Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
46.TJ Sigma Hranice A-TJ Sokol OndraticeČP03. 05. 2016 18:302. (29. 04. 2016 18:30) 
43.TJ Sigma Hranice B-TJ Sokol Nový MalínČP15. 04. 2016 18:301. (08. 04. 2016 18:30) 
45.TJ Sigma Hranice C-TJ Sokol OndraticeČP09. 04. 2016 18:301. (08. 04. 2016 18:30) 
44.TJ Sigma Hranice A-SK Přerov CČP07. 04. 2016 18:301. (08. 04. 2016 18:30) 
34.T.J. Sokol Nový Svět-TJ Sigma Hranice AKP2A 22. (12. 03. 2016 15:00)Sokolovna Náklo, Náklo 90
42.TJ Sokol Horní Životice-TJ Sokol JestřebíKP2B12. 03. 2016 12:0022. (12. 03. 2016 15:00) 
41.TJ Sokol Vrbno pod Pradědem-TJ Sokol Kolšov BKP2B12. 03. 2016 12:0022. (12. 03. 2016 15:00) 
32.T.J. Sokol Nový Svět-TJ Sokol Dolní ÚjezdKP2A 21. (12. 03. 2016 10:00)Sokolovna Náklo, Náklo 90
40.TJ Sokol Vrbno pod Pradědem-TJ Sokol JestřebíKP2B12. 03. 2016 08:0021. (12. 03. 2016 10:00) 
39.TJ Sokol Horní Životice-TJ Sokol Kolšov BKP2B12. 03. 2016 08:0021. (12. 03. 2016 10:00) 
36.TJ OP Prostějov A-TJ Sokol Čechovice CKP2A09. 03. 2016 19:0022. (12. 03. 2016 15:00)herna TJ Sokol Čechovice
35.TJ Sokol Otaslavice A-TJ Sokol Čechovice BKP2A09. 03. 2016 19:0022. (12. 03. 2016 15:00) 
33.TJ Sokol Otaslavice A-TJ Sokol Čechovice CKP2A08. 03. 2016 19:3021. (12. 03. 2016 10:00) 
23.Sportklub Štarnov-TJ Sokol BludovKP1 20. (27. 02. 2016 15:00)sokolovna Náklo, Náklo 90
38.TJ Sokol Kolšov B-TJ Sokol Lázně Velké LosinyKP2B 20. (27. 02. 2016 15:00)herna TJ Postřelmov
24.TJ Sokol Kolšov A-TJ Sokol Němčice nad Hanou AKP1 20. (27. 02. 2016 15:00)herna TJ Sokol Bludov
6.Sportovní klub Rakov A-TJ Chropyně ADIV M 20. (27. 02. 2016 15:00)herna stolního tenisu Hlinsko
22.Sportklub Štarnov-TJ Sokol Jedlí AKP1 19. (27. 02. 2016 10:00)herna TJ Sigma Lutín
37.TJ Sokol Kolšov B-SVČ RýmařovKP2B 19. (27. 02. 2016 10:00)herna TJ Postřelmov
21.TJ Sokol Kolšov A-TJ Sokol Tovačov AKP1 19. (27. 02. 2016 10:00)herna TJ Sokol Bludov
5.Sportovní klub Rakov A-TJ Sokol Ondratice ADIV M 19. (27. 02. 2016 10:00)herna stolního tenisu Hlinsko
29.TJ Sokol Čechovice C-T.J. Sokol Olomouc Neředín CKP2A15. 02. 2016 19:0020. (27. 02. 2016 17:00) 
17.TJ Sokol Němčice nad Hanou A-TJ Sokol Tovačov AKP1 18. (13. 02. 2016 10:00)Sportovní hala, Nádražní 333, Tovačov
18.Sportklub Štarnov-TJ Slavoj Bruntál AKP1 18. (13. 02. 2016 10:00)sokolovna Náklo, Náklo 90
11.TTC Pramet Šumperk B-TJ Postřelmov ADIV M12. 02. 2016 18:3018. (13. 02. 2016 10:00) 
25.T.J. Sokol Nový Svět-T.J. Sokol Šternberk BKP2A11. 02. 2016 18:3018. (13. 02. 2016 10:00)Sokolovna Náklo, Náklo 90
10.T.J. Sokol Šternberk A-TJ Sokol Buk ADIV M08. 02. 2016 18:3018. (13. 02. 2016 10:00) 
28.T.J. Sokol Nový Svět-TJ OP Prostějov AKP2A 17. (06. 02. 2016 15:00)Sokolovna Náklo, Náklo 90
20.TJ Sokol Tovačov A-EXITERIA KST Jeseník CKP1 17. (06. 02. 2016 15:00)herna TJ Sokol Buk
27.T.J. Sokol Nový Svět-TJ Sokol Otaslavice AKP2A 16. (06. 02. 2016 10:00)Sokolovna Náklo, Náklo 90
19.TJ Sokol Tovačov A-TTC Mohelnice BKP1 16. (06. 02. 2016 10:00)herna TJ Sokol Buk
26.TJ Sokol Čechovice C-T.J. Sokol Nový SvětKP2A18. 01. 2016 19:0014. (23. 01. 2016 08:00) 
15.Sportovní klub Rakov A-TTC Mohelnice ADIV M16. 01. 2016 15:0015. (23. 01. 2016 15:00) 
14.TJ Sokol Jezernice-EXITERIA KST Jeseník BDIV M16. 01. 2016 15:0015. (23. 01. 2016 15:00) 
13.TJ Sokol Jezernice-TTC Mohelnice ADIV M16. 01. 2016 10:0014. (23. 01. 2016 10:00) 
12.Sportovní klub Rakov A-EXITERIA KST Jeseník BDIV M16. 01. 2016 10:0014. (23. 01. 2016 10:00) 
8.Sportovní klub Rakov A-SK Přerov CDIV M 11. (12. 12. 2015 15:00)Petřivalského 1, Přerov
7.Sportovní klub Rakov A-SK Přerov BDIV M 10. (12. 12. 2015 10:00)Petřivalského 1, Přerov
2.TJ Postřelmov A-TTC Pramet Šumperk BDIV M13. 11. 2015 17:307. (14. 11. 2015 10:00) 
30.T.J. Sokol Šternberk B-T.J. Sokol Nový SvětKP2A12. 11. 2015 19:007. (14. 11. 2015 10:00) 
31.TJ Sigma Hranice A-TJ Sokol Dolní ÚjezdKP2A12. 11. 2015 19:007. (14. 11. 2015 10:00) 
4.TJ Sokol Buk A-TJ Sokol Ondratice ADIV M29. 10. 2015 18:005. (31. 10. 2015 10:00) 
3.TJ Sokol Ondratice A-SK Přerov CDIV M15. 10. 2015 18:304. (17. 10. 2015 15:00) 
16.Sportklub Štarnov-TTC Mohelnice BKP113. 10. 2015 18:004. (17. 10. 2015 15:00) 
9.SK Přerov C-SK Přerov BDIV M01. 10. 2015 18:3018. (13. 02. 2016 10:00) 
1.SK Přerov B-SK Přerov CDIV M29. 09. 2015 18:307. (14. 11. 2015 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy