Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
32.SK Liběchov-TJ Neratovice BRPž 14. (29. 03. 2017 17:00)SH Neratovice
17.TJ Dynamo Nelahozeves B-TJ Sokol Tišice ARP110. 03. 2017 18:3019. (10. 03. 2017 18:00)SH Neratovice
16.TJ Sokol Tišice B-TJ Dynamo Nelahozeves ARP103. 03. 2017 19:0019. (06. 03. 2017 19:00) 
26.TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C-Sokol Mělník - Pšovka CRP227. 02. 2017 18:3020. (03. 03. 2017 18:30) 
15.TJ Dynamo Nelahozeves A-Sokol Dolní Beřkovice BRP127. 02. 2017 18:3018. (03. 03. 2017 18:00)Herna Dolní Beřkovice
14.TJ Dynamo Nelahozeves B-TJ Neratovice ERP122. 02. 2017 19:0017. (24. 02. 2017 18:00)SH Neratovice
25.TJ Start Mlékojedy A-TJ Sokol Horní PočaplyRP220. 02. 2017 18:3019. (22. 02. 2017 18:30) 
13.TJ Sokol Tišice A-TJ Neratovice DRP102. 02. 2017 19:0015. (03. 02. 2017 19:00) 
31.TJ Kly-TJ Neratovice BRPž01. 02. 2017 17:0011. (08. 03. 2017 17:00) 
11.TJ Dynamo Nelahozeves A-TJ Sokol Tišice ARP126. 01. 2017 19:0014. (27. 01. 2017 18:00) 
9.TJ Sokol Tišice A-TJ Sokol DřínovRP116. 01. 2017 18:3013. (20. 01. 2017 19:00)herna Dřínov (OÚ Dřínov 38)
21.Sokol Dolní Beřkovice C-TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CRP202. 01. 2017 18:3013. (06. 01. 2017 18:30) 
18.SK Mšeno-TJ Sokol Všetaty CRP221. 12. 2016 18:006. (04. 11. 2016 18:00) 
28.TJ Neratovice B-TJ KlyRPž14. 12. 2016 17:004. (16. 11. 2016 17:00) 
30.TJ Dynamo Nelahozeves-TJ KlyRPž13. 12. 2016 17:0010. (28. 02. 2017 17:00) 
7.Sokol Dolní Beřkovice B-TJ Sokol Tišice ARP105. 12. 2016 18:3011. (05. 12. 2016 18:00) 
20.TJ Kralupy B-Sokol Dolní Beřkovice CRP202. 12. 2016 18:0011. (06. 12. 2016 18:30) 
29.TJ Neratovice B-SK LiběchovRPž01. 12. 2016 16:307. (07. 12. 2016 17:00)ZŠ Liběchov
6.TJ Sokol Tišice A-Sokol Mělník - Pšovka ARP107. 11. 2016 19:007. (11. 11. 2016 19:00) 
5.TJ Neratovice D-TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BRP131. 10. 2016 18:006. (02. 11. 2016 18:00) 
4.TJ Dynamo Nelahozeves B-TJ Neratovice DRP118. 10. 2016 19:005. (21. 10. 2016 18:00) 
23.Sokol Mělník - Pšovka C-Sokol Mělník - Pšovka BRP211. 10. 2016 18:3014. (12. 01. 2017 18:30) 
8.TJ Sokol Tišice B-TJ Sokol Tišice ARP110. 10. 2016 19:0012. (09. 01. 2017 19:00) 
27.TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C-TJ Start Mlékojedy BRP210. 10. 2016 18:3022. (17. 03. 2017 18:30) 
3.TJ Dynamo Nelahozeves B-TJ Sokol DřínovRP104. 10. 2016 19:003. (07. 10. 2016 18:00) 
24.TJ Start Mlékojedy A-TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CRP203. 10. 2016 18:3015. (18. 01. 2017 18:30) 
19.TJ Start Mlékojedy B-TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CRP226. 09. 2016 18:309. (23. 11. 2016 18:30) 
1.TJ Sokol Dřínov-TJ Sokol Tišice ARP126. 09. 2016 18:302. (29. 09. 2016 18:30) 
2.TJ Neratovice D-TJ Neratovice ERP126. 09. 2016 18:002. (28. 09. 2016 18:00) 
22.TJ Start Mlékojedy B-TJ Start Mlékojedy ARP219. 09. 2016 18:3014. (11. 01. 2017 18:30) 
10.TJ Neratovice E-TJ Neratovice DRP114. 09. 2016 18:0013. (16. 01. 2017 19:00) 
12.TJ Dynamo Nelahozeves B-TJ Dynamo Nelahozeves ARP113. 09. 2016 19:0015. (03. 02. 2017 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy