Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
57.TJ Sokol Horažďovice-SK Jiskra Domažlice AČP31. 03. 2016 19:0027. (26. 03. 2016 09:00) 
58.SK Drahotín A-TJ Union Plzeň AČP31. 03. 2016 18:0027. (26. 03. 2016 09:00) 
56.KST Klatovy A-TJ Union Plzeň AČP18. 03. 2016 18:0026. (12. 03. 2016 09:00) 
31.TJ Sokol Kdyně B-TJ Sokol Pocinovice AKS2B15. 03. 2016 18:3027. (26. 03. 2016 09:00) 
14.SK Nevid A-TJ Sokol Plzeň V. CKS110. 03. 2016 19:0022. (12. 03. 2016 15:00)herna Sokola Plzeň V.,Klášterní 2,Plzeň
54.TJ Sokol Horažďovice-TJ Union Plzeň AČP01. 03. 2016 18:3024. (20. 02. 2016 09:00) 
13.TJ Sokol Plzeň V. D-ST DDM Stříbro AKS126. 02. 2016 18:0019. (27. 02. 2016 09:30) 
10.TJ Sokol Břasy A-Dioss Nýřany ADM25. 02. 2016 18:0020. (27. 02. 2016 14:00) 
55.TJ Sokol Starý Plzenec A-SK Jiskra Domažlice AČP24. 02. 2016 18:0024. (20. 02. 2016 09:00) 
3.KOC Sušice A-KST Klatovy ADM17. 02. 2016 18:3018. (13. 02. 2016 09:00) 
4.TJ Sokol Kdyně A-SK Jiskra Domažlice ADM17. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 09:00) 
12.TJ Sokol Bor C-ST DDM Stříbro AKS112. 02. 2016 18:0018. (13. 02. 2016 09:00) 
5.Dioss Nýřany A-TJ Slavoj Stod ADM11. 02. 2016 19:0018. (13. 02. 2016 09:00) 
32.TJ Union Plzeň B-TJ Union Plzeň A09. 02. 2016 18:3016. (13. 02. 2016 08:00) 
30.TJ Dynamo Horšovský Týn A-TJ Sokol Pocinovice AKS2B05. 02. 2016 20:0019. (06. 02. 2016 09:00) 
18.SK Kornatice A-TJ Union Plzeň DKS2A 18. (23. 01. 2016 14:00)Herna Sokola Osek,Sokolovna Osek 10
9.SKUŘ Plzeň A-TJ Sokol Kdyně ADM23. 01. 2016 14:0015. (23. 01. 2016 15:00) 
17.SK Kornatice A-TJ Union Plzeň CKS2A 17. (23. 01. 2016 09:00)Herna Sokola Osek,Sokolovna Osek 10
8.SKUŘ Plzeň A-SK Jiskra Domažlice ADM23. 01. 2016 09:0014. (23. 01. 2016 10:00) 
29.TJ Sokol Přeštice A-ST DDM Stříbro BKS2B16. 01. 2016 09:0016. (09. 01. 2016 14:00) 
34.TJ Union Plzeň A-TJ Sokol Plzeň V. C09. 01. 2016 15:008. (28. 11. 2015 08:00) 
7.TJ Sokol Lhůta A-TJ Dobřany ADM 13. (09. 01. 2016 14:00)Letkov u Plzně,Sportpenzion Pohoda 180
6.TJ Sokol Lhůta A-SKUŘ Plzeň ADM 12. (09. 01. 2016 09:00)Letkov u Plzně,Sportpenzion Pohoda 180
53.TJ Sokol Starý Plzenec B-Koc Sušice BČP06. 01. 2016 18:0022. (02. 01. 2016 10:00) 
47.TJ Dynamo Horšovský Týn A-TJ Sokol HoražďoviceČP06. 01. 2016 18:003. (02. 01. 2016 00:00) 
52.TJ Sokol Domažlice A-Koc Sušice DČP02. 01. 2016 09:0022. (02. 01. 2016 10:00) 
51.TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A-SKUŘ Plzeň BČP02. 01. 2016 09:0022. (02. 01. 2016 10:00) 
50.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Horní Bělá AČP02. 01. 2016 09:0022. (02. 01. 2016 10:00) 
49.TJ Sokol Starý Plzenec A-KST Klatovy AČP02. 01. 2016 09:003. (02. 01. 2016 00:00) 
48.Dioss Nýřany A-SK Jiskra Domažlice AČP02. 01. 2016 09:003. (02. 01. 2016 00:00) 
46.SK Drahotín A-TJ Union Plzeň AČP02. 01. 2016 09:003. (02. 01. 2016 00:00) 
26.TJ Baník Líně A-KOC Sušice CKS2B12. 12. 2015 14:0013. (12. 12. 2015 09:00) 
25.TJ Dobřany B-KOC Sušice BKS2B12. 12. 2015 14:0013. (12. 12. 2015 09:00) 
28.TJ Baník Líně A-KOC Sušice BKS2B12. 12. 2015 09:0014. (12. 12. 2015 14:00) 
27.TJ Dobřany B-KOC Sušice CKS2B12. 12. 2015 09:0014. (12. 12. 2015 14:00) 
33.TJ Sokol Plzeň V. E-TJ Union Plzeň B03. 12. 2015 18:009. (28. 11. 2015 12:00) 
45.Koc Sušice C-Koc Sušice BČP28. 11. 2015 09:0021. (28. 11. 2015 00:00) 
44.TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda C-TJ Sokol Starý Plzenec BČP28. 11. 2015 09:0021. (28. 11. 2015 00:00) 
43.Koc Sušice D-SK Kornatice AČP28. 11. 2015 09:0021. (28. 11. 2015 00:00) 
42.TJ Sokol Domažlice A-TJ Sokol Bor CČP28. 11. 2015 09:0021. (28. 11. 2015 00:00) 
41.TJ Sokol Horní Bělá B-TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda AČP28. 11. 2015 09:0021. (28. 11. 2015 00:00) 
40.Koc Sušice A-SKUŘ Plzeň BČP28. 11. 2015 09:0021. (28. 11. 2015 00:00) 
39.TJ Trnová A-TJ Sokol Horní Bělá AČP28. 11. 2015 09:0021. (28. 11. 2015 00:00) 
38.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Nezvěstice AČP28. 11. 2015 09:0021. (28. 11. 2015 00:00) 
16.Sokol Nová Hospoda A-TJ Union Plzeň DKS2A25. 11. 2015 18:0014. (12. 12. 2015 14:30) 
24.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Baník Líně AKS2B23. 11. 2015 16:3012. (28. 11. 2015 14:00) 
23.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Dobřany BKS2B17. 11. 2015 18:3011. (28. 11. 2015 09:00) 
1.SK Jiskra Domažlice A-TJ Sokol Kdyně ADM12. 11. 2015 18:307. (14. 11. 2015 09:00) 
35.TJ Sokol Plzeň V. C-TJ Sokol Plzeň V. E12. 11. 2015 18:007. (14. 11. 2015 12:00) 
11.TJ Sokol Horažďovice A-SK Nevid AKS112. 11. 2015 18:007. (14. 11. 2015 09:00) 
15.Sokol Nová Hospoda A-TJ Union Plzeň CKS2A11. 11. 2015 18:0013. (12. 12. 2015 09:30) 
37.Koc Sušice A-Dioss Nýřany AČP07. 11. 2015 09:002. (31. 10. 2015 09:00) 
36.TJ Sokol Plzeň V. E-TJ Union Plzeň A30. 10. 2015 19:005. (31. 10. 2015 08:00) 
2.TJ Slavoj Stod A-SK Jiskra Domažlice ADM12. 10. 2015 19:002. (03. 10. 2015 14:00) 
21.TJ Dynamo Horšovský Týn A-TJ Baník Líně AKS2B05. 10. 2015 17:004. (03. 10. 2015 14:00) 
22.TJ Sokol Pocinovice A-KOC Sušice CKS2B03. 10. 2015 15:004. (03. 10. 2015 14:00) 
20.TJ Dynamo Horšovský Týn A-TJ Dobřany BKS2B25. 09. 2015 19:003. (03. 10. 2015 09:00) 
19.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Kdyně BKS2B22. 09. 2015 18:001. (26. 09. 2015 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS