Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
8.TJ Lanškroun A-TJ Tesla Pardubice ADžc05. 03. 2017 13:302. (23. 10. 2016 09:00)herna Chrudim
30.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Chrudim ADžc 8. (05. 03. 2017 12:00)herna Chrudim
29.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Lanškroun ADžc 8. (05. 03. 2017 10:30)herna Chrudim
28.TJ Sokol Chrudim A-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 8. (05. 03. 2017 09:00)herna Chrudim
27.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Sokol Chrudim ADžc 7. (17. 02. 2017 17:00)herna Hlinsko
16.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Tesla Pardubice ADžc22. 01. 2017 16:004. (03. 12. 2016 16:00)herna Ústí n/O
26.SK US Steinerová Choceň A-TJ Tesla Pardubice ADžc 6. (15. 01. 2017 15:30)herna Tesla Pce
25.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Lanškroun ADžc 6. (15. 01. 2017 15:30)herna Tesla Pce
24.TJ Sokol Chrudim A-SK US Steinerová Choceň ADžc 6. (15. 01. 2017 14:00)herna Tesla Pce
23.TJ Tesla Pardubice A-TJ Lanškroun ADžc 6. (15. 01. 2017 14:00)herna Tesla Pce
14.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Sokol Chrudim ADžc30. 12. 2016 09:004. (03. 12. 2016 13:00)herna Ústí n/O
15.TJ Sokol Chrudim A-TJ Tesla Pardubice ADžc18. 12. 2016 12:304. (03. 12. 2016 14:30)herna Chrudim
22.TJ Tesla Pardubice A-TJ Sokol Chrudim ADžc 5. (18. 12. 2016 12:00)herna Chrudim
21.TJ Tesla Pardubice A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 5. (18. 12. 2016 10:30)herna Chrudim
20.TJ Sokol Chrudim A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 5. (18. 12. 2016 09:00)herna Chrudim
19.TTC Medovinka Hlinsko A-SK US Steinerová Choceň ADžc 4. (03. 12. 2016 16:00)herna Choceň
18.TJ Lanškroun A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 4. (03. 12. 2016 14:30)herna Choceň
17.SK US Steinerová Choceň A-TJ Lanškroun ADžc 4. (03. 12. 2016 13:00)herna Choceň
13.SK US Steinerová Choceň A-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 3. (17. 11. 2016 12:00)herna Choceň
12.TTC Medovinka Hlinsko A-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 3. (17. 11. 2016 10:30)herna Choceň
11.SK US Steinerová Choceň A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 3. (17. 11. 2016 09:00)herna Choceň
10.TJ Tesla Pardubice A-SK US Steinerová Choceň ADžc 2. (23. 10. 2016 10:30)herna Ústí n/O
9.TJ Lanškroun A-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 2. (23. 10. 2016 10:30)herna Ústí n/O
7.TTC Ústí nad Orlicí A-SK US Steinerová Choceň ADžc 2. (23. 10. 2016 09:00)herna Ústí n/O
3.TTC Ústí nad Orlicí A-TTC Medovinka Hlinsko ADžc 1. (09. 10. 2016 12:00)herna Hlinsko
2.TJ Tesla Pardubice A-TTC Ústí nad Orlicí ADžc 1. (09. 10. 2016 10:30)herna Hlinsko
1.TTC Medovinka Hlinsko A-TJ Tesla Pardubice ADžc 1. (09. 10. 2016 09:00)herna Hlinsko
6.TJ Sokol Chrudim A-TJ Lanškroun ADžc 1. (08. 10. 2016 12:00)herna Lanškroun
5.SK US Steinerová Choceň A-TJ Sokol Chrudim ADžc 1. (08. 10. 2016 10:30)herna Lanškroun
4.TJ Lanškroun A-SK US Steinerová Choceň ADžc 1. (08. 10. 2016 09:00)herna Lanškroun
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS