Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
80.TJ Brno-Bystrc-SKST Nový Lískovec AMP19. 04. 2016 17:1518. (29. 03. 2016 17:15) 
58.Sokol Starý Lískovec A-TTC Moravská Slavia Brno GMS IV14. 04. 2016 17:0022. (07. 04. 2016 17:00) 
56.VSK Technika Brno C-SK Slatina HMS III11. 04. 2016 18:1521. (30. 03. 2016 18:15) 
21.Sokol Brno I D-VSK Univerzita Brno AMP04. 04. 2016 18:3020. (16. 03. 2016 18:30) 
64.SKST Nový Lískovec E-Orel Šlapanice DMS IV01. 04. 2016 18:3014. (22. 01. 2016 18:30) 
25.TTC Moravská Slavia Brno F-TJ Holásky CMP01. 04. 2016 18:0021. (01. 04. 2016 17:30) 
65.Sokol Starý Lískovec A-SKST Nový Lískovec EMS IV24. 03. 2016 17:0013. (14. 01. 2016 17:00) 
20.Sokol Sokolnice A-TJ Holásky CMP23. 03. 2016 18:3020. (18. 03. 2016 18:00) 
34.Sokol Bílovice nad Svitavou A-Orel Šlapanice BMS I23. 03. 2016 18:3020. (18. 03. 2016 18:30) 
53.VSK Technika Brno C-Sokol Brno I GMS III23. 03. 2016 18:1519. (09. 03. 2016 18:15) 
18.VSK Univerzita Brno A-KST Oltec Brno CMP23. 03. 2016 18:0017. (17. 02. 2016 18:00) 
55.Sokol Líšeň E-TJ Brno-Bystrc EMS III22. 03. 2016 18:3021. (28. 03. 2016 18:30) 
22.Orel Šlapanice A-Sokol Brno I EMP22. 03. 2016 18:1520. (15. 03. 2016 18:15) 
60.SK Slatina I-Orel Židenice AMS IV21. 03. 2016 18:3021. (28. 03. 2016 18:30) 
35.VSK Technika Brno A-Sokol Bílovice nad Svitavou AMS I21. 03. 2016 18:1521. (28. 03. 2016 18:15) 
79.SKST Nový Lískovec B-Sokol Brno IMP21. 03. 2016 17:1518. (28. 03. 2016 17:15) 
33.Sokol Brno I F-Sokol Bílovice nad Svitavou AMS I18. 03. 2016 18:0019. (11. 03. 2016 18:00) 
43.SK Slatina G-Sokol Sokolnice BMS II18. 03. 2016 17:0020. (18. 03. 2016 18:30) 
19.TTC Moravská Slavia Brno F-Sokol Brno I DMP11. 03. 2016 18:0019. (11. 03. 2016 17:30) 
42.Sokol Sokolnice B-VSK Technika Brno BMS II09. 03. 2016 18:0019. (11. 03. 2016 18:00) 
63.Sokol Bílovice nad Svitavou B-VSK Technika Brno DMS IV04. 03. 2016 18:3015. (29. 01. 2016 18:30) 
62.Sokol Starý Lískovec A-Sokol Židenice DMS IV03. 03. 2016 17:0015. (28. 01. 2016 17:00) 
16.SK Slatina D-VSK Univerzita Brno AMP02. 03. 2016 18:3016. (03. 02. 2016 18:30) 
51.VSK Technika Brno C-TJ Holásky FMS III29. 02. 2016 18:1517. (17. 02. 2016 18:15) 
24.VSK Univerzita Brno A-Sokol Líšeň AMP24. 02. 2016 18:0021. (30. 03. 2016 18:00) 
38.Sokol Sokolnice B-SKST Nový Lískovec BMS II22. 02. 2016 19:0013. (15. 01. 2016 18:00) 
54.Sokol Brno I G-Sokol Modřice BMS III12. 02. 2016 19:1520. (18. 03. 2016 18:30)Benešova 274, Modřice
41.SK Slatina G-VSK Technika Brno BMS II11. 02. 2016 18:3017. (19. 02. 2016 18:30) 
50.SKST Nový Lískovec C-Sokol Líšeň EMS III11. 02. 2016 18:3015. (27. 01. 2016 18:30) 
66.Sokol Starý Lískovec A-Orel Šlapanice DMS IV11. 02. 2016 17:0010. (10. 12. 2015 17:00) 
14.SK Slatina D-TJ Holásky CMP10. 02. 2016 18:3014. (20. 01. 2016 18:30) 
12.VSK Univerzita Brno A-TTC Moravská Slavia Brno FMP10. 02. 2016 18:0012. (06. 01. 2016 18:00) 
77.Salesko Líšeň-Sokol ŽideniceMP10. 02. 2016 17:1012. (27. 01. 2016 17:00) 
61.Salesko Líšeň B-SKST Nový Lískovec DMS IV10. 02. 2016 17:1015. (27. 01. 2016 17:10) 
52.KST Oltec Brno F-Sokol Brno I GMS III09. 02. 2016 18:3017. (19. 02. 2016 18:30) 
40.Sokol Sokolnice B-Salesko Líšeň AMS II08. 02. 2016 19:0015. (29. 01. 2016 18:00) 
78.Sokol Brno I-TTC Moravská Slavia Brno CMP26. 01. 2016 16:4512. (29. 01. 2016 16:30) 
39.SKST Nový Lískovec B-Sokol Líšeň DMS II25. 01. 2016 18:3014. (21. 01. 2016 18:30) 
13.Sokol Sokolnice A-Orel Šlapanice AMP20. 01. 2016 18:3014. (22. 01. 2016 18:00) 
49.VSK Technika Brno C-SKST Nový Lískovec CMS III15. 01. 2016 18:3012. (06. 01. 2016 18:15)herna ST N.Lískovec, Oblá 52
32.Sokol Bílovice nad Svitavou A-SK Slatina EMS I08. 01. 2016 18:3016. (05. 02. 2016 18:30) 
76.TTC Moravská Slavia Brno C-TTC Moravská Slavia Brno BMP08. 01. 2016 17:1510. (15. 01. 2016 17:15) 
10.Sokol Brno I E-Sokol Líšeň AMP22. 12. 2015 18:0011. (18. 12. 2015 18:30) 
75.Salesko Líšeň-SK SlatinaMP18. 12. 2015 17:309. (09. 12. 2015 17:00) 
73.Salesko Líšeň-SKST Nový Lískovec BMP16. 12. 2015 17:152. (07. 10. 2015 17:00) 
47.Sokol Modřice B-Sokol Brno I GMS III15. 12. 2015 18:009. (04. 12. 2015 19:15)herna Sokola Brno I., Kounicova 20/22
8.Orel Šlapanice A-Sokol Brno I CMP14. 12. 2015 18:1510. (08. 12. 2015 18:15) 
37.TJ Brno-Bystrc D-KST Oltec Brno EMS II10. 12. 2015 18:1510. (11. 12. 2015 18:15) 
74.Sokol Židenice-TTC Moravská Slavia Brno BMP09. 12. 2015 17:008. (02. 12. 2015 17:00) 
30.TJ Brno-Bystrc C-SK Slatina EMS I03. 12. 2015 18:159. (04. 12. 2015 18:15) 
46.Sokol Modřice B-TJ Holásky FMS III20. 11. 2015 19:157. (13. 11. 2015 19:15) 
45.VSK Technika Brno C-TJ Brno-Bystrc EMS III20. 11. 2015 19:007. (11. 11. 2015 18:15) 
3.Sokol Sokolnice A-VSK Univerzita Brno AMP20. 11. 2015 18:302. (02. 10. 2015 18:00) 
68.SKST Nový Lískovec E-Sokol Starý Lískovec AMS IV20. 11. 2015 18:302. (02. 10. 2015 18:30) 
29.Sokol Bílovice nad Svitavou A-Sokol Židenice BMS I20. 11. 2015 18:304. (16. 10. 2015 18:30) 
31.Sokol Bílovice nad Svitavou A-Sokol Líšeň CMS I19. 11. 2015 18:3013. (15. 01. 2016 18:30)herna Sokol Líšeň, Belcrediho 27
6.TJ Holásky C-Sokol Brno I DMP18. 11. 2015 18:007. (11. 11. 2015 19:00) 
7.VSK Univerzita Brno A-Sokol Líšeň BMP18. 11. 2015 18:007. (11. 11. 2015 18:00) 
4.Orel Šlapanice A-Sokol Brno I DMP17. 11. 2015 18:154. (13. 10. 2015 18:15) 
36.TJ Holásky E-VSK Technika Brno BMS II16. 11. 2015 16:307. (11. 11. 2015 16:30) 
5.Sokol Sokolnice A-Sokol Brno I CMP04. 11. 2015 18:306. (06. 11. 2015 18:00) 
9.Sokol Brno I D-Sokol Brno I EMP30. 10. 2015 18:3010. (09. 12. 2015 18:30) 
44.KST Oltec Brno F-Sokol Modřice BMS III30. 10. 2015 18:301. (25. 09. 2015 18:30) 
2.TTC Moravská Slavia Brno F-VSK Univerzita Brno AMP30. 10. 2015 17:301. (25. 09. 2015 17:30) 
1.Sokol Líšeň B-Sokol Sokolnice AMP29. 10. 2015 18:301. (24. 09. 2015 18:30) 
17.Sokol Brno I C-Sokol Brno I EMP28. 10. 2015 18:3016. (03. 02. 2016 18:30) 
23.Sokol Brno I E-Sokol Brno I DMP28. 10. 2015 10:0021. (01. 04. 2016 18:30) 
26.Sokol Brno I D-Sokol Brno I CMP27. 10. 2015 18:3022. (06. 04. 2016 18:30) 
15.Sokol Líšeň A-Sokol Líšeň BMP26. 10. 2015 18:3015. (25. 01. 2016 18:30) 
11.Sokol Brno I C-Sokol Brno I DMP26. 10. 2015 18:3011. (16. 12. 2015 18:30) 
27.VSK Technika Brno A-KST Oltec Brno DMS I26. 10. 2015 18:152. (28. 09. 2015 18:15) 
57.Sokol Popůvky A-Sokol Popůvky BMS III26. 10. 2015 17:0022. (07. 04. 2016 19:00) 
48.Sokol Popůvky B-Sokol Popůvky AMS III19. 10. 2015 17:0011. (18. 12. 2015 16:00) 
69.Sokol Bílovice nad Svitavou B-Orel Šlapanice DMS IV14. 10. 2015 18:302. (02. 10. 2015 18:30) 
67.SKST Nový Lískovec D-SKST Nový Lískovec EMS IV09. 10. 2015 18:3010. (10. 12. 2015 18:30) 
28.Sokol Bílovice nad Svitavou A-SKST Nový Lískovec AMS I07. 10. 2015 18:453. (09. 10. 2015 18:30) 
72.TTC Moravská Slavia Brno B-TTC Moravská Slavia Brno CMP05. 10. 2015 17:151. (02. 10. 2015 17:15) 
71.SKST Nový Lískovec B-SKST Nový Lískovec AMP02. 10. 2015 17:001. (28. 09. 2015 17:15) 
70.SK Slatina-Sokol LíšeňMP02. 10. 2015 16:151. (01. 10. 2015 16:15) 
59.SKST Nový Lískovec E-SKST Nový Lískovec DMS IV25. 09. 2015 18:3021. (01. 04. 2016 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS