Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
32.Stolní tenis Velké Meziříčí B-TJ Sokol Polnička AKP-II.tř01. 04. 2017 14:0022. (01. 04. 2017 10:00)Herna v Polničce
33.TJ Sokol Jemnice B-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-II.tř31. 03. 2017 18:0022. (01. 04. 2017 10:00) 
45.TJ Slavoj Pacov A-TJ Spartak Pelhřimov CKP-III.t30. 03. 2017 18:0022. (01. 04. 2017 10:00) 
46.TJ Nové Město na Moravě A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t30. 03. 2017 18:0022. (01. 04. 2017 14:00) 
11.HB Ostrov Havlíčkův Brod A-TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ADIVIZE29. 03. 2017 18:0022. (01. 04. 2017 14:00) 
12.TJ Žďár nad Sázavou B-TJ CHS Chotěboř ADIVIZE28. 03. 2017 18:0022. (01. 04. 2017 10:00) 
10.TJ Sokol Jemnice A-SK Telč ADIVIZE24. 03. 2017 19:0022. (01. 04. 2017 14:00) 
41.TJ Sokol Jemnice B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř17. 03. 2017 18:0021. (25. 03. 2017 08:30) 
40.TJ Sokol Moravské Budějovice A-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AKP-II.tř16. 03. 2017 18:3020. (25. 03. 2017 13:00) 
8.SK Jihlava A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE26. 02. 2017 11:0016. (25. 02. 2017 11:30) 
21.TJ Chmelná A-TJ CHS Chotěboř BKP-I.tří25. 02. 2017 15:0016. (25. 02. 2017 11:30)Herna Spartaku Pelhřimov
22.SK Kamenice nad Lipou A-Stolní tenis Velké Meziříčí AKP-I.tří25. 02. 2017 14:0016. (25. 02. 2017 12:00) 
24.TJ Chmelná A-Stolní tenis Velké Meziříčí AKP-I.tří25. 02. 2017 10:0017. (25. 02. 2017 17:30)Herna Spartaku Pelhřimov
23.SK Kamenice nad Lipou A-TJ CHS Chotěboř BKP-I.tří25. 02. 2017 10:0017. (25. 02. 2017 17:00) 
9.TJ Slavoj Polná A-TJ Spartak Pelhřimov ADIVIZE11. 02. 2017 15:0017. (25. 02. 2017 17:00) 
39.TJ Sokol Polnička A-TJ Sokol Puklice AKP-II.tř 15. (28. 01. 2017 14:00)Sokolovna Nové Veselí
38.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ CHS Chotěboř CKP-II.tř28. 01. 2017 13:0015. (28. 01. 2017 14:30) 
37.TJ Sokol Moravské Budějovice B-TJ Žďár nad Sázavou CKP-II.tř28. 01. 2017 13:0015. (28. 01. 2017 14:30) 
36.TJ Sokol Polnička A-TJ Jiskra Humpolec BKP-II.tř 14. (28. 01. 2017 09:00)Sokolovna Nové Veselí
35.TJ Sokol Moravské Budějovice B-TJ CHS Chotěboř CKP-II.tř28. 01. 2017 09:0014. (28. 01. 2017 10:30) 
34.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Žďár nad Sázavou CKP-II.tř28. 01. 2017 09:0014. (28. 01. 2017 10:00) 
20.SK Kamenice nad Lipou A-TJ Chmelná BKP-I.tří14. 01. 2017 09:0013. (14. 01. 2017 17:00) 
16.SK Tenis Polesí A-SK Kamenice nad Lipou AKP-I.tří10. 12. 2016 14:0010. (10. 12. 2016 09:00) 
43.TJ Sokol Hrotovice-Valeč A-TJ Žďár nad Sázavou DKP-III.t 10. (10. 12. 2016 12:00)hraje se v tělocvičně ZŠ v Rouchovanech
42.TJ Spartak Pelhřimov C-SK Telč BKP-III.t10. 12. 2016 09:0010. (10. 12. 2016 10:00) 
18.SK Tenis Polesí A-TJ Chmelná AKP-I.tří10. 12. 2016 09:0011. (10. 12. 2016 14:00) 
17.TJ Chmelná B-SK Kamenice nad Lipou AKP-I.tří10. 12. 2016 09:0011. (10. 12. 2016 14:30) 
2.TJ Jiskra Havlíčkův Brod B-SK Telč ADIVIZE26. 11. 2016 18:009. (26. 11. 2016 17:00) 
31.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Jemnice BKP-II.tř 9. (26. 11. 2016 14:30)v herně KD Římov
3.HB Ostrov Havlíčkův Brod A-TJ Slavoj Polná ADIVIZE25. 11. 2016 18:008. (26. 11. 2016 13:30) 
4.TJ Spartak Pelhřimov A-SK Telč ADIVIZE24. 11. 2016 18:008. (26. 11. 2016 12:30) 
30.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Moravské Budějovice AKP-II.tř21. 11. 2016 19:008. (26. 11. 2016 10:00) 
44.TJ Sokol Hrotovice-Valeč A-SK Sokol Lhotky AKP-III.t 6. (12. 11. 2016 12:00)herna ZŠ v Rouchovanech
28.TJ Sokol Moravské Budějovice A-TJ CHS Chotěboř CKP-II.tř12. 11. 2016 08:007. (12. 11. 2016 17:00) 
29.TJ Jiskra Humpolec B-TJ Spartak Pelhřimov BKP-II.tř05. 11. 2016 10:007. (12. 11. 2016 15:30)herna Spartaku Pelhřimov
27.TJ Jiskra Humpolec B-SKST Třešť BKP-II.tř29. 10. 2016 17:006. (12. 11. 2016 10:00)Herna v Třešti
13.SK Jihlava A-TJ Slavoj Polná ADIVIZE29. 10. 2016 10:005. (29. 10. 2016 14:00)Herna v Polné
5.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A-HB Ostrov Havlíčkův Brod ADIVIZE28. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 14:00) 
26.TJ Sokol Moravské Budějovice A-TJ Sokol Jemnice BKP-II.tř28. 10. 2016 15:005. (29. 10. 2016 14:00) 
25.TJ Sokol Polnička A-Stolní tenis Velké Meziříčí BKP-II.tř26. 10. 2016 18:305. (29. 10. 2016 10:00)Herna ve Velkém Meziřičí
15.TJ Chmelná A-SK Kamenice nad Lipou AKP-I.tří25. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 14:00) 
14.TJ Chmelná B-SK Tenis Polesí AKP-I.tří22. 10. 2016 10:005. (29. 10. 2016 10:00) 
7.SK Telč A-TJ Sokol Jemnice ADIVIZE22. 10. 2016 09:005. (29. 10. 2016 10:00) 
19.Stolní tenis Velké Meziříčí A-SK Kamenice nad Lipou AKP-I.tří08. 10. 2016 15:003. (15. 10. 2016 09:00) 
1.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A-TJ Jiskra Havlíčkův Brod BDIVIZE23. 09. 2016 18:002. (24. 09. 2016 17:30) 
6.HB Ostrov Havlíčkův Brod A-TJ Jiskra Havlíčkův Brod BDIVIZE20. 09. 2016 18:001. (24. 09. 2016 13:30) 
47.TJ Jiskra Humpolec A-SKST Třešť AČESKÝ PO 5. (17. 09. 2016 14:00)Herna v Třešti
48.TJ Jiskra Humpolec B-TJ Sokol Jemnice AČESKÝ PO 5. (17. 09. 2016 14:00)Herna v Jemnici
49.TJ Jiskra Humpolec A-TJ Sokol Jemnice AČESKÝ PO 4. (17. 09. 2016 10:00)Herna v Jemnici
50.TJ Jiskra Humpolec B-SKST Třešť AČESKÝ PO 4. (17. 09. 2016 10:00)Herna v Třešti
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS