Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
66.TJ Sokol Dubicko-SK Přerov DK-KP2 1. (14. 05. 2017 10:00)herna T.J. Sokol Olomouc Neředín
65.TJ Sokol Nový Malín-TJ Chropyně BK-KP129. 04. 2017 10:002. (29. 04. 2017 15:00) 
64.TJ Chropyně B-TJ Sokol Nový MalínK-KP122. 04. 2017 10:001. (22. 04. 2017 15:00) 
19.SK Přerov C-TJ Sokol OndraticeDIM25. 03. 2017 12:3022. (25. 03. 2017 15:00) 
17.TJ Sokol Čechovice-TJ Sokol BukDIM24. 03. 2017 18:3022. (25. 03. 2017 17:00) 
18.T.J. Sokol Olomouc-Neředín A-T.J. Sokol ŠternberkDIM23. 03. 2017 17:0022. (25. 03. 2017 15:00) 
11.TJ Sokol Čechovice-T.J. Sokol ŠternberkDIM22. 03. 2017 19:0021. (25. 03. 2017 11:00) 
56.TJ Sokol Bludov B-TTC Mohelnice BKP2B10. 03. 2017 19:0019. (11. 03. 2017 08:00) 
53.Sportklub Štarnov-T.J. Sokol Šternberk BKP2A09. 03. 2017 18:0020. (11. 03. 2017 15:00) 
6.T.J. Sokol Olomouc-Neředín B-TJ Sokol OndraticeDIM02. 03. 2017 18:3016. (11. 02. 2017 10:00) 
51.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sigma HraniceKP2A28. 02. 2017 18:3018. (25. 02. 2017 14:00) 
49.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sigma HraniceKP2A27. 02. 2017 18:3017. (25. 02. 2017 09:30) 
32.TJ Sokol Jezernice-KST Město AlbrechticeKP1 18. (25. 02. 2017 15:00)Hlinsko 49 (bývalá škola)
31.TJ Sokol Jezernice-EXITERIA KST Jeseník CKP1 17. (25. 02. 2017 10:00)Hlinsko 49 (bývalá škola)
50.TJ Sigma Lutín-TJ Sokol OtaslaviceKP2A24. 02. 2017 18:3018. (25. 02. 2017 15:00) 
63.TJ Sokol Otaslavice-STK HradčanyČP 201723. 02. 2017 18:301. (10. 02. 2017 19:00) 
62.TJ Sokol Kojetín B-TJ Sokol Ondratice BČP 201720. 02. 2017 18:001. (10. 02. 2017 19:00) 
46.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Granitol Moravský BerounKP2A18. 02. 2017 10:0014. (28. 01. 2017 10:00) 
5.TJ Sokol Čechovice-T.J. Sokol Olomouc-Neředín ADIM17. 02. 2017 19:0016. (11. 02. 2017 10:00) 
42.Sportklub Štarnov-TJ Sigma HraniceKP2A16. 02. 2017 17:4516. (11. 02. 2017 10:00) 
52.TJ Sokol Čechovice C-Sportklub ŠtarnovKP2A15. 02. 2017 18:3018. (25. 02. 2017 14:00) 
30.TJ Sokol Tovačov-TJ Sokol Čechovice BKP111. 02. 2017 15:0016. (11. 02. 2017 10:00) 
55.TJ Sokol Nový Malín-SVČ RýmařovKP2B09. 02. 2017 19:0016. (11. 02. 2017 10:00) 
54.SK Kolšov B-TTC Mohelnice BKP2B09. 02. 2017 18:3016. (11. 02. 2017 10:00) 
29.TJ Sokol Jezernice-Sportovní klub RakovKP108. 02. 2017 20:0016. (11. 02. 2017 10:00) 
48.TJ Sokol Otaslavice-TJ Granitol Moravský BerounKP2A03. 02. 2017 18:0015. (28. 01. 2017 15:00) 
9.TJ Sokol Ondratice-TJ Sokol ČechoviceDIM27. 01. 2017 18:3013. (14. 01. 2017 17:00) 
10.TTC Mohelnice-TJ Sokol OndraticeDIM26. 01. 2017 19:0015. (28. 01. 2017 15:00) 
47.TJ Sokol Němčice nad Hanou-T.J. Sokol Šternberk BKP2A23. 01. 2017 18:3015. (28. 01. 2017 15:00) 
36.TJ Sokol Otaslavice-TJ Sokol Ondratice BKP2A20. 01. 2017 19:0011. (10. 12. 2016 15:00) 
45.TJ Sokol Otaslavice-T.J. Sokol Šternberk BKP2A17. 01. 2017 19:0014. (28. 01. 2017 10:00) 
43.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Němčice nad HanouKP2A14. 01. 2017 10:0012. (14. 01. 2017 08:00) 
57.TTC Mohelnice B-TJ Sokol JedlíKP2B13. 01. 2017 18:3013. (14. 01. 2017 15:00) 
44.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol Němčice nad HanouKP2A13. 01. 2017 18:3013. (14. 01. 2017 14:00) 
7.TJ Sokol Ondratice-T.J. Sokol Olomouc-Neředín ADIM12. 01. 2017 18:3012. (14. 01. 2017 11:00) 
12.T.J. Sokol Olomouc-Neředín A-TJ Sokol OndraticeDIM15. 12. 2016 18:3010. (10. 12. 2016 10:00) 
35.TJ Sokol Otaslavice-TJ Sokol Čechovice CKP2A29. 11. 2016 19:0010. (10. 12. 2016 10:00) 
3.TJ Sokol Ondratice-SK Přerov CDIM25. 11. 2016 18:009. (26. 11. 2016 17:00) 
33.TJ Sigma Hranice-Sportklub ŠtarnovKP2A19. 11. 2016 18:005. (29. 10. 2016 10:00) 
39.TJ Granitol Moravský Beroun-Sportklub ŠtarnovKP2A17. 11. 2016 17:006. (12. 11. 2016 10:00) 
40.TJ Sigma Lutín-TJ Sokol Čechovice CKP2A12. 11. 2016 16:007. (12. 11. 2016 15:00) 
28.SK Kolšov-TJ Sokol BludovKP1 7. (12. 11. 2016 15:00)herna TJ Sokol Bludov
27.SK Kolšov-T.J. Sokol Olomouc-Neředín CKP1 6. (12. 11. 2016 10:00)herna TJ Sokol Bludov
58.SK Kolšov B-TJ Sokol Bludov BKP2B11. 11. 2016 18:007. (12. 11. 2016 15:00)herna TJ Sokol Bludov
59.TTC Mohelnice B-TJ Sokol JestřebíKP2B11. 11. 2016 17:007. (12. 11. 2016 15:00) 
41.T.J. Sokol Šternberk B-Sportklub ŠtarnovKP2A10. 11. 2016 18:307. (12. 11. 2016 15:00) 
60.SK Kolšov B-TJ Sokol JestřebíKP2B04. 11. 2016 18:006. (12. 11. 2016 10:00)herna TJ Sokol Jestřebí
34.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol Ondratice BKP2A29. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 10:00) 
26.TJ Sokol Tovačov-TTC Pramet Šumperk CKP129. 10. 2016 15:004. (15. 10. 2016 15:00)TTC Pramet Šumperk
15.T.J. Sokol Olomouc-Neředín A-TJ Sokol ČechoviceDIM27. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 10:00) 
21.TJ Krnov-TJ Olympia BruntálKP127. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 10:00) 
13.TJ Sokol Ondratice-T.J. Sokol Olomouc-Neředín BDIM27. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 10:00) 
61.TTC Mohelnice B-SK Kolšov BKP2B26. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 10:00) 
20.KST Město Albrechtice-EXITERIA KST Jeseník CKP125. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 10:00) 
14.TJ Sokol Buk-T.J. Sokol ŠternberkDIM24. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 10:00) 
25.TJ Sokol Tovačov-SK KolšovKP115. 10. 2016 09:003. (15. 10. 2016 10:00) 
38.TJ Sokol Kojetín-T.J. Sokol Šternberk BKP2A08. 10. 2016 18:303. (15. 10. 2016 10:00) 
37.TJ Sigma Lutín-Sportklub ŠtarnovKP2A29. 09. 2016 18:001. (24. 09. 2016 10:00) 
23.Sportovní klub Rakov-TJ Sokol TovačovKP123. 09. 2016 19:002. (24. 09. 2016 15:00) 
2.TJ Sokol Ondratice-TTC MohelniceDIM21. 09. 2016 19:302. (24. 09. 2016 17:00) 
24.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol Čechovice BKP121. 09. 2016 18:002. (24. 09. 2016 15:00) 
22.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol TovačovKP119. 09. 2016 19:001. (24. 09. 2016 10:00) 
8.T.J. Sokol Olomouc-Neředín B-T.J. Sokol Olomouc-Neředín ADIM17. 09. 2016 15:0013. (14. 01. 2017 17:00) 
1.T.J. Sokol Olomouc-Neředín A-T.J. Sokol Olomouc-Neředín BDIM17. 09. 2016 10:0011. (10. 12. 2016 15:00) 
4.SK Přerov C-SK Přerov BDIM13. 09. 2016 18:1516. (11. 02. 2017 10:00) 
16.SK Přerov B-SK Přerov CDIM08. 09. 2016 18:155. (29. 10. 2016 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy