Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
26.TJ Agrotec Hustopeče C-TJ Sokol Kobylí BOP113. 04. 2017 18:00PO (14. 04. 2017 18:00) 
25.TJ Sokol Kobylí B-TJ SPORT Němčičky AOP130. 03. 2017 18:00PO (25. 03. 2017 14:00) 
94.MSK Břeclav B-TJ Sokol Kobylí DOP423. 03. 2017 18:3022. (17. 03. 2017 17:00) 
72.Orel Šitbořice B-TJ Sokol Rakvice COP321. 03. 2017 18:3022. (17. 03. 2017 18:30) 
71.TJ Jevišovka-Drnholec D-TJ Sokol Velké Hostěrádky AOP319. 03. 2017 14:0022. (17. 03. 2017 18:00) 
24.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Rakvice AOP117. 03. 2017 18:3022. (18. 03. 2017 18:30) 
70.TJ Sokol Velké Hostěrádky A-Orel Šitbořice BOP315. 03. 2017 19:0021. (10. 03. 2017 18:30) 
93.TJ Pálava Mikulov B-MSK Břeclav BOP415. 03. 2017 18:0021. (10. 03. 2017 18:00) 
56.SK Boleradice 1935 A-TJ Sokol Brumovice AOP213. 03. 2017 18:3021. (12. 03. 2017 09:30) 
59.TJ Jevišovka-Drnholec C-MSK Břeclav AOP213. 03. 2017 17:3022. (17. 03. 2017 18:00) 
58.MSK Břeclav A-TJ Pálava Mikulov AOP209. 03. 2017 18:0021. (10. 03. 2017 17:00) 
91.MSK Břeclav B-Moravan Lednice DOP408. 03. 2017 18:0020. (03. 03. 2017 17:00) 
57.TJ Sokol Šakvice A-TJ Sokol Perná BOP206. 03. 2017 19:0021. (12. 03. 2017 09:30) 
92.TJ Sokol Velké Němčice C-TJ Sokol Kobylí DOP404. 03. 2017 17:0020. (03. 03. 2017 18:00) 
55.TJ Sokol Perná B-MSK Břeclav AOP202. 03. 2017 18:0020. (02. 03. 2017 19:00) 
104.MSK Břeclav A-TJ Sokol Rakvice AOPD01. 03. 2017 18:009. (02. 03. 2017 18:00) 
53.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Rakvice BOP228. 02. 2017 19:0019. (26. 02. 2017 09:30) 
20.TJ Sokol Rakvice A-TJ Sokol Troskotovice AOP127. 02. 2017 19:0018. (17. 02. 2017 19:00) 
90.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-TJ Pálava Mikulov BOP426. 02. 2017 15:0019. (26. 02. 2017 09:30) 
51.TJ Sokol Klobouky u Brna B-TJ Pálava Mikulov AOP226. 02. 2017 09:3018. (19. 02. 2017 09:30) 
23.TJ Sokol Kobylí C-TJ Sokol Velké Němčice AOP125. 02. 2017 14:0021. (11. 03. 2017 17:00) 
22.TJ SPORT Němčičky A-TJ Sokol Velké Němčice AOP124. 02. 2017 18:3019. (26. 02. 2017 09:30) 
103.TJ Sokol Kobylí A-TJ Jevišovka-Drnholec AOPD24. 02. 2017 16:308. (17. 02. 2017 17:00) 
54.MSK Břeclav A-TJ Sokol Klobouky u Brna BOP223. 02. 2017 18:0019. (24. 02. 2017 17:00) 
69.TJ Sokol Rakvice C-TJ Sokol Vranovice BOP322. 02. 2017 18:1519. (24. 02. 2017 19:00) 
21.TJ Sokol Kobylí C-Orel Šitbořice AOP121. 02. 2017 18:0019. (25. 02. 2017 17:00) 
52.TJ Sokol Brumovice A-MSK Břeclav AOP214. 02. 2017 18:3018. (19. 02. 2017 09:30) 
19.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Kobylí BOP114. 02. 2017 18:3018. (18. 02. 2017 18:30) 
48.SK Boleradice 1935 A-MSK Břeclav AOP212. 02. 2017 12:3014. (22. 01. 2017 09:30) 
50.TJ Sokol Šakvice A-SK Boleradice 1935 AOP211. 02. 2017 09:3015. (29. 01. 2017 09:30) 
17.Moravan Lednice A-TJ Sokol Kobylí BOP110. 02. 2017 18:3016. (03. 02. 2017 18:30) 
88.TJ Pálava Mikulov B-TJ Sokol Kobylí DOP410. 02. 2017 18:0016. (03. 02. 2017 18:00) 
18.TJ Agrotec Hustopeče C-TJ Sokol Rakvice AOP109. 02. 2017 18:3017. (10. 02. 2017 18:00) 
89.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-MSK Břeclav BOP409. 02. 2017 18:3017. (12. 02. 2017 09:30) 
86.TJ Sokol Brumovice C-MSK Břeclav BOP407. 02. 2017 18:0015. (29. 01. 2017 09:30) 
16.TJ Sokol Křepice B-TJ SPORT Němčičky AOP106. 02. 2017 18:0016. (03. 02. 2017 18:00) 
68.TJ Sokol Velké Němčice B-Orel Šitbořice BOP303. 02. 2017 18:0016. (04. 02. 2017 17:00) 
87.MSK Břeclav B-TJ Sokol Klobouky u Brna COP402. 02. 2017 18:0016. (03. 02. 2017 17:00) 
100.TJ Sokol Rakvice A-TJ Sokol Vranovice AOPD01. 02. 2017 18:156. (18. 01. 2017 18:15) 
64.TJ Sokol Velké Němčice B-Moravan Lednice BOP328. 01. 2017 17:0014. (21. 01. 2017 17:00) 
15.TJ Sokol Lanžhot C-Orel Šitbořice AOP128. 01. 2017 09:3015. (28. 01. 2017 14:00) 
49.TJ Sokol Brumovice B-TJ Jevišovka-Drnholec COP227. 01. 2017 19:0015. (29. 01. 2017 09:30) 
13.TJ Agrotec Hustopeče C-TJ Sokol Vranovice AOP126. 01. 2017 19:0015. (27. 01. 2017 18:00) 
102.TJ Pálava Mikulov Speedři-MSK Břeclav AOPD25. 01. 2017 18:007. (03. 02. 2017 18:00) 
14.TJ SPORT Němčičky A-Moravan Lednice AOP122. 01. 2017 09:3015. (29. 01. 2017 09:30) 
101.TJ Sokol Kobylí A-TJ Sokol Klobouky u Brna AOPD21. 01. 2017 16:006. (20. 01. 2017 17:00) 
85.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-TJ Sokol Kobylí DOP421. 01. 2017 15:0014. (22. 01. 2017 09:30)tělocvična ZŠ Kobylí
12.TJ Sokol Troskotovice A-TJ Sokol Kobylí BOP120. 01. 2017 18:3014. (22. 01. 2017 10:00) 
63.TJ Sokol Velké Němčice B-TJ Sokol Rakvice COP319. 01. 2017 19:3013. (14. 01. 2017 17:00) 
82.TJ Sokol Velké Němčice C-TJ Sokol Rakvice DOP419. 01. 2017 19:3013. (13. 01. 2017 18:00) 
65.TJ Sokol Velké Hostěrádky A-TJ SPORT Němčičky COP319. 01. 2017 18:3014. (20. 01. 2017 18:30) 
47.TJ Jevišovka-Drnholec C-TJ Sokol Brumovice AOP218. 01. 2017 19:0014. (20. 01. 2017 18:00) 
81.Moravan Lednice D-TJ Sokol Velké Hostěrádky BOP417. 01. 2017 19:0013. (13. 01. 2017 18:30) 
84.Sportovní klub Zaječí B-TJ Sokol Pouzdřany BOP417. 01. 2017 18:0013. (13. 01. 2017 19:00) 
42.SK Boleradice 1935 A-TJ Sokol Perná BOP215. 01. 2017 09:3012. (08. 01. 2017 09:30) 
83.TJ Sokol Klobouky u Brna C-TJ Pálava Mikulov BOP415. 01. 2017 08:1513. (15. 01. 2017 09:30) 
11.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Křepice BOP113. 01. 2017 18:3013. (14. 01. 2017 18:30) 
45.MSK Břeclav A-TJ Sokol Brumovice BOP212. 01. 2017 18:0013. (13. 01. 2017 17:00) 
43.TJ Sokol Brumovice B-TJ Pálava Mikulov AOP206. 01. 2017 17:3012. (08. 01. 2017 09:30) 
44.TJ Sokol Šakvice A-MSK Břeclav AOP205. 01. 2017 19:0012. (08. 01. 2017 09:30) 
41.TJ Jevišovka-Drnholec C-TJ Sokol Rakvice BOP205. 01. 2017 18:0012. (06. 01. 2017 18:00)kulturní dům Jevišovka
62.TJ Sokol Velké Hostěrádky A-TJ Jevišovka-Drnholec DOP311. 12. 2016 13:0011. (09. 12. 2016 18:30) 
40.TJ SPORT Němčičky B-TJ Sokol Rakvice BOP211. 12. 2016 09:3011. (09. 12. 2016 18:30) 
38.SK Boleradice 1935 A-TJ Sokol Rakvice BOP202. 12. 2016 18:309. (27. 11. 2016 09:30) 
7.Moravan Lednice A-TJ Sokol Troskotovice AOP102. 12. 2016 18:308. (18. 11. 2016 18:30) 
80.MSK Břeclav B-TJ Pálava Mikulov BOP401. 12. 2016 18:0010. (02. 12. 2016 17:00) 
39.TJ Pálava Mikulov A-MSK Břeclav AOP230. 11. 2016 18:0010. (02. 12. 2016 18:00) 
99.TJ Sokol Vranovice A-MSK Břeclav AOPD29. 11. 2016 18:005. (02. 12. 2016 18:00) 
79.TJ Sokol Rakvice D-TJ Pálava Mikulov BOP428. 11. 2016 18:159. (21. 11. 2016 18:15) 
6.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Rakvice AOP127. 11. 2016 10:308. (20. 11. 2016 10:30) 
9.TJ SPORT Němčičky A-TJ Sokol Vranovice AOP125. 11. 2016 18:309. (27. 11. 2016 09:30) 
61.TJ Sokol Pouzdřany A-TJ Jevišovka-Drnholec DOP324. 11. 2016 18:009. (25. 11. 2016 18:00) 
98.MSK Břeclav A-TJ Sokol Klobouky u Brna AOPD22. 11. 2016 18:004. (17. 11. 2016 18:00) 
97.TJ Pálava Mikulov Speedři-TJ Sokol Vranovice AOPD21. 11. 2016 18:004. (18. 11. 2016 18:00) 
78.TJ Sokol Brumovice C-Sportovní klub Zaječí BOP420. 11. 2016 09:309. (27. 11. 2016 09:30) 
36.MSK Břeclav A-TJ Sokol Brumovice AOP216. 11. 2016 18:307. (11. 11. 2016 17:00) 
37.TJ Sokol Klobouky u Brna B-MSK Břeclav AOP213. 11. 2016 09:308. (20. 11. 2016 09:30) 
76.MSK Břeclav B-TJ Sokol Velké Hostěrádky BOP410. 11. 2016 18:006. (04. 11. 2016 17:00) 
8.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Kobylí COP106. 11. 2016 10:008. (19. 11. 2016 18:30) 
34.TJ Sokol Brumovice A-TJ Pálava Mikulov AOP204. 11. 2016 19:006. (06. 11. 2016 09:30) 
35.TJ Sokol Klobouky u Brna B-TJ Sokol Perná BOP204. 11. 2016 19:006. (06. 11. 2016 09:30) 
77.TJ Sokol Klobouky u Brna C-TJ Sokol Velké Němčice COP404. 11. 2016 18:006. (06. 11. 2016 09:30) 
60.TJ Jevišovka-Drnholec D-TJ Sokol Velké Němčice BOP302. 11. 2016 18:006. (04. 11. 2016 18:00) 
75.TJ Sokol Brumovice C-TJ Sokol Velké Hostěrádky BOP401. 11. 2016 19:005. (30. 10. 2016 09:30) 
31.TJ Sokol Perná B-TJ Sokol Brumovice AOP201. 11. 2016 19:005. (27. 10. 2016 19:00) 
5.TJ Sokol Kobylí C-TJ Sokol Rakvice AOP128. 10. 2016 18:005. (29. 10. 2016 17:00) 
32.TJ Pálava Mikulov A-TJ Sokol Rakvice BOP227. 10. 2016 18:005. (28. 10. 2016 18:00) 
33.MSK Břeclav A-TJ SPORT Němčičky BOP227. 10. 2016 18:005. (28. 10. 2016 17:00) 
46.TJ Sokol Perná B-TJ Sokol Perná AOP225. 10. 2016 19:0013. (12. 01. 2017 19:00) 
30.TJ Sokol Brumovice A-TJ Sokol Klobouky u Brna BOP225. 10. 2016 19:004. (23. 10. 2016 09:30) 
67.Moravan Lednice C-Moravan Lednice BOP325. 10. 2016 18:0015. (27. 01. 2017 18:30) 
66.TJ SPORT Němčičky C-TJ Sokol Rakvice COP324. 10. 2016 18:3015. (26. 01. 2017 18:30) 
74.TJ Pálava Mikulov B-Moravan Lednice DOP419. 10. 2016 18:004. (21. 10. 2016 18:00) 
96.MSK Břeclav A-TJ Pálava Mikulov ŠampioniOPD18. 10. 2016 18:002. (20. 10. 2016 18:00) 
29.TJ Sokol Šakvice A-TJ Sokol Brumovice BOP216. 10. 2016 16:003. (16. 10. 2016 09:30) 
4.TJ Sokol Vranovice A-TJ Agrotec Hustopeče COP114. 10. 2016 19:004. (23. 10. 2016 10:30) 
73.TJ Sokol Klobouky u Brna C-TJ Sokol Pouzdřany BOP414. 10. 2016 18:303. (16. 10. 2016 09:30) 
27.TJ Sokol Brumovice A-TJ SPORT Němčičky BOP209. 10. 2016 12:301. (02. 10. 2016 09:30) 
95.TJ Sokol Kobylí A-MSK Břeclav AOPD08. 10. 2016 17:001. (07. 10. 2016 17:00) 
10.TJ Sokol Kobylí C-TJ Sokol Kobylí BOP104. 10. 2016 18:0012. (07. 01. 2017 17:00) 
1.TJ Sokol Lanžhot C-TJ Sokol Rakvice AOP102. 10. 2016 16:001. (01. 10. 2016 14:00) 
2.TJ SPORT Němčičky A-TJ Agrotec Hustopeče COP102. 10. 2016 14:001. (02. 10. 2016 09:30) 
3.TJ Sokol Kobylí B-TJ Sokol Kobylí COP130. 09. 2016 18:001. (01. 10. 2016 14:00) 
28.MSK Břeclav A-TJ Sokol Šakvice AOP229. 09. 2016 18:001. (30. 09. 2016 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy