Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
15.TJ Sokol Lanžhot A-TJ Sokol Brno I ADIV23. 04. 2017 10:30PO (30. 04. 2017 17:30) 
14.TJ Sokol Brno I A-TJ Sokol Lanžhot ADIV22. 04. 2017 13:00PO (23. 04. 2017 17:30) 
151.SKST Dubňany A-SKST Hodonín FK2C25. 03. 2017 18:0021. (25. 03. 2017 17:30)herna SKST Hodonín, Lipová alej 23 B
116.SK Kuřim A-TJ Cemo Mokrá AK2B25. 03. 2017 16:4521. (25. 03. 2017 17:30) 
40.Orel Silůvky B-SK Kuřim BK2A25. 03. 2017 16:3022. (26. 03. 2017 10:00) 
49.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Rebešovice AK2A25. 03. 2017 15:3021. (25. 03. 2017 17:30) 
48.TJ Brno-Bystrc B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK2A25. 03. 2017 14:0021. (25. 03. 2017 17:30) 
154.SK Baník Ratíškovice A-SKST Rohatec AK2C25. 03. 2017 10:0022. (26. 03. 2017 10:30) 
13.SKST Hodonín D-TJ Sokol Lanžhot ADIV24. 03. 2017 20:0022. (24. 03. 2017 18:00) 
39.TJ Sokol Hlubočany A-TJ Agrotec Hustopeče BKS124. 03. 2017 19:0022. (26. 03. 2017 10:30) 
46.TJ Sokol Klobouky u Brna A-TJ Sokol Křepice AK2A24. 03. 2017 18:3022. (26. 03. 2017 10:30) 
118.Orel Boskovice A-MK Řeznovice CK2B24. 03. 2017 18:0021. (25. 03. 2017 17:30) 
115.TJ Sokol Drnovice A-TJ Sokol Otnice AK2B24. 03. 2017 18:0021. (25. 03. 2017 18:00) 
117.TJ Holásky B-TJ Velešovice AK2B24. 03. 2017 18:0021. (25. 03. 2017 17:30) 
152.SK Baník Ratíškovice A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C24. 03. 2017 17:0021. (25. 03. 2017 17:00) 
160.MSK Břeclav B-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVZ24. 03. 2017 17:0012. (25. 02. 2017 12:30)tělocvična ZŠ Klobouky
47.TJ Jevišovka-Drnholec A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A23. 03. 2017 18:3021. (25. 03. 2017 17:00) 
12.SKST Hodonín D-KST Oltec Brno ADIV23. 03. 2017 18:3021. (25. 03. 2017 18:00) 
38.TJ Brno-Bystrc A-SK Slatina - Brno CKS123. 03. 2017 18:0022. (25. 03. 2017 10:00) 
158.SKST Dubňany B-MSK Břeclav BDIVZ22. 03. 2017 18:0011. (25. 02. 2017 09:30) 
153.TJ Slovan Hodonín A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C21. 03. 2017 18:3022. (26. 03. 2017 10:00) 
37.TJ Sokol Brno I B-TJ Sokol Hlubočany AKS111. 03. 2017 14:0020. (12. 03. 2017 10:30) 
35.TJ Sokol Brno I B-SK Slatina - Brno BKS109. 03. 2017 18:3019. (11. 03. 2017 16:30) 
148.TJ Sokol Vracov B-TJ Slovan Hodonín AK2C09. 03. 2017 18:1519. (11. 03. 2017 14:00) 
150.SKST Hodonín G-T.J. Sokol Hodonín AK2C08. 03. 2017 18:3020. (10. 03. 2017 18:00) 
92.TJ Cemo Mokrá A-TJ Holásky BK2B08. 03. 2017 18:3019. (11. 03. 2017 17:00) 
11.Orel Silůvky A-SK Slatina - Brno ADIV07. 03. 2017 18:3020. (12. 03. 2017 10:00) 
149.SKST Hodonín G-TJ Jiskra Strážnice BK2C07. 03. 2017 18:3019. (11. 03. 2017 18:00) 
94.TJ Sokol Drnovice A-SK Kuřim AK2B03. 03. 2017 18:3019. (11. 03. 2017 18:00) 
114.TJ Cemo Mokrá A-Orel Boskovice AK2B01. 03. 2017 19:0020. (12. 03. 2017 09:00) 
93.TJ Velešovice A-Orel Silůvky CK2B26. 02. 2017 15:0018. (26. 02. 2017 10:30) 
41.Orel Silůvky B-TJ Sokol Brno-Židenice AK2A26. 02. 2017 14:0018. (26. 02. 2017 10:00) 
9.MK Řeznovice B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDIV26. 02. 2017 10:0018. (24. 02. 2017 18:00)změna kvůli extralize žen
147.SKST Rohatec A-TJ Sokol Lanžhot BK2C26. 02. 2017 09:0018. (26. 02. 2017 10:00) 
97.SK Kuřim A-TJ Sokol Moravské Prusy AK2B25. 02. 2017 13:0018. (26. 02. 2017 10:30) 
157.TJ Sokol Klobouky u Brna A-TTC Moravská Slavia Brno BDIVZ25. 02. 2017 12:309. (11. 02. 2017 11:00) 
100.TJ Holásky B-TJ Sokol Drnovice AK2B25. 02. 2017 12:0017. (25. 02. 2017 17:30) 
161.TJ Sokol Vranovice A-MK Řeznovice CDIVZ25. 02. 2017 09:3012. (25. 02. 2017 14:00) 
33.TJ Sokol Hlubočany A-STK Zbraslavec AKS125. 02. 2017 09:0017. (25. 02. 2017 17:30) 
96.TJ Holásky B-STK Zbraslavec BK2B25. 02. 2017 09:0018. (25. 02. 2017 09:30) 
95.MK Řeznovice C-TJ Cemo Mokrá AK2B25. 02. 2017 09:0018. (25. 02. 2017 10:00)změna kvůli extralize žen
8.MK Řeznovice B-Orel Silůvky ADIV25. 02. 2017 09:0017. (25. 02. 2017 18:00)změna kvůli extralize žen
50.TJ Holásky C-TJ Sokol Brno-Židenice AK2A24. 02. 2017 18:3017. (25. 02. 2017 13:00) 
99.TJ Velešovice A-TJ Cemo Mokrá AK2B24. 02. 2017 18:0017. (25. 02. 2017 17:30) 
146.TJ Jevišovka-Drnholec B-TJ Sokol Lanžhot BK2C23. 02. 2017 18:3017. (25. 02. 2017 17:00) 
34.KST Blansko C-SK Slatina - Brno CKS123. 02. 2017 18:3017. (25. 02. 2017 10:00) 
159.SKST Hodonín E-SKST Dubňany BDIVZ23. 02. 2017 18:3012. (25. 02. 2017 12:30)hala Lipová alej, Hodonín
10.TTC Koral Tišnov B-Orel Silůvky ADIV23. 02. 2017 17:3018. (26. 02. 2017 10:00) 
98.Orel Boskovice A-STK Zbraslavec BK2B21. 02. 2017 18:3017. (25. 02. 2017 17:30) 
145.TJ Slovan Hodonín A-SKST Hodonín GK2C21. 02. 2017 18:0017. (25. 02. 2017 17:00) 
42.TJ Sokol Křepice A-TJ Holásky CK2A20. 02. 2017 18:3018. (24. 02. 2017 18:00) 
51.Orel Silůvky B-TJ Sokol Křepice AK2A18. 02. 2017 16:0017. (25. 02. 2017 17:30) 
26.SKST Hodonín E-TTC Komořany AKS111. 02. 2017 17:0016. (11. 02. 2017 19:00)sportovní hala Kollárova, Holíč
25.KST Blansko C-TJ Agrotec Hustopeče BKS111. 02. 2017 14:3016. (11. 02. 2017 10:00) 
138.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Lanžhot BK2C 16. (11. 02. 2017 14:00)herna Bzenecká 1538,Strážnice
45.TJ Holásky C-Orel Silůvky BK2A 16. (11. 02. 2017 13:00)orlovna Silůvky
156.TJ Sokol Drnovice B-MK Řeznovice CDIVZ11. 02. 2017 12:304. (29. 10. 2016 11:30) 
103.Orel Silůvky C-TJ Cemo Mokrá AK2B11. 02. 2017 09:0016. (11. 02. 2017 10:00) 
24.SK Slatina - Brno C-TJ Sokol Brno I BKS108. 02. 2017 18:3016. (11. 02. 2017 17:30) 
102.Orel Boskovice A-TJ Holásky BK2B07. 02. 2017 18:3016. (11. 02. 2017 17:30) 
54.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D-TJ Sokol Rebešovice AK2A 15. (29. 01. 2017 10:00)sokolovna Znojmo, Sokolská 12
110.SK Kuřim A-TJ Holásky BK2B28. 01. 2017 18:3014. (28. 01. 2017 17:30) 
57.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C-TJ Sokol Rebešovice AK2A 14. (28. 01. 2017 18:00)sokolovna Znojmo, Sokolská 12
7.Orel Silůvky A-TTC Moravská Slavia Brno DDIV28. 01. 2017 15:0014. (28. 01. 2017 17:30) 
56.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2A 14. (28. 01. 2017 14:30)sokolovna Znojmo, Sokolská 12
32.SK Slatina - Brno C-TTC Komořany AKS128. 01. 2017 10:3015. (28. 01. 2017 10:00) 
142.TJ Sokol Vracov B-TJ Sokol Kobylí AK2C28. 01. 2017 10:0014. (28. 01. 2017 14:00)tělocvična ZŠ Kobylí
53.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2A28. 01. 2017 09:3015. (28. 01. 2017 10:00)sokolovna Znojmo, Sokolská 12
111.TJ Sokol Drnovice A-MK Řeznovice CK2B28. 01. 2017 09:0015. (29. 01. 2017 11:00)sokolovna Moravský Krumlov
143.SKST Hodonín F-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C26. 01. 2017 20:3014. (28. 01. 2017 18:00) 
30.KST Blansko C-STK Zbraslavec AKS126. 01. 2017 19:3014. (28. 01. 2017 17:30) 
55.TJ Jevišovka-Drnholec A-TJ Holásky CK2A26. 01. 2017 18:3014. (28. 01. 2017 17:00) 
144.SKST Hodonín G-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C26. 01. 2017 18:3015. (27. 01. 2017 18:00) 
109.STK Zbraslavec B-MK Řeznovice CK2B26. 01. 2017 18:0014. (28. 01. 2017 13:00) 
31.TJ Brno-Bystrc A-SK Slatina - Brno BKS126. 01. 2017 18:0014. (28. 01. 2017 17:30) 
52.TJ Jevišovka-Drnholec A-Orel Silůvky BK2A22. 01. 2017 10:0015. (27. 01. 2017 18:30) 
59.SK Kuřim B-TJ Brno-Bystrc BK2A21. 01. 2017 17:3013. (15. 01. 2017 10:30) 
6.MK Řeznovice B-KST Blansko BDIV15. 01. 2017 10:0013. (13. 01. 2017 18:00)změna kvůli extralize žen
58.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D-TJ Sokol Křepice AK2A14. 01. 2017 20:0013. (15. 01. 2017 10:00) 
28.KST Blansko C-Orel Ivančice AKS114. 01. 2017 18:3012. (14. 01. 2017 10:00) 
105.TJ Sokol Drnovice A-TJ Cemo Mokrá AK2B14. 01. 2017 17:0012. (14. 01. 2017 18:00)Tělocvična ZŠ Mokrá
104.TJ Sokol Otnice A-TJ Holásky BK2B14. 01. 2017 16:0012. (14. 01. 2017 17:30) 
5.Orel Silůvky A-TJ Sokol Lanžhot ADIV14. 01. 2017 15:0012. (14. 01. 2017 17:30)herna MS, Brno Vojtova 12
4.MK Řeznovice B-TJ Jiskra Strážnice ADIV14. 01. 2017 13:0012. (14. 01. 2017 18:00)změna kvůli extralize žen
106.MK Řeznovice C-SK Kuřim AK2B14. 01. 2017 09:0013. (14. 01. 2017 10:00)změna kvůli extralize žen
141.TJ Jevišovka-Drnholec B-TJ Jiskra Strážnice BK2C12. 01. 2017 18:0013. (15. 01. 2017 10:00) 
140.TJ Sokol Vracov B-SKST Hodonín GK2C12. 01. 2017 18:0012. (14. 01. 2017 14:00) 
27.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Brno-Bystrc AKS112. 01. 2017 18:0012. (14. 01. 2017 17:30) 
139.TJ Jevišovka-Drnholec B-T.J. Sokol Hodonín AK2C10. 01. 2017 18:0012. (14. 01. 2017 17:00) 
29.TJ Agrotec Hustopeče B-Orel Ivančice AKS107. 01. 2017 17:0013. (13. 01. 2017 18:00) 
107.Orel Silůvky C-TJ Sokol Drnovice AK2B20. 12. 2016 18:3013. (13. 01. 2017 19:00) 
112.SK Kuřim A-TJ Velešovice AK2B10. 12. 2016 16:0010. (10. 12. 2016 17:30) 
121.T.J. Sokol Hodonín A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C10. 12. 2016 14:0010. (10. 12. 2016 17:30) 
83.Orel Boskovice A-TJ Sokol Otnice AK2B09. 12. 2016 18:3011. (11. 12. 2016 10:30) 
108.TJ Velešovice A-TJ Sokol Drnovice AK2B08. 12. 2016 19:0014. (28. 01. 2017 17:30) 
18.TJ Brno-Bystrc A-TJ Agrotec Hustopeče BKS106. 12. 2016 18:0010. (10. 12. 2016 17:30)herna ST Hustopeče, Šafaříkova 22
71.TJ Sokol Křepice A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK2A05. 12. 2016 19:0010. (10. 12. 2016 15:30) 
84.STK Zbraslavec B-TJ Cemo Mokrá AK2B04. 12. 2016 10:0011. (09. 12. 2016 18:30) 
43.SK Kuřim B-TJ Jevišovka-Drnholec AK2A03. 12. 2016 17:3012. (14. 01. 2017 17:30) 
20.Orel Ivančice A-TJ Agrotec Hustopeče BKS103. 12. 2016 10:0011. (10. 12. 2016 10:00) 
19.Orel Ivančice A-KST Blansko CKS129. 11. 2016 17:3010. (10. 12. 2016 17:00) 
61.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2A28. 11. 2016 18:309. (25. 11. 2016 18:30) 
134.SKST Hodonín F-TJ Sokol Kobylí AK2C27. 11. 2016 10:009. (25. 11. 2016 18:00) 
23.STK Zbraslavec A-TTC Komořany AKS127. 11. 2016 09:009. (27. 11. 2016 10:30) 
131.TJ Sokol Vracov B-TJ Jiskra Strážnice BK2C26. 11. 2016 17:008. (26. 11. 2016 14:00) 
155.TJ Sokol Klobouky u Brna A-TJ Sokol Drnovice BDIVZ26. 11. 2016 08:003. (29. 10. 2016 09:30) 
132.TJ Jevišovka-Drnholec B-SK Baník Ratíškovice AK2C25. 11. 2016 18:008. (26. 11. 2016 17:00) 
133.SKST Rohatec A-TJ Slovan Hodonín AK2C25. 11. 2016 17:308. (26. 11. 2016 16:30) 
136.TJ Jevišovka-Drnholec B-TJ Slovan Hodonín AK2C24. 11. 2016 18:309. (27. 11. 2016 10:00) 
135.SKST Hodonín G-SKST Dubňany AK2C22. 11. 2016 18:309. (25. 11. 2016 18:00) 
101.TJ Velešovice A-Orel Boskovice AK2B20. 11. 2016 10:309. (27. 11. 2016 10:30) 
87.TJ Velešovice A-TJ Holásky BK2B19. 11. 2016 17:308. (26. 11. 2016 17:30) 
89.Orel Boskovice A-Orel Silůvky CK2B18. 11. 2016 18:306. (12. 11. 2016 17:30) 
62.Orel Silůvky B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DK2A 7. (13. 11. 2016 10:00)herna Vojtova 12, Brno
88.SK Kuřim A-TJ Sokol Drnovice AK2B12. 11. 2016 18:306. (12. 11. 2016 17:30) 
63.TJ Brno-Bystrc B-TJ Sokol Křepice AK2A12. 11. 2016 15:006. (12. 11. 2016 17:30) 
64.Orel Silůvky B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK2A12. 11. 2016 14:306. (12. 11. 2016 17:30)herna Vojtova 12, Brno
74.Orel Boskovice A-TJ Cemo Mokrá AK2B11. 11. 2016 18:307. (13. 11. 2016 10:30) 
129.SKST Dubňany A-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C09. 11. 2016 18:306. (12. 11. 2016 17:30) 
86.TJ Šošůvka A-TJ Sokol Drnovice AK2B05. 11. 2016 16:007. (13. 11. 2016 10:30) 
91.TJ Sokol Otnice A-TJ Velešovice AK2B30. 10. 2016 10:006. (12. 11. 2016 17:30) 
90.TJ Holásky B-TJ Cemo Mokrá AK2B30. 10. 2016 09:006. (12. 11. 2016 17:30) 
73.Orel Silůvky B-TJ Holásky CK2A28. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:30) 
113.SK Kuřim A-TJ Šošůvka AK2B28. 10. 2016 17:305. (29. 10. 2016 17:30) 
36.SK Slatina - Brno C-SK Slatina - Brno BKS128. 10. 2016 08:3020. (11. 03. 2017 10:00) 
72.TJ Sokol Rebešovice A-TJ Sokol Klobouky u Brna AK2A27. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 17:30) 
16.TJ Brno-Bystrc A-Orel Ivančice AKS127. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:30) 
22.SK Slatina - Brno B-SK Slatina - Brno CKS126. 10. 2016 18:307. (13. 11. 2016 10:30) 
17.TJ Sokol Brno I B-SK Slatina - Brno CKS124. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 16:30) 
120.TJ Jevišovka-Drnholec B-SKST Rohatec AK2C21. 10. 2016 19:005. (29. 10. 2016 17:00) 
44.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK2A16. 10. 2016 10:0016. (11. 02. 2017 14:30) 
127.SKST Hodonín G-SK Baník Ratíškovice AK2C16. 10. 2016 10:004. (14. 10. 2016 18:00) 
66.TJ Sokol Brno-Židenice A-TJ Holásky CK2A15. 10. 2016 17:303. (15. 10. 2016 17:00) 
2.Orel Silůvky A-MK Řeznovice BDIV 3. (15. 10. 2016 17:30)herna Vojtova 12, Brno
68.TJ Brno-Bystrc B-TJ Sokol Rebešovice AK2A15. 10. 2016 15:003. (15. 10. 2016 17:30) 
65.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D-SK Kuřim BK2A15. 10. 2016 15:003. (15. 10. 2016 14:30)Sokolovna Znojmo, Sokolská 12, Znojmo
75.TJ Sokol Drnovice A-TJ Holásky BK2B15. 10. 2016 10:003. (15. 10. 2016 18:00) 
3.TJ Sokol Lanžhot A-SK Slatina - Brno ADIV15. 10. 2016 10:004. (16. 10. 2016 10:00) 
60.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C-SK Kuřim BK2A15. 10. 2016 09:304. (15. 10. 2016 10:00)Sokolovna Znojmo, Sokolská 12, Znojmo
125.T.J. Sokol Hodonín A-SKST Dubňany AK2C14. 10. 2016 19:153. (15. 10. 2016 17:30) 
126.TJ Sokol Vracov B-SKST Rohatec AK2C13. 10. 2016 18:003. (15. 10. 2016 14:00) 
76.SK Kuřim A-TJ Sokol Otnice AK2B11. 10. 2016 17:303. (15. 10. 2016 17:30) 
67.TJ Sokol Křepice A-Orel Silůvky BK2A08. 10. 2016 17:003. (15. 10. 2016 15:30) 
21.Orel Ivančice A-TTC Komořany AKS108. 10. 2016 17:004. (15. 10. 2016 10:00) 
82.TJ Sokol Moravské Prusy A-Orel Silůvky CK2B08. 10. 2016 14:001. (24. 09. 2016 17:30) 
128.TJ Sokol Vracov B-TJ Jevišovka-Drnholec BK2C06. 10. 2016 18:304. (16. 10. 2016 10:30) 
79.TJ Sokol Moravské Prusy A-TJ Cemo Mokrá AK2B02. 10. 2016 09:002. (25. 09. 2016 10:30) 
85.TJ Sokol Otnice A-TJ Cemo Mokrá AK2B01. 10. 2016 09:001. (24. 09. 2016 17:30) 
77.TJ Holásky B-TJ Šošůvka AK2B25. 09. 2016 12:002. (24. 09. 2016 09:30) 
78.MK Řeznovice C-TJ Sokol Drnovice AK2B25. 09. 2016 10:002. (24. 09. 2016 10:00) 
69.TJ Sokol Klobouky u Brna A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK2A25. 09. 2016 09:002. (25. 09. 2016 10:30) 
80.Orel Boskovice A-TJ Šošůvka AK2B24. 09. 2016 18:001. (24. 09. 2016 17:30) 
81.TJ Holásky B-SK Kuřim AK2B24. 09. 2016 09:301. (24. 09. 2016 17:30) 
1.MK Řeznovice B-KST Oltec Brno ADIV23. 09. 2016 19:002. (23. 09. 2016 18:00) 
123.TJ Slovan Hodonín A-TJ Jiskra Strážnice BK2C22. 09. 2016 19:001. (24. 09. 2016 17:00) 
122.TJ Jevišovka-Drnholec B-SKST Hodonín FK2C22. 09. 2016 18:301. (24. 09. 2016 17:00) 
119.SKST Hodonín F-SKST Hodonín GK2C21. 09. 2016 18:305. (29. 10. 2016 18:00) 
124.TJ Jevišovka-Drnholec B-SKST Hodonín GK2C20. 09. 2016 18:302. (25. 09. 2016 10:00) 
137.SKST Hodonín G-SKST Hodonín FK2C18. 09. 2016 13:0016. (11. 02. 2017 18:00) 
70.TJ Holásky C-TJ Jevišovka-Drnholec AK2A16. 09. 2016 19:001. (24. 09. 2016 13:00) 
130.SKST Hodonín G-TJ Sokol Kobylí AK2C16. 09. 2016 18:158. (26. 11. 2016 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy