Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
143.Sokol Stěžery C-Jiskra Nový Bydžov2MA27. 03. 2016 13:3022. (26. 03. 2016 13:30) 
142.KPST Hradec Králové-Sokol Chlumec n.C.2MA27. 03. 2016 13:3022. (26. 03. 2016 13:30) 
140.KPST Hradec Králové-Jiskra Nový Bydžov2MA27. 03. 2016 08:3021. (26. 03. 2016 08:30) 
139.Sokol Stěžery C-Sokol Chlumec n.C.2MA27. 03. 2016 08:3021. (26. 03. 2016 08:30) 
175.TTC KB Vrchlabí-Baník Rtyně v Podkrk. ADM26. 03. 2016 17:0022. (26. 03. 2016 14:00)posunutí začátku utkání dohodou, se souhlasem STK
148.TTC KB Vrchlabí-Baník Rtyně v Podkrk. BDM26. 03. 2016 14:0021. (26. 03. 2016 09:00)posunutí začátku utkání dohodou, se souhlasem STK
64.Sokol Železnice-TTC KB Vrchlabí B1M26. 03. 2016 14:0021. (26. 03. 2016 09:00)změna začátku utkání dohodou
28.Sokol České Meziříčí-Sokol Jaroměř-Josefov B2MB 22. (26. 03. 2016 14:00)změna herny: hraje se v Jasenné
67.Sokol Železnice-Sokol Valdice1M26. 03. 2016 09:0022. (26. 03. 2016 14:00)změna začátku utkání dohodou
66.Sokol Nemyčeves-TTC KB Vrchlabí B1M26. 03. 2016 09:0022. (26. 03. 2016 14:00)změna začátku utkání dohodou
151.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Sokol StěžeryDM25. 03. 2016 09:0021. (26. 03. 2016 09:00)předehrání dohodou
176.TJ Nová Paka-Baník Rtyně v Podkrk. BDM24. 03. 2016 19:3022. (26. 03. 2016 14:00)předehrání dohodou a v herně Baníku Rtyně v P.
149.TJ Nová Paka-Baník Rtyně v Podkrk. ADM24. 03. 2016 17:0021. (26. 03. 2016 09:00)předehrání dohodou a v herně Baníku Rtyně v P.
147.Sokol PP Hradec Králové 2 D-Sokol StěžeryDM23. 03. 2016 18:3022. (26. 03. 2016 14:00)dohodnutá předehrávka a v herně Sokola Stěžery
218.Tesla Pardubice-Sokol Chrudim B22. 03. 2016 19:007. (06. 03. 2016 13:00)herna v Chrudimi, odloženo se souhlasem STK
65.Sokol Nemyčeves-Sokol Valdice1M22. 03. 2016 18:0021. (26. 03. 2016 09:00)předehrávka dohodou
227.Sokol Česká Skalice-Sokol Stěžery 8. (19. 03. 2016 13:00)herna ve Stěžerech
225.Montas Hradec Králové-Tesla Pardubice 8. (19. 03. 2016 13:00)herna na Tesle Pardubice
223.Sokol Chrudim B-Lokomotiva Trutnov 8. (19. 03. 2016 13:00)herna v Trutnově
226.Sokol Chlumec n.C.-Sokol Česká Skalice 8. (19. 03. 2016 11:00)herna ve Stěžerech
224.Tatran Hostinné-Montas Hradec Králové 8. (19. 03. 2016 11:00)herna na Tesle Pardubice
222.Sokol České Meziříčí-Sokol Chrudim B 8. (19. 03. 2016 11:00)herna v Trutnově
141.Sokol Stěžery B-Sokol PP Hradec Králové 2 F2MA18. 03. 2016 18:0022. (26. 03. 2016 14:00)předehrávka dohodou
217.Sokol Stěžery-Tesla Pardubice18. 03. 2016 18:007. (06. 03. 2016 11:00)herna ve Stěžerech, odloženo se souhlasem STK
145.TJ Jičín-TTC Nové Město n.M.DM17. 03. 2016 18:0022. (26. 03. 2016 14:00)dohoda o předehrání, STK bere na vědomí
146.DTJ-Slavia Hradec Králové D-TTC Kostelec n.O.DM17. 03. 2016 18:0022. (26. 03. 2016 14:00)dohodnutá předehrávka a v herně TTC Kostelec n.O.
150.Sokol PP Hradec Králové 2 D-TTC Kostelec n.O.DM16. 03. 2016 18:0021. (26. 03. 2016 09:00)předehrání dohodou a dohodou se hraje v herně TTC Kostelec n.O.
60.DTJ -Slavia Hradec Králové E-Sokol Železnice1M06. 03. 2016 14:0019. (05. 03. 2016 09:00)změna začátku utkání dohodou
26.TTC Kostelec n.O. C-Lokomotiva Meziměstí2MB06. 03. 2016 14:0020. (05. 03. 2016 14:00) 
25.SK Dobré-Jiskra Bernartice2MB06. 03. 2016 14:0020. (05. 03. 2016 14:00) 
138.Sokol Nemyčeves B-Sokol Stěžery B2MA06. 03. 2016 14:0020. (05. 03. 2016 14:00) 
137.TJ Jičín B-TTC Salamandr Hradec Králové2MA06. 03. 2016 14:0020. (05. 03. 2016 14:00) 
221.Sokol Chlumec n.C.-Sokol České Meziříčí06. 03. 2016 13:007. (05. 03. 2016 13:00)herna v Českém Meziříčí, posun na neděli dohodou se souhlasem STK
220.Tatran Hostinné-Sokol Chlumec n.C.06. 03. 2016 11:007. (05. 03. 2016 11:00)herna v Českém Meziříčí, posun na neděli dohodou se souhlasem STK
219.Sokol České Meziříčí-Tatran Hostinné06. 03. 2016 09:007. (05. 03. 2016 09:00)posun na neděli dohodou se souhlasem STK
23.SK Dobré-Lokomotiva Meziměstí2MB06. 03. 2016 09:0019. (05. 03. 2016 09:00) 
22.TTC Kostelec n.O. C-Jiskra Bernartice2MB06. 03. 2016 09:0019. (05. 03. 2016 09:00) 
63.DTJ -Slavia Hradec Králové E-Sokol Nemyčeves1M06. 03. 2016 09:0020. (05. 03. 2016 14:00)změna začátku utkání dohodou
62.Sokol PP Hradec Králové 2 E-Sokol Železnice1M06. 03. 2016 09:0020. (05. 03. 2016 14:00)změna začátku utkání dohodou
136.TJ Jičín B-Sokol Stěžery B2MA06. 03. 2016 09:0019. (05. 03. 2016 09:00) 
135.Sokol Nemyčeves B-TTC Salamandr Hradec Králové2MA06. 03. 2016 09:0019. (05. 03. 2016 09:00) 
216.Montas Hradec Králové-Lokomotiva Trutnov 7. (05. 03. 2016 13:00)herna v Trutnově
215.Sokol Česká Skalice-Montas Hradec Králové 7. (05. 03. 2016 11:00)herna v Trutnově
24.Sokol Častolovice-Sokol České Meziříčí2MB01. 03. 2016 18:3020. (05. 03. 2016 14:00)dohoda o předehrání
214.Sokol Chrudim B-Sokol Česká Skalice 6. (28. 02. 2016 13:00)herna v České Skalici
212.Lokomotiva Trutnov-Tesla Pardubice 6. (28. 02. 2016 13:00)herna na Tesle Pardubice
210.Montas Hradec Králové-Sokol Stěžery 6. (28. 02. 2016 13:00)herna ve Stěžerech
213.Tatran Hostinné-Sokol Chrudim B 6. (28. 02. 2016 11:00)herna v České Skalici
211.Sokol Chlumec n.C.-Lokomotiva Trutnov 6. (28. 02. 2016 11:00)herna na Tesle Pardubice
209.Sokol České Meziříčí-Montas Hradec Králové 6. (28. 02. 2016 11:00)herna ve Stěžerech
61.Sokol PP Hradec Králové 2 E-Sokol Nemyčeves1M26. 02. 2016 18:0019. (05. 03. 2016 09:00)dohodou předehráno a v herně Nemyčevse
59.Baník Vamberk-Sokol Nemyčeves1M13. 02. 2016 14:0018. (06. 02. 2016 14:00) 
58.Sokol Libchyně-Sokol Železnice1M13. 02. 2016 14:0018. (06. 02. 2016 14:00) 
57.Sokol Libchyně-Sokol Nemyčeves1M13. 02. 2016 09:0017. (06. 02. 2016 09:00) 
56.Baník Vamberk-Sokol Železnice1M13. 02. 2016 09:0017. (06. 02. 2016 09:00) 
144.TTC Nové Město n.M.-TJ Nová PakaDM09. 02. 2016 18:0020. (05. 03. 2016 14:00)dohoda o předehrání, STK bere na vědomí
134.Sokol Nemyčeves B-Jiskra Nový Bydžov2MA07. 02. 2016 18:0018. (06. 02. 2016 14:00)změna začátku utkání, STK souhlasí
124.Sokol Stěžery B-KPST Hradec Králové2MA07. 02. 2016 16:3017. (06. 02. 2016 09:00)posunutí utkání na neděli dohodou se souhlasem STK
21.SK Dobré-Sokol České Meziříčí2MB07. 02. 2016 14:0018. (06. 02. 2016 14:00) 
20.TTC Kostelec n.O. C-Sokol Česká Skalice2MB07. 02. 2016 14:0018. (06. 02. 2016 14:00) 
128.TJ Jičín B-Jiskra Nový Bydžov2MA07. 02. 2016 14:0017. (06. 02. 2016 09:00)změna začátku utkání, STK souhlasí
127.Sokol Nemyčeves B-Sokol Chlumec n.C.2MA07. 02. 2016 14:0017. (06. 02. 2016 09:00)změna začátku utkání, STK souhlasí
19.SK Dobré-Sokol Česká Skalice2MB07. 02. 2016 09:0017. (06. 02. 2016 09:00) 
18.TTC Kostelec n.O. C-Sokol České Meziříčí2MB07. 02. 2016 09:0017. (06. 02. 2016 09:00) 
133.TJ Jičín B-Sokol Chlumec n.C.2MA07. 02. 2016 09:0018. (06. 02. 2016 14:00)změna začátku utkání, STK souhlasí
152.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Sokol Stará PakaDM06. 02. 2016 12:0018. (06. 02. 2016 14:00) 
132.TJ Nová Paka B-DTJ-Slavia Hradec Králové F2MA06. 02. 2016 12:0018. (06. 02. 2016 14:00) 
131.Tatran Hostinné C-Sokol PP Hradec Králové 2 F2MA06. 02. 2016 12:0018. (06. 02. 2016 14:00) 
155.DTJ-Slavia Hradec Králové D-TJ JičínDM06. 02. 2016 08:0017. (06. 02. 2016 09:00) 
126.Tatran Hostinné C-DTJ-Slavia Hradec Králové F2MA06. 02. 2016 08:0017. (06. 02. 2016 09:00) 
125.TJ Nová Paka B-Sokol PP Hradec Králové 2 F2MA06. 02. 2016 08:0017. (06. 02. 2016 09:00) 
130.TTC Salamandr Hradec Králové-KPST Hradec Králové2MA05. 02. 2016 19:0018. (06. 02. 2016 14:00)předehrání dohodou, STK bere na vědomí
154.Sokol PP Hradec Králové 2 D-Sokol Stará PakaDM04. 02. 2016 18:0017. (06. 02. 2016 09:00)předehrání dohodou, STK bere na vědomí
153.Sokol PP Hradec Králové 2 D-TJ JičínDM02. 02. 2016 18:3018. (06. 02. 2016 14:00)předehrání v herně Jičína dohodou, STK bere na vědomí
17.TTC Kostelec n.O. C-Sokol Jaroměř-Josefov B2MB24. 01. 2016 14:0016. (23. 01. 2016 14:00) 
16.SK Dobré-Jiskra Jaroměř2MB24. 01. 2016 14:0016. (23. 01. 2016 14:00) 
123.Sokol Stěžery C-Tatran Hostinné C2MA24. 01. 2016 13:3016. (23. 01. 2016 13:30) 
122.KPST Hradec Králové-TJ Nová Paka B2MA24. 01. 2016 13:3016. (23. 01. 2016 13:30) 
15.SK Dobré-Sokol Jaroměř-Josefov B2MB24. 01. 2016 09:0015. (23. 01. 2016 09:00) 
14.TTC Kostelec n.O. C-Jiskra Jaroměř2MB24. 01. 2016 09:0015. (23. 01. 2016 09:00) 
119.KPST Hradec Králové-Tatran Hostinné C2MA24. 01. 2016 08:3015. (23. 01. 2016 08:30) 
118.Sokol Stěžery C-TJ Nová Paka B2MA24. 01. 2016 08:3015. (23. 01. 2016 08:30) 
55.DTJ -Slavia Hradec Králové E-SK Janské Lázně1M17. 01. 2016 14:0016. (23. 01. 2016 14:00) 
54.Sokol PP Hradec Králové 2 E-TJ Dvůr Králové n.L. B1M17. 01. 2016 14:0016. (23. 01. 2016 14:00) 
206.Lokomotiva Trutnov-Sokol Stěžery17. 01. 2016 13:005. (16. 01. 2016 13:00)herna ve Stěžerech
205.Tatran Hostinné-Lokomotiva Trutnov17. 01. 2016 11:005. (16. 01. 2016 11:00)herna ve Stěžerech
204.Sokol Stěžery-Tatran Hostinné17. 01. 2016 09:005. (16. 01. 2016 09:00) 
53.Sokol PP Hradec Králové 2 E-SK Janské Lázně1M17. 01. 2016 09:0015. (23. 01. 2016 09:00) 
52.DTJ -Slavia Hradec Králové E-TJ Dvůr Králové n.L. B1M17. 01. 2016 09:0015. (23. 01. 2016 09:00) 
112.TTC Salamandr Hradec Králové-Tatran Hostinné C2MA16. 01. 2016 14:0014. (09. 01. 2016 14:00) 
111.Sokol Stěžery B-TJ Nová Paka B2MA16. 01. 2016 14:0014. (09. 01. 2016 14:00) 
121.Sokol PP Hradec Králové 2 F-TJ Jičín B2MA16. 01. 2016 14:0016. (23. 01. 2016 14:00) 
120.DTJ-Slavia Hradec Králové F-Sokol Nemyčeves B2MA16. 01. 2016 14:0016. (23. 01. 2016 14:00) 
208.Tesla Pardubice-Sokol Česká Skalice 5. (16. 01. 2016 13:00)herna v České Skalici
203.Sokol Chlumec n.C.-Sokol Chrudim B 5. (16. 01. 2016 13:00)herna v Chlumci n.C.
207.Sokol České Meziříčí-Tesla Pardubice 5. (16. 01. 2016 11:00)herna v České Skalici
202.Sokol Chrudim B-Montas Hradec Králové 5. (16. 01. 2016 11:00)herna v Chlumci n.C.
51.TTC KB Vrchlabí B-Baník Vamberk1M16. 01. 2016 09:0015. (23. 01. 2016 09:00)předehrání dohodou, STK bere na vědomí
108.Sokol Stěžery B-Tatran Hostinné C2MA16. 01. 2016 09:0013. (09. 01. 2016 09:00) 
107.TTC Salamandr Hradec Králové-TJ Nová Paka B2MA16. 01. 2016 09:0013. (09. 01. 2016 09:00) 
117.DTJ-Slavia Hradec Králové F-TJ Jičín B2MA16. 01. 2016 09:0015. (23. 01. 2016 09:00) 
116.Sokol PP Hradec Králové 2 F-Sokol Nemyčeves B2MA16. 01. 2016 09:0015. (23. 01. 2016 09:00) 
115.Jiskra Nový Bydžov-Sokol Stěžery B2MA15. 01. 2016 18:0015. (23. 01. 2016 09:00)dohoda o předehrání, STK bere na vědomí
114.Sokol Nemyčeves B-KPST Hradec Králové2MA10. 01. 2016 14:0014. (09. 01. 2016 14:00) 
113.TJ Jičín B-Sokol Stěžery C2MA10. 01. 2016 14:0014. (09. 01. 2016 14:00) 
110.TJ Jičín B-KPST Hradec Králové2MA10. 01. 2016 09:0013. (09. 01. 2016 09:00) 
109.Sokol Nemyčeves B-Sokol Stěžery C2MA10. 01. 2016 09:0013. (09. 01. 2016 09:00) 
156.TTC Nové Město n.M.-Sokol StěžeryDM09. 01. 2016 14:3014. (09. 01. 2016 14:00)posunutí začátku - časově dlouhé dopolední utkání Stěžer v Broumově
50.TJ Dvůr Králové n.L. B-Sokol Nemyčeves1M09. 01. 2016 12:0014. (09. 01. 2016 14:00) 
49.SK Janské Lázně-Sokol Železnice1M09. 01. 2016 12:0014. (09. 01. 2016 14:00) 
157.DTJ-Slavia Hradec Králové D-TTC KB VrchlabíDM09. 01. 2016 12:0014. (09. 01. 2016 14:00) 
158.Sokol PP Hradec Králové 2 D-TJ Nová PakaDM09. 01. 2016 12:0014. (09. 01. 2016 14:00) 
48.SK Janské Lázně-Sokol Nemyčeves1M09. 01. 2016 08:0013. (09. 01. 2016 09:00) 
47.TJ Dvůr Králové n.L. B-Sokol Železnice1M09. 01. 2016 08:0013. (09. 01. 2016 09:00) 
159.Sokol PP Hradec Králové 2 D-TTC KB VrchlabíDM09. 01. 2016 08:0013. (09. 01. 2016 09:00) 
160.DTJ-Slavia Hradec Králové D-TJ Nová PakaDM09. 01. 2016 08:0013. (09. 01. 2016 09:00) 
162.TTC Nové Město n.M.-Slovan BroumovDM20. 12. 2015 09:0012. (19. 12. 2015 09:00)odložení dohodou ze sob.na neděli se souhlasem STK
13.SK Dobré-TTC Kostelec n.O. C2MB20. 12. 2015 09:0012. (19. 12. 2015 09:00) 
46.Sokol PP Hradec Králové 2 E-DTJ -Slavia Hradec Králové E1M20. 12. 2015 09:0012. (19. 12. 2015 09:00) 
106.TJ Jičín B-Sokol Nemyčeves B2MA20. 12. 2015 09:0012. (19. 12. 2015 09:00) 
105.KPST Hradec Králové-Sokol Stěžery C2MA20. 12. 2015 09:0012. (19. 12. 2015 08:30) 
163.TTC KB Vrchlabí-TJ Nová PakaDM19. 12. 2015 12:3012. (19. 12. 2015 09:00)posunutí začátku utkání dohodou, se souhlasem STK
12.SK Dobré-TTC Kostelec n.O. B2MB06. 12. 2015 14:0011. (05. 12. 2015 14:00) 
11.TTC Kostelec n.O. C-TTC Lhoty u Potštejna2MB06. 12. 2015 14:0011. (05. 12. 2015 14:00) 
45.Sokol PP Hradec Králové 2 E-Baník Vamberk1M06. 12. 2015 14:0011. (05. 12. 2015 14:00) 
44.DTJ -Slavia Hradec Králové E-Sokol Libchyně1M06. 12. 2015 14:0011. (05. 12. 2015 14:00) 
104.TJ Jičín B-TJ Nová Paka B2MA06. 12. 2015 14:0011. (05. 12. 2015 14:00) 
103.Sokol Nemyčeves B-Tatran Hostinné C2MA06. 12. 2015 14:0011. (05. 12. 2015 14:00) 
10.SK Dobré-TTC Lhoty u Potštejna2MB06. 12. 2015 09:0010. (05. 12. 2015 09:00) 
43.Sokol PP Hradec Králové 2 E-Sokol Libchyně1M06. 12. 2015 09:0010. (05. 12. 2015 09:00) 
42.DTJ -Slavia Hradec Králové E-Baník Vamberk1M06. 12. 2015 09:0010. (05. 12. 2015 09:00) 
102.TJ Jičín B-Tatran Hostinné C2MA06. 12. 2015 09:0010. (05. 12. 2015 09:00) 
101.Sokol Nemyčeves B-TJ Nová Paka B2MA06. 12. 2015 09:0010. (05. 12. 2015 09:00) 
100.DTJ-Slavia Hradec Králové F-Sokol Stěžery B2MA05. 12. 2015 09:4010. (05. 12. 2015 09:00)VR odsouhlasili dohodu o sehrání utkání po čekací době SŘ ST čl.332.04
168.Sokol Stěžery-Sokol PP Hradec Králové 2 DDM02. 12. 2015 19:0011. (05. 12. 2015 14:00)předehrání dohodou STK bere na vědomí
192.Sokol Stěžery-Sokol Chrudim B02. 12. 2015 18:003. (07. 11. 2015 11:00)herna v Chrudimi, odložení utkání dohodou se souhlasem STK
191.Tesla Pardubice-Sokol Stěžery01. 12. 2015 17:003. (07. 11. 2015 09:00)herna na Tesle Pce, odložení utkání dohodou se souhlasem STK
197.Sokol Chrudim B-Sokol České Meziříčí 4. (29. 11. 2015 13:00)herna v Českém Meziříčí
196.Lokomotiva Trutnov-Sokol Chrudim B 4. (29. 11. 2015 11:00)herna v Českém Meziříčí
201.Tesla Pardubice-Montas Hradec Králové 4. (28. 11. 2015 13:00)herna na Montasu HK
199.Sokol Stěžery-Sokol Česká Skalice 4. (28. 11. 2015 13:00)herna v České Skalici
200.Tatran Hostinné-Tesla Pardubice 4. (28. 11. 2015 11:00)herna na Montasu HK
198.Sokol Chlumec n.C.-Sokol Stěžery 4. (28. 11. 2015 11:00)herna v České Skalici
231.Sokol Stěžery A-Sokol Stěžery BKP-1.st. 2. (22. 11. 2015 15:00)herna v Chlumci n.C.
230.TJ Jičín-Sokol Stěžery BKP-1.st. 2. (22. 11. 2015 13:00)herna v Chlumci n.C.
95.Sokol Stěžery B-Sokol Nemyčeves B2MA21. 11. 2015 14:009. (14. 11. 2015 14:00) 
94.TTC Salamandr Hradec Králové-TJ Jičín B2MA21. 11. 2015 14:009. (14. 11. 2015 14:00) 
89.Sokol Stěžery B-TJ Jičín B2MA21. 11. 2015 09:008. (14. 11. 2015 09:00) 
88.TTC Salamandr Hradec Králové-Sokol Nemyčeves B2MA21. 11. 2015 09:008. (14. 11. 2015 09:00) 
8.Lokomotiva Meziměstí-TTC Kostelec n.O. C2MB19. 11. 2015 18:009. (14. 11. 2015 14:00)odložení utkání dohodou se souhlasem STK
99.KPST Hradec Králové-Sokol PP Hradec Králové 2 F2MA15. 11. 2015 13:309. (14. 11. 2015 13:30) 
98.Sokol Stěžery C-DTJ-Slavia Hradec Králové F2MA15. 11. 2015 13:309. (14. 11. 2015 13:30) 
93.KPST Hradec Králové-DTJ-Slavia Hradec Králové F2MA15. 11. 2015 08:308. (14. 11. 2015 08:30) 
92.Sokol Stěžery C-Sokol PP Hradec Králové 2 F2MA15. 11. 2015 08:308. (14. 11. 2015 08:30) 
164.Sokol PP Hradec Králové 2 D-Baník Rtyně v Podkrk. ADM14. 11. 2015 12:009. (14. 11. 2015 14:00) 
165.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Baník Rtyně v Podkrk. BDM14. 11. 2015 12:009. (14. 11. 2015 14:00) 
97.Tatran Hostinné C-Sokol Chlumec n.C.2MA14. 11. 2015 12:009. (14. 11. 2015 14:00) 
96.TJ Nová Paka B-Jiskra Nový Bydžov2MA14. 11. 2015 12:009. (14. 11. 2015 14:00) 
166.Sokol PP Hradec Králové 2 D-Baník Rtyně v Podkrk. BDM14. 11. 2015 08:008. (14. 11. 2015 09:00) 
167.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Baník Rtyně v Podkrk. ADM14. 11. 2015 08:008. (14. 11. 2015 09:00) 
91.Tatran Hostinné C-Jiskra Nový Bydžov2MA14. 11. 2015 08:008. (14. 11. 2015 09:00) 
90.TJ Nová Paka B-Sokol Chlumec n.C.2MA14. 11. 2015 08:008. (14. 11. 2015 09:00) 
85.KPST Hradec Králové-Sokol Stěžery B2MA11. 11. 2015 18:306. (07. 11. 2015 08:30)odložení utkání dohodou se souhlasem STK
40.Sokol PP Hradec Králové 2 E-Sparta Úpice1M08. 11. 2015 14:007. (07. 11. 2015 14:00) 
39.DTJ -Slavia Hradec Králové E-TJ Trutnov - Poříčí A1M08. 11. 2015 14:007. (07. 11. 2015 14:00) 
87.KPST Hradec Králové-TTC Salamandr Hradec Králové2MA08. 11. 2015 13:307. (07. 11. 2015 13:30) 
41.TTC KB Vrchlabí B-SK Janské Lázně1M08. 11. 2015 09:007. (07. 11. 2015 14:00)odložení na neděli dohodou se souhlasem STK
38.Sokol PP Hradec Králové 2 E-TJ Trutnov - Poříčí A1M08. 11. 2015 09:006. (07. 11. 2015 09:00) 
37.DTJ -Slavia Hradec Králové E-Sparta Úpice1M08. 11. 2015 09:006. (07. 11. 2015 09:00) 
84.Sokol Stěžery C-TTC Salamandr Hradec Králové2MA08. 11. 2015 09:006. (07. 11. 2015 08:30) 
195.Sokol Chlumec n.C.-Tatran Hostinné 3. (07. 11. 2015 13:00)herna v Hostinném
193.Sokol Chrudim B-Tesla Pardubice 3. (07. 11. 2015 13:00)herna na Tesle Pardubice
190.Lokomotiva Trutnov-Montas Hradec Králové 3. (07. 11. 2015 13:00)herna na Montasu HK
7.Sokol České Meziříčí-SK Dobré2MB07. 11. 2015 12:307. (07. 11. 2015 14:00)předehrání dohodou
194.Sokol České Meziříčí-Sokol Chlumec n.C. 3. (07. 11. 2015 11:00)herna v Hostinném
189.Sokol Česká Skalice-Lokomotiva Trutnov 3. (07. 11. 2015 11:00)herna na Montasu HK
77.Sokol Stěžery B-Jiskra Nový Bydžov2MA28. 10. 2015 18:004. (24. 10. 2015 09:00)odložení utkání dohodou se souhlasem STK
83.TJ Jičín B-Sokol PP Hradec Králové 2 F2MA25. 10. 2015 14:005. (24. 10. 2015 14:00) 
82.Sokol Nemyčeves B-DTJ-Slavia Hradec Králové F2MA25. 10. 2015 14:005. (24. 10. 2015 14:00) 
79.TJ Jičín B-DTJ-Slavia Hradec Králové F2MA25. 10. 2015 09:004. (24. 10. 2015 09:00) 
78.Sokol Nemyčeves B-Sokol PP Hradec Králové 2 F2MA25. 10. 2015 09:004. (24. 10. 2015 09:00) 
81.Sokol Stěžery B-Sokol Chlumec n.C.2MA17. 10. 2015 14:005. (24. 10. 2015 14:00) 
80.TTC Salamandr Hradec Králové-Jiskra Nový Bydžov2MA17. 10. 2015 14:005. (24. 10. 2015 14:00) 
188.Sokol Stěžery-Montas Hradec Králové 2. (17. 10. 2015 13:00)herna na Montasu
186.Lokomotiva Trutnov-Sokol Chlumec n.C. 2. (17. 10. 2015 13:00)herna v Chlumci n.C.
184.Sokol Chrudim B-Tatran Hostinné 2. (17. 10. 2015 13:00)herna v Hostinném
187.Sokol České Meziříčí-Sokol Stěžery 2. (17. 10. 2015 11:00)herna na Montasu
185.Tesla Pardubice-Lokomotiva Trutnov 2. (17. 10. 2015 11:00)herna v Chlumci n.C.
183.Sokol Česká Skalice-Sokol Chrudim B 2. (17. 10. 2015 11:00)herna v Hostinném
76.TTC Salamandr Hradec Králové-Sokol Chlumec n.C.2MA17. 10. 2015 09:004. (24. 10. 2015 09:00) 
170.Sokol Stěžery-TTC Nové Město n.M.DM14. 10. 2015 18:003. (10. 10. 2015 14:00)odložení utkání dohodou se souhlasem STK
6.SK Dobré-TJ Náchod2MB11. 10. 2015 14:003. (10. 10. 2015 14:00) 
5.TTC Kostelec n.O. C-Sokol Častolovice2MB11. 10. 2015 14:003. (10. 10. 2015 14:00) 
36.Sokol PP Hradec Králové 2 E-TTC KB Vrchlabí B1M11. 10. 2015 14:003. (10. 10. 2015 14:00) 
35.DTJ -Slavia Hradec Králové E-Sokol Valdice1M11. 10. 2015 14:003. (10. 10. 2015 14:00) 
74.KPST Hradec Králové-Sokol Nemyčeves B2MA11. 10. 2015 13:303. (10. 10. 2015 13:30) 
73.Sokol Stěžery C-TJ Jičín B2MA11. 10. 2015 13:303. (10. 10. 2015 13:30) 
229.Sokol Chlumec n.C.-Sokol Stěžery BKP-1.st. 1. (11. 10. 2015 11:00)herna v Jičíně
4.SK Dobré-Sokol Častolovice2MB11. 10. 2015 09:002. (10. 10. 2015 09:00) 
3.TTC Kostelec n.O. C-TJ Náchod2MB11. 10. 2015 09:002. (10. 10. 2015 09:00) 
34.Sokol PP Hradec Králové 2 E-Sokol Valdice1M11. 10. 2015 09:002. (10. 10. 2015 09:00) 
33.DTJ -Slavia Hradec Králové E-TTC KB Vrchlabí B1M11. 10. 2015 09:002. (10. 10. 2015 09:00) 
72.KPST Hradec Králové-TJ Jičín B2MA11. 10. 2015 08:302. (10. 10. 2015 08:30) 
71.Sokol Stěžery C-Sokol Nemyčeves B2MA11. 10. 2015 08:302. (10. 10. 2015 08:30) 
172.Sokol Stěžery-Slovan BroumovDM10. 10. 2015 14:002. (10. 10. 2015 09:00)změna začátku utkání dohodou, STK vzalo na vědomí
171.TTC Kostelec n.O.-TTC Nové Město n.M.DM10. 10. 2015 12:302. (10. 10. 2015 09:00)změna začátku utkání dohodou, STK vzalo na vědomí
169.TTC Kostelec n.O.-Slovan BroumovDM10. 10. 2015 09:303. (10. 10. 2015 14:00)změna začátku utkání dohodou, STK vzalo na vědomí
228.Sokol Stěžery B-Sokol Stěžery AKP-1.st.09. 10. 2015 17:001. (11. 10. 2015 09:00)předehrání dohodou
180.Sokol Chlumec n.C.-Sokol Chrudim B 1. (04. 10. 2015 13:00)herna v Chrudimi
179.Montas Hradec Králové-Sokol Chlumec n.C. 1. (04. 10. 2015 11:00)herna v Chrudimi
75.Sokol PP Hradec Králové 2 F-Jiskra Nový Bydžov2MA03. 10. 2015 14:003. (10. 10. 2015 14:00)předehrání dohodou, STK bere na vědomí
182.Tesla Pardubice-Sokol České Meziříčí 1. (03. 10. 2015 13:00)herna v Českém Meziříčí
178.Sokol Stěžery-Lokomotiva Trutnov 1. (03. 10. 2015 13:00)herna v Trutnově
181.Sokol Česká Skalice-Tesla Pardubice 1. (03. 10. 2015 11:00)herna v Českém Meziříčí
177.Tatran Hostinné-Sokol Stěžery 1. (03. 10. 2015 11:00)herna v Trutnově
32.Sokol Libchyně-Baník Vamberk1M03. 10. 2015 09:001. (26. 09. 2015 09:00)odložení utkání dohodou se souhlasem STK
30.Sokol Železnice-Sokol Nemyčeves1M02. 10. 2015 18:301. (26. 09. 2015 09:00)odložení utkání dohodou se souhlasem STK
2.TTC Kostelec n.O. B-TTC Lhoty u Potštejna2MB30. 09. 2015 18:301. (26. 09. 2015 09:00)odložení utkání dohodou se souhlasem STK
70.TTC Salamandr Hradec Králové-Sokol Stěžery B2MA29. 09. 2015 18:301. (26. 09. 2015 09:00)odložení utkání dohodou se souhlasem STK
68.Sokol Stěžery C-KPST Hradec Králové2MA28. 09. 2015 19:001. (26. 09. 2015 08:30)odložení dohodou se souhlasem STK
1.TTC Kostelec n.O. C-SK Dobré2MB27. 09. 2015 09:001. (26. 09. 2015 09:00) 
31.DTJ -Slavia Hradec Králové E-Sokol PP Hradec Králové 2 E1M27. 09. 2015 09:001. (26. 09. 2015 09:00) 
69.Sokol Nemyčeves B-TJ Jičín B2MA27. 09. 2015 09:001. (26. 09. 2015 09:00) 
129.Sokol Stěžery B-Sokol Stěžery C2MA26. 09. 2015 12:0018. (06. 02. 2016 14:00)povinné předehrání v dohodnutém termínu
86.Sokol Stěžery C-Sokol Stěžery B2MA25. 09. 2015 18:007. (07. 11. 2015 13:30)povinné předehrání v dohodnutém termínu
173.Baník Rtyně v Podkrk. A-Baník Rtyně v Podkrk. BDM24. 09. 2015 18:001. (26. 09. 2015 09:00)předehrání dohodou, STK bere na vědomí
161.Baník Rtyně v Podkrk. B-Baník Rtyně v Podkrk. ADM22. 09. 2015 18:0012. (19. 12. 2015 09:00) 
27.TTC Kostelec n.O. B-TTC Kostelec n.O. C2MB22. 09. 2015 17:3021. (26. 03. 2016 09:00)povinné předehrání, termín dohodou
29.Sparta Úpice-TJ Trutnov - Poříčí A1M19. 09. 2015 13:001. (26. 09. 2015 09:00)předehrání dohodou
174.Slovan Broumov-TTC Nové Město n.M.DM19. 09. 2015 09:001. (26. 09. 2015 09:00)předehrání dohodou, STK bere na vědomí
9.TTC Kostelec n.O. C-TTC Kostelec n.O. B2MB15. 09. 2015 17:3010. (05. 12. 2015 09:00)termín předehrání dohodou
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline