Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
21.KST Zlín B-TJ Jiskra OtrokoviceDivize12. 03. 2016 10:0022. (13. 03. 2016 10:00) 
58.SK Spartak Hulín B-T.J. Sokol Vsetín BKS II.B06. 03. 2016 11:0021. (12. 03. 2016 17:00) 
59.SK Spartak Hulín B-TJ Sokol Šarovy BKS II.B02. 03. 2016 18:0022. (13. 03. 2016 10:30) 
20.TJ Jiskra Otrokovice-TJ KunoviceDivize28. 02. 2016 10:0020. (28. 02. 2016 11:00) 
30.TJ Sokol Vlčnov-KST Dolní Němčí CKS I.tř.27. 02. 2016 17:0019. (27. 02. 2016 16:00) 
19.TJ Bystřice pod Hostýnem-KST Dolní NěmčíDivize27. 02. 2016 14:0019. (27. 02. 2016 17:00) 
35.OST Bílovice-TJ Jiskra Otrokovice CKS II.A26. 02. 2016 17:0019. (27. 02. 2016 17:00) 
57.TJ Sokol Šarovy B-TJ Sokol MorkoviceKS II.B24. 02. 2016 18:0020. (28. 02. 2016 10:30) 
48.TJ Kunovice B-TJ DDM Valašské Meziříčí CKS II.B13. 02. 2016 14:0018. (13. 02. 2016 17:00) 
9.TJ Kunovice-TJ Sokol KostelecDivize13. 02. 2016 10:0018. (13. 02. 2016 17:00) 
49.Orel Uherské Hradiště-TJ Kunovice CKS II.B12. 02. 2016 18:1518. (13. 02. 2016 17:00) 
10.SK Slavičín-TJ Bystřice pod HostýnemDivize11. 02. 2016 17:0018. (13. 02. 2016 17:00) 
11.TJ DDM Valašské Meziříčí-TJ Jiskra OtrokoviceDivize10. 02. 2016 17:0018. (13. 02. 2016 17:00) 
16.TJ Sokol Újezdec - Těšov-KST Dolní NěmčíDivize06. 02. 2016 16:0016. (06. 02. 2016 17:00) 
17.TJ Holešov-TJ Jiskra OtrokoviceDivize06. 02. 2016 14:3016. (06. 02. 2016 17:00) 
54.TJ Kunovice B-TJ Sokol Šarovy BKS II.B06. 02. 2016 14:0016. (06. 02. 2016 17:00) 
18.TJ Holešov-TJ DDM Valašské MeziříčíDivize06. 02. 2016 11:0017. (07. 02. 2016 10:30) 
34.TJ Bystřice pod Hostýnem B-TJ Holešov BKS II.A02. 02. 2016 18:0016. (06. 02. 2016 17:00) 
55.TJ DDM Valašské Meziříčí C-TJ Sokol Šarovy BKS II.B31. 01. 2016 15:0017. (07. 02. 2016 08:00) 
53.SK Spartak Hulín B-TJ Sokol MorkoviceKS II.B27. 01. 2016 18:0016. (06. 02. 2016 17:00) 
29.TJ Sokol Vlčnov-KST Zlín CKS I.tř.23. 01. 2016 17:0014. (23. 01. 2016 16:00) 
52.TJ Sokol Šarovy B-KST Zlín DKS II.B23. 01. 2016 10:0015. (24. 01. 2016 10:30) 
15.KST Zlín B-TJ Sokol KostelecDivize23. 01. 2016 10:0015. (24. 01. 2016 10:00) 
50.SK Spartak Hulín B-TJ DDM Valašské Meziříčí CKS II.B09. 01. 2016 16:0012. (09. 01. 2016 17:00) 
12.TJ Holešov-KST Dolní NěmčíDivize09. 01. 2016 16:0012. (09. 01. 2016 17:00) 
51.Orel Uherské Hradiště-TJ Sokol Šarovy BKS II.B09. 01. 2016 10:3012. (09. 01. 2016 17:00) 
13.KST Dolní Němčí B-KST Zlín BDivize19. 12. 2015 15:0012. (09. 01. 2016 17:00) 
27.TJ Sokol Vlčnov-TJ NivniceKS I.tř.12. 12. 2015 17:0010. (12. 12. 2015 16:00) 
46.TJ Kunovice C-TJ Sokol MorkoviceKS II.B12. 12. 2015 14:0010. (12. 12. 2015 17:00) 
33.TJ Slavia Kroměříž-TJ Jiskra Otrokovice CKS II.A12. 12. 2015 13:0010. (12. 12. 2015 17:00) 
44.T.J. Sokol Vsetín B-SK Spartak Hulín BKS II.B11. 12. 2015 17:0010. (12. 12. 2015 17:00) 
47.TJ Sokol Šarovy B-SK Spartak Hulín BKS II.B10. 12. 2015 18:0011. (13. 12. 2015 10:30) 
45.TJ Sokol Šarovy B-TJ Rožnov pod Radhoštěm CKS II.B09. 12. 2015 18:0010. (12. 12. 2015 17:30) 
41.SK Spartak Hulín B-KST Zlín DKS II.B 8. (28. 11. 2015 17:00)28.11.2015 18:00
8.KST Zlín B-TJ Bystřice pod HostýnemDivize28. 11. 2015 10:009. (29. 11. 2015 10:00) 
42.TJ Kunovice B-Orel Uherské HradištěKS II.B27. 11. 2015 18:308. (28. 11. 2015 17:00) 
7.Orel Zlín-TJ HolešovDivize26. 11. 2015 18:009. (29. 11. 2015 10:30) 
28.SK Spartak Hulín-TJ NivniceKS I.tř.15. 11. 2015 10:3011. (13. 12. 2015 10:30) 
22.TJ Sokol Vlčnov-SK Spartak HulínKS I.tř.14. 11. 2015 17:007. (14. 11. 2015 16:00) 
37.SK Spartak Hulín B-TJ Rožnov pod Radhoštěm CKS II.B14. 11. 2015 16:007. (14. 11. 2015 17:00) 
1.TJ Holešov-KST Dolní Němčí BDivize14. 11. 2015 15:007. (14. 11. 2015 17:00) 
23.TJ Nivnice-T.J. Sokol VsetínKS I.tř.14. 11. 2015 10:007. (14. 11. 2015 17:00) 
6.TJ Jiskra Otrokovice-KST Dolní Němčí BDivize01. 11. 2015 10:006. (01. 11. 2015 11:00) 
25.TJ Sokol Vlčnov-TJ DDM Valašské Meziříčí BKS I.tř.31. 10. 2015 17:005. (31. 10. 2015 16:00) 
40.TJ Sokol Šarovy B-TJ DDM Valašské Meziříčí CKS II.B31. 10. 2015 10:006. (01. 11. 2015 10:30) 
5.KST Zlín B-TJ Sokol Újezdec - TěšovDivize31. 10. 2015 10:006. (01. 11. 2015 10:00) 
4.KST Dolní Němčí-TJ Sokol Újezdec - TěšovDivize30. 10. 2015 19:005. (31. 10. 2015 17:00) 
26.TJ Sokol Kostelec B-TJ Fryšták BKS I.tř.29. 10. 2015 18:005. (31. 10. 2015 16:00) 
31.TJ Jiskra Otrokovice D-TJ Slavia KroměřížKS II.A22. 10. 2015 18:006. (01. 11. 2015 08:00) 
39.TJ DDM Valašské Meziříčí C-TJ Sokol MorkoviceKS II.B16. 10. 2015 18:303. (17. 10. 2015 13:30) 
24.TJ Sokol Vlčnov-TJ VidčeKS I.tř.03. 10. 2015 17:001. (03. 10. 2015 16:00) 
38.TJ Sokol Šarovy B-TJ Kunovice CKS II.B03. 10. 2015 10:002. (04. 10. 2015 10:30) 
3.KST Zlín B-TJ HolešovDivize03. 10. 2015 10:002. (04. 10. 2015 10:00) 
14.KST Dolní Němčí B-KST Dolní NěmčíDivize02. 10. 2015 18:1513. (10. 01. 2016 11:00) 
56.TJ Kunovice C-TJ Kunovice BKS II.B25. 09. 2015 18:3020. (28. 02. 2016 10:30) 
2.KST Dolní Němčí-KST Dolní Němčí BDivize25. 09. 2015 18:152. (04. 10. 2015 11:00) 
36.TJ Jiskra Otrokovice D-TJ Jiskra Otrokovice CKS II.A20. 09. 2015 10:0020. (28. 02. 2016 08:00) 
32.TJ Jiskra Otrokovice C-TJ Jiskra Otrokovice DKS II.A19. 09. 2015 10:009. (29. 11. 2015 08:00) 
43.TJ Kunovice B-TJ Kunovice CKS II.B18. 09. 2015 18:309. (29. 11. 2015 10:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy