Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
84.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Sokol Chrudim BDžc30. 04. 2016 10:306. (14. 02. 2016 10:30)herna Sokol Chrudim
83.TJ Sokol Nekoř-TJ Sokol Chrudim ADžc30. 04. 2016 10:306. (14. 02. 2016 10:30)herna Sokol Chrudim
80.TJ Lanškroun A-TTC Medovinka Hlinsko BDžc30. 04. 2016 10:306. (14. 02. 2016 10:30)herna Hlinsko
79.TJ Lanškroun B-TTC Medovinka Hlinsko ADžc30. 04. 2016 10:306. (14. 02. 2016 10:30)herna Hlinsko
82.TJ Sokol Chrudim B-TJ Sokol NekořDžc30. 04. 2016 09:006. (14. 02. 2016 09:00)herna Sokol Chrudim
81.TJ Sokol Chrudim A-TTC Ústí nad OrlicíDžc30. 04. 2016 09:006. (14. 02. 2016 09:00)herna Sokol Chrudim
78.TTC Medovinka Hlinsko B-TJ Lanškroun BDžc30. 04. 2016 09:006. (14. 02. 2016 09:00)herna Hlinsko
77.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Lanškroun ADžc30. 04. 2016 09:006. (14. 02. 2016 09:00)herna Hlinsko
76.TJ Sokol Rosice nad Labem-TJ Tesla Pardubice ADžc30. 04. 2016 09:006. (14. 02. 2016 09:00)herna Rosice nad Labem
120.TJ Sokol Rosice nad Labem-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 10. (23. 04. 2016 10:30)herna Hlinsko
119.TJ Tesla Pardubice A-TTC Medovinka Hlinsko BDžc 10. (23. 04. 2016 10:30)herna Hlinsko
116.TJ Sokol Nekoř-TJ Lanškroun BDžc 10. (23. 04. 2016 10:30)herna Lanškroun
115.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Lanškroun ADžc 10. (23. 04. 2016 10:30)herna Lanškroun
118.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Tesla Pardubice ADžc 10. (23. 04. 2016 09:00)herna Hlinsko
117.TTC Medovinka Hlinsko B-TJ Sokol Rosice nad LabemDžc 10. (23. 04. 2016 09:00)herna Hlinsko
114.TJ Lanškroun B-TTC Ústí nad OrlicíDžc 10. (23. 04. 2016 09:00)herna Lanškroun
113.TJ Lanškroun A-TJ Sokol NekořDžc 10. (23. 04. 2016 09:00)herna Lanškroun
112.TJ Sokol Chrudim A-TJ Sokol Chrudim BDžc 10. (23. 04. 2016 09:00)herna Sokol Chrudim
107.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Sokol NekořDžc 9. (16. 04. 2016 10:30)herna Ústí nad Orlicí
106.TTC Medovinka Hlinsko B-TTC Ústí nad OrlicíDžc 9. (16. 04. 2016 10:30)herna Ústí nad Orlicí
105.TJ Sokol Nekoř-TTC Medovinka Hlinsko BDžc 9. (16. 04. 2016 09:00)herna Ústí nad Orlicí
104.TTC Ústí nad Orlicí-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 9. (16. 04. 2016 09:00)herna Ústí nad Orlicí
111.TJ Sokol Chrudim B-TJ Sokol Rosice nad LabemDžc 9. (10. 04. 2016 10:30)herna Rosice nad Labem
110.TJ Sokol Chrudim A-TJ Tesla Pardubice ADžc 9. (10. 04. 2016 10:30)herna Tesla Pardubice
109.TJ Sokol Rosice nad Labem-TJ Sokol Chrudim ADžc 9. (10. 04. 2016 09:00)herna Rosice nad Labem
108.TJ Tesla Pardubice A-TJ Sokol Chrudim BDžc 9. (10. 04. 2016 09:00)herna Tesla Pardubice
103.TJ Lanškroun B-TJ Lanškroun ADžc 9. (10. 04. 2016 09:00)herna Lanškroun
102.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Sokol Chrudim ADžc 8. (27. 03. 2016 10:30)herna Sokol Chrudim
101.TTC Medovinka Hlinsko B-TJ Sokol Chrudim BDžc 8. (27. 03. 2016 10:30)herna Sokol Chrudim
98.TJ Lanškroun A-TJ Tesla Pardubice ADžc 8. (27. 03. 2016 10:30)herna Tesla Pardubice
97.TJ Lanškroun B-TJ Sokol Rosice nad LabemDžc 8. (27. 03. 2016 10:30)herna Rosice nad Labem
100.TJ Sokol Chrudim A-TTC Medovinka Hlinsko BDžc 8. (27. 03. 2016 09:00)herna Sokol Chrudim
99.TJ Sokol Chrudim B-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 8. (27. 03. 2016 09:00)herna Sokol Chrudim
96.TJ Tesla Pardubice A-TJ Lanškroun BDžc 8. (27. 03. 2016 09:00)herna Tesla Pardubice
95.TJ Sokol Rosice nad Labem-TJ Lanškroun ADžc 8. (27. 03. 2016 09:00)herna Rosice nad Labem
94.TJ Sokol Nekoř-TTC Ústí nad OrlicíDžc 8. (27. 03. 2016 09:00)herna Nekoř
93.TJ Sokol Chrudim A-TJ Lanškroun BDžc 7. (19. 03. 2016 10:30)herna Lanškroun
92.TJ Sokol Chrudim B-TJ Lanškroun ADžc 7. (19. 03. 2016 10:30)herna Lanškroun
91.TJ Lanškroun B-TJ Sokol Chrudim BDžc 7. (19. 03. 2016 09:00)herna Lanškroun
90.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Chrudim ADžc 7. (19. 03. 2016 09:00)herna Lanškroun
89.TJ Tesla Pardubice A-TTC Ústí nad OrlicíDžc 7. (06. 03. 2016 10:30)herna Nekoř
88.TJ Sokol Rosice nad Labem-TJ Sokol NekořDžc 7. (06. 03. 2016 10:30)herna Nekoř
87.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Sokol Rosice nad LabemDžc 7. (06. 03. 2016 09:00)herna Nekoř
86.TJ Sokol Nekoř-TJ Tesla Pardubice ADžc 7. (06. 03. 2016 09:00)herna Nekoř
85.TTC Medovinka Hlinsko B-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 7. (06. 03. 2016 09:00)herna Hlinsko
26.TJ Sokol Chrudim A-SK US Steinerová ChoceňDdc 4. (13. 02. 2016 14:30)herna Lanškroun
25.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Lanškroun BDdc 4. (13. 02. 2016 14:30)herna Lanškroun
24.SK US Steinerová Choceň-TTC Ústí nad OrlicíDdc 4. (13. 02. 2016 13:00)herna Lanškroun
23.TJ Lanškroun B-TJ Sokol Chrudim ADdc 4. (13. 02. 2016 13:00)herna Lanškroun
30.TJ Lanškroun B-TTC Ústí nad OrlicíDdc 6. (23. 01. 2016 10:30)herna Tesla Pardubice
29.TJ Lanškroun A-TJ Tesla Pardubice ADdc 6. (23. 01. 2016 10:30)herna Tesla Pardubice
28.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Lanškroun ADdc 6. (23. 01. 2016 09:00)herna Tesla Pardubice
27.TJ Tesla Pardubice A-TJ Lanškroun BDdc 6. (23. 01. 2016 09:00)herna Tesla Pardubice
67.TJ Sokol Chrudim B-TJ Sokol Chrudim ADžc15. 01. 2016 16:005. (20. 12. 2015 09:00)herna Sokol Chrudim
75.TTC Medovinka Hlinsko B-TJ Tesla Pardubice ADžc09. 01. 2016 10:305. (20. 12. 2015 10:30)herna Tesla Pardubice
73.TJ Tesla Pardubice A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc09. 01. 2016 09:005. (20. 12. 2015 09:00)herna Tesla Pardubice
74.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Sokol Rosice nad LabemDžc 5. (20. 12. 2015 10:30)herna Rosice nad Labem
72.TJ Sokol Rosice nad Labem-TTC Medovinka Hlinsko BDžc 5. (20. 12. 2015 09:00)herna Rosice nad Labem
71.TJ Lanškroun A-TTC Ústí nad OrlicíDžc 5. (19. 12. 2015 10:30)herna Ústí nad Orlicí
70.TJ Lanškroun B-TJ Sokol NekořDžc 5. (19. 12. 2015 10:30)herna Ústí nad Orlicí
69.TJ Sokol Nekoř-TJ Lanškroun ADžc 5. (19. 12. 2015 09:00)herna Ústí nad Orlicí
68.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Lanškroun BDžc 5. (19. 12. 2015 09:00)herna Ústí nad Orlicí
17.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Tesla Pardubice ADdc 5. (13. 12. 2015 12:00)herna Tesla Pardubice
18.TJ Sokol Chrudim A-TTC Ústí nad OrlicíDdc 5. (13. 12. 2015 10:30)herna Tesla Pardubice
66.TJ Lanškroun A-TJ Lanškroun BDžc 4. (13. 12. 2015 09:00)herna Lanškroun
19.TJ Tesla Pardubice A-TJ Sokol Chrudim ADdc 5. (13. 12. 2015 09:00)herna Tesla Pardubice
65.TJ Tesla Pardubice A-TJ Sokol Chrudim ADžc 4. (29. 11. 2015 10:30)herna Sokol Chrudim
64.TJ Sokol Rosice nad Labem-TJ Sokol Chrudim BDžc 4. (29. 11. 2015 10:30)herna Sokol Chrudim
61.TTC Ústí nad Orlicí-TTC Medovinka Hlinsko BDžc 4. (29. 11. 2015 10:30)herna Hlinsko
60.TJ Sokol Nekoř-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 4. (29. 11. 2015 10:30)herna Hlinsko
63.TJ Sokol Chrudim B-TJ Tesla Pardubice ADžc 4. (29. 11. 2015 09:00)herna Sokol Chrudim
62.TJ Sokol Chrudim A-TJ Sokol Rosice nad LabemDžc 4. (29. 11. 2015 09:00)herna Sokol Chrudim
59.TTC Medovinka Hlinsko A-TTC Ústí nad OrlicíDžc 4. (29. 11. 2015 09:00)herna Hlinsko
58.TTC Medovinka Hlinsko B-TJ Sokol NekořDžc 4. (29. 11. 2015 09:00)herna Hlinsko
20.TJ Lanškroun B-SK US Steinerová ChoceňDdc 5. (28. 11. 2015 12:00)herna Choceň
21.TJ Lanškroun A-TJ Lanškroun BDdc 5. (28. 11. 2015 10:30)herna Choceň
22.SK US Steinerová Choceň-TJ Lanškroun ADdc 5. (28. 11. 2015 09:00)herna Choceň
16.TJ Tesla Pardubice A-SK US Steinerová ChoceňDdc 3. (08. 11. 2015 12:00)herna Choceň
57.TJ Sokol Chrudim B-TTC Medovinka Hlinsko BDžc 3. (08. 11. 2015 10:30)herna Hlinsko
56.TJ Sokol Chrudim A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 3. (08. 11. 2015 10:30)herna Hlinsko
53.TJ Sokol Rosice nad Labem-TJ Lanškroun BDžc 3. (08. 11. 2015 10:30)herna Lanškroun
52.TJ Tesla Pardubice A-TJ Lanškroun ADžc 3. (08. 11. 2015 10:30)herna Lanškroun
15.TJ Lanškroun B-TJ Tesla Pardubice ADdc 3. (08. 11. 2015 10:30)herna Choceň
55.TTC Medovinka Hlinsko B-TJ Sokol Chrudim ADžc 3. (08. 11. 2015 09:00)herna Hlinsko
54.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Sokol Chrudim BDžc 3. (08. 11. 2015 09:00)herna Hlinsko
51.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Rosice nad LabemDžc 3. (08. 11. 2015 09:00)herna Lanškroun
50.TJ Lanškroun B-TJ Tesla Pardubice ADžc 3. (08. 11. 2015 09:00)herna Lanškroun
14.SK US Steinerová Choceň-TJ Lanškroun BDdc 3. (08. 11. 2015 09:00)herna Choceň
13.TJ Lanškroun A-TTC Ústí nad OrlicíDdc 3. (07. 11. 2015 12:00)herna Ústí nad Orlicí
12.TJ Sokol Chrudim A-TJ Lanškroun ADdc 3. (07. 11. 2015 10:30)herna Ústí nad Orlicí
11.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Sokol Chrudim ADdc 3. (07. 11. 2015 09:00)herna Ústí nad Orlicí
49.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Sokol NekořDžc 3. (31. 10. 2015 09:00)herna Ústí nad Orlicí
10.SK US Steinerová Choceň-TJ Sokol Chrudim ADdc 2. (24. 10. 2015 10:30)herna Lanškroun
9.TJ Tesla Pardubice A-TJ Lanškroun ADdc 2. (24. 10. 2015 10:30)herna Lanškroun
8.TJ Sokol Chrudim A-TJ Tesla Pardubice ADdc 2. (24. 10. 2015 09:00)herna Lanškroun
7.TJ Lanškroun A-SK US Steinerová ChoceňDdc 2. (24. 10. 2015 09:00)herna Lanškroun
48.TJ Sokol Nekoř-TJ Sokol Rosice nad LabemDžc 2. (18. 10. 2015 10:30)herna Rosice nad Labem
47.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Tesla Pardubice ADžc 2. (18. 10. 2015 10:30)herna Tesla Pardubice
44.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Chrudim BDžc 2. (18. 10. 2015 10:30)herna Sokol Chrudim
43.TJ Lanškroun B-TJ Sokol Chrudim ADžc 2. (18. 10. 2015 10:30)herna Sokol Chrudim
46.TJ Sokol Rosice nad Labem-TTC Ústí nad OrlicíDžc 2. (18. 10. 2015 09:00)herna Rosice nad Labem
45.TJ Tesla Pardubice A-TJ Sokol NekořDžc 2. (18. 10. 2015 09:00)herna Tesla Pardubice
42.TJ Sokol Chrudim A-TJ Lanškroun ADžc 2. (18. 10. 2015 09:00)herna Sokol Chrudim
41.TJ Sokol Chrudim B-TJ Lanškroun BDžc 2. (18. 10. 2015 09:00)herna Sokol Chrudim
40.TTC Medovinka Hlinsko A-TTC Medovinka Hlinsko BDžc 2. (18. 10. 2015 09:00)herna Hlinsko
39.TJ Sokol Chrudim A-TJ Sokol NekořDžc 1. (04. 10. 2015 10:30)herna Nekoř
38.TJ Sokol Chrudim B-TTC Ústí nad OrlicíDžc 1. (04. 10. 2015 10:30)herna Nekoř
37.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Sokol Chrudim ADžc 1. (04. 10. 2015 09:00)herna Nekoř
36.TJ Sokol Nekoř-TJ Sokol Chrudim BDžc 1. (04. 10. 2015 09:00)herna Nekoř
35.TJ Tesla Pardubice A-TJ Sokol Rosice nad LabemDžc 1. (04. 10. 2015 09:00)herna Tesla Pardubice
34.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Lanškroun BDžc 1. (03. 10. 2015 10:30)herna Lanškroun
33.TTC Medovinka Hlinsko B-TJ Lanškroun ADžc 1. (03. 10. 2015 10:30)herna Lanškroun
32.TJ Lanškroun A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 1. (03. 10. 2015 09:00)herna Lanškroun
31.TJ Lanškroun B-TTC Medovinka Hlinsko BDžc 1. (03. 10. 2015 09:00)herna Lanškroun
6.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Chrudim ADdc 1. (28. 09. 2015 12:00)herna Sokol Chrudim
3.TJ Tesla Pardubice A-TTC Ústí nad OrlicíDdc 1. (28. 09. 2015 12:00)herna Ústí nad Orlicí
5.TJ Lanškroun B-TJ Lanškroun ADdc 1. (28. 09. 2015 10:30)herna Sokol Chrudim
2.SK US Steinerová Choceň-TJ Tesla Pardubice ADdc 1. (28. 09. 2015 10:30)herna Ústí nad Orlicí
4.TJ Sokol Chrudim A-TJ Lanškroun BDdc 1. (28. 09. 2015 09:00)herna Sokol Chrudim
1.TTC Ústí nad Orlicí-SK US Steinerová ChoceňDdc 1. (28. 09. 2015 09:00)herna Ústí nad Orlicí
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy