Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
88.ST AMON Kunovice A-T.J. Sokol Vsetín AČs.p.m09. 05. 2017 18:00PO (12. 05. 2017 10:00) 
87.ST AMON Kunovice A-T.J. Sokol Vsetín BČs.p.m05. 05. 2017 18:00PO (06. 05. 2017 10:00) 
86.T.J. Sokol Vsetín A-TJ FryštákČs.p.m03. 05. 2017 18:00PO (06. 05. 2017 10:00) 
85.ST AMON Kunovice B-T.J. Sokol Vsetín BČs.p.m22. 04. 2017 17:00PO (22. 04. 2017 10:00)v Kunovicích
23.TJ Jiskra Otrokovice B-SK SlavičínKS I.tř.26. 03. 2017 10:0022. (26. 03. 2017 11:00) 
80.TJ Sokol Mysločovice-KST Dolní Němčí CKS II. B26. 03. 2017 09:0022. (26. 03. 2017 11:00) 
41.TJ Sokol Šarovy B-Sport centrum BylniceKS I.tř.26. 03. 2017 07:3022. (25. 03. 2017 10:00) 
78.TJ DDM Valašské Meziříčí C-KST Dolní Němčí CKS II. B25. 03. 2017 16:0021. (25. 03. 2017 17:00) 
76.TJ Sokol Horní Bečva-TJ Holešov BKS II. B25. 03. 2017 15:3021. (25. 03. 2017 17:00) 
59.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ Sokol MorkoviceKS II. A25. 03. 2017 10:0021. (25. 03. 2017 17:00) 
3.KST Dolní Němčí B-TJ NivniceDivize,24. 03. 2017 19:0022. (26. 03. 2017 11:00)ve Sportovní hale TJ Nivnice
4.SK Spartak Hulín-TJ Bystřice pod HostýnemDivize,24. 03. 2017 18:3022. (26. 03. 2017 10:30) 
79.TJ DDM Valašské Meziříčí C-TJ Sokol Kostelec CKS II. B24. 03. 2017 18:0022. (26. 03. 2017 10:30) 
60.TJ Jiskra Otrokovice C-ST AMON Kunovice CKS II. A22. 03. 2017 17:0022. (26. 03. 2017 08:00) 
61.TJ Rožnov pod Radhoštěm C-TJ Sokol MorkoviceKS II. A21. 03. 2017 18:0022. (26. 03. 2017 11:00) 
75.ST AMON Kunovice B-SK Spartak Hulín BKS II. B21. 03. 2017 17:3021. (25. 03. 2017 17:00) 
42.TJ Slavia Kroměříž-TJ Sokol Újezdec - TěšovKS I.tř.18. 03. 2017 17:0022. (26. 03. 2017 10:30) 
5.ST AMON Kunovice-TJ Jiskra OtrokoviceDivize,18. 03. 2017 17:0022. (26. 03. 2017 10:30) 
24.TJ Slavia Kroměříž-SKST SlušoviceKS I.tř.18. 03. 2017 09:3021. (25. 03. 2017 17:00) 
77.TJ Sokol Mysločovice-TJ Sokol Kostelec CKS II. B17. 03. 2017 18:0021. (25. 03. 2017 17:00) 
27.TJ Vidče-TJ Sokol Újezdec - TěšovKS I.tř.12. 03. 2017 10:3020. (12. 03. 2017 11:00) 
57.ST AMON Kunovice C-KST Dolní Němčí DKS II. A11. 03. 2017 18:0019. (11. 03. 2017 17:00) 
28.TJ Jiskra Otrokovice B-TJ Sokol Újezdec - TěšovKS I.tř.11. 03. 2017 13:0019. (11. 03. 2017 17:00) 
8.Orel Zlín-SK Spartak HulínDivize,09. 03. 2017 18:3019. (11. 03. 2017 17:00) 
26.SKST Slušovice-TJ Jiskra Otrokovice BKS I.tř.09. 03. 2017 17:0020. (12. 03. 2017 10:30) 
7.TJ DDM Valašské Meziříčí B-TJ FryštákDivize,08. 03. 2017 18:0020. (11. 03. 2017 10:00) 
25.TJ Bystřice pod Hostýnem B-TJ Sokol Šarovy BKS I.tř.08. 03. 2017 18:0020. (12. 03. 2017 08:00) 
6.TJ Jiskra Otrokovice-TJ Sokol Kostelec BDivize,08. 03. 2017 17:0020. (12. 03. 2017 10:00) 
65.T.J. Sokol Vsetín B-TJ HolešovDivize04. 03. 2017 16:004. (11. 03. 2017 15:00) 
64.TJ Holešov-T.J. Sokol Vsetín BDivize01. 03. 2017 18:303. (11. 02. 2017 14:00) 
63.T.J. Sokol Vsetín B-TJ HolešovDivize01. 03. 2017 17:002. (26. 11. 2016 15:00)v Holešově
73.ST AMON Kunovice B-ST BíloviceKS II. B26. 02. 2017 11:0018. (26. 02. 2017 10:30) 
55.ST AMON Kunovice C-Orel Ostrožská Nová VesKS II. A26. 02. 2017 08:0018. (26. 02. 2017 10:30) 
30.TJ Vidče-TJ Sokol Šarovy BKS I.tř.25. 02. 2017 15:3017. (25. 02. 2017 17:00) 
11.SK Spartak Hulín-KST Dolní Němčí BDivize,25. 02. 2017 15:0017. (25. 02. 2017 17:00) 
53.Orel Uherské Hradiště-TJ Fryšták BKS II. A25. 02. 2017 09:3017. (25. 02. 2017 17:00) 
9.Orel Zlín-TJ NivniceDivize,24. 02. 2017 18:3018. (26. 02. 2017 10:30) 
52.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ ST Bystřice pod LopeníkemKS II. A24. 02. 2017 18:0017. (25. 02. 2017 17:00) 
54.TJ Sokol Morkovice-TJ Rožnov pod Radhoštěm BKS II. A24. 02. 2017 17:1517. (25. 02. 2017 17:00) 
74.TJ Sokol Mysločovice-SK Spartak Hulín BKS II. B23. 02. 2017 18:3018. (26. 02. 2017 11:00) 
10.TJ Holešov-TJ Bystřice pod HostýnemDivize,23. 02. 2017 18:0018. (26. 02. 2017 10:30) 
56.TJ Rožnov pod Radhoštěm C-TJ ST Bystřice pod LopeníkemKS II. A19. 02. 2017 11:3018. (26. 02. 2017 11:00) 
29.TJ Jiskra Otrokovice B-TJ Sokol Šarovy BKS I.tř.17. 02. 2017 15:0018. (26. 02. 2017 11:00) 
71.TJ Sokol Horní Bečva-ST BíloviceKS II. B11. 02. 2017 16:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
13.TJ Nivnice-TJ DDM Valašské Meziříčí BDivize,11. 02. 2017 15:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
14.TJ Bystřice pod Hostýnem-TJ Jiskra OtrokoviceDivize,08. 02. 2017 17:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
50.TJ Rožnov pod Radhoštěm B-TJ Fryšták BKS II. A07. 02. 2017 18:0016. (11. 02. 2017 17:00) 
72.SK Spartak Hulín B-KST Dolní Němčí CKS II. B28. 01. 2017 16:0014. (28. 01. 2017 17:00) 
51.TJ Spartak Hluk-Orel Ostrožská Nová VesKS II. A28. 01. 2017 14:0014. (28. 01. 2017 17:00) 
31.TJ Sokol Šarovy B-TJ Slavia KroměřížKS I.tř.26. 01. 2017 18:0014. (28. 01. 2017 17:30) 
84.T.J. Sokol Vsetín B-SK Spartak Hulín BKS II. B15. 01. 2017 13:0013. (15. 01. 2017 11:00)utkání se bude hrát v Hulíně
83.KST Dolní Němčí C-ST BíloviceKS II. B15. 01. 2017 09:0013. (15. 01. 2017 08:00) 
81.T.J. Sokol Vsetín B-SK Slavičín BKS II. B 12. (14. 01. 2017 18:00)tělocvična ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, Vsetín
62.TJ Sokol Morkovice-TJ Spartak HlukKS II. A14. 01. 2017 18:0012. (14. 01. 2017 17:00) 
2.SK Spartak Hulín-TJ HolešovDivize,14. 01. 2017 15:0012. (14. 01. 2017 17:00) 
1.TJ DDM Valašské Meziříčí B-TJ Jiskra OtrokoviceDivize,09. 01. 2017 17:3012. (14. 01. 2017 17:30) 
12.TJ DDM Valašské Meziříčí B-ST AMON KunoviceDivize,07. 01. 2017 16:0015. (28. 01. 2017 10:00) 
20.TJ Nivnice-TJ Jiskra OtrokoviceDivize,06. 01. 2017 19:0013. (15. 01. 2017 11:00) 
82.TJ Holešov B-SK Spartak Hulín BKS II. B05. 01. 2017 18:0012. (14. 01. 2017 17:00) 
16.TJ Jiskra Otrokovice-TJ DDM Valašské Meziříčí BDivize,10. 12. 2016 13:0010. (10. 12. 2016 17:00) 
22.TJ Sokol Šarovy B-TJ Sokol Újezdec - TěšovKS I.tř.08. 12. 2016 18:3011. (10. 12. 2016 10:00) 
70.SK Slavičín B-ST AMON Kunovice BKS II. B27. 11. 2016 10:309. (27. 11. 2016 10:00) 
33.SK Slavičín-TJ Jiskra Otrokovice BKS I.tř.27. 11. 2016 10:309. (27. 11. 2016 10:00) 
48.TJ ST Bystřice pod Lopeníkem-TJ Jiskra Otrokovice CKS II. A26. 11. 2016 18:008. (26. 11. 2016 17:00) 
49.TJ Sokol Morkovice-Orel Ostrožská Nová VesKS II. A26. 11. 2016 09:008. (26. 11. 2016 17:00) 
69.TJ Vidče B-KST Dolní Němčí CKS II. B13. 11. 2016 10:307. (13. 11. 2016 08:00) 
46.TJ Jiskra Otrokovice C-TJ Sokol MorkoviceKS II. A12. 11. 2016 17:006. (12. 11. 2016 13:00) 
35.TJ Sokol Újezdec - Těšov-TJ VidčeKS I.tř.12. 11. 2016 10:007. (13. 11. 2016 11:00) 
68.ST AMON Kunovice B-KST Dolní Němčí CKS II. B11. 11. 2016 18:306. (12. 11. 2016 17:00) 
34.TJ Sokol Šarovy B-TJ Bystřice pod Hostýnem BKS I.tř.10. 11. 2016 18:007. (12. 11. 2016 10:00) 
36.TJ Slavia Kroměříž-KST Zlín BKS I.tř.09. 11. 2016 18:006. (12. 11. 2016 17:00) 
32.KST Zlín B-TJ Sokol VlčnovKS I.tř.06. 11. 2016 10:309. (27. 11. 2016 10:30) 
43.TJ Rožnov pod Radhoštěm C-Orel Ostrožská Nová VesKS II. A30. 10. 2016 11:005. (29. 10. 2016 17:00) 
38.TJ Vidče-TJ Jiskra Otrokovice BKS I.tř.28. 10. 2016 17:005. (29. 10. 2016 17:00) 
39.TJ Sokol Šarovy B-TJ Sokol VlčnovKS I.tř.25. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 17:30) 
40.TJ Slavia Kroměříž-T.J. Sokol VsetínKS I.tř.25. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:00) 
19.Orel Zlín-KST Dolní Němčí ADivize,23. 10. 2016 09:305. (29. 10. 2016 17:00) 
44.TJ Fryšták B-TJ Rožnov pod Radhoštěm BKS II. A20. 10. 2016 17:305. (29. 10. 2016 17:00) 
67.SK Spartak Hulín B-TJ DDM Valašské Meziříčí CKS II. B15. 10. 2016 16:003. (15. 10. 2016 17:00) 
66.TJ Sokol Horní Bečva-ST AMON Kunovice BKS II. B15. 10. 2016 16:003. (15. 10. 2016 17:00) 
17.TJ DDM Valašské Meziříčí B-Orel ZlínDivize,15. 10. 2016 15:003. (15. 10. 2016 17:30) 
37.TJ Sokol Šarovy B-TJ Jiskra Otrokovice BKS I.tř.07. 10. 2016 16:304. (15. 10. 2016 10:00) 
18.ST AMON Kunovice-TJ NivniceDivize,24. 09. 2016 10:001. (24. 09. 2016 17:00) 
21.KST Dolní Němčí A-KST Dolní Němčí BDivize,23. 09. 2016 18:3013. (15. 01. 2017 11:00) 
15.KST Dolní Němčí B-KST Dolní Němčí ADivize,20. 09. 2016 18:3011. (11. 12. 2016 11:00) 
58.TJ Rožnov pod Radhoštěm B-TJ Rožnov pod Radhoštěm CKS II. A20. 09. 2016 18:0020. (12. 03. 2017 11:00) 
45.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ Spartak HlukKS II. A18. 09. 2016 10:301. (24. 09. 2016 17:00) 
47.TJ Rožnov pod Radhoštěm C-TJ Rožnov pod Radhoštěm BKS II. A16. 09. 2016 18:007. (13. 11. 2016 11:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy