Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
116.Tesla Pardubice-Sokol Stěžery02. 04. 2017 13:008. (01. 04. 2017 13:00)nová herna Sokola Stěžery, hraje se v neděli
115.SK Dobré D-Tesla Pardubice02. 04. 2017 11:008. (01. 04. 2017 11:00)nová herna Sokola Stěžery, hraje se v neděli
114.Sokol Stěžery-SK Dobré D02. 04. 2017 09:008. (01. 04. 2017 09:00)hraje se v neděli
18.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Baník Rtyně v Podkrk. BDM 22. (01. 04. 2017 14:00)dohodou bude odehráno v herně Sokola PP HK 2
113.Sokol České Meziříčí-Sokol Česká Skalice 8. (01. 04. 2017 13:00)herna Sokola Česká Skalice
111.Sokol Chlumec n.C.-Sokol Chrudim B 8. (01. 04. 2017 13:00)herna Sokola Chrudim
112.Montas Hradec Králové-Sokol České Meziříčí 8. (01. 04. 2017 11:00)herna Sokola Česká Skalice
110.Slovan Broumov-Sokol Chlumec n.C. 8. (01. 04. 2017 11:00)herna Sokola Chrudim
17.DTJ-Slavia Hradec Králové D-Baník Rtyně v Podkrk. ADM 21. (01. 04. 2017 09:00)dohodou bude odehráno v herně Sokola PP HK 2
25.TTC Nové Město n.M.-Sokol PP Hradec Králové 2 E1M30. 03. 2017 17:3022. (01. 04. 2017 14:00)dohoda o předehrání
109.Sokol Chrudim B-Tesla Pardubice25. 03. 2017 13:007. (04. 03. 2017 13:00)herna Tesly Pardubice, odložení se souhlasem STK
108.Sokol České Meziříčí-Sokol Chrudim B25. 03. 2017 11:007. (04. 03. 2017 11:00)herna Tesly Pardubice, odložení se souhlasem STK
107.Tesla Pardubice-Sokol České Meziříčí25. 03. 2017 09:007. (04. 03. 2017 09:00)odložení se souhlasem STK
24.Baník Vamberk-Sokol PP Hradec Králové 2 E1M22. 03. 2017 18:3021. (01. 04. 2017 09:00)dohoda o předehrání
16.Baník Rtyně v Podkrk. A-Sokol Jaroměř-Josefov 2DM16. 03. 2017 17:0019. (18. 03. 2017 09:00)předehrání dohodou
106.Sokol Stěžery-Slovan Broumov 7. (05. 03. 2017 13:00)herna Slovanu Broumov
104.SK Dobré D-Sokol Chlumec n.C. 7. (05. 03. 2017 13:00)herna Sokola Chlumec n.C.
105.Sokol Česká Skalice-Sokol Stěžery 7. (05. 03. 2017 11:00)herna Slovanu Broumov
103.Montas Hradec Králové-SK Dobré D 7. (05. 03. 2017 11:00)herna Sokola Chlumec n.C.
15.Baník Rtyně v Podkrk. A-TTC KB VrchlabíDM02. 03. 2017 17:3018. (04. 03. 2017 14:00)předehrání dohodou
14.Baník Rtyně v Podkrk. B-TTC KB VrchlabíDM28. 02. 2017 18:0017. (04. 03. 2017 09:00)předehrání dohodou
61.Lokomotiva Meziměstí-TTC Kostelec n.O. B2MB25. 02. 2017 14:0018. (04. 03. 2017 14:00)předehrání dohodou
60.TJ Náchod-SK Dobré2MB25. 02. 2017 14:0018. (04. 03. 2017 14:00)předehrání dohodou
100.Tesla Pardubice-Sokol Česká Skalice25. 02. 2017 13:006. (11. 02. 2017 13:00)herna Sokola Česká Skalice, odložení dohodou se souhlasem STK - (KPj v Pardub. kraji)
99.Sokol Chlumec n.C.-Tesla Pardubice25. 02. 2017 11:006. (11. 02. 2017 11:00)herna Sokola Česká Skalice, odložení dohodou se souhlasem STK - (KPj v Pardub. kraji)
98.Sokol Česká Skalice-Sokol Chlumec n.C.25. 02. 2017 09:006. (11. 02. 2017 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK - (KPj v Pardub. kraji)
59.TJ Náchod-TTC Kostelec n.O. B2MB25. 02. 2017 09:0017. (04. 03. 2017 09:00)předehrání dohodou
58.Lokomotiva Meziměstí-SK Dobré2MB25. 02. 2017 09:0017. (04. 03. 2017 09:00)předehrání dohodou
117.Sokol Chlumec n.C.-Sokol StěžeryKP-1.st.24. 02. 2017 16:305. (08. 01. 2017 10:00)odložení dohodou se souhlasem STK, herna Sokola Chlumec n.C.
39.Sokol Stěžery B-TJ Nová Paka B2MA19. 02. 2017 14:0015. (19. 02. 2017 09:00)změna začátku utkání dohodou
12.TTC KB Vrchlabí-Sokol Jaroměř-Josefov 2DM 16. (19. 02. 2017 14:00)hraje se v neděli
13.Tatran Hostinné B-Slovan BroumovDM 16. (19. 02. 2017 14:00)hraje se v neděli, v MěSH je MČR v jiném sportu
41.KPST Hradec Králové-TJ Nová Paka B2MA19. 02. 2017 09:0016. (19. 02. 2017 14:00)změna začátku utkání dohodou
11.TTC KB Vrchlabí-Slovan BroumovDM 15. (19. 02. 2017 09:00)hraje se v neděli
10.Tatran Hostinné B-Sokol Jaroměř-Josefov 2DM 15. (19. 02. 2017 09:00)hraje se v neděli, v MěSH je MČR v jiném sportu
42.Sokol Stěžery B-Sokol Stará Paka B2MA18. 02. 2017 18:0016. (19. 02. 2017 14:00)předehrání dohodou
57.TTC Kostelec n.O. B-TTC Lhoty u Potštejna2MB18. 02. 2017 09:0016. (19. 02. 2017 14:00)předehrání dohodou
56.SK Dobré-TTC Lhoty u Potštejna2MB17. 02. 2017 18:0015. (19. 02. 2017 09:00)předehrání dohodou
40.KPST Hradec Králové-Sokol Stará Paka B2MA16. 02. 2017 18:0015. (19. 02. 2017 09:00)předehrání dohodou
102.Slovan Broumov-Sokol České Meziříčí 6. (12. 02. 2017 13:00)herna Sokola České Meziříčí
101.SK Dobré D-Slovan Broumov 6. (12. 02. 2017 11:00)herna Sokola České Meziříčí
97.Sokol Stěžery-Montas Hradec Králové 6. (11. 02. 2017 13:00)herna Montasu HK
96.Sokol Chrudim B-Sokol Stěžery 6. (11. 02. 2017 11:00)herna Montasu HK
21.DTJ-Slavia Hradec Králové E-TJ Dvůr Králové n.L.1M09. 02. 2017 18:0015. (19. 02. 2017 09:00)předehrání dohodou, hraje se v herně Dvora Králové n.L.
55.Sokol Jaroměř-Josefov 2 C-Sokol České Meziříčí2MB 14. (05. 02. 2017 09:00)dohodou bude hráno v herně Sokola České Meziříčí
37.TTC KB Vrchlabí B-Tatran Hostinné C2MA 14. (04. 02. 2017 14:00)hraje se ve Vrchlabí odpoledne
7.Jiskra Jaroměř-Sokol StěžeryDM04. 02. 2017 09:3014. (04. 02. 2017 09:00)dohoda o posunutí začátku utkání se souhlasem STK
6.Sokol Nemyčeves-TJ JičínDM03. 02. 2017 19:0014. (04. 02. 2017 09:00)předehrání dohodou
9.Slovan Broumov-Sokol Jaroměř-Josefov 2DM02. 02. 2017 18:3014. (04. 02. 2017 09:00)předehrání dohodou
23.TJ Trutnov - Poříčí-Jiskra Nový Bydžov1M28. 01. 2017 14:0018. (04. 03. 2017 14:00)předehrání dohodou
22.Sparta Úpice-Jiskra Nový Bydžov1M28. 01. 2017 09:0017. (04. 03. 2017 09:00)předehrání dohodou
54.TTC Kostelec n.O. B-SK Dobré2MB27. 01. 2017 18:3014. (05. 02. 2017 09:00)předehrání dohodou
5.Sokol PP Hradec Králové 2 D-DTJ-Slavia Hradec Králové DDM27. 01. 2017 18:1514. (04. 02. 2017 09:00)předehrání dohodou
93.Sokol České Meziříčí-Sokol Stěžery08. 01. 2017 13:005. (07. 01. 2017 13:00)nová herna Sokola Stěžery, hraje se v neděli
92.Sokol Chlumec n.C.-Sokol České Meziříčí08. 01. 2017 11:005. (07. 01. 2017 11:00)nová herna Sokola Stěžery, hraje se v neděli
91.Sokol Stěžery-Sokol Chlumec n.C.08. 01. 2017 09:005. (07. 01. 2017 09:00)hraje se v neděli
95.Sokol Chrudim B-SK Dobré D 5. (07. 01. 2017 13:00)herna SK Dobré
90.Montas Hradec Králové-Tesla Pardubice 5. (07. 01. 2017 13:00)herna Tesly Pardubice
94.Sokol Česká Skalice-Sokol Chrudim B 5. (07. 01. 2017 11:00)herna SK Dobré
89.Slovan Broumov-Montas Hradec Králové 5. (07. 01. 2017 11:00)herna Tesly Pardubice
38.DTJ-Slavia Hradec Králové F-Sokol Stěžery B2MA18. 12. 2016 18:0012. (07. 01. 2017 09:00)předehrání dohodou
36.DTJ-Slavia Hradec Králové F-KPST Hradec Králové2MA10. 12. 2016 09:0013. (07. 01. 2017 14:00)předehrání dohodou
88.Sokol Česká Skalice-Montas Hradec Králové 4. (03. 12. 2016 13:00)herna Montasu HK
86.Sokol Stěžery-SK Dobré D 4. (03. 12. 2016 13:00)herna SK Dobré
84.Slovan Broumov-Sokol Chlumec n.C. 4. (03. 12. 2016 13:00)herna Sokola Chlumec n.C.
87.Sokol České Meziříčí-Sokol Česká Skalice 4. (03. 12. 2016 11:00)herna Montasu HK
85.Tesla Pardubice-Sokol Stěžery 4. (03. 12. 2016 11:00)herna SK Dobré
83.Sokol Chrudim B-Slovan Broumov 4. (03. 12. 2016 11:00)herna Sokola Chlumec n.C.
4.Slovan Broumov-Baník Rtyně v Podkrk. ADM19. 11. 2016 15:009. (19. 11. 2016 14:00)začátek posunut pro pozdější konec dopol. utkání
82.Sokol Chrudim B-Sokol České Meziříčí 3. (19. 11. 2016 13:00)herna Sokola České Meziříčí
80.Slovan Broumov-Sokol Česká Skalice 3. (19. 11. 2016 13:00)herna Sokola Česká Skalice
78.Sokol Chlumec n.C.-Montas Hradec Králové 3. (19. 11. 2016 13:00)herna Montasu HK
81.Tesla Pardubice-Sokol Chrudim B 3. (19. 11. 2016 11:00)herna Sokola České Meziříčí
79.Sokol Stěžery-Slovan Broumov 3. (19. 11. 2016 11:00)herna Sokola Česká Skalice
77.SK Dobré D-Sokol Chlumec n.C. 3. (19. 11. 2016 11:00)herna Montasu HK
20.TTC Nové Město n.M.-Salamandr Hradec Králové1M 8. (19. 11. 2016 09:00)nedohráno pro výpadek el. proudu
51.Sokol Jaroměř-Josefov 2 C-TTC Lhoty u Potštejna2MB17. 11. 2016 09:009. (20. 11. 2016 14:00)předehrání dohodou
35.TTC KB Vrchlabí B-DTJ-Slavia Hradec Králové F2MA17. 11. 2016 09:009. (19. 11. 2016 14:00)dohoda o předehrání
53.TTC Kostelec n.O. C-SK Dobré2MB12. 11. 2016 14:009. (19. 11. 2016 14:00)předehrání dohodou
52.Sokol Libchyně-TTC Kostelec n.O. B2MB12. 11. 2016 14:009. (19. 11. 2016 14:00)předehrání dohodou
49.Sokol Libchyně-SK Dobré2MB12. 11. 2016 09:008. (19. 11. 2016 09:00)předehrání dohodou
46.Sokol České Meziříčí-Sokol Libchyně2MB30. 10. 2016 09:006. (29. 10. 2016 09:00)dohodou v neděli a změna domácí-hosté
48.Sokol Libchyně-Sokol Jaroměř-Josefov 2 C2MB 7. (29. 10. 2016 14:00)dohodou bude hráno v herně Josefova 2
3.Sokol Nemyčeves-Sokol Jaroměř-Josefov 2DM28. 10. 2016 18:007. (29. 10. 2016 14:00)předehrání dohodou
47.TTC Kostelec n.O. B-TJ Náchod2MB24. 10. 2016 18:006. (30. 10. 2016 09:00)předehrání dohodou
63.Sokol Chrudim B-Sokol Stěžery23. 10. 2016 13:002. (22. 10. 2016 13:00)nová herna Sokola Stěžery, dohodou přesun na neděli
64.Montas Hradec Králové-Sokol Chrudim B23. 10. 2016 11:002. (22. 10. 2016 11:00)nová herna Sokola Stěžery, dohodou přesun na neděli
65.Sokol Stěžery-Montas Hradec Králové23. 10. 2016 09:002. (22. 10. 2016 09:00)dohodou přesun na neděli
34.Sokol Stará Paka B-Sokol Stěžery B2MA 5. (22. 10. 2016 14:00)hraje se ve Staré Pace
66.Sokol Chlumec n.C.-Tesla Pardubice 2. (22. 10. 2016 13:00)herna Tesly Pardubice
68.Slovan Broumov-SK Dobré D 2. (22. 10. 2016 13:00)herna SK Dobré
67.Sokol Česká Skalice-Sokol Chlumec n.C. 2. (22. 10. 2016 11:00)herna Tesly Pardubice
69.Sokol České Meziříčí-Slovan Broumov 2. (22. 10. 2016 11:00)herna SK Dobré
33.Sokol Stará Paka B-KPST Hradec Králové2MA 4. (22. 10. 2016 09:00)hraje se ve Staré Pace
32.Tatran Hostinné C-Sokol Chlumec n.C.2MA 3. (09. 10. 2016 14:00)hraje se v neděli
31.TTC KB Vrchlabí B-Jiskra Nový Bydžov B2MA 3. (09. 10. 2016 14:00)hraje se v neděli
45.TTC Kostelec n.O. B-Sokol Česká Skalice2MB09. 10. 2016 13:303. (09. 10. 2016 14:00) 
70.Sokol Česká Skalice-Sokol Chrudim B 1. (09. 10. 2016 13:00)herna Sokola Chrudim
74.Sokol Stěžery-Sokol Chlumec n.C.09. 10. 2016 13:001. (08. 10. 2016 13:00)herna Sokola Chlumec n.C., hraje se v neděli
71.SK Dobré D-Sokol Česká Skalice 1. (09. 10. 2016 11:00)herna Sokola Chrudim
75.Sokol České Meziříčí-Sokol Stěžery09. 10. 2016 11:001. (08. 10. 2016 11:00)herna Sokola Chlumec n.C., hraje se v neděli
76.Sokol Chlumec n.C.-Sokol České Meziříčí09. 10. 2016 09:001. (08. 10. 2016 09:00)hraje se v neděli
30.Tatran Hostinné C-Jiskra Nový Bydžov B2MA 2. (09. 10. 2016 09:00)hraje se v neděli
29.TTC KB Vrchlabí B-Sokol Chlumec n.C.2MA 2. (09. 10. 2016 09:00)hraje se v neděli
72.Tesla Pardubice-Slovan Broumov 1. (08. 10. 2016 13:00)herna Slovanu Broumov
73.Montas Hradec Králové-Tesla Pardubice 1. (08. 10. 2016 11:00)herna Slovanu Broumov
2.Sokol Stěžery-TTC KB VrchlabíDM07. 10. 2016 18:303. (08. 10. 2016 14:00)dohoda o předehrání
28.TJ Nová Paka B-Sokol Stará Paka B2MA04. 10. 2016 18:001. (01. 10. 2016 09:00)STK povolila odložení
27.Sokol Stěžery B-KPST Hradec Králové2MA02. 10. 2016 18:001. (02. 10. 2016 09:00)STK souhlasí s dohodou o posunutí začátku utkání
26.Tatran Hostinné C-TTC KB Vrchlabí B2MA 1. (01. 10. 2016 09:00)hraje se v Hostinném
44.TTC Lhoty u Potštejna-Sokol Častolovice2MB30. 09. 2016 18:301. (01. 10. 2016 09:00)předehrání dohodou
50.TTC Kostelec n.O. C-TTC Kostelec n.O. B2MB 8. (29. 09. 2016 18:00)povinné předehrání, termín dohodou
1.Baník Rtyně v Podkrk. A-Baník Rtyně v Podkrk. BDM29. 09. 2016 17:001. (01. 10. 2016 09:00)předehrání dohodou
43.SK Dobré-TTC Kostelec n.O. B2MB28. 09. 2016 18:001. (02. 10. 2016 09:00)předehrání a změna herny dohodou - hraje se v Kostelci n.O.
19.Baník Vamberk-TTC Nové Město n.M.1M28. 09. 2016 09:001. (01. 10. 2016 09:00)předehrání dohodou
62.TTC Kostelec n.O. B-TTC Kostelec n.O. C2MB27. 09. 2016 18:0019. (30. 09. 2016 18:00)povinné předehrání, termín dohodou
8.Baník Rtyně v Podkrk. B-Baník Rtyně v Podkrk. ADM22. 09. 2016 17:0014. (30. 09. 2016 18:00)povinné předehrání, termín dohodou
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy