Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
48.KST Jirkov C SVS-TJ Krupka BKP108. 04. 2016 17:0029. (09. 04. 2016 16:00) 
42.TJ Sokol Lenešice A-TTC Litoměřice CKP105. 04. 2016 18:0027. (26. 03. 2016 16:00) 
97.SKST Teplice C-TTC Roudnice DKP2A02. 04. 2016 16:0021. (02. 04. 2016 10:00) 
45.TJ Sever Žatec B-TTC Litoměřice CKP102. 04. 2016 14:0028. (27. 03. 2016 10:00) 
100.SKST Teplice C-TJ Krupka DKP2A02. 04. 2016 09:1522. (03. 04. 2016 14:00) 
16.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Sever Žatec ADivize30. 03. 2016 17:0022. (03. 04. 2016 10:00) 
49.TJ Sokol Filipov A-TJ Krupka BKP129. 03. 2016 18:0030. (10. 04. 2016 10:00) 
47.SKST Baník Most D-SKP Sever Ústí nad Labem BKP126. 03. 2016 10:0028. (27. 03. 2016 10:00) 
46.TJ Sokol Lenešice A-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP124. 03. 2016 18:0028. (27. 03. 2016 10:00) 
43.TJ Sokol Dobroměřice A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP122. 03. 2016 18:0027. (26. 03. 2016 16:00) 
99.TTC Duchcov A-OÚ Výškov AKP2A22. 03. 2016 17:1522. (26. 03. 2016 16:00) 
56.TTC Roudnice C-SKP Sever Ústí nad Labem DKP2C21. 03. 2016 17:0022. (25. 03. 2016 18:00) 
94.OÚ Libořice A-SKST Teplice CKP2A19. 03. 2016 14:0019. (19. 03. 2016 16:00) 
44.TJ Sokol Terezín A-TJ Smolnice AKP119. 03. 2016 14:0027. (26. 03. 2016 16:00) 
96.OÚ Libořice A-TJ Krupka CKP2A18. 03. 2016 17:3020. (20. 03. 2016 10:00) 
77.TTC Litvínov D-TJ Baník Meziboří AKP2B17. 03. 2016 18:0021. (18. 03. 2016 18:00) 
15.TTC Roudnice A-SKST Baník Most CDivize17. 03. 2016 17:3020. (20. 03. 2016 10:00) 
14.TTC Roudnice A-SKP Sever Ústí nad Labem ADivize15. 03. 2016 17:3019. (19. 03. 2016 16:00) 
40.TJ Sokol Filipov A-TJ Smolnice AKP1 25. (12. 03. 2016 16:00)herna Varnsdorf
41.TJ Sokol Filipov A-SKST Teplice BKP111. 03. 2016 19:0026. (13. 03. 2016 10:00) 
93.TTC Roudnice D-TTC Litvínov CKP2A10. 03. 2016 18:0019. (11. 03. 2016 18:00) 
91.TJ Krupka D-SKST Teplice DKP2A 17. (05. 03. 2016 16:00) 
13.SKST Baník Most B-TJ Sever Žatec ADivize05. 03. 2016 11:0018. (06. 03. 2016 10:00) 
92.TJ Krupka D-OÚ Libořice AKP2A04. 03. 2016 18:0018. (06. 03. 2016 10:00) 
37.TJ Smolnice A-TTC Litvínov BKP127. 02. 2016 15:0023. (27. 02. 2016 16:00) 
36.SKST Teplice B-SKP Sever Ústí nad Labem BKP127. 02. 2016 12:3023. (27. 02. 2016 16:00) 
39.SKST Teplice B-TTC Litvínov BKP127. 02. 2016 10:0024. (28. 02. 2016 10:00) 
75.TTC Litvínov D-KST Libědice AKP2B22. 02. 2016 18:3017. (19. 02. 2016 18:00) 
38.TJ Smolnice A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP122. 02. 2016 18:0024. (28. 02. 2016 10:00) 
12.TTC Litvínov A-SK Štětí ADivize20. 02. 2016 14:0015. (20. 02. 2016 16:00) 
32.SKST Baník Most D-TJ Sokol Dobroměřice AKP120. 02. 2016 10:0016. (27. 02. 2016 16:00) 
90.KST Jirkov D-TJ Krupka DKP2A14. 02. 2016 10:0015. (20. 02. 2016 16:00) 
53.SKP Sever Ústí nad Labem D-TJ Chemička Ústí nad Labem BKP2C14. 02. 2016 08:3017. (15. 02. 2016 18:00) 
35.TJ Sokol Lenešice A-TJ Sokol Dobroměřice AKP1 21. (06. 02. 2016 16:00)herna Dobroměřice
74.TJ Sokol Bořislav A-TJ Sokol Třebívlice AKP2B31. 01. 2016 16:0014. (29. 01. 2016 18:00) 
86.SKST Baník Most E-ST Kopisty AKP2A31. 01. 2016 15:0014. (31. 01. 2016 10:00) 
88.TJ Krupka D-TTC Roudnice DKP2A30. 01. 2016 16:0014. (31. 01. 2016 10:00) 
9.SKST Baník Most C-SKP Sever Ústí nad Labem ADivize30. 01. 2016 16:0014. (31. 01. 2016 10:00) 
87.SKST Teplice D-OÚ Libořice AKP2A30. 01. 2016 16:0014. (31. 01. 2016 10:00) 
10.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D-KST Jirkov B - Slevárna CVDivize29. 01. 2016 18:0014. (31. 01. 2016 10:00) 
85.TJ Krupka C-SKST Teplice CKP2A26. 01. 2016 18:0014. (31. 01. 2016 10:00) 
34.TJ Sokol Terezín A-TJ Sever Žatec BKP115. 01. 2016 18:0019. (23. 01. 2016 16:00) 
89.TTC Litvínov C-SKST Teplice CKP2A15. 01. 2016 18:0012. (16. 01. 2016 16:00) 
33.TJ Sokol Lenešice A-SKST Teplice BKP1 17. (09. 01. 2016 16:00)herna Teplice
31.TTC Litvínov B-SKP Sever Ústí nad Labem BKP109. 01. 2016 15:0016. (09. 01. 2016 16:00) 
18.TJ Sokol Lenešice A-TJ Sever Žatec BKP112. 12. 2015 10:001. (12. 12. 2015 16:00) 
24.TJ Krupka B-SKP Sever Ústí nad Labem BKP109. 12. 2015 18:0014. (12. 12. 2015 16:00) 
25.TJ Smolnice A-KST Jirkov C SVSKP109. 12. 2015 18:0015. (13. 12. 2015 10:00) 
7.SKST Baník Most B-SKST Teplice ADivize05. 12. 2015 14:0010. (05. 12. 2015 16:00) 
84.TJ Krupka D-SKST Teplice CKP2A04. 12. 2015 18:0011. (06. 12. 2015 10:00) 
8.TJ Sever Žatec A-SKP Sever Ústí nad Labem ADivize03. 12. 2015 18:0011. (06. 12. 2015 10:00) 
22.TTC Litoměřice C-TJ Krupka BKP103. 12. 2015 18:0012. (28. 11. 2015 12:00) 
6.TJ Krupka A-SKP Sever Ústí nad Labem ADivize02. 12. 2015 18:0010. (05. 12. 2015 16:00) 
76.TJ Baník Březenecká B-TJ Baník Březenecká AKP2B29. 11. 2015 10:0019. (03. 03. 2016 18:00) 
23.TTC Litvínov B-TJ Smolnice AKP126. 11. 2015 18:0012. (28. 11. 2015 16:00) 
55.SKP Sever Ústí nad Labem D-SKP Sever Ústí nad Labem CKP2C25. 11. 2015 18:0019. (29. 02. 2016 18:00) 
4.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D-SK Štětí ADivize21. 11. 2015 17:008. (21. 11. 2015 16:00) 
5.SKP Sever Ústí nad Labem A-TTC Roudnice ADivize21. 11. 2015 15:008. (21. 11. 2015 16:00) 
81.SKST Baník Most E-KST Jirkov DKP2A21. 11. 2015 14:008. (21. 11. 2015 16:00) 
21.TJ Sokol Filipov A-TJ Sever Žatec BKP121. 11. 2015 13:0012. (28. 11. 2015 16:00) 
30.TJ Sokol Lenešice A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP114. 11. 2015 14:0010. (14. 11. 2015 16:00) 
17.TTC Litoměřice C-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP114. 11. 2015 10:001. (14. 11. 2015 12:00) 
29.TJ Sokol Dobroměřice A-SKST Teplice BKP114. 11. 2015 09:3010. (14. 11. 2015 16:00) 
79.TJ Krupka D-KST Jirkov DKP2A06. 11. 2015 18:304. (24. 10. 2015 16:00) 
51.TJ Chemička Ústí nad Labem B-SKP Sever Ústí nad Labem DKP2C04. 11. 2015 17:006. (30. 10. 2015 18:00) 
20.TJ Sokol Dobroměřice A-TJ Sokol Lenešice AKP131. 10. 2015 17:308. (31. 10. 2015 16:00) 
98.TJ Krupka C-TJ Krupka DKP2A30. 10. 2015 18:3021. (02. 04. 2016 16:00) 
11.SKST Baník Most B-SKST Baník Most CDivize29. 10. 2015 18:0013. (17. 01. 2016 10:00) 
50.SKP Sever Ústí nad Labem D-ASK Lovosice AKP2C26. 10. 2015 18:005. (19. 10. 2015 18:00) 
83.TJ Krupka D-TJ Krupka CKP2A23. 10. 2015 18:3010. (05. 12. 2015 16:00) 
3.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D-TJ Krupka ADivize23. 10. 2015 18:305. (25. 10. 2015 10:00) 
2.SK Štětí A-TTC Litvínov ADivize23. 10. 2015 18:004. (24. 10. 2015 16:00) 
54.TTC Roudnice C-TTC Roudnice BKP2C20. 10. 2015 18:0018. (26. 02. 2016 18:00) 
80.TJ Krupka D-OÚ Výškov AKP2A17. 10. 2015 15:305. (25. 10. 2015 10:00) 
19.TJ Sever Žatec B-TJ Sokol Terezín AKP115. 10. 2015 18:006. (17. 10. 2015 16:00) 
95.SKST Teplice D-SKST Teplice CKP2A14. 10. 2015 18:3020. (20. 03. 2016 10:00) 
52.TTC Roudnice B-TTC Roudnice CKP2C13. 10. 2015 18:007. (07. 11. 2015 10:00) 
1.SKST Baník Most C-SKST Baník Most BDivize08. 10. 2015 18:003. (11. 10. 2015 10:00) 
57.SKST Baník Most B-TTC Litvínov AČP PO (27. 09. 2015 15:00)v Mostě
58.TJ Krupka-KST Libědice AČP PO (27. 09. 2015 15:00)v Libědicích
82.SKST Teplice C-SKST Teplice DKP2A27. 09. 2015 10:009. (22. 11. 2015 14:00) 
78.TTC Litvínov C-TTC Duchcov AKP2A24. 09. 2015 17:001. (26. 09. 2015 16:00) 
73.KST Libědice A-TJ Baník Březenecká AKP2B23. 09. 2015 18:301. (24. 09. 2015 18:30) 
62.TJ Baník Březenecká-TJ KrupkaČP20. 09. 2015 10:00PO (19. 09. 2015 15:00)na Březenecké
61.KST Libědice A-SK ŠtětíČP PO (19. 09. 2015 15:00)v Libědicích
28.TJ Smolnice A-TJ Krupka BKP117. 09. 2015 18:003. (20. 09. 2015 10:00) 
59.KST Most-TTC Litvínov AČP17. 09. 2015 17:00PO (19. 09. 2015 15:00)v Mostě
26.TTC Litoměřice C-TJ Sokol Lenešice AKP116. 09. 2015 18:002. (19. 09. 2015 12:00) 
60.TTC Duchcov A-SKST Baník Most BČP15. 09. 2015 18:00PO (19. 09. 2015 15:00)v Duchcově
27.TJ Chemička Ústí nad Labem A-TJ Sokol Lenešice AKP113. 09. 2015 14:003. (20. 09. 2015 10:00) 
69.TJ Sokol Terezín A-TJ Baník BřezeneckáČP13. 09. 2015 11:00PO (12. 09. 2015 15:00)v Terezíně
70.OÚ Výškov A-TJ KrupkaČP13. 09. 2015 10:00PO (12. 09. 2015 15:00)v KD Výškov
66.TJ Smolnice-SKST Baník Most BČP12. 09. 2015 16:00PO (12. 09. 2015 15:00)ve Smolnici
63.TTC Duchcov B-TTC Litvínov AČP PO (12. 09. 2015 15:00)v Duchcově
65.TTC Duchcov A-TTC Litvínov BČP PO (12. 09. 2015 15:00)v Duchcově
64.TJ Spartak Lubenec-KST MostČP PO (12. 09. 2015 15:00)v Lubenci
67.TJ Baník Meziboří-SK ŠtětíČP PO (12. 09. 2015 15:00)v Meziboří
68.TJ Sokol Terezín B-KST Libědice AČP PO (12. 09. 2015 10:00)v Terezíně
71.OÚ Výškov B-TTC Duchcov BČP PO (06. 09. 2015 15:00)ve Výškově
72.OÚ Výškov A-KST Libědice BČP03. 09. 2015 18:00PO (06. 09. 2015 15:00)v Libědicích
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline