Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
21.TJ Baník Vintířov A-TJ Sokol Velká Hleďsebe CKP222. 03. 2017 18:3022. (25. 03. 2017 14:00) 
20.SKST Cheb B-TJ Slavoj Kynšperk CKP210. 03. 2017 18:0020. (11. 03. 2017 14:00) 
2.TJ Lomnice A-TJ Spartak Horní Slavkov ADIVIZE 18. (25. 02. 2017 14:00)Sportovní hala TJ Luby při ZŠ Masarykova
3.TJ Lomnice A-TJ Slovan Karlovy Vary BDIVIZE 17. (25. 02. 2017 09:00)Sportovní hala TJ Luby při ZŠ Masarykova
4.SK Toužim-TJ Slovan Karlovy Vary ADIVIZE02. 02. 2017 18:0015. (11. 02. 2017 09:00) 
6.KST Karlovy Vary A-TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czDIVIZE14. 01. 2017 10:0012. (14. 01. 2017 09:00)hala TJ Batesta Chodov
5.TJ Slovan Karlovy Vary A-TJ Ostrov ADIVIZE13. 01. 2017 17:0012. (14. 01. 2017 14:00) 
1.TJ Slovan Karlovy Vary A-TJ Slovan Karlovy Vary BDIVIZE12. 01. 2017 17:3021. (13. 01. 2017 09:00) 
16.TJ Jiskra Aš-TJ Sokol Velká Hleďsebe BKP110. 01. 2017 18:0012. (14. 01. 2017 09:00) 
9.TJ Slovan Karlovy Vary A-KST Karlovy Vary ADIVIZE23. 11. 2016 18:008. (26. 11. 2016 09:00) 
8.TJ Ostrov A-KST Karlovy Vary ADIVIZE18. 11. 2016 19:009. (26. 11. 2016 14:00) 
10.TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz-TJ Slovan Karlovy Vary BDIVIZE29. 10. 2016 17:005. (29. 10. 2016 14:00)hala 3. ZŠ Chodov, Husova 788
19.TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz-TJ Baník Sokolov BKP229. 10. 2016 16:005. (29. 10. 2016 13:00)hala 3. ZŠ Chodov, Husova 788
18.TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz-TJ Ostrov CKP2 4. (29. 10. 2016 09:00)hala 3. ZŠ Chodov, Husova 788
11.TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz-TJ Spartak Horní Slavkov ADIVIZE 4. (29. 10. 2016 09:00)hala 3. ZŠ Chodov, Husova 788
12.TJ Slovan Karlovy Vary A-SK ToužimDIVIZE27. 10. 2016 18:004. (29. 10. 2016 09:00) 
13.TJ Jiskra Březová A-KST Karlovy Vary ADIVIZE06. 10. 2016 17:003. (15. 10. 2016 13:30) 
14.TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz-KST Karlovy Vary ADIVIZE24. 09. 2016 14:001. (24. 09. 2016 09:00)hala KST KV
17.TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz-TJ Loket nad Ohří BKP2 1. (24. 09. 2016 09:00)hala TJ Loket
7.TJ Slovan Karlovy Vary B-TJ Slovan Karlovy Vary ADIVIZE23. 09. 2016 18:0010. (23. 09. 2016 09:00) 
15.TJ Sokol Velká Hleďsebe A-SK ToužimDIVIZE22. 09. 2016 18:301. (24. 09. 2016 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy