Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
25.TTC Brandýs nad Labem "B"-TJ Sokol RoztokyDIVIZE M30. 04. 2017 10:00PO (29. 04. 2017 17:00) 
24.TJ Sokol Roztoky-TTC Brandýs nad Labem "B"DIVIZE M29. 04. 2017 10:00PO (23. 04. 2017 10:00) 
146.TJ Slavoj Obecnice "B"-Sokol Nižbor "B"KS 2-C23. 04. 2017 13:00PO (23. 04. 2017 10:00) 
23.TTC Brandýs nad Labem "B"-TJ Sokol RoztokyDIVIZE M23. 04. 2017 10:00PO (22. 04. 2017 17:00) 
145.Sokol Nižbor "B"-TJ Slavoj Obecnice "B"KS 2-C22. 04. 2017 10:00PO (22. 04. 2017 17:00) 
92.TJ Sokol Velký Osek-TJ Sadská "C"KS 1-B20. 04. 2017 19:00PO (23. 04. 2017 10:00) 
91.TJ Sadská "C"-TJ Sokol Velký OsekKS 1-B18. 04. 2017 19:00PO (22. 04. 2017 17:00) 
90.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"-TJ Sokol KrchlebyKS 1-B PO (15. 04. 2017 10:00) 
89.TJ Sokol Krchleby-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"KS 1-B PO (14. 04. 2017 20:00) 
122.TJ Sokol Roztoky "B"-TJ Neratovice "C"KS 2-B06. 04. 2017 18:30PO (08. 04. 2017 17:00) 
110.TTC Kladno "D"-TJ Sokol Stochov HoniceKS 2-A01. 04. 2017 17:00PO (02. 04. 2017 10:00) 
109.TJ Sokol Stochov Honice-TTC Kladno "D"KS 2-A31. 03. 2017 18:00PO (01. 04. 2017 17:00) 
59.Sokol Lány-TJ Sokol Králův DvůrKS 1-A 22. (26. 03. 2017 10:00)herna S.Králův Dvůr
144.TJ Slavoj Obecnice "B"-TJ Spartak ČenkovKS 2-C25. 03. 2017 19:0022. (26. 03. 2017 13:00) 
58.Sokol Lány-TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"KS 1-A25. 03. 2017 13:0021. (25. 03. 2017 17:00)herna S.Mníšek p.B.
87.TJ AŠ Mladá Boleslav "B"-TJ Neratovice "B"KS 1-B24. 03. 2017 18:3021. (25. 03. 2017 17:00) 
108.Sokol Nižbor "A"-SK Viktorie OřechKS 2-A23. 03. 2017 19:3021. (25. 03. 2017 17:00) 
88.ST EUROMASTER Kolín "C"-TJ Neratovice "B"KS 1-B23. 03. 2017 19:0022. (26. 03. 2017 13:00) 
26.TJ Jizera Káraný-TJ Sokol Králův DvůrDIVIZE Ž12. 03. 2017 10:003. (05. 02. 2017 10:00) 
143.TJ Spartak Čenkov-SK Březnice "C"KS 2-C 20. (12. 03. 2017 10:00)herna Slavoj Obecnice
21.TJ Sokol Příbram-TJ Sadská "A"DIVIZE M 20. (12. 03. 2017 09:00)herna TJ Sadská
86.TJ Sokol Libice nad Cidlinou-TJ Sadská "C"KS 1-B 19. (11. 03. 2017 17:00)herna TJ Sadská
142.TJ Spartak Čenkov-SK Březnice "B"KS 2-C 19. (11. 03. 2017 17:00)herna Slavoj Obecnice
20.TJ Sokol Příbram-TJ Sadská "B"DIVIZE M 19. (11. 03. 2017 17:00)herna TJ Sadská
141.Sokol Nižbor "B"-TJ OlešnáKS 2-C11. 03. 2017 13:0019. (11. 03. 2017 17:00) 
167.TJ Sokol Čáslav "B"-TJ Sadská "D"KS 2-D10. 03. 2017 18:3019. (11. 03. 2017 17:00) 
107.Sokol Lány "B"-Sokol Nižbor "A"KS 2-A08. 03. 2017 18:3020. (12. 03. 2017 10:00) 
56.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"-TJ Slavoj ObecniceKS 1-A06. 03. 2017 18:0019. (11. 03. 2017 17:00) 
173.TJ Sokol Kutná Hora-TJ Sadská "B"ČP M I.28. 02. 2017 19:00PO (24. 02. 2017 18:00) 
119.TJ Sokol Roztoky "B"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"KS 2-B26. 02. 2017 11:3017. (25. 02. 2017 15:30) 
140.TJ Sokol Králův Dvůr "B"-TJ Sokol Příbram "B"KS 2-C26. 02. 2017 10:0018. (26. 02. 2017 13:00)změna herny KD-škola
54.TJ Sokol Králův Dvůr-KST Rakovník "C"KS 1-A 18. (26. 02. 2017 10:00)změna herny KD-škola
19.TJ Sadská "A"-TJ NeratoviceDIVIZE M 18. (26. 02. 2017 10:00)herna TJ Klučov
84.TJ Sadská "C"-TJ Sokol KrchlebyKS 1-B26. 02. 2017 10:0018. (26. 02. 2017 13:00)herna TJ S.Krchleby
139.TJ Sokol Králův Dvůr "B"-Sokol Nižbor "B"KS 2-C25. 02. 2017 17:0017. (25. 02. 2017 13:30)změna herny KD-škola
53.TJ Sokol Králův Dvůr-Kanoistický klub RakovníkKS 1-A 17. (25. 02. 2017 17:00)změna herny KD-škola
17.TJ Sadská "B"-TJ NeratoviceDIVIZE M 17. (25. 02. 2017 17:00)herna TJ Klučov
164.TJ Sadská "D"-TJ Lokomotiva Nymburk "B"KS 2-D25. 02. 2017 17:0017. (25. 02. 2017 13:30)herna Loko Nymburk
120.TJ Sokol Roztoky "B"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2-B25. 02. 2017 15:3018. (26. 02. 2017 11:30) 
82.TJ Sadská "C"-TJ Neratovice "B"KS 1-B 17. (25. 02. 2017 13:30)herna TJ Klučov
137.TJ Sokol Hudlice "B"-SK Březnice "B"KS 2-C25. 02. 2017 12:0017. (25. 02. 2017 13:30) 
163.Stolní tenis Benešov-Sokol Přezletice "B"KS 2-D25. 02. 2017 11:0017. (25. 02. 2017 17:00) 
138.TJ Olešná-TJ Spartak ČenkovKS 2-C25. 02. 2017 10:0017. (25. 02. 2017 17:00) 
85.SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"-TJ Neratovice "B"KS 1-B24. 02. 2017 19:0018. (26. 02. 2017 13:00) 
83.TJ AŠ Mladá Boleslav "B"-TJ Aero Odolena VodaKS 1-B24. 02. 2017 18:3018. (26. 02. 2017 10:00) 
55.TJ Sokol Králův Dvůr-TJ Sokol HudliceKS 1-A24. 02. 2017 17:3019. (11. 03. 2017 17:00) 
166.TJ Sadská "D"-TJ Sokol Velké PopoviceKS 2-D23. 02. 2017 18:4518. (26. 02. 2017 13:00) 
165.Stolní tenis Benešov-TTC Říčany "B"KS 2-D22. 02. 2017 19:0018. (26. 02. 2017 10:00) 
106.TJ Sokol Stochov Honice-Sokol RakovníkKS 2-A22. 02. 2017 19:0018. (26. 02. 2017 10:00) 
174.TJ Chaloupky-KST Rakovník "B"ČP M I.21. 02. 2017 18:00PO (24. 02. 2017 18:00) 
52.Sokol Lány-TJ ChaloupkyKS 1-A15. 02. 2017 18:0017. (25. 02. 2017 17:00) 
18.TJ Sadská "B"-TTC Kladno "A"DIVIZE M12. 02. 2017 13:0018. (26. 02. 2017 10:00) 
16.TJ Sadská "A"-TTC Kladno "A"DIVIZE M12. 02. 2017 10:0017. (25. 02. 2017 17:00) 
117.TTC Bělá pod Bezdězem "B"-TTC Brandýs nad Labem "C"KS 2-B11. 02. 2017 17:3016. (11. 02. 2017 17:00)herna TTC Brandýs n.L.
15.TTC Brandýs nad Labem "B"-TTC ŘíčanyDIVIZE M11. 02. 2017 17:0016. (11. 02. 2017 18:00) 
81.TJ AŠ Mladá Boleslav "B"-ST EUROMASTER Kolín "C"KS 1-B 16. (11. 02. 2017 17:00)herna ST E.Kolín
49.TJ Chaloupky-TTC Kladno "C"KS 1-A11. 02. 2017 15:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
133.TJ Sokol Žebrák-TJ Sokol Králův Dvůr "B"KS 2-C11. 02. 2017 13:3016. (11. 02. 2017 17:00)herna S.Králův Dvůr
134.TJ Slavoj Obecnice "B"-TJ Sokol Hudlice "B"KS 2-C11. 02. 2017 10:0016. (11. 02. 2017 13:30) 
48.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"-SK BřezniceKS 1-A10. 02. 2017 19:0016. (11. 02. 2017 13:30) 
121.TJ Neratovice "C"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"KS 2-B10. 02. 2017 18:1518. (26. 02. 2017 10:00) 
116.TJ Lokomotiva Nymburk "A"-TJ Sokol Krchleby "B"KS 2-B09. 02. 2017 18:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
159.Stolní tenis Benešov-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKS 2-D08. 02. 2017 19:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
105.TJ Sokol Stochov Honice-Sokol Lány "B"KS 2-A08. 02. 2017 19:0017. (25. 02. 2017 17:00) 
171.TJ Sokol Starý Kolín-TJ Sokol Kutná HoraČP M I.08. 02. 2017 18:30PO (13. 02. 2017 18:30) 
172.Sokol Rudná-KST Rakovník "B"ČP M I.06. 02. 2017 18:30PO (13. 02. 2017 19:00) 
170.TJ Sokol Močovice-TJ Sadská "B"ČP M I.06. 02. 2017 18:30PO (09. 02. 2017 18:00) 
158.TJ Lokomotiva Nymburk "B"-TJ Sokol Velké PopoviceKS 2-D04. 02. 2017 17:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
51.TJ Slavoj Obecnice-TJ Sokol HudliceKS 1-A31. 01. 2017 18:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
13.TTC Brandýs nad Labem "B"-TJ Sadská "A"DIVIZE M29. 01. 2017 10:0015. (29. 01. 2017 13:00) 
47.TJ Chaloupky-TJ Sokol Králův DvůrKS 1-A 15. (29. 01. 2017 10:00)herna S.Králův Dvůr
12.TTC Brandýs nad Labem "B"-TJ Sadská "B"DIVIZE M28. 01. 2017 17:0014. (28. 01. 2017 18:00) 
45.TTC Kladno "C"-TJ Sokol Králův DvůrKS 1-A28. 01. 2017 17:0014. (28. 01. 2017 13:30)herna S.Králův Dvůr
135.TJ Spartak Čenkov-TJ Sokol Králův Dvůr "B"KS 2-C28. 01. 2017 13:3014. (28. 01. 2017 17:00)herna S.Králův Dvůr
136.SK Březnice "B"-TJ Sokol Hořovice "B"KS 2-C28. 01. 2017 10:0015. (29. 01. 2017 10:00) 
104.TJ Sokol Buštěhrad-TJ Sokol Stochov HoniceKS 2-A27. 01. 2017 19:0015. (29. 01. 2017 10:00)herna S.Stochov Honice
160.TJ Sokol Velký Osek "B"-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKS 2-D26. 01. 2017 19:0014. (28. 01. 2017 17:00) 
162.TTC Říčany "B"-TJ Sadská "D"KS 2-D26. 01. 2017 19:0015. (29. 01. 2017 13:00) 
79.TJ Sokol Velký Osek-ST EUROMASTER Kolín "C"KS 1-B26. 01. 2017 18:4514. (28. 01. 2017 17:00) 
161.TJ Sokol Čáslav "B"-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKS 2-D25. 01. 2017 19:0015. (29. 01. 2017 10:00) 
50.KST Rakovník "C"-Kanoistický klub RakovníkKS 1-A25. 01. 2017 18:1516. (11. 02. 2017 17:00) 
118.TJ Neratovice "C"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2-B20. 01. 2017 18:3017. (25. 02. 2017 17:00) 
99.TJ Sokol Buštěhrad-STC SlanýKS 2-A19. 01. 2017 19:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
46.TJ Chaloupky-TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"KS 1-A19. 01. 2017 18:3014. (28. 01. 2017 17:00) 
80.TJ Sokol Krchleby-TJ Sokol Kutná HoraKS 1-B17. 01. 2017 18:3014. (28. 01. 2017 17:00) 
169.Sokol Rudná-Sokol RakovníkČP M I.16. 01. 2017 19:00PO (09. 01. 2017 19:00) 
101.Sokol Lány "B"-STC SlanýKS 2-A 12. (14. 01. 2017 17:00)herna STC Slaný
76.TJ Sokol Kutná Hora-TJ Aero Odolena VodaKS 1-B14. 01. 2017 16:0012. (14. 01. 2017 17:00) 
100.SK Viktorie Ořech-TTC Slovan KladnoKS 2-A14. 01. 2017 10:0012. (14. 01. 2017 17:00) 
77.ST EUROMASTER Kolín "C"-TJ Sadská "C"KS 1-B13. 01. 2017 19:0013. (15. 01. 2017 13:00)herna TJ Sadská
78.TJ Sokol Velký Osek-TJ Neratovice "B"KS 1-B12. 01. 2017 18:4513. (15. 01. 2017 10:00) 
103.Sokol Lány "B"-TJ Sokol HředleKS 2-A11. 01. 2017 18:3014. (28. 01. 2017 17:00) 
75.ST EUROMASTER Kolín "C"-SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"KS 1-B08. 01. 2017 10:0012. (14. 01. 2017 17:00) 
102.Sokol Rakovník-TJ Sokol BuštěhradKS 2-A08. 01. 2017 10:0012. (14. 01. 2017 10:00) 
72.TJ Sadská "C"-ST EUROMASTER Kolín "C"KS 1-B 11. (11. 12. 2016 13:00)herna ST E.Kolín
11.TTC Brandýs nad Labem "B"-TJ Slovan LochoviceDIVIZE M10. 12. 2016 17:0010. (10. 12. 2016 18:00) 
125.TJ Olešná-TJ Sokol Hudlice "B"KS 2-C10. 12. 2016 13:0010. (10. 12. 2016 17:00)herna S.Hudlice
149.TJ Sadská "D"-Stolní tenis BenešovKS 2-D10. 12. 2016 12:0010. (10. 12. 2016 13:30) 
43.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"-TJ Sokol Králův DvůrKS 1-A09. 12. 2016 19:0011. (11. 12. 2016 10:00) 
71.TJ Neratovice "B"-TJ Sokol Libice nad CidlinouKS 1-B09. 12. 2016 18:0010. (10. 12. 2016 13:30) 
74.TJ Sokol Krchleby-TJ Sokol Libice nad CidlinouKS 1-B08. 12. 2016 18:0011. (11. 12. 2016 10:00) 
73.Sokol Přezletice-TJ Sokol Kutná HoraKS 1-B06. 12. 2016 19:0011. (11. 12. 2016 10:00) 
42.TJ Chaloupky-KST Rakovník "C"KS 1-A06. 12. 2016 18:0010. (10. 12. 2016 17:00) 
95.TJ Sokol Buštěhrad-Sokol Lány "B"KS 2-A02. 12. 2016 19:3011. (11. 12. 2016 10:00) 
40.Sokol Lány-TJ Slavoj ObecniceKS 1-A30. 11. 2016 18:3010. (10. 12. 2016 17:00) 
39.TJ Sokol Králův Dvůr-Sokol LányKS 1-A27. 11. 2016 13:309. (27. 11. 2016 10:00)herna S.Lány
9.TJ Slovan Lochovice-TJ Sadská "B"DIVIZE M26. 11. 2016 16:008. (26. 11. 2016 17:00) 
38.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"-Sokol LányKS 1-A26. 11. 2016 13:008. (26. 11. 2016 17:00)herna S.Lány
114.Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"KS 2-B26. 11. 2016 10:008. (26. 11. 2016 17:00) 
157.TJ Lokomotiva Nymburk "B"-Stolní tenis BenešovKS 2-D26. 11. 2016 10:008. (26. 11. 2016 17:00) 
69.TJ Neratovice "B"-ST EUROMASTER Kolín "C"KS 1-B25. 11. 2016 18:309. (27. 11. 2016 13:00) 
70.TJ Sokol Kutná Hora-TJ Sadská "C"KS 1-B25. 11. 2016 18:309. (27. 11. 2016 10:00) 
37.KST Rakovník "C"-TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"KS 1-A22. 11. 2016 17:458. (26. 11. 2016 17:00)herna S.Mníšek p.B.
130.TJ Sokol Hořovice "B"-Sokol Nižbor "B"KS 2-C13. 11. 2016 09:157. (13. 11. 2016 10:00) 
7.TJ Sadská "A"-TJ Sokol PříbramDIVIZE M13. 11. 2016 09:007. (13. 11. 2016 10:00)herna S.Příbram
6.TTC Brandýs nad Labem "B"-TJ NeratoviceDIVIZE M12. 11. 2016 17:006. (12. 11. 2016 18:00) 
66.TJ Sadská "C"-TJ Sokol Libice nad CidlinouKS 1-B12. 11. 2016 17:006. (12. 11. 2016 13:30)herna S.Libice n.C.
5.TJ Sadská "B"-TJ Sokol PříbramDIVIZE M12. 11. 2016 16:306. (12. 11. 2016 17:00)herna S.Příbram
68.Sokol Přezletice-TJ Sokol KrchlebyKS 1-B10. 11. 2016 19:307. (13. 11. 2016 10:00) 
156.TJ Sadská "D"-TJ Sokol Velký Osek "B"KS 2-D10. 11. 2016 18:457. (13. 11. 2016 13:00) 
67.TJ Sadská "C"-TJ Sokol Velký OsekKS 1-B08. 11. 2016 19:007. (13. 11. 2016 13:00) 
154.TJ Sadská "D"-TJ Sokol Čáslav "B"KS 2-D06. 11. 2016 10:006. (12. 11. 2016 13:30) 
4.TJ Sadská "A"-TJ Sokol HořoviceDIVIZE M06. 11. 2016 10:006. (12. 11. 2016 17:00) 
8.TJ Sadská "B"-TJ Sokol HořoviceDIVIZE M05. 11. 2016 17:007. (13. 11. 2016 10:00) 
131.TJ Tatran Sedlčany "B"-TJ Slavoj Obecnice "B"KS 2-C30. 10. 2016 10:008. (26. 11. 2016 17:00) 
63.SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"-TJ Sadská "C"KS 1-B29. 10. 2016 16:005. (29. 10. 2016 17:00) 
65.ST EUROMASTER Kolín "C"-TJ AŠ Mladá Boleslav "B"KS 1-B29. 10. 2016 16:005. (29. 10. 2016 17:00)herna AŠ Ml.Boleslav
124.TJ Sokol Králův Dvůr "B"-TJ Sokol ŽebrákKS 2-C 5. (29. 10. 2016 13:30)herna S.Žebrák
147.TJ Sokol Čáslav "A"-TJ Sadská "D"KS 2-D29. 10. 2016 12:005. (29. 10. 2016 13:00) 
35.TJ Sokol Králův Dvůr-TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"KS 1-A26. 10. 2016 19:005. (29. 10. 2016 17:00) 
112.TTC Brandýs nad Labem "C"-TTC Bělá pod Bezdězem "B"KS 2-B25. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 17:00)herna TTC Bělá p.B.
64.TJ Sokol Krchleby-TJ Neratovice "B"KS 1-B25. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:00) 
113.TJ Neratovice "C"-TJ Sokol Roztoky "B"KS 2-B24. 10. 2016 19:005. (29. 10. 2016 17:00) 
148.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy-Stolní tenis BenešovKS 2-D24. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 17:00) 
3.TTC Kladno "A"-TJ NeratoviceDIVIZE M23. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:00) 
32.TJ Chaloupky-KST Rakovník "B"KS 1-A23. 10. 2016 10:004. (16. 10. 2016 10:00) 
33.SK Březnice-TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"KS 1-A20. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:00) 
94.Sokol Lány "B"-Sokol RakovníkKS 2-A19. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 17:00) 
34.Kanoistický klub Rakovník-KST Rakovník "C"KS 1-A19. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 10:00) 
93.STC Slaný-TJ Sokol BuštěhradKS 2-A19. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:00) 
129.TJ Spartak Čenkov-TJ Sokol Hořovice "B"KS 2-C16. 10. 2016 09:004. (16. 10. 2016 10:00) 
152.TJ Lokomotiva Nymburk "B"-TJ Sadská "D"KS 2-D 3. (15. 10. 2016 17:00)herna TJ Sadská
29.SK Březnice-TJ Sokol HudliceKS 1-A15. 10. 2016 10:003. (15. 10. 2016 17:00) 
62.TJ Sokol Krchleby-TJ Sadská "C"KS 1-B14. 10. 2016 19:004. (16. 10. 2016 10:00) 
30.TJ Chaloupky-Sokol LányKS 1-A12. 10. 2016 19:003. (15. 10. 2016 17:00) 
153.TJ Sokol Velké Popovice-TJ Sadská "D"KS 2-D12. 10. 2016 19:004. (16. 10. 2016 10:00) 
31.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"-TJ Sokol HudliceKS 1-A06. 10. 2016 18:304. (16. 10. 2016 10:00) 
127.TJ Olešná-SK Březnice "B"KS 2-C01. 10. 2016 10:001. (24. 09. 2016 17:00) 
151.TJ Sokol Velké Popovice-TJ Sokol Čáslav "A"KS 2-D28. 09. 2016 19:003. (15. 10. 2016 17:00) 
28.TJ Sokol Králův Dvůr-TJ ChaloupkyKS 1-A 2. (25. 09. 2016 10:00)herna TJ Chaloupky
98.TJ Sokol Stochov Honice-TJ Sokol BuštěhradKS 2-A 2. (25. 09. 2016 10:00)herna S.Buštěhrad
128.TJ Sokol Hořovice "B"-SK Březnice "B"KS 2-C25. 09. 2016 09:002. (25. 09. 2016 10:00) 
126.TJ Sokol Králův Dvůr "B"-TJ Spartak ČenkovKS 2-C24. 09. 2016 17:001. (24. 09. 2016 13:30)herna Sp.Čenkov
27.TJ Sokol Králův Dvůr-TTC Kladno "C"KS 1-A24. 09. 2016 10:001. (24. 09. 2016 17:00)herna TTC Kladno
96.TTC Kladno "D"-Sokol RakovníkKS 2-A24. 09. 2016 10:001. (24. 09. 2016 17:00) 
97.TJ Sokol Stochov Honice-STC SlanýKS 2-A23. 09. 2016 18:001. (24. 09. 2016 17:00) 
115.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"KS 2-B23. 09. 2016 18:0016. (24. 09. 2016 00:00) 
132.SK Březnice "C"-SK Březnice "B"KS 2-C22. 09. 2016 20:0016. (24. 09. 2016 00:00) 
60.ST EUROMASTER Kolín "C"-TJ Sokol Velký OsekKS 1-B22. 09. 2016 19:001. (24. 09. 2016 17:00) 
1.TJ Sadská "B"-TTC Brandýs nad Labem "B"DIVIZE M22. 09. 2016 19:001. (24. 09. 2016 17:00)herna TJ Klučov
150.TJ Sadská "D"-TTC Říčany "B"KS 2-D22. 09. 2016 19:002. (25. 09. 2016 13:00) 
123.SK Březnice "B"-SK Březnice "C"KS 2-C22. 09. 2016 17:005. (24. 09. 2016 00:00) 
57.KST Rakovník "C"-KST Rakovník "B"KS 1-A22. 09. 2016 17:0020. (24. 09. 2016 00:00) 
61.TJ Sokol Kutná Hora-TJ Neratovice "B"KS 1-B21. 09. 2016 19:002. (25. 09. 2016 10:00) 
22.TTC Kladno "B"-TTC Kladno "A"DIVIZE M21. 09. 2016 18:3022. (24. 09. 2016 00:00) 
168.TJ Sokol Čáslav "B"-TJ Sokol Čáslav "A"KS 2-D21. 09. 2016 18:3020. (24. 09. 2016 00:00) 
14.TJ Sadská "B"-TJ Sadská "A"DIVIZE M20. 09. 2016 18:3016. (24. 09. 2016 00:00) 
36.KST Rakovník "B"-KST Rakovník "C"KS 1-A20. 09. 2016 17:007. (24. 09. 2016 00:00) 
111.TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"-TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"KS 2-B18. 09. 2016 17:005. (24. 09. 2016 00:00) 
155.TJ Sokol Čáslav "A"-TJ Sokol Čáslav "B"KS 2-D16. 09. 2016 18:307. (24. 09. 2016 00:00) 
44.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"-TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"KS 1-A14. 09. 2016 20:3012. (24. 09. 2016 00:00) 
10.TTC Kladno "A"-TTC Kladno "B"DIVIZE M14. 09. 2016 18:309. (24. 09. 2016 00:00) 
41.TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"-TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"KS 1-A14. 09. 2016 18:0010. (24. 09. 2016 00:00) 
2.TJ Sadská "A"-TJ Sadská "B"DIVIZE M13. 09. 2016 19:005. (24. 09. 2016 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy