Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
72.ŠSK při ZŠ Želechovice n/D-TJ Vysoké Pole "B"RS IV 26. (09. 04. 2016 17:00)Herna TJ Sokol Kostelec
69.TJ Sokol Mysločovice "E"-KPST - SK Louky "B"RS IV09. 04. 2016 14:0026. (10. 04. 2016 08:00) 
71.Orel Zlín "E"-TJ Sokol Slopné "D"RS IV 26. (09. 04. 2016 10:30)Pohostinství Slopné
48.Slovan Luhačovice "A"-TJ Jiskra Otrokovice "F"RS III03. 04. 2016 10:3025. (02. 04. 2016 18:00)Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
70.TJ Sokol Šarovy "E"-TJ Sokol Kostelec "D"RS IV31. 03. 2016 19:0026. (09. 04. 2016 17:00) 
47.SK Rokytnice "B"-TJ Sokol Slopné "B"RS III31. 03. 2016 18:0026. (08. 04. 2016 18:30)Pohostinství Slopné
73.TJ Sokol Mysločovice "E"-TJ Sokol Slopné "D"RS IV27. 03. 2016 11:0024. (27. 03. 2016 08:00) 
18.SKST Slušovice "B"-SK Louky "A"RS I26. 03. 2016 12:3022. (26. 03. 2016 17:00) 
19.SK Rokytnice "A"-TJ Sokol Kostelec "C"RS I25. 03. 2016 15:0022. (26. 03. 2016 13:00) 
74.TJ Sokol Slopné "C"-Slovan Luhačovice "B"RS IV24. 03. 2016 18:3024. (25. 03. 2016 18:30) 
46.Orel Kašava "A"-TJ Sokol Slopné "A"RS II23. 03. 2016 18:0022. (25. 03. 2016 17:30) 
50.TJ Sokol Slopné "B"-TJ Sokol Šarovy "D"RS III22. 03. 2016 18:3024. (26. 03. 2016 18:00) 
51.Slovan Luhačovice "A"-TJ Sokol Valašské KloboukyRS III20. 03. 2016 10:3023. (19. 03. 2016 18:00)Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
45.TJ Sokol Jasenná-TJ Sokol Šarovy "C"RS II19. 03. 2016 10:0021. (19. 03. 2016 18:00) 
44.TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice-KST Zlín "E"RS II16. 03. 2016 18:0021. (20. 03. 2016 10:00) 
42.TJ Sokol Pohořelice-TJ Sokol JasennáRS II12. 03. 2016 18:3020. (12. 03. 2016 17:00) 
76.ŠSK při ZŠ Želechovice n/D-ST Slovácká Sparta SpytihněvRS IV12. 03. 2016 14:3022. (12. 03. 2016 17:00) 
16.SKST Slušovice "B"-TJ Sokol Kostelec "C"RS I12. 03. 2016 13:0020. (12. 03. 2016 17:00) 
75.TJ Sokol Slopné "C"-SK Bohuslavice nad Vláří "B"RS IV11. 03. 2016 19:0022. (11. 03. 2016 18:30)Kulturní dům Bohuslavice nad Vláří
17.TJ Štítná "A"-TJ Jiskra Otrokovice "E"RS I09. 03. 2016 18:0020. (12. 03. 2016 17:00) 
53.Slovan Luhačovice "A"-SK Rokytnice "B"RS III06. 03. 2016 10:3021. (05. 03. 2016 18:00)Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
43.TJ Sokol Mysločovice "C"-TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRS II05. 03. 2016 18:3020. (12. 03. 2016 10:00) 
52.TJ Sokol Valašské Klobouky-TJ Štítná "B"RS III05. 03. 2016 17:0021. (04. 03. 2016 18:30) 
15.TJ Jiskra Otrokovice "E"-SKST Slušovice "B"RS I04. 03. 2016 19:0019. (05. 03. 2016 09:00) 
41.SK Bohuslavice nad Vláří "A"-TJ Sokol Mysločovice "C"RS II04. 03. 2016 19:0019. (05. 03. 2016 17:00) 
49.TJ Sokol Šarovy "D"-SK Rokytnice "B"RS III03. 03. 2016 18:3025. (01. 04. 2016 18:30) 
77.KPST - SK Louky "B"-Slovan Luhačovice "B"RS IV28. 02. 2016 10:0020. (28. 02. 2016 09:00) 
78.TJ Sokol Šarovy "E"-SK Bohuslavice nad Vláří "B"RS IV27. 02. 2016 10:0020. (27. 02. 2016 17:00) 
79.ŠSK při ZŠ Želechovice n/D-TJ Sokol Slopné "C"RS IV27. 02. 2016 10:0020. (27. 02. 2016 17:00)Pohostinství Slopné
54.SK Slavičín "C"-TJ Sokol Mysločovice "D"RS III25. 02. 2016 17:3020. (27. 02. 2016 17:00) 
55.Slovan Luhačovice "A"-TJ Sokol Šarovy "D"RS III21. 02. 2016 10:3019. (20. 02. 2016 18:00)Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
39.SK Bohuslavice nad Vláří "A"-TJ Sokol Slopné "A"RS II20. 02. 2016 18:3017. (20. 02. 2016 17:00)Pohostinství Slopné
14.SK Louky "A"-Orel Zlín "C"RS I20. 02. 2016 09:0017. (21. 02. 2016 09:00) 
80.TJ Sokol Salaš-ŠSK při ZŠ Želechovice n/DRS IV19. 02. 2016 19:3019. (19. 02. 2016 18:30) 
40.TJ Sokol Pohořelice-KST Zlín "E"RS II15. 02. 2016 18:0017. (20. 02. 2016 17:00) 
83.TJ Sokol Šarovy "E"-TJ Sokol Slopné "C"RS IV14. 02. 2016 10:0018. (13. 02. 2016 17:00) 
12.SKST Slušovice "B"-Orel Zlín "B"RS I13. 02. 2016 13:0016. (13. 02. 2016 17:00) 
13.Orel Zlín "C"-TJ Sokol Kostelec "C"RS I12. 02. 2016 18:0016. (13. 02. 2016 17:00) 
56.TJ Sokol Slopné "B"-TJ Štítná "B"RS III11. 02. 2016 19:0018. (13. 02. 2016 18:00) 
82.TJ Sokol Mysločovice "E"-ST Slovácká Sparta SpytihněvRS IV10. 02. 2016 18:0018. (14. 02. 2016 08:00) 
38.TJ Vysoké Pole "A"-KST Zlín "E"RS II06. 02. 2016 16:0016. (13. 02. 2016 17:00) 
81.KPST - SK Louky "B"-SK Bohuslavice nad Vláří "B"RS IV03. 02. 2016 18:0018. (14. 02. 2016 09:00) 
57.Slovan Luhačovice "A"-TJ Sokol Mysločovice "D"RS III31. 01. 2016 10:3017. (30. 01. 2016 18:00)Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
86.Slovan Luhačovice "B"-TJ Sokol SalašRS IV31. 01. 2016 10:0017. (30. 01. 2016 14:30) 
85.TJ Vysoké Pole "B"-TJ Sokol Slopné "D"RS IV29. 01. 2016 18:3017. (30. 01. 2016 17:00) 
36.SK Bohuslavice nad Vláří "A"-Sport centrum Bylnice "B"RS II29. 01. 2016 17:0015. (30. 01. 2016 17:00)DDM Brumov-Bylnice, Široká 148
37.TJ Sokol Pohořelice-Orel Kašava "A"RS II28. 01. 2016 18:0015. (30. 01. 2016 17:00) 
87.Orel Kašava "B"-Slovan Luhačovice "B"RS IV23. 01. 2016 13:3016. (22. 01. 2016 19:00)Sokolovna Luhačovice, Masarykova 228
9.SKST Slušovice "B"-FS Napajedla "A"RS I23. 01. 2016 13:0014. (23. 01. 2016 17:00) 
35.Orel Zlín "D"-TJ Sokol Šarovy "C"RS II22. 01. 2016 17:3014. (23. 01. 2016 10:30) 
89.KPST - SK Louky "B"-TJ Sokol Slopné "C"RS IV22. 01. 2016 17:0016. (24. 01. 2016 09:00) 
88.TJ Sokol Slopné "D"-SK Bohuslavice nad Vláří "B"RS IV21. 01. 2016 18:0016. (24. 01. 2016 10:30)Kulturní dům Bohuslavice nad Vláčí č.p. 134
58.Sport centrum Bylnice "C"-TJ Sokol Šarovy "D"RS III17. 01. 2016 10:0015. (17. 01. 2016 07:30) 
92.TJ Vysoké Pole "B"-Orel Kašava "B"RS IV16. 01. 2016 14:0015. (16. 01. 2016 17:00) 
32.TJ Sokol Jasenná-TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRS II16. 01. 2016 10:0013. (16. 01. 2016 18:00) 
90.ST Slovácká Sparta Spytihněv-TJ Sokol Slopné "D"RS IV16. 01. 2016 09:0015. (16. 01. 2016 10:00) 
91.SK Bohuslavice nad Vláří "B"-TJ Sokol SalašRS IV15. 01. 2016 19:0015. (16. 01. 2016 14:00) 
8.SK Louky "A"-TJ Fryšták "C"RS I12. 01. 2016 18:0013. (17. 01. 2016 09:00) 
33.TJ Sokol Pohořelice-Orel Zlín "D"RS II11. 01. 2016 18:0013. (16. 01. 2016 17:00) 
59.Slovan Luhačovice "A"-TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaRS III10. 01. 2016 10:3014. (09. 01. 2016 18:00)Budova OÚ Pozlovice, Hlavní 51- vchod z pravé strany budovy
34.TJ Vysoké Pole "A"-TJ Sokol Mysločovice "C"RS II10. 01. 2016 10:0014. (23. 01. 2016 17:00) 
95.TJ Sokol Šarovy "E"-KPST - SK Louky "B"RS IV09. 01. 2016 13:3014. (10. 01. 2016 09:00) 
31.SK Bohuslavice nad Vláří "A"-TJ Sokol JasennáRS II08. 01. 2016 18:3012. (09. 01. 2016 17:00) 
93.TJ Sokol Salaš-ST Slovácká Sparta SpytihněvRS IV08. 01. 2016 17:0014. (08. 01. 2016 18:30) 
84.TJ Sokol Slopné "C"-TJ Sokol Mysločovice "E"RS IV07. 01. 2016 17:3017. (29. 01. 2016 18:30) 
60.TJ Sokol Slopné "B"-SK Újezd "B"RS III05. 01. 2016 17:3014. (09. 01. 2016 18:00) 
132.FS Napajedla B-FS Napajedla APohár Zl01. 01. 2016 00:00PO (28. 02. 2016 23:59) 
131.Sokol Jasenná-Orel ZlínPohár Zl01. 01. 2016 00:00PO (28. 02. 2016 23:59) 
130.SK Louky A-TJ Hřivínův Újezd - KaňovicePohár Zl01. 01. 2016 00:00PO (28. 02. 2016 23:59) 
129.TJ Sokol Šarovy-TJ Sokol MysločovicePohár Zl01. 01. 2016 00:00PO (28. 02. 2016 23:59) 
11.SK Újezd "A"-SK Louky "A"RS I22. 12. 2015 17:0014. (23. 01. 2016 16:30) 
5.SK Louky "A"-SKST Slušovice "B"RS I20. 12. 2015 14:0011. (20. 12. 2015 09:00) 
7.TJ Štítná "A"-Orel Zlín "C"RS I19. 12. 2015 16:0011. (19. 12. 2015 17:00) 
6.TJ Sokol Kostelec "C"-SK Rokytnice "A"RS I19. 12. 2015 16:0011. (18. 12. 2015 18:30) 
98.Orel Kašava "B"-Orel Zlín "E"RS IV 11. (18. 12. 2015 19:00)Orlovna ve Zlíně, Štefánikova 661 Zlín
62.TJ Sokol Šarovy "D"-TJ Sokol Slopné "B"RS III17. 12. 2015 18:3011. (18. 12. 2015 18:30) 
99.TJ Vysoké Pole "B"-ST Slovácká Sparta SpytihněvRS IV16. 12. 2015 18:3011. (19. 12. 2015 17:00) 
100.TJ Sokol Slopné "C"-TJ Vysoké Pole "B"RS IV13. 12. 2015 09:0010. (11. 12. 2015 18:30) 
101.ŠSK při ZŠ Želechovice n/D-TJ Sokol Kostelec "D"RS IV12. 12. 2015 10:0010. (12. 12. 2015 17:00)Herna stolního tenisu u fotbalového hřiště TJ Sokol Kostel
28.Orel Kašava "A"-Orel Zlín "D"RS II09. 12. 2015 18:0010. (11. 12. 2015 17:30) 
29.KST Zlín "E"-TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRS II06. 12. 2015 15:0010. (11. 12. 2015 19:15) 
3.SK Louky "A"-TJ Sokol Mysločovice "B"RS I06. 12. 2015 14:009. (06. 12. 2015 09:00) 
63.Slovan Luhačovice "A"-SK Újezd "B"RS III06. 12. 2015 10:309. (05. 12. 2015 18:00) 
4.TJ Fryšták "C"-FS Napajedla "A"RS I05. 12. 2015 17:309. (05. 12. 2015 10:00) 
103.TJ Vysoké Pole "B"-Orel Zlín "E"RS IV04. 12. 2015 18:309. (05. 12. 2015 17:00) 
102.TJ Sokol Salaš-KPST - SK Louky "B"RS IV04. 12. 2015 17:309. (04. 12. 2015 18:30) 
104.SK Bohuslavice nad Vláří "B"-TJ Sokol Slopné "C"RS IV03. 12. 2015 17:309. (05. 12. 2015 14:00)Pohostinství Slopné
27.SK Bohuslavice nad Vláří "A"-KST Zlín "E"RS II29. 11. 2015 10:009. (05. 12. 2015 17:00) 
106.TJ Sokol Šarovy "E"-TJ Vysoké Pole "B"RS IV28. 11. 2015 14:008. (28. 11. 2015 17:00) 
1.SKST Slušovice "B"-TJ Jiskra Otrokovice "E"RS I28. 11. 2015 13:008. (28. 11. 2015 17:00) 
105.TJ Sokol Slopné "C"-ST Slovácká Sparta SpytihněvRS IV28. 11. 2015 10:008. (27. 11. 2015 18:30) 
107.TJ Sokol Kostelec "D"-TJ Sokol SalašRS IV28. 11. 2015 10:008. (28. 11. 2015 13:00) 
64.TJ Štítná "B"-TJ Sokol Valašské KloboukyRS III27. 11. 2015 18:308. (28. 11. 2015 17:00) 
2.Orel Zlín "C"-TJ Fryšták "C"RS I27. 11. 2015 18:008. (28. 11. 2015 17:00) 
25.TJ Sokol Pohořelice-TJ Vysoké Pole "A"RS II22. 11. 2015 18:007. (21. 11. 2015 17:00) 
108.TJ Sokol Salaš-TJ Sokol Slopné "D"RS IV22. 11. 2015 13:007. (20. 11. 2015 18:30) 
65.FS Napajedla "B"-TJ Sokol Šarovy "D"RS III21. 11. 2015 18:007. (21. 11. 2015 17:00) 
26.Sport centrum Bylnice "B"-Orel Zlín "D"RS II21. 11. 2015 14:307. (21. 11. 2015 13:00) 
110.TJ Sokol Slopné "C"-ŠSK při ZŠ Želechovice n/DRS IV21. 11. 2015 10:007. (20. 11. 2015 18:30) 
109.TJ Vysoké Pole "B"-TJ Sokol Mysločovice "E"RS IV20. 11. 2015 18:007. (21. 11. 2015 17:00) 
30.TJ Sokol Jasenná-TJ Vysoké Pole "A"RS II15. 11. 2015 10:0011. (19. 12. 2015 18:00) 
111.TJ Sokol Kostelec "D"-Slovan Luhačovice "B"RS IV14. 11. 2015 19:006. (14. 11. 2015 13:00) 
112.ŠSK při ZŠ Želechovice n/D-TJ Sokol SalašRS IV13. 11. 2015 20:006. (14. 11. 2015 17:00) 
119.SK Slavičín "B"-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ12. 11. 2015 16:303. (15. 11. 2015 15:00) 
23.TJ Sokol Pohořelice-TJ Sokol Mysločovice "C"RS II07. 11. 2015 19:005. (07. 11. 2015 17:00) 
66.Slovan Luhačovice "A"-SK Slavičín "C"RS III07. 11. 2015 17:005. (07. 11. 2015 18:00) 
114.Orel Zlín "E"-ŠSK při ZŠ Želechovice n/DRS IV06. 11. 2015 18:155. (07. 11. 2015 10:30) 
120.SK Slavičín "B"-SK Slavičín "A"RSSŽ05. 11. 2015 17:406. (07. 02. 2016 15:00) 
113.Slovan Luhačovice "B"-TJ Sokol Slopné "D"RS IV03. 11. 2015 18:305. (07. 11. 2015 14:30) 
126.TJ Sokol Slopné B-FS Napajedla APohár Zl01. 11. 2015 00:00PO (31. 12. 2015 00:00) 
128.Slovan Luhačovice B-FS Napajedla BPohár Zl01. 11. 2015 00:00PO (31. 12. 2015 00:00) 
127.TJ Sokol Slopné C-Orel ZlínPohár Zl01. 11. 2015 00:00PO (31. 12. 2015 00:00) 
125.KPST - SK Louky B-Sokol JasennáPohár Zl01. 11. 2015 00:00PO (31. 12. 2015 00:00) 
121.SK Louky A-TJ FryštákPohár Zl01. 11. 2015 00:00PO (31. 12. 2015 00:00) 
122.TJ Sokol Bohuslavice u Zlína-TJ Hřivínův Újezd - KaňovicePohár Zl01. 11. 2015 00:00PO (31. 12. 2015 00:00) 
123.KPST - SK Louky C-TJ Sokol ŠarovyPohár Zl01. 11. 2015 00:00PO (31. 12. 2015 00:00) 
124.TJ Sokol Slopné A-TJ Sokol MysločovicePohár Zl01. 11. 2015 00:00PO (31. 12. 2015 00:00) 
97.TJ Vysoké Pole "B"-ŠSK při ZŠ Želechovice n/DRS IV31. 10. 2015 10:0013. (31. 10. 2015 17:00) 
96.TJ Sokol Salaš-TJ Sokol Slopné "C"RS IV31. 10. 2015 10:0013. (30. 10. 2015 18:30) 
24.TJ Sokol Slopné "A"-SK Bohuslavice nad Vláří "A"RS II30. 10. 2015 19:006. (13. 11. 2015 18:30)Kulturní dům Bohuslavice nad Vláčí č.p. 134
61.TJ Sokol Slopné "B"-SK Rokytnice "B"RS III30. 10. 2015 18:0013. (31. 10. 2015 18:00)Rokytnice 11 - sál hospůdky za lávkou
94.TJ Sokol Slopné "D"-TJ Sokol Slopné "C"RS IV22. 10. 2015 20:0014. (10. 01. 2016 10:30) 
115.TJ Sokol Mysločovice "E"-TJ Sokol Slopné "C"RS IV19. 10. 2015 17:004. (25. 10. 2015 08:00) 
20.TJ Sokol Jasenná-Sport centrum Bylnice "B"RS II17. 10. 2015 16:003. (17. 10. 2015 18:00) 
21.SK Bohuslavice nad Vláří "A"-TJ Hřivínův Újezd - KaňoviceRS II14. 10. 2015 18:003. (17. 10. 2015 17:00) 
22.TJ Sokol Mysločovice "C"-KST Zlín "E"RS II10. 10. 2015 11:004. (24. 10. 2015 10:00) 
117.Orel Kašava "B"-TJ Vysoké Pole "B"RS IV09. 10. 2015 20:302. (09. 10. 2015 19:00) 
67.SK Újezd "B"-SK Rokytnice "B"RS III 2. (09. 10. 2015 18:30)Újezd Tělocvična ZŠ, čp. 252, značený směr fotbalové hřiště
116.TJ Sokol Slopné "D"-ST Slovácká Sparta SpytihněvRS IV08. 10. 2015 18:302. (11. 10. 2015 10:30) 
118.KPST - SK Louky "B"-TJ Sokol Šarovy "E"RS IV 1. (03. 10. 2015 17:00)Zlín - Louky, hospůdka u hřiště 2.NP
68.SK Újezd "B"-TJ Sokol Slopné "B"RS III02. 10. 2015 18:001. (03. 10. 2015 16:30) 
10.Orel Zlín "C"-Orel Zlín "B"RS I19. 09. 2015 17:0014. (23. 01. 2016 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS