Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
35.SKST Liberec L-SKST Liberec MOP 2. tř07. 04. 2017 16:0022. (07. 04. 2017 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec-Pavlovice
33.Sokol Oldřichov A-TTC Preciosa Jablonné v Pod. BOP 2. tř 21. (31. 03. 2017 18:00)zrušeno
34.SKST Liberec M-TJ Jiskra Raspenava COP 2. tř 21. (31. 03. 2017 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec-Pavlovice
32.Sokol Oldřichov A-SKST Liberec MOP 2. tř 18. (10. 03. 2017 18:00)Home Credit Aréna, Liberec
30.ST Frýdlant B-SKST Liberec LOP 2. tř09. 03. 2017 19:0017. (02. 03. 2017 19:00) 
31.TJ Jiskra Raspenava C-TTC Hrádek nad Nisou COP 2. tř09. 03. 2017 18:0018. (10. 03. 2017 18:00) 
29.SKST Liberec M-TJ Jiskra Raspenava DOP 2. tř01. 03. 2017 18:1516. (17. 02. 2017 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec - Pavlvice
8.TTC Preciosa Jablonné v Pod. A-ST Frýdlant AOP 1. tř24. 02. 2017 18:3010. (13. 01. 2017 18:30) 
28.Sokol Oldřichov A-TTC Liberec BOP 2. tř24. 02. 2017 18:0016. (17. 02. 2017 18:00) 
27.TTC Hrádek nad Nisou C-Sokol Oldřichov AOP 2. tř14. 02. 2017 18:1515. (10. 02. 2017 18:15) 
24.TTC Hrádek nad Nisou B-SKST Liberec MOP 2. tř03. 02. 2017 17:1513. (20. 01. 2017 18:15) 
25.ST Frýdlant B-Sokol Oldřichov AOP 2. tř02. 02. 2017 19:3013. (19. 01. 2017 19:00) 
26.SKST Liberec L-ST Frýdlant COP 2. tř16. 01. 2017 17:3013. (20. 01. 2017 18:00)Herna SKST Liberec, Liberec-Pavlovice
23.Sokol Oldřichov A-SKST Liberec LOP 2. tř06. 01. 2017 18:0012. (13. 01. 2017 18:00) 
7.TJ Viktoria Dětřichov A-Slavia LiberecOP 1. tř06. 01. 2017 18:0010. (13. 01. 2017 18:00) 
20.TJ Jiskra Raspenava D-ST Frýdlant BOP 2. tř21. 12. 2016 18:0011. (16. 12. 2016 18:00) 
22.Sokol Oldřichov A-TJ Jiskra Raspenava COP 2. tř15. 12. 2016 18:0011. (16. 12. 2016 18:00) 
21.SKST Liberec M-SKST Liberec LOP 2. tř14. 12. 2016 17:0011. (16. 12. 2016 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec-Pavlovice
4.Slavia Liberec-TTC Hrádek nad Nisou AOP 1. tř09. 12. 2016 18:007. (18. 11. 2016 18:00) 
19.TTC Preciosa Jablonné v Pod. B-Sokol Oldřichov AOP 2. tř08. 12. 2016 18:1510. (09. 12. 2016 18:00) 
18.Sokol Oldřichov A-ST Frýdlant COP 2. tř01. 12. 2016 18:009. (02. 12. 2016 18:00) 
5.SKST Liberec K-SKST Liberec JOP 1. tř18. 11. 2016 16:007. (18. 11. 2016 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec - Pavlovice
17.SKST Liberec M-Sokol Oldřichov AOP 2. tř15. 11. 2016 17:157. (18. 11. 2016 18:00)Sokolovna Oldřichov
3.Slavia Liberec-TJ Viktoria Dětřichov BOP 1. tř08. 11. 2016 18:305. (04. 11. 2016 18:00)Malý sál, Dětřichov
2.TTC Hrádek nad Nisou A-TJ Viktoria Dětřichov AOP 1. tř28. 10. 2016 18:304. (21. 10. 2016 18:15)Malý sál Dětřichov 193
16.TTC Liberec B-TJ Jiskra Raspenava DOP 2. tř26. 10. 2016 19:003. (14. 10. 2016 19:15) 
15.TTC Hrádek nad Nisou C-SKST Liberec MOP 2. tř 3. (14. 10. 2016 18:15)Restaurace Koruna, U Lávky 17, Hrádek nad Nisou
14.TTC Hrádek nad Nisou B-Sokol Oldřichov AOP 2. tř 3. (14. 10. 2016 18:15)Restaurace Koruna, U Lávky 17, Hrádek nad Nisou
1.TTC Hrádek nad Nisou A-TTC Preciosa Jablonné v Pod. AOP 1. tř 2. (07. 10. 2016 18:15)Restaurace Koruna, U Lávky 17, Hrádek nad Nisou
13.TTC Hrádek nad Nisou C-TTC Liberec BOP 2. tř 1. (30. 09. 2016 18:15)Restaurace Koruna, U Lávky 17, Hrádek n/N. - Loučná
12.TTC Hrádek nad Nisou B-TJ Jiskra Raspenava DOP 2. tř 1. (30. 09. 2016 18:15)Restaurace Koruna, U Lávky 17, Hrádek n/N. - Loučná
11.TJ Viktoria Dětřichov A-TJ Viktoria Dětřichov BOP 1. tř28. 09. 2016 18:0017. (17. 03. 2017 18:00) 
6.SKST Liberec K-SKST Liberec IOP 1. tř26. 09. 2016 18:1510. (13. 01. 2017 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec - Pavlovice
9.SKST Liberec I-SKST Liberec JOP 1. tř23. 09. 2016 17:3011. (20. 01. 2017 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec - Pavlovice
10.SKST Liberec J-SKST Liberec KOP 1. tř21. 09. 2016 18:3016. (10. 03. 2017 18:00)Hala SKST Liberec, Liberec - Pavlovice
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS