Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
296.TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA-SF SKK EL Niňo Praha CExLM - B14. 05. 2017 10:00PO (14. 05. 2017 14:00) 
45.TTC Ostrava 2016-DTJ Hradec KrálovéExLM08. 05. 2017 18:00PO (08. 05. 2017 14:00) 
46.SF SKK EL Niňo Praha-SK TTC Františkovy LázněExLM08. 05. 2017 17:00PO (08. 05. 2017 14:00) 
44.SK TTC Františkovy Lázně-SF SKK EL Niňo PrahaExLM06. 05. 2017 19:30PO (06. 05. 2017 14:00) 
43.DTJ Hradec Králové-TTC Ostrava 2016ExLM06. 05. 2017 16:00PO (06. 05. 2017 14:00) 
297.TJ Sokol Brno I A-TTC Brandýs nad Labem "B"Q3LM06. 05. 2017 10:001. (06. 05. 2017 15:00) 
42.SF SKK EL Niňo Praha-SK TTC Františkovy LázněExLM02. 05. 2017 17:00PO (02. 05. 2017 18:00) 
40.TTC Ostrava 2016-DTJ Hradec KrálovéExLM01. 05. 2017 18:00PO (01. 05. 2017 14:00) 
41.SF SKK EL Niňo Praha-SK TTC Františkovy LázněExLM01. 05. 2017 17:00PO (01. 05. 2017 14:00) 
83.TTC Elizza Praha B-SKST Liberec B2LMA29. 04. 2017 18:00PO (29. 04. 2017 15:00) 
103.Union Plzeň-TJ Tatran Sedlčany3LMA29. 04. 2017 13:00PO (29. 04. 2017 15:00) 
165.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky-Klub stolního tenisu Klatovy2LŽA26. 04. 2017 18:30PO (29. 04. 2017 15:00) 
295.T.J. Sokol Vsetín-SKST Mart Hodonín D2LŽC26. 04. 2017 16:00PO (29. 04. 2017 15:00) 
157.SKST Vlašim C-TJ Slavoj Praha1LŽA20. 04. 2017 18:00PO (29. 04. 2017 15:00)sportovní hala Sportovní 1570, Vlašim
209.TJ Agrotec Hustopeče-TJ Nový Jičín2LMB16. 04. 2017 10:00PO (29. 04. 2017 15:00) 
139.MSK Gumotex Břeclav-TT Moravský KrumlovELŽ15. 04. 2017 15:30PO (16. 04. 2017 10:00) 
138.CDU SPORT - ST Ostrava-SKST Mart Hodonín AELŽ15. 04. 2017 13:00PO (16. 04. 2017 10:00) 
137.SKST Mart Hodonín A-CDU SPORT - ST OstravaELŽ14. 04. 2017 17:00PO (14. 04. 2017 18:00) 
136.CDU SPORT - ST Ostrava-SKST Mart Hodonín BELŽ12. 04. 2017 17:00PO (12. 04. 2017 00:00) 
135.CDU SPORT - ST Ostrava-SKST Mart Hodonín BELŽ09. 04. 2017 13:00PO (09. 04. 2017 10:00)v herně CDU SPORT ST Ostrava
164.Klub stolního tenisu Klatovy-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky2LŽA09. 04. 2017 10:30PO (09. 04. 2017 10:00) 
244.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3LMC09. 04. 2017 10:00PO (29. 04. 2017 15:00) 
134.SK Dobré-MSK Gumotex BřeclavELŽ08. 04. 2017 17:00PO (09. 04. 2017 10:00) 
258.SKST Mart Hodonín C-TJ Sokol Studená3LMD08. 04. 2017 16:00PO (09. 04. 2017 10:00) 
243.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C-SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3LMC08. 04. 2017 15:30PO (09. 04. 2017 10:00) 
82.SKST Liberec B-TTC Elizza Praha B2LMA08. 04. 2017 15:00PO (09. 04. 2017 10:00) 
133.SKST Mart Hodonín B-CDU SPORT - ST OstravaELŽ07. 04. 2017 17:00PO (07. 04. 2017 18:00)v herně SKST Hodonín
156.TJ Slavoj Praha-SKST Vlašim C1LŽA06. 04. 2017 18:00PO (09. 04. 2017 10:00) 
37.DTJ Hradec Králové-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czExLM01. 04. 2017 16:0021. (01. 04. 2017 14:00) 
36.TTC Elizza Praha-SF SK Kotlářka EN PrahaExLM31. 03. 2017 18:0021. (01. 04. 2017 14:00) 
39.KT Praha-TJ Ostrava KSTExLM31. 03. 2017 18:0022. (02. 04. 2017 10:00) 
38.DTJ Hradec Králové-TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAExLM31. 03. 2017 17:3022. (02. 04. 2017 10:00) 
129.SK Dobré-KST BOKA HlukELŽ26. 03. 2017 14:3020. (24. 03. 2017 18:00) 
130.SVS Hradec Králové-CDU SPORT - ST OstravaELŽ 20. (26. 03. 2017 10:00)Sokolská 355, 51771 České Meziříčí
242.TJ Tesla Pardubice-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3LMC 22. (26. 03. 2017 10:00)v herně TJ Tesla Pardubice
272.KST Slezan Opava-TTC Pramet Šumperk3LME26. 03. 2017 09:0022. (26. 03. 2017 10:00) 
131.TJ Sokol Nusle Praha-MSK Gumotex BřeclavELŽ25. 03. 2017 14:0020. (25. 03. 2017 15:00) 
102.TJ Sokol České Budějovice-TJ Tatran Sedlčany3LMA25. 03. 2017 14:0021. (25. 03. 2017 15:00) 
271.TTC Siko Orlová B-TJ Chropyně3LME25. 03. 2017 08:3022. (26. 03. 2017 10:00) 
81.KMST Liberec-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2LMA23. 03. 2017 19:0022. (26. 03. 2017 10:00) 
208.TJ Nový Jičín-TTC Frýdlant2LMB22. 03. 2017 18:0022. (26. 03. 2017 10:00) 
34.SKST Charvát Baník Havířov-SKST DencoHappel LiberecExLM18. 03. 2017 10:0020. (18. 03. 2017 14:00) 
127.KST BOKA Hluk-TJ Sokol Nusle PrahaELŽ12. 03. 2017 10:0017. (10. 03. 2017 18:00) 
101.TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz-TJ Šanov3LMA11. 03. 2017 16:0019. (11. 03. 2017 15:00) 
269.TJ DDM Valašské Meziříčí-TTC Poruba Ostrava3LME11. 03. 2017 14:0019. (11. 03. 2017 15:00) 
281.TJ Sokol Turnov-SKST Děčín2LŽB11. 03. 2017 10:0019. (11. 03. 2017 10:30)Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště
48.SKST Baník Havířov B-SF SKK EL Niňo Praha C1LM11. 03. 2017 10:0019. (11. 03. 2017 15:00) 
207.TJ Ostrava KST C-KST Zlín2LMB10. 03. 2017 18:0020. (12. 03. 2017 10:00) 
257.TTC Moravská Slavia Brno C-SKST Mart Hodonín C3LMD10. 03. 2017 18:0020. (12. 03. 2017 10:00) 
47.TJ Ostrava KST B-SF SKK EL Niňo Praha C1LM10. 03. 2017 18:0020. (12. 03. 2017 10:00) 
35.TTC Ostrava 2016-SF SK Kotlářka EN PrahaExLM10. 03. 2017 18:0020. (18. 03. 2017 14:00) 
278.SKST Mart Hodonín C-MK Řeznovice B1LŽB09. 03. 2017 19:0019. (25. 03. 2017 10:00) 
236.TTC Kostelec nad Orlicí-DTJ - Slavia Hradec Králové C3LMC09. 03. 2017 18:0019. (11. 03. 2017 15:00) 
33.TTC Ostrava 2016-SF SKK EL Niňo PrahaExLM09. 03. 2017 18:0019. (17. 03. 2017 18:00) 
256.TTC Koral Tišnov-SKST Mart Hodonín B3LMD09. 03. 2017 17:3020. (12. 03. 2017 10:00) 
205.TJ Ostrava KST C-SK Přerov2LMB02. 03. 2017 18:3019. (11. 03. 2017 15:00) 
206.SKST Baník Havířov C-SK Přerov2LMB01. 03. 2017 18:0020. (12. 03. 2017 10:00) 
270.TJ DDM Valašské Meziříčí-TJ Ostrava KST D3LME01. 03. 2017 18:0020. (12. 03. 2017 10:00) 
23.TTC Elizza Praha-DTJ Hradec KrálovéExLM26. 02. 2017 14:3016. (03. 02. 2017 18:00) 
154.SKST Vlašim B-SF SKK EL Niňo Praha1LŽA26. 02. 2017 14:0018. (11. 03. 2017 14:00) 
28.TTC Elizza Praha-TTC Ostrava 2016ExLM26. 02. 2017 10:3017. (04. 02. 2017 10:30) 
152.SKST Vlašim C-SF SKK EL Niňo Praha1LŽA26. 02. 2017 10:0017. (11. 03. 2017 10:00) 
29.KT Praha-SF SKK EL Niňo PrahaExLM26. 02. 2017 10:0017. (05. 02. 2017 10:00) 
232.TJ Sokol Stará Paka-DTJ - Slavia Hradec Králové C3LMC25. 02. 2017 15:0017. (25. 02. 2017 10:30) 
255.TJ Sokol Vracov-TJ Sokol Studená3LMD 17. (25. 02. 2017 14:00)Mikulčice 506, 69619
294.SK Jihlava-SKST Mart Hodonín D2LŽC25. 02. 2017 14:0018. (25. 02. 2017 15:00) 
99.TJ Sokol České Budějovice-SKUŘ Plzeň3LMA25. 02. 2017 14:0017. (25. 02. 2017 15:00) 
268.TJ Ostrava KST D-TTC Pramet Šumperk3LME25. 02. 2017 13:0017. (25. 02. 2017 14:00) 
25.KT Praha-SF SK Kotlářka EN PrahaExLM24. 02. 2017 18:0016. (04. 02. 2017 15:00) 
235.TJ Jiskra Holice-TJ Tesla Pardubice3LMC21. 02. 2017 18:0018. (26. 02. 2017 10:00) 
100.TTC Elizza Praha C-TJ Sokol Plzeň V.3LMA19. 02. 2017 10:0018. (26. 02. 2017 10:00) 
17.SF SK Kotlářka EN Praha-SF SKK EL Niňo PrahaExLM16. 02. 2017 16:3018. (24. 02. 2017 18:00) 
234.TJ Jiskra Holice-TJ Lokomotiva Pardubice3LMC14. 02. 2017 18:3017. (25. 02. 2017 15:00) 
125.SKST Mart Hodonín B-MSK Gumotex BřeclavELŽ 14. (12. 02. 2017 10:00)Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany
124.SKST Mart Hodonín A-TT Moravský KrumlovELŽ 14. (12. 02. 2017 10:00)Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany
93.TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz-TJ Sokol Plzeň V.3LMA11. 02. 2017 16:0016. (11. 02. 2017 15:00) 
104.SVS Hradec Králové-SKST VlašimELŽ11. 02. 2017 15:0013. (11. 02. 2017 17:00) 
250.TJ Holásky-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov3LMD 16. (11. 02. 2017 15:00)Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň
123.SKST Mart Hodonín B-TT Moravský KrumlovELŽ 13. (11. 02. 2017 14:00)Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany
122.SKST Mart Hodonín A-MSK Gumotex BřeclavELŽ 13. (11. 02. 2017 14:00)Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, 69603 Dubňany
78.TJ Tatran KRPA Hostinné-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2LMA11. 02. 2017 14:0016. (11. 02. 2017 15:00) 
218.TTC Brandýs nad Labem-TTC Litoměřice B3LMB11. 02. 2017 14:0016. (11. 02. 2017 15:00) 
94.TJ Sokol České Budějovice-TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3LMA11. 02. 2017 14:0016. (11. 02. 2017 15:00) 
55.DTJ Hradec Králové B-SK US Steinerová Choceň1LM11. 02. 2017 10:3016. (11. 02. 2017 15:00) 
202.KST Blansko-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB11. 02. 2017 10:0016. (11. 02. 2017 15:00) 
126.SK Dobré-SKST VlašimELŽ11. 02. 2017 10:0014. (10. 02. 2017 18:00) 
54.SKST Baník Havířov B-TJ Ostrava KST B1LM10. 02. 2017 18:0016. (11. 02. 2017 15:00) 
30.SK TTC Františkovy Lázně-SF SK Kotlářka EN PrahaExLM10. 02. 2017 18:0017. (05. 02. 2017 15:00) 
77.ST EUROMASTER Kolín-AC Sparta Praha B2LMA09. 02. 2017 19:1016. (11. 02. 2017 14:00) 
238.Loko Depo Liberec-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou3LMC09. 02. 2017 18:0016. (11. 02. 2017 15:00) 
200.KST Zlín-SK Přerov2LMB09. 02. 2017 18:0016. (11. 02. 2017 14:00) 
24.SK TTC Františkovy Lázně-SF SKK EL Niňo PrahaExLM09. 02. 2017 18:0016. (04. 02. 2017 17:00) 
289.TJ Sokol Děhylov-SK Frýdlant n. O.2LŽC08. 02. 2017 17:0016. (11. 02. 2017 10:00) 
237.TJ Tesla Pardubice-TJ Lokomotiva Pardubice3LMC07. 02. 2017 18:0016. (11. 02. 2017 15:00) 
31.TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA-SKST Charvát Baník HavířovExLM05. 02. 2017 14:0017. (04. 02. 2017 14:00) 
32.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-TJ Ostrava KSTExLM05. 02. 2017 10:0017. (04. 02. 2017 14:00) 
26.TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA-TJ Ostrava KSTExLM04. 02. 2017 16:0016. (03. 02. 2017 18:00) 
251.TTC Koral Tišnov-TTC Moravská Slavia Brno C3LMD04. 02. 2017 15:0016. (11. 02. 2017 15:00) 
27.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-SKST Charvát Baník HavířovExLM04. 02. 2017 12:0016. (03. 02. 2017 18:00) 
239.TJ Sokol Stará Paka-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3LMC03. 02. 2017 18:0016. (11. 02. 2017 15:00) 
49.TJ Sokol Borová-SF SKK EL Niňo Praha C1LM29. 01. 2017 11:0015. (29. 01. 2017 10:00) 
233.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C-ST EUROMASTER Kolín B3LMC 15. (29. 01. 2017 10:00)Sokolská 355, 51771 České Meziříčí
222.TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.-TTC Brandýs nad Labem3LMB 15. (29. 01. 2017 10:00) 
98.TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz-TJ Sokol České Budějovice3LMA28. 01. 2017 16:0014. (28. 01. 2017 15:00) 
220.TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.-TTC Litoměřice B3LMB 14. (28. 01. 2017 15:00) 
221.TTC Brandýs nad Labem-TJ Krupka3LMB28. 01. 2017 14:0014. (28. 01. 2017 15:00) 
163.TJ Hrádek-SF SKK EL Niňo Praha B2LŽA 15. (28. 01. 2017 14:00)Sokolovna Nezvěstice 150, naproti vlak. nádraží
51.TJ Ostrava KST B-SKST Mart Hodonín1LM28. 01. 2017 13:0014. (28. 01. 2017 15:00) 
162.TJ Hrádek-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky2LŽA 14. (28. 01. 2017 10:00)Sokolovna Nezvěstice 150, naproti vlak. nádraží
50.TJ Sokol Borová-AC Sparta Praha1LM28. 01. 2017 10:0014. (28. 01. 2017 15:00) 
266.TJ DDM Valašské Meziříčí-KST Slezan Opava3LME28. 01. 2017 09:0014. (28. 01. 2017 15:00) 
53.TTC Siko Orlová-SKST Mart Hodonín1LM27. 01. 2017 18:3016. (11. 02. 2017 15:00) 
267.TJ Rožnov pod Radhoštěm-TTC Siko Orlová B3LME27. 01. 2017 17:3014. (28. 01. 2017 14:00) 
204.TJ Agrotec Hustopeče-SK Přerov2LMB27. 01. 2017 17:0015. (29. 01. 2017 10:00) 
288.SKST Mart Hodonín D-SKST Dubňany2LŽC26. 01. 2017 18:3016. (11. 02. 2017 10:00) 
201.SKST Baník Havířov C-TJ Ostrava KST C2LMB21. 01. 2017 15:0016. (11. 02. 2017 16:30) 
18.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAExLM20. 01. 2017 18:4518. (25. 02. 2017 12:00) 
203.TJ Ostrava KST C-TTC Frýdlant2LMB14. 01. 2017 17:0012. (14. 01. 2017 15:00) 
121.MSK Gumotex Břeclav-SVS Hradec KrálovéELŽ14. 01. 2017 17:0012. (14. 01. 2017 16:00) 
151.TTC Elizza Praha-Avia Čakovice1LŽA14. 01. 2017 16:0012. (14. 01. 2017 14:00) 
96.TTC Elizza Praha C-SKUŘ Plzeň3LMA14. 01. 2017 16:0012. (14. 01. 2017 14:00) 
97.TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz-TJ Tatran Sedlčany3LMA14. 01. 2017 16:0012. (14. 01. 2017 15:00) 
79.TTC Libín Prachatice-Avia Čakovice2LMA14. 01. 2017 15:3012. (14. 01. 2017 15:00) 
293.T.J. Sokol Vsetín-SKST Mart Hodonín D2LŽC 13. (14. 01. 2017 15:00)tělocvična ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, Vsetín
80.SF SKK EL Niňo Praha D-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2LMA14. 01. 2017 15:0012. (14. 01. 2017 17:30)herna v SC ČVUT Pod Juliskou 4, Praha 6
22.TTC Ostrava 2016-KT PrahaExLM14. 01. 2017 14:0015. (14. 01. 2017 16:00) 
292.TJ Sokol Děhylov-TTC Ústí nad Orlicí B2LŽC14. 01. 2017 14:0013. (14. 01. 2017 14:30)Varenská 40a, Ostrava
265.TJ DDM Valašské Meziříčí-TJ Chropyně3LME14. 01. 2017 14:0012. (14. 01. 2017 15:00) 
95.TJ Sokol České Budějovice-TJ Šanov3LMA14. 01. 2017 14:0012. (14. 01. 2017 15:00) 
52.TJ Ostrava KST B-DTJ Hradec Králové B1LM14. 01. 2017 13:0012. (14. 01. 2017 15:00) 
291.T.J. Sokol Vsetín-SKST Dubňany2LŽC 12. (14. 01. 2017 10:00)tělocvična ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, Vsetín
150.TTC Elizza Praha-SVS Hradec Králové B1LŽA 11. (14. 01. 2017 10:00)sokolovna Jizerská 328/4, Praha
253.SKST Mart Hodonín B-TJ Sokol Vracov3LMD13. 01. 2017 18:3012. (14. 01. 2017 15:00) 
254.SKST Mart Hodonín B-TJ Baník Mikulčice3LMD12. 01. 2017 18:3013. (13. 01. 2017 18:00) 
219.SKST Baník Most-TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.3LMB12. 01. 2017 18:0012. (14. 01. 2017 15:00) 
20.SF SKK EL Niňo Praha-TJ Ostrava KSTExLM11. 01. 2017 17:0014. (13. 01. 2017 18:00) 
21.SF SK Kotlářka EN Praha-TJ Ostrava KSTExLM10. 01. 2017 16:3015. (14. 01. 2017 14:00) 
72.ST EUROMASTER Kolín-SKST Liberec B2LMA08. 01. 2017 10:0011. (11. 12. 2016 10:00) 
290.TJ Sokol Drnovice-SK Jihlava2LŽC07. 01. 2017 10:0012. (14. 01. 2017 10:00) 
19.SKST Charvát Baník Havířov-DTJ Hradec KrálovéExLM06. 01. 2017 16:3012. (06. 01. 2017 18:00) 
15.TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA-DTJ Hradec KrálovéExLM18. 12. 2016 14:0011. (11. 12. 2016 14:00) 
16.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-TTC Ostrava 2016ExLM18. 12. 2016 10:0011. (11. 12. 2016 10:00) 
13.TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA-TTC Ostrava 2016ExLM17. 12. 2016 16:0010. (10. 12. 2016 16:00) 
14.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-DTJ Hradec KrálovéExLM17. 12. 2016 12:0010. (10. 12. 2016 12:00) 
144.TJ Sokol Nusle Praha B-SKST Vlašim B1LŽA10. 12. 2016 16:0010. (10. 12. 2016 14:00) 
143.Slovan KST Bohnice-SKST Vlašim C1LŽA10. 12. 2016 16:0010. (10. 12. 2016 14:00) 
62.TTC Moravská Slavia Brno-TTC Litoměřice1LM10. 12. 2016 15:3010. (10. 12. 2016 16:30) 
70.AC Sparta Praha B-SKST Liberec B2LMA10. 12. 2016 14:0010. (10. 12. 2016 15:00) 
213.TTC Brandýs nad Labem-TJ Sokol Mnichovo Hradiště3LMB10. 12. 2016 14:0010. (10. 12. 2016 15:00) 
142.TJ Sokol Nusle Praha B-SKST Vlašim C1LŽA10. 12. 2016 12:009. (10. 12. 2016 10:00) 
141.Slovan KST Bohnice-SKST Vlašim B1LŽA10. 12. 2016 12:009. (10. 12. 2016 10:00) 
195.TT Moravský Krumlov-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB10. 12. 2016 11:3010. (10. 12. 2016 16:00) 
71.TTC Elizza Praha B-SK Pedagog ČB2LMA08. 12. 2016 19:1510. (10. 12. 2016 15:00) 
247.TJ Baník Mikulčice-SKST Mart Hodonín B3LMD08. 12. 2016 18:3011. (11. 12. 2016 10:00)v herně SKST Hodonín
212.TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.-SKST Baník Most3LMB08. 12. 2016 18:0010. (10. 12. 2016 15:00) 
273.TTC Moravská Slavia Brno-TTC Ústí nad Orlicí1LŽB04. 12. 2016 10:0010. (10. 12. 2016 14:00) 
120.MSK Gumotex Břeclav-TJ Sokol Nusle PrahaELŽ03. 12. 2016 10:3010. (03. 12. 2016 16:00) 
228.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C-TJ Tesla Pardubice3LMC 9. (27. 11. 2016 10:00)v herně TJ Tesla Pardubice
57.TJ Ostrava KST B-TJ Sokol Borová1LM26. 11. 2016 17:008. (26. 11. 2016 15:00) 
92.TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz-SKUŘ Plzeň3LMA26. 11. 2016 16:008. (26. 11. 2016 15:00) 
227.TJ Jiskra Holice-SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3LMC26. 11. 2016 15:308. (26. 11. 2016 15:00) 
249.TJ Holásky-TJ Žďár nad Sázavou3LMD 8. (26. 11. 2016 15:00)Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň Zámek Belcredi
287.TJ Sokol Děhylov-SK Jihlava2LŽC26. 11. 2016 14:009. (26. 11. 2016 14:30)Varenská 40a Ostrava 1
199.ASK Tatra Kopřivnice-TJ Nový Jičín2LMB26. 11. 2016 14:008. (26. 11. 2016 15:00) 
264.TJ DDM Valašské Meziříčí-TJ Sokol Šarovy3LME26. 11. 2016 14:008. (26. 11. 2016 15:00) 
56.TJ Ostrava KST B-TTC Moravská Slavia Brno1LM26. 11. 2016 10:009. (27. 11. 2016 10:00) 
76.SF SKK EL Niňo Praha D-TTC Elizza Praha B2LMA25. 11. 2016 19:158. (26. 11. 2016 15:00) 
190.TJ Tatran KRPA Hostinné-SF SKK EL Niňo PrahaČP 2.st.18. 11. 2016 18:00PO (19. 11. 2016 15:00) 
118.SK Dobré-SKST Mart Hodonín AELŽ17. 11. 2016 17:008. (11. 11. 2016 18:00) 
116.SVS Hradec Králové-SKST Mart Hodonín AELŽ17. 11. 2016 11:007. (12. 11. 2016 17:00) 
191.TJ Nový Jičín-DTJ Hradec KrálovéČP 2.st.17. 11. 2016 10:30PO (19. 11. 2016 15:00) 
115.TJ Sokol Nusle Praha-KST BOKA HlukELŽ13. 11. 2016 09:007. (13. 11. 2016 10:00) 
277.TJ Sokol Líšeň-MK Řeznovice B1LŽB12. 11. 2016 16:006. (12. 11. 2016 14:00) 
58.TJ Sokol Borová-DTJ Hradec Králové B1LM12. 11. 2016 14:006. (12. 11. 2016 15:00) 
217.TTC Brandýs nad Labem-KMST Liberec B3LMB12. 11. 2016 14:006. (12. 11. 2016 15:00) 
91.TJ Sokol České Budějovice-TTC Elizza Praha C3LMA12. 11. 2016 14:006. (12. 11. 2016 15:00) 
198.TT Moravský Krumlov-TTC Frýdlant2LMB12. 11. 2016 13:306. (12. 11. 2016 16:00) 
117.TJ Sokol Nusle Praha-CDU SPORT - ST OstravaELŽ12. 11. 2016 13:008. (12. 11. 2016 15:00) 
147.SF SKK EL Niňo Praha-SKST Vlašim B1LŽA12. 11. 2016 12:306. (12. 11. 2016 13:30) 
145.SF SKK EL Niňo Praha-SKST Vlašim C1LŽA12. 11. 2016 09:005. (12. 11. 2016 09:30) 
75.TTC Elizza Praha B-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2LMA08. 11. 2016 19:006. (12. 11. 2016 15:00) 
12.SF SK Kotlářka EN Praha-TTC Ostrava 2016ExLM07. 11. 2016 18:009. (12. 11. 2016 16:00) 
11.SF SKK EL Niňo Praha-TTC Ostrava 2016ExLM06. 11. 2016 15:008. (11. 11. 2016 18:00) 
285.TJ Sokol Drnovice-TJ Sokol Děhylov2LŽC05. 11. 2016 10:007. (12. 11. 2016 15:00) 
286.KST Hluk B-SK Frýdlant n. O.2LŽC04. 11. 2016 18:307. (12. 11. 2016 15:00) 
284.KST Hluk B-TJ Sokol Děhylov2LŽC04. 11. 2016 15:006. (12. 11. 2016 10:00) 
283.TJ Sokol Drnovice-SK Frýdlant n. O.2LŽC04. 11. 2016 14:006. (12. 11. 2016 10:00) 
193.TJ Nový Jičín-TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)ČP 2.st.03. 11. 2016 18:30PO (05. 11. 2016 15:00) 
192.SKUŘ Plzeň-TJ Sokol Bor EissmannČP 2.st.01. 11. 2016 18:30PO (05. 11. 2016 15:00) 
211.SF SKK EL Niňo Praha E-TJ Sokol Michle Praha3LMB 5. (29. 10. 2016 15:00)Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
68.SF SKK EL Niňo Praha D-TJ Sokol Bor Eissmann2LMA 5. (29. 10. 2016 15:00)Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
106.MSK Gumotex Břeclav-SKST Mart Hodonín AELŽ29. 10. 2016 15:003. (30. 09. 2016 18:00) 
260.TJ DDM Valašské Meziříčí-TJ Rožnov pod Radhoštěm3LME29. 10. 2016 14:005. (29. 10. 2016 15:00) 
259.TTC Poruba Ostrava-TJ Ostrava KST D3LME29. 10. 2016 11:005. (29. 10. 2016 14:00) 
107.TT Moravský Krumlov-SKST Mart Hodonín BELŽ29. 10. 2016 11:003. (30. 09. 2016 18:00) 
158.SF SKK EL Niňo Praha B-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky2LŽA 5. (29. 10. 2016 10:00)Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží Podbaba
85.TJ Střížkov-TTC Elizza Praha C3LMA29. 10. 2016 10:005. (29. 10. 2016 15:00) 
245.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov-TJ Holásky3LMD28. 10. 2016 19:005. (29. 10. 2016 15:00) 
109.TT Moravský Krumlov-SKST Mart Hodonín AELŽ28. 10. 2016 18:304. (01. 10. 2016 18:00) 
110.MSK Gumotex Břeclav-SKST Mart Hodonín BELŽ28. 10. 2016 18:004. (01. 10. 2016 16:00) 
67.TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum-TJ Tatran KRPA Hostinné2LMA28. 10. 2016 16:005. (29. 10. 2016 15:00) 
229.TJ Sokol Chrudim-DTJ - Slavia Hradec Králové C3LMC28. 10. 2016 16:005. (29. 10. 2016 15:00) 
69.SKST Liberec B-KMST Liberec2LMA28. 10. 2016 10:005. (29. 10. 2016 14:30) 
210.SKST Liberec C-KMST Liberec B3LMB28. 10. 2016 10:005. (29. 10. 2016 15:00) 
84.TJ Lokomotiva Vršovice-TJ Tatran Sedlčany3LMA27. 10. 2016 19:005. (29. 10. 2016 15:00) 
66.TTC Elizza Praha B-Avia Čakovice2LMA25. 10. 2016 19:005. (29. 10. 2016 15:00) 
230.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Loko Depo Liberec3LMC25. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 15:00) 
241.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE-ST EUROMASTER Kolín B3LMC25. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 14:00) 
65.AC Sparta Praha B-ST EUROMASTER Kolín2LMA25. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 15:00) 
282.SK Frýdlant n. O.-TJ Sokol Děhylov2LŽC24. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 10:00) 
187.SKUŘ Plzeň-TTC Libín Prachatice z.s.ČP 2.st.23. 10. 2016 15:00PO (22. 10. 2016 15:00) 
231.TJ Lokomotiva Pardubice-TJ Tesla Pardubice3LMC23. 10. 2016 10:005. (29. 10. 2016 15:00) 
194.TJ Ostrava KST C-SKST Baník Havířov C2LMB22. 10. 2016 11:005. (29. 10. 2016 15:00) 
64.TJ Sokol Borová-TTC Moravská Slavia Brno1LM22. 10. 2016 10:005. (29. 10. 2016 15:00) 
240.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C-TJ Sokol Stará Paka3LMC22. 10. 2016 09:005. (29. 10. 2016 15:00) 
188.SK Jiskra Domažlice-TJ Sokol Bor EissmannČP 2.st.21. 10. 2016 18:30PO (22. 10. 2016 15:00) 
189.TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)-SK Přerov AČP 2.st.21. 10. 2016 18:00PO (22. 10. 2016 15:00) 
2.SF SKK EL Niňo Praha-SF SK Kotlářka EN PrahaExLM21. 10. 2016 18:007. (14. 10. 2016 18:00) 
186.ST EUROMASTER Kolín B-TJ Tatran KRPA HostinnéČP 2.st.20. 10. 2016 19:00PO (22. 10. 2016 15:00) 
90.TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz-TJ Střížkov3LMA 4. (16. 10. 2016 10:00)Husova 788, 357 35 Chodov tělocvična 3. ZŠ
226.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-ST EUROMASTER Kolín B3LMC 4. (16. 10. 2016 10:00)Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, herna Loko Depo
59.TJ Ostrava KST B-KST Cheb1LM15. 10. 2016 17:003. (15. 10. 2016 15:00) 
223.Loko Depo Liberec-ST EUROMASTER Kolín B3LMC15. 10. 2016 16:003. (15. 10. 2016 15:00) 
225.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3LMC15. 10. 2016 16:003. (15. 10. 2016 15:00)Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, herna Loko Depo
89.TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz-TTC Elizza Praha C3LMA15. 10. 2016 16:003. (15. 10. 2016 15:00)Husova 788, 357 35 Chodov tělocvična 3. ZŠ
248.TJ Holásky-TTC Koral Tišnov3LMD 3. (15. 10. 2016 15:00)Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň
196.ASK Tatra Kopřivnice-KST Zlín2LMB15. 10. 2016 14:003. (15. 10. 2016 15:00) 
197.TJ Ostrava KST C-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB15. 10. 2016 13:003. (15. 10. 2016 15:00) 
74.Avia Čakovice-KMST Liberec2LMA15. 10. 2016 13:003. (15. 10. 2016 16:30) 
113.SKST Mart Hodonín B-SKST VlašimELŽ15. 10. 2016 10:305. (15. 10. 2016 16:00) 
224.DTJ - Slavia Hradec Králové C-TJ Sokol Stará Paka3LMC15. 10. 2016 10:003. (15. 10. 2016 15:00) 
160.TJ Sokol Plzeň V. A-Klub stolního tenisu Klatovy2LŽA15. 10. 2016 09:303. (15. 10. 2016 10:00) 
1.TTC Ostrava 2016-DTJ Hradec KrálovéExLM14. 10. 2016 20:007. (14. 10. 2016 18:00) 
114.SKST Mart Hodonín A-SKST VlašimELŽ14. 10. 2016 19:006. (16. 10. 2016 10:00) 
275.CDU SPORT - ST Ostrava B-TTC Ústí nad Orlicí1LŽB14. 10. 2016 18:303. (15. 10. 2016 10:00) 
63.DTJ Hradec Králové B-SK US Steinerová Choceň1LM14. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 15:00)v herně SK US Steinerová Choceň
276.SKST Baník Havířov-TTC Ústí nad Orlicí1LŽB14. 10. 2016 13:004. (15. 10. 2016 14:00) 
183.TJ Sokol Kosmonosy-TJ Sokol Michle PrahaČP 2.st.08. 10. 2016 18:00PO (08. 10. 2016 15:00) 
181.TJ Krupka A-SKST Liberec BČP 2.st.08. 10. 2016 16:00PO (08. 10. 2016 15:00) 
274.MK Řeznovice B-KST GMC Blansko1LŽB08. 10. 2016 15:003. (15. 10. 2016 09:00) 
88.TJ Lokomotiva Vršovice-KST Rakovník3LMA08. 10. 2016 10:003. (15. 10. 2016 15:00) 
3.TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czExLM07. 10. 2016 18:307. (15. 10. 2016 16:00) 
179.TJ Sokol Králův Dvůr-SK Jiskra DomažliceČP 2.st.07. 10. 2016 18:00PO (08. 10. 2016 15:00) 
184.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov-TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)ČP 2.st.07. 10. 2016 18:00PO (08. 10. 2016 15:00) 
182.TJ Sokol Stará Paka-TJ Sokol Mnichovo HradištěČP 2.st.07. 10. 2016 18:00PO (08. 10. 2016 15:00)těl. 2.ZŠ, O.Číly 1549, Stará Paka
185.TJ Sokol Kateřinky-TJ Nový JičínČP 2.st.07. 10. 2016 18:00PO (08. 10. 2016 15:00) 
263.TJ DDM Valašské Meziříčí-TJ Slezan Frýdek-Místek3LME07. 10. 2016 18:003. (15. 10. 2016 15:00) 
180.TJ Union Plzeň-TJ Sokol Bor EissmannČP 2.st.06. 10. 2016 18:00PO (08. 10. 2016 15:00) 
178.TTC Libín Prachatice z.s.-SK Pedagog Č.BudějoviceČP 2.st.04. 10. 2016 19:00PO (08. 10. 2016 15:00) 
175.TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší-TJ Tatran KRPA HostinnéČP 2.st.04. 10. 2016 17:00PO (08. 10. 2016 15:00) 
108.TJ Sokol Nusle Praha-SK DobréELŽ02. 10. 2016 09:003. (02. 10. 2016 10:00) 
111.SKST Vlašim-SK DobréELŽ 4. (01. 10. 2016 16:30)Sportovní 1570 (nad čerpací stanicí Benzina), Vlašim
112.TJ Sokol Nusle Praha-SVS Hradec KrálovéELŽ01. 10. 2016 13:304. (01. 10. 2016 15:00) 
177.TJ Sadská-ST EUROMASTER Kolín AČP 2.st.01. 10. 2016 10:00PO (08. 10. 2016 15:00) 
132.SKST Vlašim-SVS Hradec KrálovéELŽ 3. (30. 09. 2016 18:00)Sportovní 1570 (nad čerpací stanicí Benzina), Vlašim
6.TJ Ostrava KST-TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAExLM30. 09. 2016 18:005. (01. 10. 2016 16:00) 
105.KST BOKA Hluk-CDU SPORT - ST OstravaELŽ30. 09. 2016 12:303. (01. 10. 2016 15:00) 
10.TJ Ostrava KST-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czExLM29. 09. 2016 19:006. (02. 10. 2016 10:00) 
9.SKST Charvát Baník Havířov-TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAExLM29. 09. 2016 19:006. (02. 10. 2016 14:00) 
8.SF SK Kotlářka EN Praha-SK TTC Františkovy LázněExLM29. 09. 2016 17:006. (01. 10. 2016 14:00) 
7.SKST Charvát Baník Havířov-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czExLM28. 09. 2016 19:005. (01. 10. 2016 12:00) 
261.TJ Slezan Frýdek-Místek-TJ Chropyně3LME25. 09. 2016 15:001. (24. 09. 2016 15:00) 
60.KST Cheb-SK US Steinerová Choceň1LM 2. (25. 09. 2016 10:00)Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně Sportovní hala při základní škole
216.TTC Brandýs nad Labem-TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.3LMB 2. (25. 09. 2016 10:00) 
73.TTC Libín Prachatice-TJ Tatran KRPA Hostinné2LMA24. 09. 2016 17:001. (24. 09. 2016 15:00) 
215.TJ Krupka-TTC Brandýs nad Labem3LMB24. 09. 2016 16:001. (24. 09. 2016 15:00) 
61.KST Cheb-DTJ Hradec Králové B1LM 1. (24. 09. 2016 15:00)Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně Sportovní hala při základní škole
279.KST Jirkov TECHNOLINE-SKP Sever Ústí nad Labem2LŽB24. 09. 2016 15:001. (24. 09. 2016 10:00) 
86.TJ Sokol České Budějovice-TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz3LMA24. 09. 2016 14:001. (24. 09. 2016 15:00) 
87.TJ Střížkov-TJ Lokomotiva Vršovice3LMA24. 09. 2016 13:001. (24. 09. 2016 15:00) 
214.TTC Litoměřice B-TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.3LMB24. 09. 2016 10:301. (24. 09. 2016 15:00) 
280.KST Jirkov TECHNOLINE-SKST Děčín2LŽB24. 09. 2016 10:002. (24. 09. 2016 15:00) 
262.TJ Slezan Frýdek-Místek-TTC Pramet Šumperk3LME23. 09. 2016 18:002. (25. 09. 2016 10:00) 
252.SKST Mart Hodonín C-SKST Mart Hodonín B3LMD22. 09. 2016 18:3016. (23. 09. 2016 00:00) 
159.TJ Sokol Plzeň V. A-TJ Sokol Plzeň V. B2LŽA22. 09. 2016 18:005. (23. 09. 2016 00:00) 
246.SKST Mart Hodonín B-SKST Mart Hodonín C3LMD21. 09. 2016 18:305. (23. 09. 2016 00:00) 
140.SKST Vlašim C-SKST Vlašim B1LŽA21. 09. 2016 17:001. (23. 09. 2016 00:00) 
153.SKST Vlašim B-SKST Vlašim D1LŽA20. 09. 2016 17:0017. (23. 09. 2016 00:00) 
173.ST AMON Kunovice-MK Řeznovice BČP 2.st.16. 09. 2016 18:00PO (17. 09. 2016 15:00) 
174.TJ Sokol Kateřinky-SK Přerov BČP 2.st.16. 09. 2016 18:00PO (17. 09. 2016 15:00) 
170.TJ Sokol Mnichovo Hradiště-TJ Bižuterie Jablonec nad NisouČP 2.st.16. 09. 2016 18:00PO (17. 09. 2016 15:00) 
167.TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší-TTC Kostelec nad OrlicíČP 2.st.16. 09. 2016 17:00PO (17. 09. 2016 15:00) 
161.TJ Sokol Plzeň V. B-TJ Sokol Plzeň V. A2LŽA15. 09. 2016 19:0016. (23. 09. 2016 00:00) 
166.TJ Sadská-SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEČP 2.st.15. 09. 2016 19:00PO (17. 09. 2016 15:00) 
169.TJ Lokomotiva Česká Lípa-TJ Krupka AČP 2.st.15. 09. 2016 18:00PO (17. 09. 2016 15:00) 
155.SKST Vlašim C-SKST Vlašim D1LŽA15. 09. 2016 17:0018. (23. 09. 2016 00:00) 
171.TTC Brandýs nad Labem-TJ Lokomotiva VršoviceČP 2.st.14. 09. 2016 19:00PO (17. 09. 2016 15:00) 
149.SKST Vlašim B-SKST Vlašim C1LŽA14. 09. 2016 17:0013. (23. 09. 2016 00:00) 
168.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou-TJ Sokol Chrudim AČP 2.st.13. 09. 2016 18:00PO (17. 09. 2016 15:00) 
146.SKST Vlašim D-SKST Vlašim B1LŽA13. 09. 2016 17:005. (23. 09. 2016 00:00) 
176.TJ Sokol Chrudim B-ST EUROMASTER Kolín BČP 2.st.12. 09. 2016 19:00PO (08. 10. 2016 15:00) 
172.TJ Sokol Vracov-KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovČP 2.st.11. 09. 2016 10:00PO (17. 09. 2016 15:00) 
4.SKST Charvát Baník Havířov-SF SK Kotlářka EN PrahaExLM09. 09. 2016 16:303. (09. 09. 2016 18:00) 
5.SKST DencoHappel Liberec-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czExLM08. 09. 2016 18:004. (10. 09. 2016 10:00) 
148.SKST Vlašim D-SKST Vlašim C1LŽA08. 09. 2016 17:006. (23. 09. 2016 00:00) 
128.SKST Mart Hodonín B-SKST Mart Hodonín AELŽ30. 08. 2016 14:0019. (15. 09. 2016 00:00) 
119.SKST Mart Hodonín A-SKST Mart Hodonín BELŽ30. 08. 2016 12:309. (15. 09. 2016 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline