Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
30.TJ Sokol Lysá nad Labem C-AFK Nymburk COP III19. 04. 2017 18:3025. (13. 04. 2017 18:30)odloženo se souhlasem OSST
29.STC Opočnice A-TJ Lokomotiva Nymburk EOP III06. 04. 2017 19:0023. (30. 03. 2017 19:00)odloženo se souhlasem OSST
7.TJ Lokomotiva Nymburk C-SK Městec Králové AOP I29. 03. 2017 18:0022. (24. 03. 2017 18:00)odloženo se souhlasem OSST
8.TJ Sadská E-TTC Žehuň AOP I27. 03. 2017 19:0022. (21. 03. 2017 19:00) 
28.STC Opočnice A-TTC Žehuň BOP III 22. (23. 03. 2017 19:00)přeloženo se souhlasem OSST
27.TJ Sadská G-TTC Žehuň BOP III08. 03. 2017 18:3019. (02. 03. 2017 18:30)odloženo se souhlasem OSST
26.STC Opočnice B-TJ Sadská GOP III22. 02. 2017 19:0018. (24. 02. 2017 19:00)přeloženo se souhlasem OSST
25.TJ Seletice B-TJ Sokol Lysá nad Labem COP III15. 02. 2017 18:0016. (09. 02. 2017 18:00)odloženo se souhlasem OSST
24.TJ Spartak Pečky B-TJ Sokol PoděbradyOP III14. 02. 2017 18:4516. (09. 02. 2017 18:45)odloženo se souhlasem OSST
6.AFK Nymburk A-SK Městec Králové AOP I14. 02. 2017 18:0016. (07. 02. 2017 18:00)odloženo se souhlasem OSST
5.TJ Lokomotiva Nymburk C-TJ Sadská EOP I13. 02. 2017 18:3016. (10. 02. 2017 18:00)odloženo se souhlasem OSST
23.STC Opočnice B-AFK Nymburk COP III08. 02. 2017 19:0016. (10. 02. 2017 19:00)přeloženo se souhlasem OSST
22.TJ Spartak Pečky B-TJ Sokol Lysá nad Labem DOP III07. 02. 2017 00:0014. (26. 01. 2017 18:45)odloženo se souhlasem OSST
36.TJ Lokomotiva Nymburk H-TJ Dvory COP IV-A26. 01. 2017 18:0012. (14. 01. 2017 09:00)odloženo se souhlasem OSST
37.STC Opočnice C-AFK Nymburk DOP IV-A25. 01. 2017 19:0013. (18. 01. 2017 19:00)odloženo se souhlasem OSST
3.TJ Seletice A-TJ Lokomotiva Nymburk COP I25. 01. 2017 18:0013. (20. 01. 2017 18:00)odloženo se souhlasem OSST
4.TJ Spartak Pečky A-TTC Žehuň AOP I24. 01. 2017 18:4513. (19. 01. 2017 18:45)odloženo se souhlasem OSST
13.TJ Sokol Lysá nad Labem A-TTC Poděbrady BOP II21. 12. 2016 00:0010. (07. 12. 2016 19:00)odloženo se souhlasem OSST
35.TTC Žehuň D-AFK Nymburk DOP IV-A20. 12. 2016 18:0011. (16. 12. 2016 18:00)Odloženo se souhlasem OSST
11.TJ Lokomotiva Nymburk D-TJ Sokol Krchleby DOP II19. 12. 2016 18:007. (18. 11. 2016 18:00)odloženo se souhlasem OSST
34.TJ Sokol Loučeň B-TTC Žehuň DOP IV-A08. 12. 2016 18:009. (02. 12. 2016 19:00)Odloženo se souhlasem OSST
20.TJ Seletice B-TJ Lokomotiva Nymburk EOP III08. 12. 2016 18:009. (01. 12. 2016 18:00)odloženo se souhlasem OSST
38.TTC Poděbrady C-TJ Lokomotiva Nymburk IOP IV-B07. 12. 2016 18:009. (02. 12. 2016 18:00)odloženo se souhlasem OSST
21.TTC Žehuň B-STC Opočnice AOP III 9. (02. 12. 2016 18:00)přeloženo se souhlasem OSST
12.TJ Dvory A-TJ Sokol Lysá nad Labem BOP II25. 11. 2016 18:007. (18. 11. 2016 18:00)odloženo se souhlasem OSST
1.TJ Spartak Pečky A-TJ Sadská EOP I24. 11. 2016 18:457. (17. 11. 2016 18:45)odloženo se souhlasem OSST
2.TTC Poděbrady A-TJ Seletice AOP I22. 11. 2016 18:308. (21. 11. 2016 18:30)odloženo se souhlasem OSST
17.TJ Sokol Lysá nad Labem C-TJ Spartak Pečky BOP III15. 11. 2016 18:305. (03. 11. 2016 18:30)odloženo se souhlasem OSST
18.TJ Seletice B-STC Opočnice AOP III15. 11. 2016 18:005. (03. 11. 2016 18:00)odloženo se souhlasem OSST
19.TJ Sadská G-TJ Lokomotiva Nymburk EOP III14. 11. 2016 18:307. (17. 11. 2016 18:30)přeloženo se souhlasem OSST
31.TJ Lokomotiva Nymburk H-TJ Lokomotiva Nymburk FOP IV-A05. 11. 2016 09:002. (15. 10. 2016 09:00)odloženo se souhlasem OSST
16.STC Opočnice B-TJ Sokol PoděbradyOP III04. 11. 2016 19:004. (28. 10. 2016 19:00)odloženo se souhlasem OSST
10.SK Městec Králové B-AFK Nymburk BOP II04. 11. 2016 18:303. (21. 10. 2016 18:30)odloženo se souhlasem OSST
33.TJ Dvory C-TTC Žehuň DOP IV-A01. 11. 2016 18:003. (20. 10. 2016 18:00)odloženo se souhlasem OSST
32.TJ Sokol Loučeň B-STC Opočnice COP IV-A27. 10. 2016 18:303. (21. 10. 2016 19:00)odloženo se souhlasem OSST
15.STC Opočnice B-TJ Sokol Lysá nad Labem DOP III19. 10. 2016 19:002. (14. 10. 2016 19:00)odloženo se souhlasem OSST
14.TJ Sadská G-TJ Sokol Lysá nad Labem COP III17. 10. 2016 18:301. (06. 10. 2016 18:30)odloženo se souhlasem OSST
9.TJ Sokol Krchleby D-TJ PředhradíOP II07. 10. 2016 19:001. (08. 10. 2016 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline