Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
28.TJ Sokol Vracov C-TJ Jiskra Strážnice COL15. 04. 2017 17:00PO (16. 04. 2017 10:00) 
27.TJ Vlast Ježov A-TJ Jiskra Strážnice COL07. 04. 2017 19:00PO (08. 04. 2017 17:00) 
25.TJ Sokol Vracov C-SK Baník Ratíškovice BOL02. 04. 2017 09:00PO (02. 04. 2017 10:00) 
26.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Vlast Ježov AOL31. 03. 2017 18:00PO (02. 04. 2017 10:00) 
80.SK Vacenovice D-SKST Hodonín IOZ30. 03. 2017 17:0025. (02. 04. 2017 14:00) 
79.TJ Sokol Josefov A-TJ Sokol Svatobořice AOZ28. 03. 2017 18:0025. (02. 04. 2017 10:00) 
24.SKST Čeložnice A-TJ Sokol Lužice AOL26. 03. 2017 10:3022. (25. 03. 2017 17:00)sokolovna Lužice
81.TJ Jiskra Strážnice E-TJ Slovan Hodonín DOZ25. 03. 2017 10:0024. (24. 03. 2017 18:00) 
47.SKST Čeložnice B-TJ Sokol Lužice BOP24. 03. 2017 18:0022. (25. 03. 2017 14:00) 
78.SKST Čeložnice C-SKST Dubňany BOS23. 03. 2017 18:0022. (25. 03. 2017 10:00) 
82.TJ Sokol Svatobořice A-SKST Rohatec DOZ23. 03. 2017 17:0024. (26. 03. 2017 10:00) 
23.TJ Jiskra Strážnice C-TJ Sokol Vracov COL16. 03. 2017 18:3021. (18. 03. 2017 10:00) 
84.TJ Sokol Josefov A-SKST Hodonín IOZ16. 03. 2017 18:0023. (19. 03. 2017 10:00) 
76.TJ Baník Mikulčice C-T.J. Sokol Hodonín COS15. 03. 2017 17:0021. (19. 03. 2017 10:00) 
83.TJ Sokol Svatobořice A-TJ Sokol Lužice COZ14. 03. 2017 18:3023. (19. 03. 2017 10:00)sokolovna Svatobořice
77.SKST Dubňany B-SK Baník Ratíškovice COS14. 03. 2017 18:0021. (18. 03. 2017 10:00) 
75.T.J. Sokol Hodonín C-TJ Sokol Vracov DOS10. 03. 2017 19:0020. (12. 03. 2017 10:00) 
46.SK Čejč z.s. A-SK Vacenovice BOP10. 03. 2017 18:1520. (11. 03. 2017 17:00) 
74.SK Vacenovice C-SK Čejč z.s. BOS09. 03. 2017 18:3020. (12. 03. 2017 08:00) 
85.SKST Hodonín I-SKST Rohatec DOZ09. 03. 2017 18:3022. (12. 03. 2017 14:00) 
44.SK Vacenovice B-TJ Slovan Hodonín COP 19. (05. 03. 2017 10:00)Kasárenská 4224/2, 695 01 Hodonín
21.TJ Sokol Lužice A-SK Vacenovice AOL05. 03. 2017 09:3019. (05. 03. 2017 10:30) 
86.TJ Sokol Lužice C-SKST Hodonín IOZ05. 03. 2017 09:3021. (05. 03. 2017 10:00)herna ST, Lipová alej 23B, Hodonín
20.SKST Hodonín H-SKST Čeložnice AOL04. 03. 2017 18:0019. (05. 03. 2017 14:00) 
45.TJ Sokol Bzenec A-TJ Sokol Kyjov BOP04. 03. 2017 14:0019. (05. 03. 2017 10:00)Sokolovna Kyjov
22.SK Vacenovice A-TJ Vlast Ježov AOL04. 03. 2017 09:0020. (12. 03. 2017 11:00)tělocvična ZŠ, Ježov
43.TJ Sokol Veselí nad Moravou A-SKST Čeložnice BOP03. 03. 2017 20:0019. (05. 03. 2017 10:30) 
73.SK Vacenovice C-SK Baník Ratíškovice COS26. 02. 2017 14:0018. (26. 02. 2017 08:00) 
18.SKST Čeložnice A-TJ Sokol Kyjov AOL26. 02. 2017 10:0018. (25. 02. 2017 17:00) 
19.SKST Rohatec B-TJ Vlast Ježov AOL24. 02. 2017 19:3018. (26. 02. 2017 10:00) 
42.SKST Čeložnice B-TJ Sokol Kyjov BOP24. 02. 2017 17:0018. (25. 02. 2017 14:00) 
72.SKST Čeložnice C-TJ Sokol Veselí nad Moravou BOS23. 02. 2017 17:3018. (25. 02. 2017 10:00) 
17.TJ Sokol Lužice A-SKST Rohatec BOL19. 02. 2017 11:0017. (19. 02. 2017 10:30) 
16.TJ Baník Mikulčice B-SKST Hodonín HOL18. 02. 2017 15:0017. (18. 02. 2017 17:00) 
41.TJ Sokol Kyjov B-TJ Jiskra Strážnice DOP17. 02. 2017 17:3017. (19. 02. 2017 10:00) 
71.SK Baník Ratíškovice C-T.J. Sokol Hodonín COS17. 02. 2017 17:0017. (19. 02. 2017 10:00) 
89.TJ Sokol Josefov A-TJ Slovan Hodonín DOZ16. 02. 2017 17:0019. (19. 02. 2017 10:00) 
88.SKST Rohatec D-TJ Jiskra Strážnice EOZ15. 02. 2017 17:3019. (19. 02. 2017 10:00) 
70.TJ Sokol Bzenec B-SKST Dubňany BOS10. 02. 2017 18:3016. (12. 02. 2017 10:00) 
90.SKST Dubňany C-TJ Sokol Josefov AOZ10. 02. 2017 18:0018. (12. 02. 2017 10:00) 
14.TJ Sokol Vracov C-TJ Sokol Kyjov AOL09. 02. 2017 18:3016. (12. 02. 2017 14:00) 
91.TJ Slovan Hodonín D-SKST Rohatec DOZ09. 02. 2017 16:3018. (12. 02. 2017 14:00) 
87.TJ Sokol Veselí nad Moravou C-TJ Jiskra Strážnice EOZ06. 02. 2017 18:0021. (05. 03. 2017 08:00)herna ST, Strážnice
69.SK Vacenovice C-T.J. Sokol Hodonín COS05. 02. 2017 14:0015. (05. 02. 2017 08:00) 
13.TJ Slovan Hodonín B-SK Baník Ratíškovice BOL 15. (04. 02. 2017 10:00)tělocvična ZŠ, Ratíškovice
68.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-Orel Vnorovy AOS03. 02. 2017 20:0015. (05. 02. 2017 10:30) 
93.TJ Sokol Svatobořice A-TJ Jiskra Strážnice EOZ02. 02. 2017 18:0017. (05. 02. 2017 10:00) 
94.SK Vacenovice D-SKST Rohatec DOZ02. 02. 2017 17:0016. (29. 01. 2017 14:00) 
40.TJ Sokol Lužice B-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOP01. 02. 2017 18:0015. (05. 02. 2017 08:30) 
67.SKST Čeložnice C-T.J. Sokol Hodonín COS31. 01. 2017 17:0014. (28. 01. 2017 10:00) 
92.SKST Hodonín I-TJ Sokol Vracov EOZ29. 01. 2017 14:0017. (05. 02. 2017 14:00) 
95.TJ Jiskra Strážnice E-TJ Kovoděl Moravský Písek AOZ27. 01. 2017 19:0016. (27. 01. 2017 18:00)Sportovní hala ZŠ, M. Písek
12.TJ Slovan Hodonín B-TJ Jiskra Strážnice COL26. 01. 2017 18:0013. (21. 01. 2017 10:00) 
39.TJ Jiskra Strážnice D-TJ Slovan Hodonín COP22. 01. 2017 15:0013. (22. 01. 2017 10:00) 
11.TJ Sokol Lužice A-TJ Baník Mikulčice BOL22. 01. 2017 11:0013. (22. 01. 2017 10:30) 
15.SKST Hodonín H-TJ Vlast Ježov AOL21. 01. 2017 10:0016. (12. 02. 2017 14:00) 
66.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-TJ Sokol Kyjov COS20. 01. 2017 20:0013. (22. 01. 2017 10:30) 
37.SKST Čeložnice B-SK Čejč z.s. AOP20. 01. 2017 19:0012. (14. 01. 2017 14:00) 
65.SKST Dubňany B-TJ Sokol Vracov DOS20. 01. 2017 18:0013. (21. 01. 2017 10:00) 
99.SKST Dubňany C-TJ Kovoděl Moravský Písek AOZ20. 01. 2017 18:0014. (15. 01. 2017 10:00) 
96.TJ Kovoděl Moravský Písek A-TJ Slovan Hodonín DOZ19. 01. 2017 20:0015. (22. 01. 2017 10:00) 
100.TJ Jiskra Strážnice E-TJ Sokol Vracov EOZ15. 01. 2017 10:0014. (13. 01. 2017 18:00) 
10.SKST Čeložnice A-SKST Rohatec BOL14. 01. 2017 13:0012. (14. 01. 2017 17:00) 
38.T.J. Sokol Hodonín B-TJ Sokol Bzenec AOP13. 01. 2017 19:0012. (15. 01. 2017 10:00) 
64.SK Čejč z.s. B-SKST Dubňany BOS13. 01. 2017 18:3012. (15. 01. 2017 10:00) 
97.TJ Sokol Josefov A-SKST Rohatec DOZ12. 01. 2017 18:0014. (15. 01. 2017 10:00) 
98.SK Vacenovice D-TJ Sokol Svatobořice AOZ12. 01. 2017 17:0014. (15. 01. 2017 14:00) 
101.T.J. Sokol Hodonín D-TJ Jiskra Strážnice EOZ09. 01. 2017 18:0026. (08. 01. 2017 10:00)herna ST Strážnice
9.TJ Sokol Lužice A-SKST Čeložnice AOL17. 12. 2016 10:0011. (18. 12. 2016 10:30)KD Čeložnice
103.TJ Kovoděl Moravský Písek A-TJ Sokol Veselí nad Moravou COZ16. 12. 2016 19:0013. (18. 12. 2016 10:00) 
63.TJ Sokol Kyjov C-T.J. Sokol Hodonín COS16. 12. 2016 18:0011. (17. 12. 2016 14:00) 
102.TJ Sokol Svatobořice A-TJ Sokol Josefov AOZ15. 12. 2016 18:0013. (18. 12. 2016 10:00) 
35.TJ Sokol Lužice B-SKST Čeložnice BOP14. 12. 2016 18:0011. (18. 12. 2016 08:30) 
62.TJ Sokol Vracov D-TJ Sokol Veselí nad Moravou BOS13. 12. 2016 18:3011. (18. 12. 2016 14:00) 
104.TJ Sokol Vracov E-SKST Dubňany COZ13. 12. 2016 18:0013. (18. 12. 2016 14:00) 
61.SK Baník Ratíškovice C-SKST Dubňany BOS10. 12. 2016 10:0010. (11. 12. 2016 10:00)Sportcentrum Želva, Dubňany
106.TJ Sokol Veselí nad Moravou C-SKST Hodonín IOZ09. 12. 2016 19:3012. (11. 12. 2016 08:00) 
60.Orel Vnorovy A-TJ Sokol Kyjov COS09. 12. 2016 19:0010. (11. 12. 2016 10:00) 
34.SK Čejč z.s. A-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOP09. 12. 2016 18:3010. (10. 12. 2016 17:00) 
8.SKST Čeložnice A-SK Baník Ratíškovice BOL09. 12. 2016 18:0010. (10. 12. 2016 17:00) 
105.SKST Dubňany C-T.J. Sokol Hodonín DOZ07. 12. 2016 18:0012. (11. 12. 2016 10:00) 
59.SK Baník Ratíškovice C-SKST Čeložnice COS07. 12. 2016 18:009. (04. 12. 2016 10:00) 
107.SKST Rohatec D-TJ Sokol Svatobořice AOZ07. 12. 2016 17:3012. (11. 12. 2016 10:00) 
109.TJ Jiskra Strážnice E-SKST Dubňany COZ04. 12. 2016 10:0011. (02. 12. 2016 18:00) 
108.TJ Sokol Lužice C-TJ Sokol Svatobořice AOZ 11. (04. 12. 2016 10:00)sokolovna Lužice, Česká 2
33.SK Vacenovice B-SK Čejč z.s. AOP01. 12. 2016 19:009. (04. 12. 2016 10:00) 
58.Orel Vnorovy A-TJ Sokol Vracov DOS27. 11. 2016 14:008. (27. 11. 2016 10:00)sokolovna Vracov
110.SKST Rohatec D-SKST Hodonín IOZ26. 11. 2016 16:3010. (27. 11. 2016 10:00) 
7.TJ Sokol Vracov C-TJ Vlast Ježov AOL24. 11. 2016 18:308. (27. 11. 2016 14:00) 
56.SKST Dubňany B-T.J. Sokol Hodonín COS20. 11. 2016 10:007. (19. 11. 2016 10:00) 
112.T.J. Sokol Hodonín D-TJ Sokol Josefov AOZ18. 11. 2016 19:009. (20. 11. 2016 10:00) 
111.TJ Kovoděl Moravský Písek A-TJ Sokol Svatobořice AOZ18. 11. 2016 19:009. (20. 11. 2016 10:00) 
32.TJ Sokol Bzenec A-TJ Jiskra Strážnice DOP18. 11. 2016 18:007. (20. 11. 2016 10:00) 
55.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-SKST Čeložnice COS17. 11. 2016 19:007. (20. 11. 2016 10:30)KD Čeložnice
36.T.J. Sokol Hodonín B-TJ Sokol Kyjov BOP17. 11. 2016 10:0011. (18. 12. 2016 10:00) 
113.TJ Jiskra Strážnice E-TJ Sokol Veselí nad Moravou COZ16. 11. 2016 18:009. (18. 11. 2016 18:00) 
31.SK Čejč z.s. A-TJ Sokol Lužice BOP12. 11. 2016 15:306. (12. 11. 2016 17:00) 
54.TJ Sokol Bzenec B-SK Čejč z.s. BOS11. 11. 2016 18:006. (13. 11. 2016 10:00) 
57.TJ Baník Mikulčice C-TJ Sokol Kyjov COS09. 11. 2016 19:007. (20. 11. 2016 10:00) 
115.SKST Dubňany C-TJ Sokol Veselí nad Moravou COZ04. 11. 2016 18:307. (06. 11. 2016 10:00) 
114.TJ Sokol Vracov E-TJ Sokol Svatobořice AOZ03. 11. 2016 18:307. (06. 11. 2016 14:00) 
6.SK Vacenovice A-SKST Čeložnice AOL28. 10. 2016 18:305. (30. 10. 2016 11:00) 
53.SK Vacenovice C-SKST Čeložnice COS27. 10. 2016 18:155. (30. 10. 2016 08:00) 
116.TJ Sokol Svatobořice A-T.J. Sokol Hodonín DOZ26. 10. 2016 19:006. (30. 10. 2016 10:00) 
4.SK Baník Ratíškovice B-TJ Slovan Hodonín BOL 4. (16. 10. 2016 10:00)herna ST Slovanu Hodonín, Kasárenská
5.TJ Sokol Vracov C-SK Vacenovice AOL14. 10. 2016 18:004. (16. 10. 2016 14:00)KD Vacenovice
52.SK Čejč z.s. B-TJ Sokol Vracov DOS11. 10. 2016 18:303. (09. 10. 2016 10:00) 
51.SKST Dubňany B-TJ Baník Mikulčice COS09. 10. 2016 14:003. (08. 10. 2016 10:00) 
3.TJ Sokol Kyjov A-SK Baník Ratíškovice BOL07. 10. 2016 17:003. (09. 10. 2016 10:00) 
49.SKST Čeložnice C-SK Čejč z.s. BOS04. 10. 2016 18:002. (01. 10. 2016 10:00) 
1.SKST Čeložnice A-TJ Vlast Ježov AOL01. 10. 2016 09:002. (01. 10. 2016 17:00) 
50.Orel Vnorovy A-T.J. Sokol Hodonín COS30. 09. 2016 19:002. (02. 10. 2016 10:00) 
29.SKST Čeložnice B-SKST Rohatec COP30. 09. 2016 19:002. (01. 10. 2016 14:00) 
30.SK Vacenovice B-TJ Sokol Bzenec AOP30. 09. 2016 18:002. (02. 10. 2016 10:00)sokolovna Bzenec
118.TJ Kovoděl Moravský Písek A-SKST Dubňany COZ30. 09. 2016 17:002. (02. 10. 2016 10:00) 
2.SKST Hodonín H-TJ Sokol Kyjov AOL30. 09. 2016 17:002. (02. 10. 2016 14:00) 
119.SKST Hodonín I-TJ Slovan Hodonín DOZ30. 09. 2016 16:302. (02. 10. 2016 14:00) 
120.TJ Sokol Vracov E-TJ Jiskra Strážnice EOZ29. 09. 2016 18:302. (02. 10. 2016 14:00) 
117.TJ Sokol Svatobořice A-SK Vacenovice DOZ29. 09. 2016 18:002. (02. 10. 2016 10:00) 
121.TJ Jiskra Strážnice E-T.J. Sokol Hodonín DOZ28. 09. 2016 10:001. (23. 09. 2016 18:00) 
48.SKST Dubňany B-SK Čejč z.s. BOS25. 09. 2016 14:001. (24. 09. 2016 10:00) 
122.TJ Sokol Josefov A-TJ Sokol Lužice COZ18. 09. 2016 09:301. (25. 09. 2016 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy