Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
27.Sokol Zásmuky "A"-SK Křečhoř "A"RS 231. 03. 2017 19:0014. (27. 01. 2017 19:00)odloženo
34.SK Křečhoř "A"-TJ Sokol Týnec nad Labem "A"RS 229. 03. 2017 18:0021. (15. 03. 2017 18:00)odloženo
26.Stolní tenis Kolín "C"-TJ Sokol Týnec nad Labem "A"RS 226. 03. 2017 18:3014. (29. 01. 2017 18:30)odloženo
11.SK Nová Ves I. "A"-TJ Sokol Velim ARS 126. 03. 2017 18:0017. (17. 02. 2017 18:30)odloženo
43.TJ Sokol Velký Osek "E"-ST BýchoryRS 324. 03. 2017 18:0022. (20. 03. 2017 18:30)odloženo
42.Sokol Zásmuky "B"-SK Nová Ves I. "D"RS 322. 03. 2017 19:0019. (01. 03. 2017 19:00)odloženo
29.TJ Klučov "B"-SK Křečhoř "A"RS 221. 03. 2017 18:0016. (10. 02. 2017 18:00)odloženo
13.TJ Sokol Velký Osek "C"-Stolní tenis Kolín "B"RS 120. 03. 2017 18:3018. (24. 02. 2017 18:00)odloždno
56.TJ Sokol Velim B-SK Křečhoř "B"RS 419. 03. 2017 18:0017. (19. 02. 2017 16:00)odloženo
44.TTC Dobřichovská Pivnice "B"-TTC Dobřichovská Pivnice "A"RS 317. 03. 2017 18:0022. (24. 03. 2017 18:00)předehrávka
12.TJ Sokol Starý Kolín "A"-Stolní tenis Kolín "A"RS 115. 03. 2017 18:3018. (20. 02. 2017 18:30)odloženo
30.SK Nová Ves I. "B"-TJ Sokol Starý Kolín "B"RS 215. 03. 2017 18:3017. (15. 02. 2017 18:30)odloženo
24.SK Nová Ves I. "B"-Sokol Zásmuky "A"RS 214. 03. 2017 18:3013. (18. 01. 2017 18:30)odloženo
33.TJ Klučov "B"-TJ Sokol Starý Kolín "B"RS 210. 03. 2017 18:0021. (17. 03. 2017 18:00)předehrávka
10.TJ Klučov "A"-Stolní tenis Kolín "B"RS 102. 03. 2017 18:0016. (09. 02. 2017 18:00)odloženo
32.TJ Sokol Starý Kolín "B"-SK Křečhoř "A"RS 201. 03. 2017 18:0018. (22. 02. 2017 18:30)odloženo
31.Viktoria Radim "B"-TJ Sokol Týnec nad Labem "A"RS 201. 03. 2017 18:0018. (22. 02. 2017 18:30)odloženo
28.SK Nová Ves I. "B"-TJ Klučov "B"RS 221. 02. 2017 18:3015. (01. 02. 2017 18:30)odloženo
54.Sokol Plaňany-TJ Sokol Velký Osek "G"RS 419. 02. 2017 16:0014. (29. 01. 2017 16:00)odloženo
52.TJ Sokol Český Brod "A"-Sokol PlaňanyRS 415. 02. 2017 18:0012. (13. 01. 2017 18:00)odloženo
41.ST Býchory-TTC Dobřichovská Pivnice "A"RS 308. 02. 2017 18:0015. (01. 02. 2017 19:00)odloženo
6.TJ Sokol Velim A-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BRS 131. 01. 2017 19:0012. (13. 01. 2017 19:00)odloženo
55.TJ Sokol Velim B-TJ Sokol Velký Osek "F"RS 430. 01. 2017 18:0015. (05. 02. 2017 16:00)předehrávka
40.SK Nová Ves I. "D"-TTC Dobřichovská Pivnice "B"RS 327. 01. 2017 18:3014. (25. 01. 2017 18:30)odloženo
8.TJ Sokol Velim A-Stolní tenis Kolín "A"RS 125. 01. 2017 19:0014. (27. 01. 2017 19:00)předehrávka
9.ST EUROMASTER Kolín D-Stolní tenis Kolín "B"RS 124. 01. 2017 19:0014. (26. 01. 2017 19:00)předehráno
53.TJ Sokol Velký Osek "G"-TJ Sokol Velký Osek "F"RS 420. 01. 2017 17:0013. (22. 01. 2017 10:00)předehrávka
25.TJ Sokol Týnec nad Labem "A"-TJ Klučov "B"RS 219. 01. 2017 18:3013. (20. 01. 2017 18:30)předehrávka
23.SK Křečhoř "A"-Viktoria Radim "B"RS 216. 01. 2017 18:0013. (18. 01. 2017 18:00)předehrávka
7.ST EUROMASTER Kolín D-TJ Sokol Velký Osek "C"RS 110. 01. 2017 19:0012. (12. 01. 2017 19:00)předehrávka
22.Viktoria Radim "B"-TJ Sokol Starý Kolín "B"RS 209. 01. 2017 18:3012. (11. 01. 2017 18:30)předehrávka
21.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C-Sokol Zásmuky "A"RS 216. 12. 2016 18:3010. (02. 12. 2016 18:30)odloženo
4.Stolní tenis Kolín "B"-TJ Sokol Velký Osek "C"RS 115. 12. 2016 18:307. (10. 11. 2016 18:30)odloženo
37.TTC Dobřichovská Pivnice "B"-Viktoria Radim "C"RS 314. 12. 2016 18:008. (18. 11. 2016 18:00)odklad
51.TJ Sokol Český Brod "B"-TJ Sokol Český Brod "A"RS 413. 12. 2016 18:0011. (09. 12. 2016 18:00)odklad
39.TTC Dobřichovská Pivnice "A"-TTC Dobřichovská Pivnice "B"RS 309. 12. 2016 18:0011. (05. 12. 2016 19:00)odloženo
16.SK Nová Ves I. "B"-SK Křečhoř "A"RS 206. 12. 2016 18:301. (28. 09. 2016 18:30) 
38.Viktoria Radim "C"-SK Nová Ves I. "C"RS 305. 12. 2016 18:3011. (07. 12. 2016 18:30)předehrávka
2.TJ Sokol Velký Osek "C"-TJ Sokol Starý Kolín "A"RS 102. 12. 2016 18:005. (28. 10. 2016 18:00) 
50.TJ Sokol Velim B-TJ Sokol Český Brod "B"RS 401. 12. 2016 18:0010. (04. 12. 2016 16:00)předehrávka
19.SK Křečhoř "A"-TJ Klučov "B"RS 228. 11. 2016 18:005. (26. 10. 2016 18:00)odloženo
48.TJ Sokol Velký Osek "G"-TJ Sokol Český Brod "B"RS 417. 11. 2016 18:008. (20. 11. 2016 10:00)předehrávka
49.ST EUROMASTER Kolín "E"-TJ Sokol Velim BRS 415. 11. 2016 18:008. (17. 11. 2016 18:00)předehrávka
20.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C-SK Nová Ves I. "B"RS 211. 11. 2016 18:308. (18. 11. 2016 18:30)předehrávka
36.SK Nová Ves I. "D"-Viktoria Radim "C"RS 304. 11. 2016 18:306. (02. 11. 2016 18:30)odloženo
35.TTC Dobřichovská Pivnice "B"-SK Nová Ves I. "C"RS 304. 11. 2016 18:005. (28. 10. 2016 18:00)odklad
47.TJ Sokol Velký Osek "G"-ST EUROMASTER Kolín "E"RS 404. 11. 2016 17:006. (06. 11. 2016 10:00)předehrávka
18.TJ Sokol Velký Osek "D"-SK Křečhoř "A"RS 231. 10. 2016 18:304. (21. 10. 2016 18:00) 
46.TJ Sokol Český Brod "B"-TJ Sokol Velký Osek "F"RS 430. 10. 2016 10:005. (28. 10. 2016 18:00) 
3.SK Nová Ves I. "A"-ST EUROMASTER Kolín DRS 125. 10. 2016 18:305. (28. 10. 2016 18:30)předehrávka
45.TJ Sokol Velký Osek "G"-Sokol PlaňanyRS 414. 10. 2016 18:003. (16. 10. 2016 10:00) 
17.Viktoria Radim "B"-SK Křečhoř "A"RS 203. 10. 2016 18:302. (05. 10. 2016 18:30) 
1.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B-TJ Sokol Velim ARS 103. 10. 2016 18:301. (26. 09. 2016 18:30) 
15.TJ Sokol Starý Kolín "B"-Viktoria Radim "B"RS 226. 09. 2016 18:301. (28. 09. 2016 18:30) 
14.Stolní tenis Kolín "B"-Stolní tenis Kolín "A"RS 122. 09. 2016 18:3019. (02. 03. 2017 18:30) 
5.Stolní tenis Kolín "A"-Stolní tenis Kolín "B"RS 120. 09. 2016 18:308. (15. 11. 2016 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy