Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
76.KLUBsten Karviná-TJ Sokol KateřinkyČP MSSST21. 04. 2017 18:00PO (29. 04. 2017 17:00) 
77.T.J. Sokol Záblatí A-TJ Sokol PalkoviceQ KS II20. 04. 2017 17:302. (22. 04. 2017 17:00) 
75.TJ Janovice A-TJ Frenštát pod RadhoštěmČP MSSST07. 04. 2017 18:00PO (08. 04. 2017 17:00) 
74.KLUBsten Karviná-VSK VŠB - TU OstravaČP MSSST05. 04. 2017 16:30PO (08. 04. 2017 17:00) 
45.TJ TŽ Třinec B-SKST Baník Havířov DKS I25. 03. 2017 16:0021. (25. 03. 2017 18:00) 
73.KLUBsten Karviná-TJ TTC VendryněČP MSSST24. 03. 2017 18:00PO (18. 03. 2017 17:00) 
46.Vento Komorní Lhotka-ASK Tatra Kopřivnice BKS I23. 03. 2017 18:3021. (25. 03. 2017 17:00) 
48.Orel Paskov-TJ Frenštát pod Radhoštěm BKS I23. 03. 2017 18:0022. (26. 03. 2017 10:00) 
54.TJ Sokol Palkovice-Orel Paskov BKS II A23. 03. 2017 17:3021. (25. 03. 2017 17:00) 
47.Slavoj Český Těšín-TTC Poruba Ostrava BKS I23. 03. 2017 17:3022. (26. 03. 2017 10:00) 
24.TJ Sokol Klimkovice-TJ Ostrava KST EDIMU22. 03. 2017 18:3021. (25. 03. 2017 10:00) 
25.TJ TŽ Třinec-TTC FRÝDLANT BDIMU21. 03. 2017 17:0021. (25. 03. 2017 15:00) 
44.TJ Odry B-TJ Frenštát pod Radhoštěm BKS I20. 03. 2017 18:0021. (25. 03. 2017 10:00) 
72.T.J. Sokol Záblatí A-TTC Siko Orlová DKS II B19. 03. 2017 10:0021. (25. 03. 2017 17:00) 
26.TJ Frenštát p. R.-TJ Sokol KateřinkyDIMU16. 03. 2017 18:0022. (26. 03. 2017 10:00) 
42.TTC FRÝDLANT C-SKST Baník Havířov DKS I12. 03. 2017 17:0020. (12. 03. 2017 10:00) 
71.Orel Stará Bělá-TJ Sokol Kateřinky BKS II B12. 03. 2017 14:0020. (12. 03. 2017 10:00) 
53.ST Kozlovice-TJ Nový Jičín BKS II A11. 03. 2017 11:0019. (11. 03. 2017 17:00) 
20.TJ Sokol Klimkovice-TTC Siko Orlová CDIMU10. 03. 2017 19:2019. (11. 03. 2017 10:00) 
39.TTC FRÝDLANT C-ASK Tatra Kopřivnice BKS I10. 03. 2017 18:1519. (11. 03. 2017 14:00) 
23.TTC MG Odra GAS Vratimov-TJ Frenštát p. R.DIMU10. 03. 2017 17:3020. (12. 03. 2017 10:00) 
43.TJ Frenštát pod Radhoštěm B-Vento Komorní LhotkaKS I09. 03. 2017 18:1520. (12. 03. 2017 10:00) 
41.SK Slavia Orlová-TJ Odry BKS I09. 03. 2017 17:3019. (11. 03. 2017 17:00) 
22.TJ Ostrava KST E-TJ Frenštát p. R.DIMU08. 03. 2017 18:3019. (11. 03. 2017 10:00) 
21.TTC MG Odra GAS Vratimov-TJ OdryDIMU08. 03. 2017 17:3019. (11. 03. 2017 17:00) 
40.TJ Frenštát pod Radhoštěm B-TJ TŽ Třinec BKS I02. 03. 2017 18:1519. (11. 03. 2017 17:00) 
52.TJ Nový Jičín B-TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovKS II A26. 02. 2017 14:0018. (26. 02. 2017 10:00)v původním termínu kolize s 2.ligou
69.KST Slezan Opava B-TJ Sokol ChvalíkoviceKS II B26. 02. 2017 14:0018. (26. 02. 2017 10:00) 
68.TTC Siko Orlová D-TJ Sokol ChvalíkoviceKS II B24. 02. 2017 18:3017. (25. 02. 2017 17:00) 
19.TTC Siko Orlová C-TJ Sokol KateřinkyDIMU24. 02. 2017 17:3018. (26. 02. 2017 10:00) 
18.TJ TŽ Třinec-TJ Ostrava KST EDIMU23. 02. 2017 18:0018. (26. 02. 2017 10:00) 
70.TTC Siko Orlová D-TJ Odry CKS II B22. 02. 2017 17:3018. (26. 02. 2017 10:00) 
38.Orel Paskov-TTC FRÝDLANT CKS I21. 02. 2017 17:4517. (25. 02. 2017 17:00) 
63.TJ Sokol Radvanice-Bartovice-SK Svinov BKS II B12. 02. 2017 09:3016. (11. 02. 2017 17:00) 
13.TJ Sokol Klimkovice-SK SvinovDIMU10. 02. 2017 19:2016. (11. 02. 2017 10:00) 
62.TJ Sokol Kateřinky B-TTC Bolatice BKS II B09. 02. 2017 18:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
12.TJ Frenštát p. R.-TJ OdryDIMU07. 02. 2017 18:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
34.VSK VŠB - TU Ostrava-TJ Frenštát pod Radhoštěm BKS I06. 02. 2017 18:1516. (11. 02. 2017 17:00) 
11.TTC Siko Orlová C-TTC FRÝDLANT BDIMU02. 02. 2017 17:3016. (11. 02. 2017 17:00) 
37.TTC FRÝDLANT C-TJ Frenštát pod Radhoštěm BKS I29. 01. 2017 17:0015. (29. 01. 2017 10:00) 
67.Orel Stará Bělá-KST Slezan Opava BKS II B29. 01. 2017 14:0015. (29. 01. 2017 10:00) 
66.SK Svinov B-TJ Sokol ChvalíkoviceKS II B28. 01. 2017 16:3014. (28. 01. 2017 17:00) 
36.TTC FRÝDLANT C-VSK VŠB - TU OstravaKS I27. 01. 2017 18:1514. (28. 01. 2017 14:00) 
17.TJ Frenštát p. R.-TJ TŽ TřinecDIMU26. 01. 2017 18:0015. (29. 01. 2017 10:00) 
51.TJ Nový Jičín B-TJ Sokol Brušperk BKS II A15. 01. 2017 14:0013. (15. 01. 2017 10:00) 
50.ASK Tatra Kopřivnice C-TJ Sokol PalkoviceKS II A15. 01. 2017 10:0013. (15. 01. 2017 16:30) 
15.TTC Bolatice-TJ Ostrava KST EDIMU14. 01. 2017 09:0012. (14. 01. 2017 17:00) 
65.TTC Siko Orlová D-TJ Sokol Kateřinky BKS II B13. 01. 2017 17:0013. (15. 01. 2017 10:00) 
16.TTC Siko Orlová C-TJ OdryDIMU12. 01. 2017 18:0013. (15. 01. 2017 10:00) 
35.TJ TŽ Třinec B-TTC FRÝDLANT CKS I11. 01. 2017 17:0013. (15. 01. 2017 14:00) 
14.TTC Siko Orlová C-TJ Frenštát p. R.DIMU10. 01. 2017 18:0012. (14. 01. 2017 17:00) 
64.KST Slezan Opava B-TTC Bolatice BKS II B09. 01. 2017 18:0013. (15. 01. 2017 10:00) 
9.TJ Ostrava KST E-TJ Sokol KlimkoviceDIMU10. 12. 2016 09:0010. (10. 12. 2016 10:00) 
32.TJ Frenštát pod Radhoštěm B-Orel PaskovKS I08. 12. 2016 18:0011. (11. 12. 2016 10:00) 
10.TTC Siko Orlová C-TJ TŽ TřinecDIMU08. 12. 2016 17:3011. (11. 12. 2016 10:00) 
33.SKST Baník Havířov D-Vento Komorní LhotkaKS I07. 12. 2016 18:3011. (11. 12. 2016 14:00) 
61.KST Slezan Opava B-TTC MG Odra GAS Vratimov BKS II B06. 12. 2016 18:0010. (10. 12. 2016 17:00) 
8.TJ Frenštát p. R.-TJ Ostrava KST EDIMU26. 11. 2016 10:008. (26. 11. 2016 17:00) 
31.ASK Tatra Kopřivnice B-TTC FRÝDLANT CKS I25. 11. 2016 17:308. (26. 11. 2016 17:00) 
60.KST Slezan Opava B-SK Svinov BKS II B22. 11. 2016 18:009. (27. 11. 2016 10:00) 
59.TJ Sokol Chvalíkovice-TTC Siko Orlová DKS II B12. 11. 2016 10:006. (12. 11. 2016 14:00) 
7.TJ Sokol Kateřinky-TTC Siko Orlová CDIMU10. 11. 2016 18:007. (13. 11. 2016 10:00) 
1.TTC FRÝDLANT B-TTC Siko Orlová CDIMU28. 10. 2016 18:155. (29. 10. 2016 17:00) 
2.TJ Odry-TJ Frenštát p. R.DIMU27. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:00) 
55.TTC Siko Orlová D-KST Slezan Opava BKS II B27. 10. 2016 17:005. (29. 10. 2016 17:00) 
27.TJ Frenštát pod Radhoštěm B-VSK VŠB - TU OstravaKS I26. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:00) 
3.SK Svinov-TJ Sokol KlimkoviceDIMU26. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:00) 
56.SK Svinov B-TJ Sokol Radvanice-BartoviceKS II B26. 10. 2016 16:305. (29. 10. 2016 17:00) 
49.TJ Sokol Palkovice-TJ Sokol Brušperk BKS II A25. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 17:00) 
6.TTC Siko Orlová C-TJ Ostrava KST EDIMU14. 10. 2016 17:003. (15. 10. 2016 17:00) 
29.VSK VŠB - TU Ostrava-TTC FRÝDLANT CKS I13. 10. 2016 19:303. (15. 10. 2016 17:00) 
30.TJ Frenštát pod Radhoštěm B-TTC FRÝDLANT CKS I12. 10. 2016 18:004. (16. 10. 2016 10:00) 
58.KST Slezan Opava B-Orel Stará BěláKS II B06. 10. 2016 18:004. (16. 10. 2016 10:00) 
5.TTC MG Odra GAS Vratimov-TTC BolaticeDIMU01. 10. 2016 10:002. (25. 09. 2016 10:00) 
28.TTC FRÝDLANT C-Vento Komorní LhotkaKS I23. 09. 2016 18:301. (24. 09. 2016 14:00) 
4.TJ Frenštát p. R.-TTC Siko Orlová CDIMU22. 09. 2016 18:001. (24. 09. 2016 17:00) 
57.TTC Bolatice B-KST Slezan Opava BKS II B21. 09. 2016 18:002. (25. 09. 2016 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy