Běchovice II C5BM19. 01. 2016 18:3014. (21. 01. 2016 18:30) 
97.TTC Praha - klub stolního tenisu F-TJ Slovan Svoboda7BM 13. (14. 01. 2016 18:30)PinecArena.cz Thamova 9, Praha 8 - Karlin
58.TTC Praha - klub stolního tenisu E-SK Vršovice B6AM 13. (14. 01. 2016 18:30)PinecArena.cz Thamova 9, Praha 8 - Karlin
45.TTC Elizza Praha H-TJ Lokomotiva Vršovice E4BM14. 01. 2016 18:3013. (13. 01. 2016 19:00) 
11.TTC Klánovice B-Avia Čakovice C ALIMPEX1AM 13. (13. 01. 2016 19:00) 
123.TTC Praha - klub stolního tenisu A-SF SKK EL Niňo Praha D1Z13. 01. 2016 19:0013. (14. 01. 2016 18:30)PinecArena.cz Thamova 9, Praha 8 - Karlin
44.TTC Klánovice E-SK Vršovice A4AM13. 01. 2016 19:0011. (18. 12. 2015 19:00) 
69.TTC Praha - klub stolního tenisu D-TJ Sokol Břevnov Hradčany D6BM11. 01. 2016 18:3012. (07. 01. 2016 18:30)PinecArena.cz Thamova 9, Praha 8 - Karlin
83.TTC Praha - klub stolního tenisu G-SK Vršovice C7AM07. 01. 2016 20:0012. (07. 01. 2016 18:30)herna SC Juliska 3stoly
82.TTC Praha - klub stolního tenisu H-SF SKK EL Niňo Praha N7AM07. 01. 2016 19:1512. (07. 01. 2016 18:30)herna Kotlářka
96.TJ Slovan Svoboda-KST OBO Praha7BM04. 01. 2016 18:3012. (04. 01. 2016 19:00)herna DKV Spořilov
57.TTC Praha - klub stolního tenisu E-PSK Olymp Praha D6AM21. 12. 2015 19:3010. (10. 12. 2015 18:30)herna Olymp
24.TJ Slavoj Praha B-Avia Čakovice F2AM21. 12. 2015 00:004. (21. 10. 2015 19:15) 
68.TTC Praha - klub stolního tenisu D-TTC Klánovice F6BM18. 12. 2015 18:3011. (17. 12. 2015 18:30)herna Klanovice
95.TJ Slovan Svoboda-AC Sparta Praha J7BM17. 12. 2015 19:0011. (14. 12. 2015 19:00)herna DKV Spořilov
81.TTC Praha - klub stolního tenisu H-TTC Elizza Praha J7AM 11. (17. 12. 2015 18:30)herna TTC Elizza
19.SK Start Praha A-Avia Čakovice D1BM16. 12. 2015 19:0011. (14. 12. 2015 19:00) 
79.TTC Praha - klub stolního tenisu H-TJ Kyje D7AM16. 12. 2015 18:309. (03. 12. 2015 18:30)herna Sparta
25.SF SKK EL Niňo Praha H-TJ Sokol Břevnov Hradčany A2AM15. 12. 2015 19:156. (09. 11. 2015 00:00) 
80.TTC Elizza Praha J-TTC Praha - klub stolního tenisu G7AM15. 12. 2015 18:3010. (11. 12. 2015 18:00) 
93.TTC Praha - klub stolního tenisu F-SF SKK EL Niňo Praha O7BM11. 12. 2015 19:158. (26. 11. 2015 18:30)herna Kotlařka
119.TTC Praha - klub stolního tenisu A-TJ Přední Kopanina B1Z10. 12. 2015 19:0010. (10. 12. 2015 18:30)herna Přední Kopanina
118.AC Sparta Praha A-TJ Lokomotiva Vršovice C1Z09. 12. 2015 18:1510. (11. 12. 2015 18:15) 
36.TJ Sokol Petrovice I. C-SK HAMR A3BM04. 12. 2015 19:007. (17. 11. 2015 19:15)herna SK HAMR
18.TTC Elizza Praha E-TJ Orion Praha A1BM03. 12. 2015 19:008. (25. 11. 2015 19:00) 
102.TTC Elizza Praha B-Slovan KST Bohnice BDZ03. 12. 2015 19:007. (16. 11. 2015 19:00) 
78.TTC Praha - klub stolního tenisu G-TJ Sokol Nové Vysočany D7AM 9. (03. 12. 2015 18:30)herna Sokol Nove Vysocany
94.TJ Slovan Svoboda-TJ Sokol Kbely C7BM 9. (30. 11. 2015 19:00)herna DKV Spořilov
67.TTC Praha - klub stolního tenisu D-Bulldogs Pub6BM30. 11. 2015 18:309. (03. 12. 2015 18:30)Bulldogs Pub
17.AC Sparta Praha E-TTC Klánovice A1BM27. 11. 2015 19:007. (17. 11. 2015 19:00) 
54.TTC Praha - klub stolního tenisu E-TJ Lokomotiva Vršovice F6AM27. 11. 2015 19:007. (19. 11. 2015 18:30)herna Loko Vršovice
117.TTC Praha - klub stolního tenisu A-Slovan KST Bohnice D1Z27. 11. 2015 18:008. (26. 11. 2015 18:30)herna Bohnice
56.TTC Praha - klub stolního tenisu E-KK Konstruktiva Praha C6AM26. 11. 2015 20:008. (26. 11. 2015 18:30)SC CVUT Juliska
30.Avia Čakovice E-TJ Kyje A2BM25. 11. 2015 19:158. (27. 11. 2015 18:15) 
31.TJ Lokomotiva Vršovice C-TJ Sokol Suchdol-Sedlec A3AM20. 11. 2015 19:007. (17. 11. 2015 19:00) 
55.PSK Olymp Praha D-TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E6AM16. 11. 2015 19:157. (17. 11. 2015 19:15) 
52.TTC Praha - klub stolního tenisu E-TJ Sokol Žižkov D6AM13. 11. 2015 18:303. (15. 10. 2015 18:30)herna Lokomotivy Vrsovice
76.TTC Praha - klub stolního tenisu H-AC Sparta Praha K7AM13. 11. 2015 18:156. (12. 11. 2015 18:30)herna Sparta
66.TTC Praha - klub stolního tenisu D-TJ Sokol Běchovice II D6BM12. 11. 2015 20:006. (12. 11. 2015 18:30)CS CVUT Juliska Praha 6, Pod Juliskou 1805/4
116.TTC Praha - klub stolního tenisu A-TJ Zelená Liška B1Z09. 11. 2015 18:306. (12. 11. 2015 18:30)herna Zelená Liška
115.TTC Praha - klub stolního tenisu A-TJ Sokol Nusle Praha D1Z06. 11. 2015 18:305. (05. 11. 2015 18:30)herna Sokol Nusle
53.TTC Praha - klub stolního tenisu E-SF SKK EL Niňo Praha M6AM05. 11. 2015 19:155. (05. 11. 2015 18:30)herna Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1
92.TTC Praha - klub stolního tenisu F-AC Sparta Praha J7BM 5. (05. 11. 2015 18:30)herna Sparta
112.TJ Lokomotiva Vršovice C-TJ ABC Branik D1Z04. 11. 2015 19:002. (07. 10. 2015 19:00) 
122.TJ Zelená Liška B-TJ Zelená Liška A1Z31. 10. 2015 00:0013. (11. 01. 2016 00:00) 
104.Avia Čakovice B-Avia Čakovice CDZ31. 10. 2015 00:0013. (15. 01. 2016 18:00) 
109.TJ ABC Branik B-TJ ABC Branik CDZ31. 10. 2015 00:0022. (28. 03. 2016 19:00) 
114.SF SKK EL Niňo Praha D-TJ ABC Branik D1Z30. 10. 2015 19:154. (19. 10. 2015 00:00) 
15.TJ Střížkov C-TTC Klánovice A1BM30. 10. 2015 18:451. (28. 09. 2015 19:15) 
48.TJ Sokol Žižkov C-TJ Sokol Běchovice II B5AM29. 10. 2015 19:151. (01. 10. 2015 19:15) 
10.TTC Klánovice B-AC Sparta Praha F1AM29. 10. 2015 19:004. (19. 10. 2015 00:00)herna Sparta
5.AC Sparta Praha D-AC Sparta Praha CDM29. 10. 2015 19:0012. (06. 01. 2016 19:00) 
16.Avia Čakovice D-TTC Klánovice A1BM28. 10. 2015 19:003. (12. 10. 2015 00:00) 
35.TJ Střížkov D-TJ Sokol Nové Vysočany A3BM26. 10. 2015 19:152. (09. 10. 2015 19:00) 
23.Avia Čakovice F-Slovan KST Bohnice E2AM26. 10. 2015 19:151. (28. 09. 2015 19:15) 
113.TTC Praha - klub stolního tenisu A-TJ Košíře1Z26. 10. 2015 19:003. (15. 10. 2015 18:30)Klamovka
7.TTC Elizza Praha D-PSK Olymp Praha ADM26. 10. 2015 19:001. (28. 09. 2015 19:00) 
65.TTC Praha - klub stolního tenisu D-TJ Lokomotiva Vršovice G6BM26. 10. 2015 18:304. (22. 10. 2015 18:30)Loko Vršovice
8.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B-TJ Střížkov B1AM21. 10. 2015 19:001. (30. 09. 2015 19:00) 
91.TTC Praha - klub stolního tenisu F-TJ Sokol Kbely C7BM19. 10. 2015 18:303. (15. 10. 2015 18:30)sokolovna Kbely
101.TJ Sokol Nusle Praha C-TTC Elizza Praha BDZ16. 10. 2015 18:452. (09. 10. 2015 18:45) 
84.AC Sparta Praha K-AC Sparta Praha L7AM16. 10. 2015 00:0012. (08. 01. 2016 18:15) 
29.Avia Čakovice E-PSK Olymp Praha B2BM09. 10. 2015 18:302. (09. 10. 2015 18:15) 
120.Slovan KST Bohnice C-Slovan KST Bohnice D1Z08. 10. 2015 19:0012. (06. 01. 2016 19:15) 
111.TJ Sokol Nusle Praha D-Slovan KST Bohnice C1Z08. 10. 2015 18:002. (09. 10. 2015 18:00) 
47.TJ Orion Praha C-KK Konstruktiva Praha B5AM05. 10. 2015 19:151. (28. 09. 2015 19:15) 
110.TTC Praha - klub stolního tenisu A-TJ Zelená Liška A1Z02. 10. 2015 18:301. (01. 10. 2015 18:30) 
103.TJ ABC Branik C-TJ ABC Branik BDZ30. 09. 2015 19:0011. (14. 12. 2015 19:00) 
51.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E-TJ Lokomotiva Vršovice F6AM30. 09. 2015 19:001. (28. 09. 2015 19:00) 
43.TJ Kyje B-TJ Sokol Nusle Praha F4AM30. 09. 2015 18:001. (28. 09. 2015 18:30)sokolovna Nusle
9.TJ Sokol Nusle Praha C-TJ Pankrác A1AM29. 09. 2015 18:451. (28. 09. 2015 18:45) 
4.TTC Elizza Praha D-TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZDM28. 09. 2015 18:0013. (11. 01. 2016 19:00) 
6.TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ-TTC Elizza Praha DDM27. 09. 2015 18:302. (05. 10. 2015 19:00) 
88.TTC Praha - klub stolního tenisu H-TTC Praha - klub stolního tenisu G7AM24. 09. 2015 18:3018. (18. 02. 2016 18:30) 
77.TTC Praha - klub stolního tenisu G-TTC Praha - klub stolního tenisu H7AM 7. (24. 09. 2015 14:30) 
105.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ Lokomotiva Vršovice ADZ22. 09. 2015 19:0015. (28. 01. 2016 19:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS