Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
35.Sokol Benešov u Semil C-TJ Sokol Turnov FOP220. 03. 2017 18:0012. (26. 03. 2017 13:00) 
34.Obec Jesenný A-TJ Sokol Turnov FOP217. 03. 2017 18:0012. (26. 03. 2017 09:00) 
36.Sokol STAR Turnov B-T.J. Sokol Tatobity BOP210. 03. 2017 17:3012. (26. 03. 2017 12:30) 
33.TJ Sokol Turnov F-T.J. Sokol Tatobity BOP208. 03. 2017 16:3011. (12. 03. 2017 12:00) 
17.Orel Studenec u Horek B-TJ Sokol Turnov EOP1 8. (25. 02. 2017 12:30)Herna v Horní Branné
16.Orel Studenec u Horek B-TJ Sokol Vesec BOP1 8. (25. 02. 2017 09:00)Herna v Horní Branné
32.TJ Sokol Turnov F-TJ Sokol Semily BOP211. 02. 2017 08:459. (11. 02. 2017 12:00) 
31.TJ Sokol Turnov F-Obec Jesenný BOP208. 02. 2017 17:009. (11. 02. 2017 09:00) 
15.TJ Sokol Nová Ves n. P. B-Sokol Benešov u Semil BOP104. 02. 2017 13:008. (03. 02. 2017 13:00) 
14.TJ Sokol Košálov A-TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AOP104. 02. 2017 13:008. (03. 02. 2017 13:00) 
13.TJ Sokol Košálov A-Sokol Benešov u Semil BOP104. 02. 2017 09:008. (03. 02. 2017 09:00) 
12.TJ Sokol Nová Ves n. P. B-TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou AOP104. 02. 2017 09:008. (03. 02. 2017 09:00) 
30.TJ Sokol Semily B-Sokol Benešov u Semil COP227. 01. 2017 18:008. (29. 01. 2017 13:00) 
28.Obec Jesenný B-Sokol Benešov u Semil COP226. 01. 2017 18:008. (29. 01. 2017 09:00) 
27.Sokol STAR Turnov A-TJ Sokol Turnov FOP225. 01. 2017 17:008. (29. 01. 2017 09:00) 
11.Orel Studenec u Horek B-TJ Sokol Horní Branná AOP124. 01. 2017 18:307. (28. 01. 2017 09:00) 
29.Sokol STAR Turnov B-TJ Sokol Turnov FOP218. 01. 2017 16:308. (29. 01. 2017 12:00) 
10.T.J. Sokol Tatobity A-TJ Sokol Vesec BOP110. 01. 2017 19:306. (14. 01. 2017 13:00) 
9.T.J. Sokol Tatobity A-TJ Sokol Turnov EOP110. 01. 2017 17:006. (14. 01. 2017 09:00) 
26.Sokol STAR Turnov A-Sokol STAR Turnov BOP214. 12. 2016 17:007. (31. 12. 2016 09:00) 
25.Sokol STAR Turnov B-Sokol STAR Turnov AOP207. 12. 2016 17:006. (11. 12. 2016 09:00) 
8.TJ Sokol Vesec B-TJ Sokol Horní Branná AOP119. 11. 2016 12:303. (12. 11. 2016 12:30) 
7.TJ Sokol Turnov E-Orel Studenec u Horek BOP119. 11. 2016 12:303. (12. 11. 2016 12:30) 
6.TJ Sokol Vesec B-Orel Studenec u Horek BOP119. 11. 2016 09:003. (12. 11. 2016 09:00) 
5.TJ Sokol Turnov E-TJ Sokol Horní Branná AOP119. 11. 2016 09:003. (12. 11. 2016 09:00) 
24.T.J. Sokol Tatobity B-TJ Sokol Turnov FOP208. 11. 2016 17:004. (20. 11. 2016 13:00) 
23.TJ Sokol Nová Ves n. P. C-TJ Sokol Turnov FOP204. 11. 2016 19:004. (20. 11. 2016 09:00)sokolovna Turnov
22.Sokol Víchová nad Jizerou A-TJ Sokol Turnov FOP203. 11. 2016 17:003. (06. 11. 2016 13:00) 
21.TJ Sokol Košálov B-TJ Sokol Turnov FOP202. 11. 2016 18:003. (06. 11. 2016 09:00) 
4.TJ Sokol Košálov A-TJ Sokol Bradlecká Lhota AOP128. 10. 2016 13:002. (30. 10. 2016 13:00) 
3.TJ Sokol Košálov A-T.J. Sokol Tatobity AOP128. 10. 2016 09:002. (30. 10. 2016 09:00) 
2.TJ Sokol Horní Branná A-Orel Studenec u Horek BOP118. 10. 2016 18:302. (29. 10. 2016 09:00) 
1.TJ Sokol Vesec B-T.J. Sokol Tatobity AOP104. 10. 2016 18:301. (08. 10. 2016 12:30) 
18.Sokol Benešov u Semil C-Obec Jesenný BOP226. 09. 2016 18:001. (02. 10. 2016 09:00) 
20.Obec Jesenný A-Obec Jesenný BOP223. 09. 2016 17:301. (02. 10. 2016 13:00) 
19.TJ Sokol Turnov F-Sokol STAR Turnov BOP221. 09. 2016 17:001. (02. 10. 2016 12:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS