Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
61.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice-TJ Velešov Doudleby nad OrlicíQ RP121. 04. 2018 18:002. (14. 04. 2017 18:30) 
62.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-Sportovní klub Záměl AQ RP219. 04. 2017 18:301. (14. 04. 2017 18:30) 
63.Sportovní klub Záměl B-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BQ RP311. 04. 2017 18:301. (14. 04. 2017 18:30) 
34.TJ Sokol Častolovice D-TJ Peklo nad Zdobnicí BRP228. 03. 2017 18:3022. (31. 03. 2017 18:30) 
60.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP3 B23. 03. 2017 18:3021. (24. 03. 2017 18:00) 
59.SDH Vrbice-Sportovní klub Týniště nad Orlicí BRP3 B16. 03. 2017 18:3020. (17. 03. 2017 18:30) 
58.TJ Start Olešnice v Orlických horách C-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP3 B16. 03. 2017 18:3020. (17. 03. 2017 18:30) 
57.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP3 B09. 03. 2017 18:3019. (08. 03. 2017 18:30) 
56.Sportovní klub Týniště nad Orlicí B-TJ Start Olešnice v Orlických horách CRP3 B08. 03. 2017 18:3019. (10. 03. 2017 18:30) 
33.Sokol České Meziříčí B-TTC Kostelec nad Orlicí ERP206. 03. 2017 18:3019. (08. 03. 2017 18:30) 
31.TJ Prorubky-TJ Sokol Častolovice CRP203. 03. 2017 18:3017. (17. 02. 2017 18:30)Odloženo se souhlasem STK
14.Sportovní klub Solnice A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP103. 03. 2017 18:3015. (03. 02. 2017 18:30)Odloženo se souhlasem STK
40.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP3 A02. 03. 2017 18:3022. (31. 03. 2017 18:00) 
54.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP3 B22. 02. 2017 18:3018. (24. 02. 2017 18:30) 
15.TJ Start Olešnice v Orlických horách-TJ Peklo nad ZdobnicíRP122. 02. 2017 18:3017. (17. 02. 2017 18:30)Odloženo se souhlasem STK
55.Sportovní klub Solnice B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP3 B20. 02. 2017 17:0018. (24. 02. 2017 18:30) 
32.Sportovní klub Kounov-Sokol České Meziříčí BRP215. 02. 2017 18:3017. (17. 02. 2017 18:30)herna v Českém Meziříčí
53.SDH Vrbice-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP3 B08. 02. 2017 18:3016. (10. 02. 2017 18:30) 
52.Sportovní klub Záměl A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP3 B07. 02. 2017 16:3014. (27. 01. 2017 18:30)Odloženo se souhlasem STK
38.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-TTC Kostelec nad Orlicí FRP3 A02. 02. 2017 18:0014. (26. 01. 2017 18:00)Odloženo se souhlasem STK
51.KPST Záhornice C-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP3 B23. 01. 2017 18:3012. (11. 01. 2017 18:30)odloženo se souhlasem STK
27.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C-Sportovní klub KounovRP220. 01. 2017 18:3012. (11. 01. 2017 18:30)odloženo se souhlasem STK
29.TJ Peklo nad Zdobnicí B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CRP218. 01. 2017 18:3013. (20. 01. 2017 18:30) 
28.TJ Prorubky-TJ Sokol Častolovice DRP216. 01. 2017 18:3012. (13. 01. 2017 18:30)Odloženo se souhlasem STK
49.SDH Vrbice-Sportovní klub Solnice BRP3 B06. 01. 2017 18:3012. (13. 01. 2017 18:30) 
26.TJ Prorubky-TJ Baník Vamberk CRP206. 01. 2017 18:3011. (16. 12. 2016 18:30)Odloženo se souhlasem STK
36.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A-Sportovní klub Záměl BRP3 A21. 12. 2016 18:0011. (14. 12. 2016 18:30)Odloženo se souhlasem STK
25.TJ Peklo nad Zdobnicí B-TJ Sokol Častolovice DRP220. 12. 2016 18:3011. (16. 12. 2016 18:30)Odloženo se souhlasem STK
23.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C-TJ Velešov Doudleby nad OrlicíRP219. 12. 2016 18:3010. (07. 12. 2016 18:30)Odloženo se souhlasem STK
12.TJ Start Olešnice v Orlických horách-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP113. 12. 2016 18:309. (02. 12. 2016 18:30)Odloženo se souhlasem STK
39.TJ Start Olešnice v Orlických horách B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP3 A12. 12. 2016 18:3015. (02. 02. 2017 18:30) 
48.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP3 B07. 12. 2016 19:0010. (08. 12. 2016 18:00) 
47.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP3 B07. 12. 2016 18:3010. (09. 12. 2016 18:30) 
24.TJ Sokol Častolovice D-Sokol České Meziříčí BRP206. 12. 2016 18:3010. (09. 12. 2016 18:30) 
11.TTC Lhoty u Potštejna B-TJ Start Olešnice v Orlických horáchRP130. 11. 2016 18:308. (25. 11. 2016 18:30)Odloženo se souhlasem STK
46.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-Sportovní klub Solnice BRP3 B30. 11. 2016 18:009. (02. 12. 2016 18:00) 
10.TJ Peklo nad Zdobnicí-Sportovní klub Solnice ARP123. 11. 2016 18:308. (25. 11. 2016 18:30) 
35.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ARP3 A23. 11. 2016 18:008. (24. 11. 2016 18:00) 
9.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-TTC Kostelec nad Orlicí DRP122. 11. 2016 18:308. (25. 11. 2016 18:30) 
8.TJ Baník Vamberk B-TJ Peklo nad ZdobnicíRP115. 11. 2016 18:307. (18. 11. 2016 18:30) 
45.Sportovní klub Solnice B-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP3 B10. 11. 2016 18:306. (11. 11. 2016 18:30)herna 1.FC Rokytnice v Orlických horách
22.TJ Peklo nad Zdobnicí B-Sportovní klub KounovRP210. 11. 2016 18:307. (18. 11. 2016 18:30) 
21.TJ Prorubky-TJ Sokol HroškaRP202. 11. 2016 18:305. (04. 11. 2016 18:30) 
6.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B-KPST ZáhorniceRP101. 11. 2016 19:305. (03. 11. 2016 18:30) 
4.TTC Kostelec nad Orlicí D-TJ Start Olešnice v Orlických horáchRP127. 10. 2016 18:304. (28. 10. 2016 18:30) 
5.TJ Peklo nad Zdobnicí-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP127. 10. 2016 18:304. (28. 10. 2016 18:30) 
43.Sportovní klub Týniště nad Orlicí B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP3 B27. 10. 2016 18:304. (28. 10. 2016 18:30) 
44.SDH Vrbice-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP3 B26. 10. 2016 18:304. (28. 10. 2016 18:30) 
3.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B-TJ Sokol Častolovice BRP121. 10. 2016 18:303. (20. 10. 2016 18:30) 
42.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-Sportovní klub Týniště nad Orlicí BRP3 B19. 10. 2016 18:003. (20. 10. 2016 18:00) 
18.TJ Sokol Častolovice D-TJ ProrubkyRP218. 10. 2016 18:301. (07. 10. 2016 18:30)Odloženo z důvodu konání zahrádkářské výstavy
2.TJ Peklo nad Zdobnicí-KPST ZáhorniceRP113. 10. 2016 18:302. (14. 10. 2016 18:30) 
19.TJ Prorubky-Sokol České Meziříčí BRP213. 10. 2016 18:302. (14. 10. 2016 18:30) 
1.TJ Peklo nad Zdobnicí-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP106. 10. 2016 18:301. (07. 10. 2016 18:30) 
17.TTC Lhoty u Potštejna B-TTC Lhoty u Potštejna CRP105. 10. 2016 18:3022. (31. 03. 2017 18:30) 
50.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP3 B05. 10. 2016 18:0012. (13. 01. 2017 18:00) 
41.Sportovní klub Solnice B-SDH VrbiceRP3 B05. 10. 2016 18:001. (07. 10. 2016 18:30) 
16.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP104. 10. 2016 18:3018. (24. 02. 2017 18:30) 
37.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP3 A30. 09. 2016 18:3012. (12. 01. 2017 18:00) 
20.TJ Sokol Častolovice D-TJ Sokol Častolovice CRP229. 09. 2016 18:303. (21. 10. 2016 18:30) 
7.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP128. 09. 2016 18:307. (17. 11. 2016 18:30) 
13.TTC Lhoty u Potštejna C-TTC Lhoty u Potštejna BRP128. 09. 2016 18:3011. (16. 12. 2016 18:30) 
30.TJ Sokol Častolovice C-TJ Sokol Častolovice DRP227. 09. 2016 18:0014. (24. 01. 2017 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS