Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
119.SF SKK EL Niňo Praha K-TJ Sokol Břevnov Hradčany BKM5s03. 05. 2017 19:153. (01. 05. 2017 00:00) 
118.TJ Sokol Břevnov Hradčany B-SF SKK EL Niňo Praha KKM5s28. 04. 2017 19:002. (24. 04. 2017 00:00) 
116.TJ Orion Praha A-TTC Klánovice AKM1p28. 04. 2017 19:002. (24. 04. 2017 00:00) 
117.SF SKK EL Niňo Praha K-TJ Sokol Břevnov Hradčany BKM5s24. 04. 2017 19:151. (17. 04. 2017 00:00) 
120.TJ Lokomotiva Vršovice G-KK Konstruktiva Praha CKM6s20. 04. 2017 19:001. (18. 04. 2017 19:00) 
115.TTC Klánovice A-TJ Orion Praha AKM1p19. 04. 2017 19:001. (17. 04. 2017 00:00) 
78.SK Slivenec C-TJ Sokol Kbely C6AM07. 04. 2017 18:3022. (03. 04. 2017 00:00) 
91.TJ Zelená Liška C-TTC Elizza Praha J6BM06. 04. 2017 19:0022. (03. 04. 2017 00:00) 
92.TJ Sokol Nové Vysočany D-TJ Kyje D6BM06. 04. 2017 18:3022. (03. 04. 2017 00:00) 
90.Avia Čakovice I-KK Konstruktiva Praha B6BM05. 04. 2017 18:3022. (07. 04. 2017 18:30) 
47.SK Slivenec A-Avia Čakovice H4AM03. 04. 2017 19:3022. (03. 04. 2017 00:00) 
110.TJ Sokol Nusle Praha D-TJ ABC Branik D1Z31. 03. 2017 19:0020. (24. 03. 2017 18:00) 
108.TTC Elizza Praha B-TJ ABC Branik CDZ30. 03. 2017 19:1521. (31. 03. 2017 18:00) 
68.SF SKK EL Niňo Praha L-TJ Orion Praha C5BM30. 03. 2017 19:1521. (27. 03. 2017 00:00) 
11.TTC Elizza Praha F-TJ Sokol Petrovice I. A1AM29. 03. 2017 19:0021. (27. 03. 2017 19:00) 
62.TJ Zelená Liška B-TJ Lokomotiva Vršovice F5AM28. 03. 2017 19:0021. (27. 03. 2017 00:00) 
6.TTC Elizza Praha D-TJ Sokol Nusle Praha ADM27. 03. 2017 19:0021. (29. 03. 2017 19:00) 
12.TJ Sokol Nusle Praha C-TJ Lokomotiva Vršovice B1AM27. 03. 2017 18:4521. (30. 03. 2017 18:45) 
102.TTC Praha G-SK Dolní Měcholupy C7AM22. 03. 2017 19:0020. (23. 03. 2017 18:30) 
61.TJ Zelená Liška B-TJ Sokol Nusle Praha G5AM22. 03. 2017 19:0020. (20. 03. 2017 00:00) 
89.TJ Sokol Nové Vysočany D-TTC Elizza Praha J6BM22. 03. 2017 18:3020. (20. 03. 2017 00:00) 
103.SK Slivenec D-TTC Praha E7AM21. 03. 2017 19:3020. (20. 03. 2017 00:00) 
88.TJ Zelená Liška C-Slovan KST Bohnice I6BM21. 03. 2017 19:0020. (20. 03. 2017 00:00) 
46.SK Slivenec A-TJ Sokol Běchovice II B4AM20. 03. 2017 19:3020. (20. 03. 2017 00:00) 
21.PSK Olymp Praha A-TTC Klánovice A1BM20. 03. 2017 19:0020. (22. 03. 2017 19:00) 
34.TJ Střížkov D-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C3AM15. 03. 2017 19:1518. (03. 03. 2017 19:00) 
44.TJ ABC Branik B-Avia Čakovice H4AM15. 03. 2017 19:0017. (22. 02. 2017 19:00) 
5.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A-SK Start Praha ADM15. 03. 2017 19:0016. (15. 02. 2017 19:15) 
101.TJ Střížkov F-TJ Sokol Břevnov Hradčany C7AM15. 03. 2017 19:0019. (10. 03. 2017 19:00)Herna Sokola, Heleny Malířové 14
39.Avia Čakovice G-TTC Elizza Praha H3BM14. 03. 2017 19:0017. (20. 02. 2017 19:15) 
66.VŠSK MFF Praha A-TJ Orion Praha C5BM13. 03. 2017 19:0017. (20. 02. 2017 19:00) 
77.SK Slivenec C-TTC Praha D6AM10. 03. 2017 18:3019. (06. 03. 2017 00:00) 
111.TJ Zelená Liška A-TJ Sokol Nusle Praha D1Z10. 03. 2017 18:0019. (06. 03. 2017 00:00)herna Nusle
107.TTC Elizza Praha B-Avia Čakovice BDZ09. 03. 2017 19:1517. (24. 02. 2017 18:00) 
60.TJ Sokol Nové Vysočany C-TJ Sokol Praha Podolí A5AM08. 03. 2017 18:3019. (09. 03. 2017 18:30) 
67.SK Slivenec B-TJ Orion Praha C5BM07. 03. 2017 19:3019. (06. 03. 2017 00:00) 
50.Slovan KST Bohnice G-SF SKK EL Niňo Praha J4BM07. 03. 2017 19:1519. (08. 03. 2017 19:15) 
100.SK Slivenec D-AC Sparta Praha L7AM03. 03. 2017 18:3018. (27. 02. 2017 00:00) 
45.SK Slivenec A-TJ ABC Branik B4AM02. 03. 2017 19:3018. (27. 02. 2017 00:00) 
87.TTC Praha C-KK Konstruktiva Praha B6BM02. 03. 2017 18:3018. (01. 03. 2017 18:30) 
86.TJ Sokol Nové Vysočany D-Slovan KST Bohnice I6BM27. 02. 2017 18:3018. (27. 02. 2017 00:00) 
65.SK Slivenec B-TJ Sokol Petrovice I. E5BM24. 02. 2017 19:3017. (20. 02. 2017 00:00) 
20.TJ Pankrác A-SF SKK EL Niňo Praha H1BM24. 02. 2017 19:1518. (02. 03. 2017 19:15)herna Kotlářky
19.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B-PSK Olymp Praha A1BM24. 02. 2017 19:1515. (01. 02. 2017 19:15) 
75.AC Sparta Praha J-TJ Kyje C6AM24. 02. 2017 18:4517. (21. 02. 2017 18:15) 
40.SK OAZA Praha B-AC Sparta Praha H3BM23. 02. 2017 19:0017. (20. 02. 2017 00:00) 
10.Avia Čakovice C ALIMPEX-SK OAZA Praha A1AM23. 02. 2017 19:0017. (21. 02. 2017 19:00) 
85.TTC Elizza Praha J-TJ Kyje D6BM21. 02. 2017 19:0017. (24. 02. 2017 18:00) 
59.SK OAZA Praha D-TJ Sokol Praha Podolí A5AM20. 02. 2017 19:3017. (20. 02. 2017 00:00) 
76.SK Slivenec C-SK Start Praha C6AM20. 02. 2017 19:3017. (20. 02. 2017 00:00) 
9.TJ Sokol Petrovice I. A-SF SKK EL Niňo Praha G1AM17. 02. 2017 19:1516. (14. 02. 2017 19:15) 
4.Avia Čakovice B ALIMPEX-TJ Sokol Nusle Praha ADM16. 02. 2017 19:0016. (14. 02. 2017 19:00) 
28.Avia Čakovice F-TJ Střížkov C2BM15. 02. 2017 19:1514. (23. 01. 2017 19:15) 
104.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G-TTC Praha F7BM15. 02. 2017 18:3015. (03. 02. 2017 19:00)CST Ďáblice
64.VŠSK MFF Praha A-TJ Sokol Petrovice I. E5BM08. 02. 2017 19:0015. (30. 01. 2017 19:00) 
18.SF SKK EL Niňo Praha H-Avia Čakovice D1BM08. 02. 2017 18:0012. (09. 01. 2017 00:00) 
3.TTC Elizza Praha E-AC Sparta Praha DDM06. 02. 2017 19:0014. (25. 01. 2017 19:15) 
83.KK Konstruktiva Praha B-TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F6BM06. 02. 2017 18:3013. (19. 01. 2017 18:30) 
26.TJ Sokol Michle Praha E-TJ Sokol Břevnov Hradčany A2AM03. 02. 2017 18:3013. (16. 01. 2017 00:00) 
98.SK Slivenec D-TJ Sokol Břevnov Hradčany C7AM31. 01. 2017 19:3012. (09. 01. 2017 00:00) 
95.KST OBO Praha-TTC Praha E7AM30. 01. 2017 19:0010. (05. 12. 2016 19:00) 
8.Avia Čakovice C ALIMPEX-TJ Sokol Petrovice I. A1AM30. 01. 2017 19:0015. (31. 01. 2017 19:00) 
58.TJ Sokol Kbely B-SK HAMR B5AM30. 01. 2017 18:3015. (02. 02. 2017 18:30) 
57.TJ Sokol Nové Vysočany C-TJ Lokomotiva Vršovice F5AM30. 01. 2017 18:3015. (02. 02. 2017 18:30) 
74.SK Start Praha C-TJ Kyje C6AM23. 01. 2017 19:0014. (27. 01. 2017 18:30)Střelecký ostrov, Praha 1
84.TJ Sokol Nové Vysočany D-TTC Praha C6BM18. 01. 2017 18:3013. (16. 01. 2017 00:00) 
73.SK Slivenec C-AC Sparta Praha J6AM16. 01. 2017 18:3013. (16. 01. 2017 00:00) 
97.TTC Praha E-TJ Sokol Břevnov Hradčany C7AM12. 01. 2017 18:3011. (15. 12. 2016 18:30) 
48.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E-TJ Střížkov E4BM06. 01. 2017 19:156. (11. 11. 2016 19:15) 
24.TJ Pankrác C-TTC Elizza Praha G2AM05. 01. 2017 19:1511. (15. 12. 2016 19:15) 
16.AC Sparta Praha E-TJ Slavoj Praha B1BM05. 01. 2017 19:008. (24. 11. 2016 19:00) 
49.SK Dolní Měcholupy B-TJ Sokol Suchdol-Sedlec B4BM05. 01. 2017 19:009. (28. 11. 2016 00:00) 
37.AC Sparta Praha H-TJ Kyje A3BM05. 01. 2017 19:008. (22. 11. 2016 19:00) 
25.Avia Čakovice E-Slovan KST Bohnice D2AM04. 01. 2017 19:0012. (13. 01. 2017 18:30) 
63.TJ Pankrác E-Slovan KST Bohnice H5BM22. 12. 2016 19:157. (18. 11. 2016 19:15) 
36.SK HAMR A-TTC Elizza Praha H3BM20. 12. 2016 19:307. (18. 11. 2016 18:00) 
43.TJ Sokol Petrovice I. D-SK OAZA Praha C4AM20. 12. 2016 19:1511. (13. 12. 2016 19:15) 
7.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ Sokol Petrovice I. A1AM20. 12. 2016 19:009. (29. 11. 2016 19:00) 
15.Avia Čakovice D-PSK Olymp Praha A1BM19. 12. 2016 19:007. (16. 11. 2016 19:15) 
81.KK Konstruktiva Praha B-TTC Praha C6BM19. 12. 2016 18:307. (17. 11. 2016 18:30) 
17.AC Sparta Praha E-SF SKK EL Niňo Praha H1BM19. 12. 2016 00:0010. (08. 12. 2016 19:00) 
32.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C-TJ Střížkov D3AM16. 12. 2016 19:007. (16. 11. 2016 19:15) 
113.TJ ABC Branik D-TJ Sokol Nusle Praha D1Z16. 12. 2016 19:009. (02. 12. 2016 19:00) 
72.AC Sparta Praha J-TJ Sokol Běchovice II D6AM16. 12. 2016 18:4511. (13. 12. 2016 18:15) 
82.Avia Čakovice I-Slovan KST Bohnice I6BM07. 12. 2016 18:3010. (09. 12. 2016 18:30) 
96.TTC Praha G-TJ Střížkov F7AM07. 12. 2016 18:3010. (08. 12. 2016 18:30) 
42.SK Vršovice A-TTC Elizza Praha I4AM02. 12. 2016 19:006. (11. 11. 2016 19:00) 
114.TJ Sokol Nusle Praha D-TJ Zelená Liška A1Z01. 12. 2016 19:008. (25. 11. 2016 18:00)herna Zelená Liška
56.TJ Sokol Nové Vysočany C-SK HAMR B5AM30. 11. 2016 18:309. (01. 12. 2016 18:30) 
38.TJ Kyje A-SK OAZA Praha B3BM28. 11. 2016 19:009. (02. 12. 2016 18:30) 
54.TJ Sokol Kbely B-TJ Lokomotiva Vršovice F5AM23. 11. 2016 19:005. (03. 11. 2016 18:30) 
14.AC Sparta Praha E-TJ Sokol Nusle Praha B1BM 7. (16. 11. 2016 19:00) 
71.TTC Praha D-TJ Kyje C6AM16. 11. 2016 18:307. (17. 11. 2016 18:30) 
23.TTC Praha A-TJ Sokol Nusle Praha D2AM16. 11. 2016 18:007. (17. 11. 2016 18:00) 
33.TJ Lokomotiva Vršovice D-TJ Zelená Liška A3AM15. 11. 2016 19:007. (17. 11. 2016 19:00) 
94.TJ Střížkov F-KST OBO Praha7AM14. 11. 2016 19:007. (18. 11. 2016 19:00)Pod Juliskou 4, Praha 6
93.TTC Praha G-TJ Sokol Břevnov Hradčany C7AM10. 11. 2016 18:305. (03. 11. 2016 18:30) 
41.AC Sparta Praha I-TJ Kyje B4AM27. 10. 2016 19:002. (06. 10. 2016 19:00) 
29.Slovan KST Bohnice E-TJ Stadion Žižkov - Ulita C3AM26. 10. 2016 19:151. (28. 09. 2016 19:15) 
35.TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D-SK Dolní Měcholupy A3BM26. 10. 2016 19:151. (28. 09. 2016 19:15) 
79.TJ Sokol Nové Vysočany D-TJ Stadion Žižkov - Ulita E6BM26. 10. 2016 18:301. (26. 09. 2016 00:00) 
55.SF SKK EL Niňo Praha K-SK HAMR B5AM25. 10. 2016 19:005. (31. 10. 2016 00:00) 
13.AC Sparta Praha E-TJ Střížkov B1BM25. 10. 2016 19:001. (29. 09. 2016 19:00) 
1.TJ Slavoj Praha A-AC Sparta Praha DDM24. 10. 2016 19:002. (05. 10. 2016 19:15) 
69.SK Start Praha C-VŠSK MFF Praha B6AM24. 10. 2016 19:001. (26. 09. 2016 19:00) 
2.Avia Čakovice B ALIMPEX-AC Sparta Praha DDM20. 10. 2016 19:004. (18. 10. 2016 19:00) 
80.TJ Stadion Žižkov - Ulita E-Avia Čakovice I6BM20. 10. 2016 18:304. (18. 10. 2016 19:00) 
53.SK HAMR B-TJ Lokomotiva Vršovice F5AM 3. (14. 10. 2016 19:30) 
112.TJ Zelená Liška B-TJ Zelená Liška A1Z10. 10. 2016 19:0013. (16. 01. 2017 00:00) 
70.SF SKK EL Niňo Praha N-TTC Praha D6AM07. 10. 2016 19:002. (03. 10. 2016 00:00) 
22.Slovan KST Bohnice D-Avia Čakovice E2AM02. 10. 2016 18:001. (29. 09. 2016 19:15) 
30.TJ Sokol Běchovice II A-TJ Zelená Liška A3AM29. 09. 2016 19:151. (28. 09. 2016 19:10)(P4 Jankovská 3) Zelená Liška
51.SK HAMR B-TJ Zelená Liška B5AM27. 09. 2016 19:301. (30. 09. 2016 19:30) 
52.TJ Sokol Kbely B-TJ Sokol Nusle Praha G5AM27. 09. 2016 19:001. (29. 09. 2016 18:30) 
105.TJ ABC Branik C-Avia Čakovice BDZ27. 09. 2016 19:001. (28. 09. 2016 19:00) 
31.TJ Sokol Nusle Praha E-TJ Lokomotiva Vršovice D3AM27. 09. 2016 18:451. (28. 09. 2016 18:45) 
27.TJ Stadion Žižkov - Ulita B-TJ ABC Branik A2BM26. 09. 2016 19:001. (28. 09. 2016 19:00) 
109.TJ ABC Branik C-TJ ABC Branik BDZ24. 09. 2016 19:0022. (05. 04. 2017 19:00) 
106.TJ ABC Branik B-TJ ABC Branik CDZ22. 09. 2016 19:0011. (12. 12. 2016 19:00) 
99.TTC Praha G-TTC Praha E7AM22. 09. 2016 18:3013. (19. 01. 2017 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy