Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
81.TJ Sokol Bratříkov B-TJ Sokol Turnov CKP 2. tř08. 04. 2017 18:0021. (08. 04. 2017 17:00) 
21.KMST Liberec C-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BDivize m08. 04. 2017 10:0021. (08. 04. 2017 17:00) 
22.TJ Jiskra Nový Bor A-SKST Cvikov ADivize m06. 04. 2017 18:0022. (09. 04. 2017 10:00) 
80.KST Victory Liberec A-TJ Doksy - Mimoň AKP 2. tř02. 04. 2017 10:0021. (08. 04. 2017 16:00) 
20.SKST Liberec D-Loko Depo Liberec BDivize m31. 03. 2017 18:3021. (08. 04. 2017 17:00) 
49.TJ Sokol Vesec A-TJ Sokol Bratříkov AKP 1. tř25. 03. 2017 14:3021. (25. 03. 2017 16:00) 
82.TJ Spartak Chrastava B-TJ Doksy - Mimoň AKP 2. tř24. 03. 2017 19:0022. (09. 04. 2017 11:00) 
18.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Jiskra Nový Bor ADivize m19. 03. 2017 14:3020. (19. 03. 2017 10:00)Herna SKST Liberec
123.SKST Liberec A-SKST Liberec B 4. (19. 03. 2017 13:30)Hala SKST Liberec
122.TJ Spartak Chrastava-TJ Jiskra Nový Bor 4. (19. 03. 2017 12:00)Hala SKST Liberec
121.Sokol STAR Turnov A-SKST Liberec A 4. (19. 03. 2017 12:00)Hala SKST Liberec
120.Cvikováček Cvikov-SKST Liberec B 4. (19. 03. 2017 12:00)Hala SKST Liberec
119.Cvikováček Cvikov-Sokol STAR Turnov A 4. (19. 03. 2017 10:30)Hala SKST Liberec
118.Jiskra Kamenický Šenov-TJ Spartak Chrastava 4. (19. 03. 2017 10:30)Hala SKST Liberec
117.SKST Liberec B-TJ Jiskra Nový Bor 4. (19. 03. 2017 10:30)Hala SKST Liberec
116.Jiskra Kamenický Šenov-Cvikováček Cvikov 4. (19. 03. 2017 09:00)Hala SKST Liberec
115.SKST Liberec B-Sokol STAR Turnov A 4. (19. 03. 2017 09:00)Hala SKST Liberec
114.SKST Liberec A-TJ Spartak Chrastava 4. (19. 03. 2017 09:00)Hala SKST Liberec
17.TJ Jiskra Raspenava A-KMST Liberec CDivize m16. 03. 2017 19:0019. (18. 03. 2017 16:00) 
15.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Spartak Chrastava ADivize m16. 03. 2017 19:0019. (18. 03. 2017 15:00) 
79.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Sokol Bratříkov BKP 2. tř16. 03. 2017 18:0020. (18. 03. 2017 10:00) 
78.SKST Liberec H-TJ Jiskra Raspenava BKP 2. tř15. 03. 2017 18:0020. (18. 03. 2017 10:00) 
19.SKST Liberec E-KMST Liberec CDivize m10. 03. 2017 18:0020. (19. 03. 2017 10:00) 
47.Jiskra Kamenický Šenov A-TJ Sokol Turnov BKP 1. tř08. 03. 2017 18:0020. (12. 03. 2017 10:00)herna Česk Lípa
48.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP 1. tř02. 03. 2017 19:0020. (12. 03. 2017 10:00) 
77.TJ Sokol Bratříkov B-TJ Doksy - Mimoň AKP 2. tř01. 03. 2017 19:0018. (03. 03. 2017 18:30) 
46.TJ Sokol Vesec A-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP 1. tř25. 02. 2017 14:0017. (25. 02. 2017 16:00) 
74.SKST Liberec H-KST Victory Liberec AKP 2. tř17. 02. 2017 17:3016. (18. 02. 2017 10:00) 
14.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BDivize m16. 02. 2017 19:0016. (17. 02. 2017 19:00)Herna Bižu Jablonec
76.Sokol Benešov u Semil A-TJ Sokol Bratříkov BKP 2. tř16. 02. 2017 18:0016. (18. 02. 2017 10:00) 
72.SKST Liberec H-TJ Spartak Chrastava BKP 2. tř15. 02. 2017 18:0015. (18. 02. 2017 16:00) 
71.TJ Jiskra Tanvald A-KST Victory Liberec AKP 2. tř14. 02. 2017 18:0015. (18. 02. 2017 16:00) 
73.TJ Sokol Bratříkov B-Orel Studenec u Horek AKP 2. tř14. 02. 2017 18:0015. (18. 02. 2017 16:00)sokolovna Bratříkov
40.TJ Sokol Vesec A-TJ Sokol Turnov BKP 1. tř11. 02. 2017 13:0012. (11. 02. 2017 16:00) 
39.Cvikováček Cvikov A-Jiskra Kamenický Šenov AKP 1. tř11. 02. 2017 10:0012. (11. 02. 2017 16:00) 
37.TJ Sokol Bratříkov A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKP 1. tř10. 02. 2017 18:0012. (11. 02. 2017 17:00) 
75.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Spartak Chrastava BKP 2. tř07. 02. 2017 17:3016. (18. 02. 2017 10:00) 
12.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Sokol Turnov ADivize m 14. (05. 02. 2017 10:00)Herna Sokol Turnov
70.KST Victory Liberec A-TJ Jiskra Raspenava BKP 2. tř04. 02. 2017 15:0013. (04. 02. 2017 16:00) 
11.SKST Liberec E-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize m01. 02. 2017 18:0013. (04. 02. 2017 17:00) 
113.TJ Jiskra Nový Bor-Jiskra Kamenický Šenov 3. (29. 01. 2017 13:30)Hala Spartak Chrastava
112.TJ Spartak Chrastava-Cvikováček Cvikov 3. (29. 01. 2017 13:30)Hala Spartak Chrastava
111.SKST Liberec B-Jiskra Kamenický Šenov 3. (29. 01. 2017 12:00)Hala Spartak Chrastava
110.SKST Liberec A-Cvikováček Cvikov 3. (29. 01. 2017 12:00)Hala Spartak Chrastava
109.TJ Jiskra Nový Bor-Sokol STAR Turnov A 3. (29. 01. 2017 12:00)Hala Spartak Chrastava
108.TJ Jiskra Nový Bor-SKST Liberec A 3. (29. 01. 2017 10:30)Hala Spartak Chrastava
107.TJ Spartak Chrastava-SKST Liberec B 3. (29. 01. 2017 10:30)Hala Spartak Chrastava
106.Sokol STAR Turnov A-Jiskra Kamenický Šenov 3. (29. 01. 2017 10:30)Hala Spartak Chrastava
45.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-Jiskra Kamenický Šenov AKP 1. tř29. 01. 2017 09:0016. (29. 01. 2017 10:00) 
105.Jiskra Kamenický Šenov-SKST Liberec A 3. (29. 01. 2017 09:00)Hala Spartak Chrastava
104.Cvikováček Cvikov-TJ Jiskra Nový Bor 3. (29. 01. 2017 09:00)Hala Spartak Chrastava
103.Sokol STAR Turnov A-TJ Spartak Chrastava 3. (29. 01. 2017 09:00)Hala Spartak Chrastava
43.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-Cvikováček Cvikov AKP 1. tř28. 01. 2017 14:0015. (28. 01. 2017 15:00) 
44.TJ Jiskra Nový Bor B-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP 1. tř28. 01. 2017 10:0015. (28. 01. 2017 16:00) 
42.SKST Liberec F-TJ Sokol Turnov BKP 1. tř27. 01. 2017 18:3015. (29. 01. 2017 14:30) 
10.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ADivize m26. 01. 2017 19:0013. (04. 02. 2017 15:00) 
13.TJ Jiskra Raspenava A-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize m18. 01. 2017 19:0014. (04. 02. 2017 10:00) 
41.TJ Sokol Vesec A-TJ Sokol Semily AKP 1. tř14. 01. 2017 14:0013. (14. 01. 2017 16:00) 
9.TJ Spartak Chrastava A-TJ Jiskra Nový Bor ADivize m 12. (07. 01. 2017 15:00)Hala Spartak Chrastava
68.TJ Sokol Bratříkov B-TJ Jiskra Raspenava BKP 2. tř06. 01. 2017 18:3012. (07. 01. 2017 17:00) 
67.SKST Liberec H-Sokol Benešov u Semil AKP 2. tř10. 12. 2016 10:0011. (03. 12. 2016 10:00)využit rozpis článek 17
28.TJ Sokol Bratříkov A-SKST Liberec FKP 1. tř06. 12. 2016 18:003. (09. 12. 2016 18:30) 
102.SKST Liberec A-TJ Spartak Chrastava 2. (04. 12. 2016 13:30)sokolovna Turnov
101.Cvikováček Cvikov-Sokol STAR Turnov A 2. (04. 12. 2016 12:00)sokolovna Turnov
100.Jiskra Kamenický Šenov-TJ Spartak Chrastava 2. (04. 12. 2016 12:00)sokolovna Turnov
99.SKST Liberec B-TJ Jiskra Nový Bor 2. (04. 12. 2016 12:00)sokolovna Turnov
98.TJ Jiskra Nový Bor-SKST Liberec A 2. (04. 12. 2016 10:30)sokolovna Turnov
97.TJ Spartak Chrastava-SKST Liberec B 2. (04. 12. 2016 10:30)sokolovna Turnov
96.Sokol STAR Turnov A-Jiskra Kamenický Šenov 2. (04. 12. 2016 10:30)sokolovna Turnov
8.SKST Liberec E-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ADivize m 11. (04. 12. 2016 10:00)Herna Jablonec n.J.
95.SKST Liberec B-Jiskra Kamenický Šenov 2. (04. 12. 2016 09:00)sokolovna Turnov
94.SKST Liberec A-Cvikováček Cvikov 2. (04. 12. 2016 09:00)sokolovna Turnov
93.TJ Jiskra Nový Bor-Sokol STAR Turnov A 2. (04. 12. 2016 09:00)sokolovna Turnov
64.TJ Sokol Turnov D-TJ Jiskra Raspenava BKP 2. tř03. 12. 2016 15:0010. (03. 12. 2016 16:00) 
66.TJ Jiskra Tanvald A-Orel Studenec u Horek AKP 2. tř02. 12. 2016 18:3011. (03. 12. 2016 10:00) 
27.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-Jiskra Kamenický Šenov AKP 1. tř01. 12. 2016 18:302. (10. 12. 2016 16:00) 
63.TJ Jiskra Tanvald A-Sokol Benešov u Semil AKP 2. tř01. 12. 2016 18:3010. (03. 12. 2016 16:00) 
65.TJ Doksy - Mimoň A-TJ Spartak Chrastava BKP 2. tř30. 11. 2016 18:0011. (04. 12. 2016 10:00) 
34.Cvikováček Cvikov A-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP 1. tř26. 11. 2016 14:0010. (26. 11. 2016 16:00) 
33.TJ Sokol Bratříkov A-TJ Sokol Vesec AKP 1. tř25. 11. 2016 18:0010. (26. 11. 2016 17:00) 
35.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Sokol Vesec AKP 1. tř24. 11. 2016 19:0011. (27. 11. 2016 10:00) 
36.TJ Sokol Bratříkov A-TJ Sokol Turnov BKP 1. tř22. 11. 2016 19:1511. (25. 11. 2016 18:30) 
59.TJ Spartak Chrastava B-TJ Sokol Turnov CKP 2. tř19. 11. 2016 10:008. (19. 11. 2016 13:00) 
5.TJ Spartak Chrastava A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BDivize m19. 11. 2016 10:008. (19. 11. 2016 13:00) 
60.TJ Sokol Bratříkov B-SKST Liberec HKP 2. tř18. 11. 2016 18:008. (19. 11. 2016 17:00) 
7.KMST Liberec C-SKST Liberec EDivize m17. 11. 2016 17:009. (18. 11. 2016 18:30) 
61.TJ Jiskra Raspenava B-SKST Liberec HKP 2. tř16. 11. 2016 18:009. (19. 11. 2016 11:00) 
62.TJ Sokol Bratříkov B-TJ Jiskra Tanvald AKP 2. tř15. 11. 2016 19:309. (18. 11. 2016 18:30) 
6.KMST Liberec C-TJ Jiskra Raspenava ADivize m14. 11. 2016 18:308. (19. 11. 2016 17:00) 
32.TJ Sokol Vesec A-Jiskra Kamenický Šenov AKP 1. tř12. 11. 2016 14:308. (12. 11. 2016 16:00) 
92.Jiskra Kamenický Šenov-Cvikováček Cvikov 1. (06. 11. 2016 13:30)ZŠ Kamenický Šenov
91.TJ Spartak Chrastava-TJ Jiskra Nový Bor 1. (06. 11. 2016 12:00)ZŠ Kamenický Šenov
90.Sokol STAR Turnov A-SKST Liberec A 1. (06. 11. 2016 12:00)ZŠ Kamenický Šenov
89.Cvikováček Cvikov-SKST Liberec B 1. (06. 11. 2016 12:00)ZŠ Kamenický Šenov
88.Sokol STAR Turnov A-TJ Spartak Chrastava 1. (06. 11. 2016 10:30)ZŠ Kamenický Šenov
87.Cvikováček Cvikov-TJ Jiskra Nový Bor 1. (06. 11. 2016 10:30)ZŠ Kamenický Šenov
86.Jiskra Kamenický Šenov-SKST Liberec A 1. (06. 11. 2016 10:30)ZŠ Kamenický Šenov
85.SKST Liberec B-SKST Liberec A 1. (06. 11. 2016 09:00)ZŠ Kamenický Šenov
84.TJ Jiskra Nový Bor-Jiskra Kamenický Šenov 1. (06. 11. 2016 09:00)ZŠ Kamenický Šenov
83.TJ Spartak Chrastava-Cvikováček Cvikov 1. (06. 11. 2016 09:00)ZŠ Kamenický Šenov
55.Sokol Benešov u Semil A-KST Victory Liberec AKP 2. tř05. 11. 2016 14:006. (05. 11. 2016 16:00) 
24.SKST Liberec F-SKST Liberec GKP 1. tř05. 11. 2016 10:001. (30. 10. 2016 16:30)využit rozpis článek 17
58.Orel Studenec u Horek A-KST Victory Liberec AKP 2. tř04. 11. 2016 18:007. (04. 11. 2016 18:30) 
57.TJ Jiskra Tanvald A-TJ Sokol Turnov DKP 2. tř04. 11. 2016 18:006. (05. 11. 2016 16:00) 
56.Orel Studenec u Horek A-TJ Spartak Chrastava BKP 2. tř03. 11. 2016 18:006. (05. 11. 2016 16:00) 
135.TJ Lokomotiva Česká Lípa-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BK. pohár01. 11. 2016 19:005. (30. 10. 2016 16:00) 
25.Jiskra Kamenický Šenov A-Cvikováček Cvikov AKP 1. tř29. 10. 2016 15:001. (29. 10. 2016 16:00) 
31.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Sokol Semily AKP 1. tř29. 10. 2016 10:007. (16. 10. 2016 10:00)obsazená herna tenisem
23.TJ Jiskra Nový Bor B-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP 1. tř27. 10. 2016 18:001. (29. 10. 2016 16:00) 
3.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-SKST Cvikov ADivize m22. 10. 2016 16:004. (22. 10. 2016 15:00)Herna SKST Cvikov
4.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B-TJ Lokomotiva Česká Lípa ADivize m21. 10. 2016 19:005. (23. 10. 2016 10:00)Herna v České Lípě
50.TJ Spartak Chrastava B-SKST Liberec HKP 2. tř19. 10. 2016 18:304. (22. 10. 2016 13:00) 
26.TJ Sokol Turnov B-TJ Sokol Vesec AKP 1. tř19. 10. 2016 17:151. (29. 10. 2016 16:00) 
133.TJ Lokomotiva Česká Lípa-KMST LiberecK. pohár18. 10. 2016 18:004. (16. 10. 2016 17:00) 
54.Orel Studenec u Horek A-TJ Sokol Bratříkov BKP 2. tř18. 10. 2016 17:304. (22. 10. 2016 17:00)Sokolovna Studenec
30.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-TJ Sokol Turnov BKP 1. tř14. 10. 2016 18:007. (14. 10. 2016 19:00) 
134.TJ Sokol Bratříkov A-TJ Sokol Turnov AK. pohár11. 10. 2016 19:304. (16. 10. 2016 17:00) 
53.TJ Doksy - Mimoň A-SKST Liberec HKP 2. tř08. 10. 2016 11:003. (09. 10. 2016 10:00) 
29.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C-TJ Sokol Nová Ves n. P. AKP 1. tř06. 10. 2016 19:006. (15. 10. 2016 15:00) 
52.TJ Jiskra Raspenava B-TJ Spartak Chrastava BKP 2. tř05. 10. 2016 19:003. (08. 10. 2016 11:00) 
132.KST Victory Liberec A-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CK. pohár04. 10. 2016 18:003. (02. 10. 2016 17:00)Herna Bižuterie Jablonec
2.TJ Lokomotiva Česká Lípa A-SKST Liberec EDivize m03. 10. 2016 18:002. (08. 10. 2016 16:00) 
1.TJ Sokol Turnov A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ADivize m01. 10. 2016 14:001. (01. 10. 2016 16:00) 
131.Jiskra Kamenický Šenov A-TJ Lokomotiva Česká LípaK. pohár30. 09. 2016 18:003. (02. 10. 2016 17:00) 
51.TJ Sokol Turnov D-TJ Sokol Turnov CKP 2. tř29. 09. 2016 18:001. (01. 10. 2016 16:00) 
16.SKST Liberec E-SKST Liberec DDivize m29. 09. 2016 18:0019. (02. 10. 2016 10:00) 
130.TJ Sokol Bratříkov B-SKST Liberec FK. pohár27. 09. 2016 18:453. (02. 10. 2016 17:00) 
69.TJ Sokol Turnov C-TJ Sokol Turnov DKP 2. tř27. 09. 2016 18:0012. (02. 10. 2016 10:00) 
38.SKST Liberec G-SKST Liberec FKP 1. tř22. 09. 2016 17:3012. (25. 09. 2016 10:00) 
129.TJ Sokol Vesec B-TJ Sokol Bratříkov BK. pohár21. 09. 2016 18:002. (25. 09. 2016 17:00) 
128.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D-SKST Liberec GK. pohár21. 09. 2016 17:002. (25. 09. 2016 17:00) 
124.TJ Sokol Turnov C-SKST Liberec HK. pohár17. 09. 2016 10:001. (18. 09. 2016 17:00) 
126.SKST Liberec J-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DK. pohár16. 09. 2016 18:001. (18. 09. 2016 17:00)Hala SKST Liberec
125.SKST Liberec K-TTC Liberec AK. pohár16. 09. 2016 18:001. (18. 09. 2016 17:00)Hala SKST Liberec
127.SKST Liberec I-TJ Sokol Bratříkov CK. pohár14. 09. 2016 18:301. (18. 09. 2016 17:00)Hala SKST Liberec
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS