Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
16.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B-SK Štětí ADivize27. 04. 2017 18:30PO (07. 05. 2017 10:00) 
15.SK Štětí A-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BDivize26. 04. 2017 18:00PO (06. 05. 2017 16:00) 
14.SKST Děčín A-TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BDivize22. 04. 2017 16:30PO (22. 04. 2017 16:00) 
38.SKST Teplice C-TTC Litoměřice CKPI08. 04. 2017 17:0028. (08. 04. 2017 16:00) 
40.KST Jirkov B-SKST Děčín BKPI08. 04. 2017 10:0029. (09. 04. 2017 10:00) 
39.TJ Krupka B-TTC Litoměřice CKPI07. 04. 2017 18:0029. (09. 04. 2017 10:00) 
13.SK Štětí A-TJ Sokol Filipov ADivize01. 04. 2017 15:0021. (01. 04. 2017 16:00) 
56.SKP Sever Ústí nad Labem D-KST Libořice AKPII-A01. 04. 2017 10:0021. (01. 04. 2017 16:00) 
94.TTC Litoměřice A-SKP Sever Ústí nad Labem BDivize ž01. 04. 2017 09:002. (01. 04. 2017 10:00) 
73.OÚ Blažim A Tygři-TJ Sokol Lenešice AKPII-B31. 03. 2017 17:0022. (31. 03. 2017 18:00) 
89.SK Markvartice A-SKP Sever Ústí nad Labem BKPII-C29. 03. 2017 17:0022. (31. 03. 2017 18:00) 
57.SKST Teplice D-TTC Duchcov AKPII-A28. 03. 2017 18:3021. (01. 04. 2017 10:00) 
70.TTC Litvínov D-TJ Baník Březenecká Chomutov BKPII-B28. 03. 2017 18:0020. (17. 03. 2017 18:00) 
88.SK Štětí B-GPD Benešov nad Ploučnicí AKPII-C23. 03. 2017 18:0022. (30. 03. 2017 18:00) 
71.TTC Litvínov D-TJ Sokol Třebívlice AKPII-B21. 03. 2017 17:3021. (24. 03. 2017 18:00) 
55.Sokol Horní Jiřetín A-TJ Krupka CKPII-A19. 03. 2017 10:0020. (13. 03. 2017 18:00) 
72.TJ Sokol Třebívlice A-SKP Sever Ústí nad Labem CKPII-B17. 03. 2017 18:0022. (31. 03. 2017 18:00) 
11.TTC Litvínov A-SK Štětí ADivize17. 03. 2017 18:0020. (19. 03. 2017 10:00) 
10.SKST Baník Most C-SK Štětí ADivize16. 03. 2017 18:0019. (18. 03. 2017 16:00) 
69.TJ Baník Meziboří A-SKP Sever Ústí nad Labem CKPII-B16. 03. 2017 18:0020. (17. 03. 2017 18:00) 
54.Sokol Horní Jiřetín A-SKST Teplice DKPII-A12. 03. 2017 10:0019. (06. 03. 2017 18:00) 
53.SKST Teplice D-TJ Smolnice BKPII-A07. 03. 2017 18:0018. (05. 03. 2017 13:00) 
68.OÚ Blažim A Tygři-KST Most BKPII-B05. 03. 2017 16:0018. (03. 03. 2017 18:00) 
33.TJ Sever Žatec B-TTC Litoměřice CKPI05. 03. 2017 10:0030. (14. 01. 2017 16:00)odloženo
9.SK Štětí A-SKST Baník Most BDivize02. 03. 2017 18:3018. (05. 03. 2017 10:00) 
8.SK Štětí A-TJ Sever Žatec ADivize01. 03. 2017 18:0017. (04. 03. 2017 16:00) 
37.TJ Sokol Dobroměřice A-SKST Teplice CKPI25. 02. 2017 15:0022. (25. 02. 2017 16:00) 
86.TJ Chemička Ústí nad Labem A-INPEKO Krásné Březno AKPII-C24. 02. 2017 18:0017. (23. 02. 2017 18:00) 
87.SK Štětí B-INPEKO Krásné Březno AKPII-C20. 02. 2017 18:0018. (02. 03. 2017 18:00) 
51.Sokol Horní Jiřetín A-TTC Roudnice DKPII-A19. 02. 2017 10:0016. (13. 02. 2017 18:00) 
67.TTC Litvínov D-SKP Sever Ústí nad Labem CKPII-B17. 02. 2017 17:0016. (17. 02. 2017 18:00) 
7.TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B-SK Štětí ADivize16. 02. 2017 18:3015. (18. 02. 2017 16:00) 
50.Sokol Horní Jiřetín A-SKP Sever Ústí nad Labem DKPII-A12. 02. 2017 10:0015. (06. 02. 2017 18:00) 
52.KST Libořice A-TJ Sokol Bořislav AKPII-A11. 02. 2017 16:0016. (19. 02. 2017 10:00) 
32.KST Most A-TJ Spartak Lubenec AKPI11. 02. 2017 13:0030. (11. 02. 2017 16:00) 
46.SKP Sever Ústí nad Labem D-SKST Teplice DKPII-A06. 02. 2017 18:0013. (04. 02. 2017 16:00) 
49.Sokol Horní Jiřetín A-TJ Smolnice BKPII-A05. 02. 2017 10:0014. (30. 01. 2017 18:00) 
5.SK Štětí A-SKST Teplice ADivize04. 02. 2017 15:0013. (04. 02. 2017 16:00) 
48.SKP Sever Ústí nad Labem D-TJ Krupka CKPII-A03. 02. 2017 18:0014. (05. 02. 2017 10:00) 
47.Sokol Horní Jiřetín A-KST Libořice AKPII-A29. 01. 2017 10:0013. (23. 01. 2017 18:00) 
36.KST Jirkov C-TJ Pevato Smolnice AKPI28. 01. 2017 10:0018. (28. 01. 2017 16:00) 
66.TJ Sokol Lenešice A-SKP Sever Ústí nad Labem CKPII-B26. 01. 2017 18:0014. (03. 02. 2017 18:00) 
65.SKST Baník Most D-KST Libědice AKPII-B23. 01. 2017 19:0013. (23. 01. 2017 18:00) 
45.Sokol Horní Jiřetín A-TJ Baník Březenecká Chomutov AKPII-A22. 01. 2017 10:0012. (16. 01. 2017 18:00) 
44.SKST Teplice D-TJ Krupka CKPII-A21. 01. 2017 16:0012. (22. 01. 2017 13:00) 
4.TJ Sever Žatec A-SKST Baník Most BDivize21. 01. 2017 16:0012. (22. 01. 2017 10:00) 
64.TJ Spartak Lubenec B-SKP Sever Ústí nad Labem CKPII-B19. 01. 2017 18:0012. (20. 01. 2017 18:00) 
35.TJ Sokol Dobroměřice A-ASK Lovosice AKPI14. 01. 2017 10:3016. (14. 01. 2017 16:00) 
29.SKST Děčín B-KST Jirkov BKPI18. 12. 2016 12:0014. (18. 12. 2016 10:00) 
27.TTC Litoměřice C-SKST Teplice CKPI17. 12. 2016 18:0013. (17. 12. 2016 10:00) 
28.ASK Lovosice A-KST Jirkov BKPI17. 12. 2016 17:0013. (17. 12. 2016 16:00) 
20.ASK Lovosice A-TJ Sokol Dobroměřice AKPI10. 12. 2016 11:0011. (10. 12. 2016 16:00) 
83.GPD Benešov nad Ploučnicí A-SK Štětí BKPII-C08. 12. 2016 18:0011. (09. 12. 2016 18:00) 
63.KST Most B-SKP Sever Ústí nad Labem CKPII-B07. 12. 2016 18:0010. (28. 11. 2016 18:00) 
82.SK Štětí B-KST Kalich Litoměřice AKPII-C02. 12. 2016 18:0010. (01. 12. 2016 18:00) 
62.SKP Sever Ústí nad Labem C-TJ Baník Meziboří AKPII-B25. 11. 2016 18:009. (21. 11. 2016 18:00)herna Meziboří
26.SKST Teplice C-KST Most AKPI24. 11. 2016 18:0010. (27. 11. 2016 10:00) 
25.SKST Teplice C-TJ Spartak Lubenec AKPI22. 11. 2016 18:009. (26. 11. 2016 16:00) 
81.TTC Roudnice B-INPEKO Krásné Březno AKPII-C15. 11. 2016 18:008. (18. 11. 2016 18:00) 
61.TJ Baník Meziboří A-KST Most BKPII-B15. 11. 2016 18:008. (18. 11. 2016 18:00) 
19.SKST Teplice C-TJ Krupka BKPI12. 11. 2016 15:0015. (12. 11. 2016 16:00) 
23.TJ Sokol Spořice A-TJ Pevato Smolnice AKPI12. 11. 2016 14:007. (12. 11. 2016 16:00) 
60.KST Libědice A-SKP Sever Ústí nad Labem CKPII-B08. 11. 2016 18:006. (04. 11. 2016 18:30) 
2.TJ Sokol Filipov A-SKP Sever Ústí nad Labem ADivize 7. (06. 11. 2016 10:00)herna Varnsdorf
1.TJ Sokol Filipov A-SKST Teplice ADivize 6. (05. 11. 2016 16:00)herna Varnsdorf
43.SKST Baník Most E-TTC Roudnice DKPII-A05. 11. 2016 15:006. (05. 11. 2016 14:00) 
24.TTC Litvínov B-TJ Pevato Smolnice AKPI05. 11. 2016 13:008. (13. 11. 2016 10:00) 
80.INPEKO Krásné Březno A-TJ Chemička Ústí nad Labem AKPII-C03. 11. 2016 18:006. (04. 11. 2016 18:00) 
76.TTC Roudnice C-TJ Sokol Terezín BKPII-C01. 11. 2016 18:004. (21. 10. 2016 18:00) 
6.SKST Baník Most C-SKST Baník Most BDivize27. 10. 2016 18:0014. (05. 02. 2017 10:00) 
77.TTC Roudnice B-TJ Chemička Ústí nad Labem AKPII-C27. 10. 2016 18:005. (28. 10. 2016 18:00) 
59.TJ Baník Meziboří A-SKST Baník Most DKPII-B27. 10. 2016 18:005. (28. 10. 2016 18:00) 
58.OÚ Blažim A Tygři-TJ Sokol Třebívlice AKPII-B26. 10. 2016 18:005. (28. 10. 2016 18:00) 
79.TJ Sokol Terezín A-TTC Roudnice CKPII-C25. 10. 2016 18:005. (28. 10. 2016 18:00) 
34.KST Jirkov C-KST Jirkov BKPI25. 10. 2016 17:3030. (25. 02. 2017 16:00) 
31.KST Jirkov B-TJ Sokol Spořice AKPI23. 10. 2016 10:006. (30. 10. 2016 10:00) 
30.KST Jirkov C-TJ Sokol Spořice AKPI22. 10. 2016 16:005. (29. 10. 2016 16:00) 
17.TJ Spartak Lubenec A-KST Most AKPI22. 10. 2016 10:0015. (29. 10. 2016 10:00) 
85.TTC Roudnice B-TTC Roudnice CKPII-C18. 10. 2016 18:0013. (27. 01. 2017 18:00) 
78.INPEKO Krásné Březno A-SK Markvartice AKPII-C18. 10. 2016 18:005. (27. 10. 2016 18:00) 
22.SKST Teplice C-TJ Sokol Dobroměřice AKPI15. 10. 2016 17:303. (15. 10. 2016 16:00) 
12.SKST Teplice B-SKST Teplice ADivize12. 10. 2016 19:0020. (19. 03. 2017 10:00) 
21.SKST Děčín B-KST Most AKPI08. 10. 2016 15:003. (15. 10. 2016 16:00) 
41.TJ Krupka C-TTC Roudnice DKPII-A08. 10. 2016 10:002. (08. 10. 2016 16:00) 
74.TJ Chemička Ústí nad Labem A-SKP Sever Ústí nad Labem BKPII-C05. 10. 2016 18:001. (30. 09. 2016 18:00) 
42.TJ Smolnice B-TJ Baník Březenecká Chomutov AKPII-A05. 10. 2016 18:002. (29. 09. 2016 18:00) 
75.GPD Benešov nad Ploučnicí A-INPEKO Krásné Březno AKPII-C04. 10. 2016 18:002. (07. 10. 2016 18:00) 
93.TTC Roudnice-TJ Sokol DobroměřiceČP29. 09. 2016 18:00PO (02. 10. 2016 10:00) 
84.TJ Sokol Terezín A-TJ Sokol Terezín BKPII-C26. 09. 2016 18:0012. (20. 01. 2017 18:00) 
91.KST Most-TJ Sokol DobroměřiceČP18. 09. 2016 16:00PO (17. 09. 2016 15:00)herna SKST Baník Most
18.KST Jirkov B-KST Jirkov CKPI17. 09. 2016 15:0015. (15. 10. 2016 16:00) 
92.TJ Smolnice Pevato-TJ Spartak LubenecČP17. 09. 2016 10:00PO (17. 09. 2016 15:00) 
3.SKST Teplice A-SKST Teplice BDivize17. 09. 2016 10:009. (20. 11. 2016 10:00) 
90.KST Libědice B-TJ Smolnice PevatoČP10. 09. 2016 13:00PO (10. 09. 2016 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy