Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
14.SKST Borová-Liberec-TJ Ostrava KST AExLM 20. (16. 03. 2018 18:00)Borová
88.TJ Chropyně-TJ Holásky3LMD 18. (25. 02. 2018 10:00)v herně TJ Chropyně
51.TJ Sokol Kyjov - Eurolamp-SKST Mart Hodonín - StavoimpexELŽ 19. (23. 02. 2018 18:00)v herně TJ Sokol Kyjov
87.TJ Mikulčice-TJ Jiskra Litomyšl3LMD27. 01. 2018 14:0015. (27. 01. 2018 10:30) 
13.TTC Ostrava 2016-TJ Ostrava KST AExLM 15. (26. 01. 2018 18:00)herna TTC Ostrava 2016 Pavilon A2
12.TTC ELIZZA Praha EUROMASTER-SKST Borová-LiberecExLM 15. (26. 01. 2018 18:00)Kolín
11.TTC ELIZZA Praha EUROMASTER-DTJ Hradec KrálovéExLM 14. (12. 01. 2018 18:00)Kolín
24.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TTC Moravská Slavia Brno1LM 12. (09. 12. 2017 15:00)v herně KST SK US St. Choceň
45.SK Dobré-TJ Sokol Kyjov - EurolampELŽ09. 12. 2017 13:3011. (02. 12. 2017 17:00) 
103.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B-SKST Baník Havířov B1LŽB 12. (09. 12. 2017 10:00)v herně CDU SPORT ST Ostrava
25.DTJ Hradec Králové B-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA1LM02. 12. 2017 11:0012. (09. 12. 2017 15:00) 
86.TJ Mikulčice-SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C3LMD01. 12. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 15:00) 
79.AC Sparta Praha B-TJ Slovan Broumov3LMC25. 11. 2017 16:3010. (25. 11. 2017 15:00) 
85.TJ Holásky-TJ Jiskra Litomyšl3LMD 10. (25. 11. 2017 15:00)Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň Zámek Belcredi
108.SKP Sever Ústí nad Labem-TJ Sokol Turnov2LŽB 11. (25. 11. 2017 15:00)Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
114.T.J. Sokol Vsetín-SK Dobré C2LŽC25. 11. 2017 14:0011. (25. 11. 2017 15:00) 
30.SKST Cheb-TTC Bělá pod Bezdězem2LMA25. 11. 2017 10:0011. (26. 11. 2017 10:00) 
72.TTC Ústí nad Labem A-TJ Lomnice3LMB25. 11. 2017 10:0011. (26. 11. 2017 10:00) 
107.SKP Sever Ústí nad Labem-SKST Liberec2LŽB 10. (25. 11. 2017 10:00)Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
67.TJ Nový Jičín-TJ Ostrava KST C2LMB24. 11. 2017 19:0010. (25. 11. 2017 15:00) 
71.TTC Ústí nad Labem A-SKST Baník Most3LMB24. 11. 2017 18:0010. (25. 11. 2017 15:00) 
10.SKST Borová-Liberec-TTC Ostrava 2016ExLM 10. (24. 11. 2017 18:00)Borová
50.SKST Mart Hodonín - Stavoimpex-TJ Sokol Kyjov - EurolampELŽ20. 11. 2017 10:009. (24. 11. 2017 18:00)v herně SKST Hodonín
83.TJ Holásky-TJ Chropyně3LMD 7. (19. 11. 2017 10:00)herna TJ Holásky
39.MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov-SKST Mart Hodonín - StavoimpexELŽ18. 11. 2017 18:004. (29. 09. 2017 18:00) 
43.SK Dobré-CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ18. 11. 2017 14:0010. (25. 11. 2017 17:00) 
44.KST Hluk-TJ Sokol Nusle PrahaELŽ18. 11. 2017 13:0010. (25. 11. 2017 15:00) 
47.KST Hluk-SKST Baník HavířovELŽ17. 11. 2017 17:0012. (01. 12. 2017 18:00) 
49.SK Dobré-SKST Mart Hodonín - StavoimpexELŽ17. 11. 2017 15:0012. (01. 12. 2017 18:00) 
23.TTC Elizza Praha B-TJ Ostrava KST B1LM17. 11. 2017 12:3011. (24. 11. 2017 18:00) 
48.SVS Hradec Králové-TJ Sokol Kyjov - EurolampELŽ17. 11. 2017 11:0012. (03. 12. 2017 10:00) 
46.SVS Hradec Králové-SKST Mart Hodonín - StavoimpexELŽ17. 11. 2017 11:0011. (02. 12. 2017 12:00) 
100.TJ Sokol Líšeň-MK Řeznovice B1LŽB11. 11. 2017 17:008. (11. 11. 2017 09:30) 
84.TJ Mikulčice-HB Ostrov Havlíčkův Brod3LMD11. 11. 2017 14:008. (11. 11. 2017 10:30) 
101.Klub stolního tenisu Olomouc-SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C1LŽB 9. (11. 11. 2017 14:00)Petřivalského 1, 750 02 Přerov
99.Klub stolního tenisu Olomouc-SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B1LŽB 8. (11. 11. 2017 10:00)Petřivalského 1, 750 02 Přerov
22.TJ Ostrava KST B-DTJ Hradec Králové B1LM11. 11. 2017 10:008. (10. 11. 2017 18:00) 
77.SKST Liberec D-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou3LMC11. 11. 2017 10:008. (11. 11. 2017 17:30) 
78.SKST Liberec D-Loko Depo Liberec3LMC10. 11. 2017 18:309. (12. 11. 2017 10:00) 
97.KST Vsetín-TJ Ostrava KST D3LME10. 11. 2017 18:309. (12. 11. 2017 10:00) 
9.SF SKK EL Niňo Praha-TTC Ostrava 2016ExLM10. 11. 2017 18:009. (12. 11. 2017 16:00) 
8.TTC ELIZZA Praha EUROMASTER-KT PrahaExLM 9. (10. 11. 2017 18:00)Kolín
21.SF SKK EL Niňo Praha C-TTC Elizza Praha B1LM09. 11. 2017 19:158. (11. 11. 2017 16:30) 
76.TJ Sokol Stará Paka-TJ Tesla Pardubice3LMC09. 11. 2017 18:007. (29. 10. 2017 10:00) 
95.TJ Sokol Šarovy-TJ DDM Valašské Meziříčí3LME09. 11. 2017 18:008. (11. 11. 2017 14:00) 
96.TJ Holešov-TTC Poruba Ostrava3LME09. 11. 2017 18:009. (12. 11. 2017 10:00) 
70.SK Štětí-TTC Ústí nad Labem A3LMB09. 11. 2017 18:008. (11. 11. 2017 15:00) 
139.SKST Warmnis Liberec B-SF SKK EL Niňo Praha AČP II.M04. 11. 2017 18:00PO (04. 11. 2017 15:00) 
136.TTC ELIZZA Praha EUROMASTER-SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B)ČP II.M PO (04. 11. 2017 15:00)v Kolíně
137.SF SKK EL Niňo Praha C-DTJ Hradec KrálovéČP II.M04. 11. 2017 14:00PO (04. 11. 2017 15:00) 
102.KST GMC Blansko-MK Řeznovice B1LŽB03. 11. 2017 18:309. (11. 11. 2017 13:30) 
7.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-TTC ELIZZA Praha EUROMASTERExLM03. 11. 2017 18:158. (03. 11. 2017 18:40) 
69.TJ Lomnice-TJ Sokol Roztoky3LMB28. 10. 2017 17:006. (28. 10. 2017 16:00) 
111.Sportovní klub Jihlava-SK Frýdlant n. O.2LŽC 7. (28. 10. 2017 15:00)SC Pešinky, Pěšinky 971 Světlá nad Sázavou
82.TJ Mikulčice-TJ Sokol Brno I3LMD28. 10. 2017 15:006. (28. 10. 2017 10:30) 
113.TTC Ústí nad Orlicí B-T.J. Sokol Vsetín2LŽC28. 10. 2017 14:007. (28. 10. 2017 15:00) 
112.TTC Moravská Slavia Brno B-TTC Ústí nad Orlicí A2LŽC28. 10. 2017 14:007. (28. 10. 2017 15:00) 
20.DTJ Hradec Králové B-SKST Warmnis Liberec B1LM28. 10. 2017 10:306. (28. 10. 2017 15:00) 
106.SKP Sever Ústí nad Labem-TJ Lokomotiva Trutnov2LŽB 6. (28. 10. 2017 10:00)Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
110.Sportovní klub Jihlava-TJ Sokol Děhylov2LŽC 6. (28. 10. 2017 10:00)SC Pešinky, Pěšinky 971 Světlá nad Sázavou
93.TJ Ostrava KST D-KST Slezan Opava3LME28. 10. 2017 09:306. (28. 10. 2017 14:00) 
94.TJ DDM Valašské Meziříčí-KST Vsetín3LME27. 10. 2017 18:307. (29. 10. 2017 10:00) 
138.AC Sparta Praha-TJ Ostrava KSTČP II.M26. 10. 2017 19:00PO (04. 11. 2017 15:00) 
38.KST Hluk-SKST Mart Hodonín - StavoimpexELŽ22. 10. 2017 10:003. (30. 09. 2017 15:00) 
42.MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov-TJ Sokol Nusle PrahaELŽ21. 10. 2017 18:009. (24. 11. 2017 18:00) 
134.TJ Tatran Hostinné A-SF SKK EL Niňo Praha CČP II.M21. 10. 2017 16:30PO (21. 10. 2017 15:00) 
135.SKC Zruč n.S. TENNISLINE-SKST Warmnis Liberec BČP II.M21. 10. 2017 14:00PO (21. 10. 2017 15:00)Tělocvična ZŠ Vlašim - sídliště
6.TTC ELIZZA Praha EUROMASTER-TTC Ostrava 2016ExLM 7. (20. 10. 2017 18:00)Kolín
133.ST EUROMASTER Kolín A-TTC ELIZZA Praha EUROMASTERČP II.M19. 10. 2017 19:15PO (21. 10. 2017 19:15) 
64.TJ Hrádek-TJ Sokol Plzeň V. B2LŽA14. 10. 2017 14:005. (14. 10. 2017 15:00) 
92.TTC Bolatice-TTC FRÝDLANT3LME14. 10. 2017 14:004. (14. 10. 2017 15:00) 
109.T.J. Sokol Vsetín-TTC Moravská Slavia Brno B2LŽC14. 10. 2017 14:005. (14. 10. 2017 15:00) 
28.SK Pedagog ČB-ST EUROMASTER Kolín2LMA14. 10. 2017 13:304. (14. 10. 2017 15:00) 
81.TJ Sokol Jemnice-TJ Žďár nad Sázavou3LMD14. 10. 2017 12:004. (14. 10. 2017 14:00) 
40.SVS Hradec Králové-MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovELŽ14. 10. 2017 11:005. (14. 10. 2017 12:00) 
41.TJ Sokol Kyjov - Eurolamp-TJ Sokol Nusle PrahaELŽ14. 10. 2017 11:006. (13. 10. 2017 18:00) 
29.SKST Cheb-SF SKK EL Niňo Praha D2LMA13. 10. 2017 18:305. (15. 10. 2017 10:00)sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
5.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-SKST Charvát Baník HavířovExLM13. 10. 2017 18:006. (13. 10. 2017 18:40) 
31.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA-KST HlukELŽ08. 10. 2017 10:001. (02. 09. 2017 17:30) 
32.SKST Baník Havířov-MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovELŽ08. 10. 2017 10:001. (02. 09. 2017 15:00) 
35.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA-MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovELŽ07. 10. 2017 17:302. (03. 09. 2017 10:00) 
132.SKC Zruč n.S. TENNISLINE-MK Řeznovice TT M.KrumlovČP II.M07. 10. 2017 14:00PO (07. 10. 2017 15:00) 
1.KT Praha-TTC Ostrava 2016ExLM06. 10. 2017 18:001. (18. 08. 2017 18:00) 
3.SKST Charvát Baník Havířov-SF SKK EL Niňo PrahaExLM02. 10. 2017 18:004. (22. 09. 2017 18:00)herna SKST Charvát Baník Havířov
19.TJ Ostrava KST B-AC Sparta Praha1LM30. 09. 2017 17:002. (30. 09. 2017 14:00) 
104.KST Jirkov TECHNOLINE-TJ Montas Hradec Králové2LŽB30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 10:00) 
65.SKST Baník Havířov C-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 17:00) 
55.TJ Sokol Nusle Praha B-SVS Hradec Králové B1LŽA30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 10:00) 
80.TJ Mikulčice-TJ Holásky3LMD30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 10:30) 
66.TJ Ostrava KST C-MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov2LMB30. 09. 2017 11:002. (30. 09. 2017 14:00) 
105.KST Jirkov TECHNOLINE-TTC Brandýs nad Labem2LŽB30. 09. 2017 10:003. (30. 09. 2017 15:00) 
57.Slovan KST Bohnice-SVS Hradec Králové B1LŽA30. 09. 2017 10:003. (30. 09. 2017 15:00) 
15.TTC Siko Orlová-AC Sparta Praha1LM29. 09. 2017 17:002. (29. 09. 2017 18:00) 
63.TJ Sokol Plzeň V. B-Klub stolního tenisu Klatovy z.s.2LŽA28. 09. 2017 10:003. (30. 09. 2017 14:00) 
91.TJ DDM Valašské Meziříčí-TTC Poruba Ostrava3LME27. 09. 2017 18:003. (01. 10. 2017 10:00) 
121.SK Pedagog ČB-MK Řeznovice TT M.KrumlovČP II.M23. 09. 2017 13:00PO (23. 09. 2017 15:00) 
123.Loko Depo Liberec-ST EUROMASTER Kolín BČP II.M23. 09. 2017 10:00PO (23. 09. 2017 15:00) 
4.TJ Ostrava KST A-TTC Ostrava 2016ExLM 4. (22. 09. 2017 18:00)herna TJ Ostrava KST Várenská 40a
122.Orel Ivančice A-SKC Zruč n.S. TENNISLINEČP II.M17. 09. 2017 10:00PO (23. 09. 2017 15:00) 
26.TJ Lokomotiva Vršovice-SF SKK EL Niňo Praha D2LMA16. 09. 2017 16:001. (16. 09. 2017 15:00) 
27.SKST Cheb-TJ Sokol Bor Eissmann2LMA 1. (16. 09. 2017 15:00)hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
68.TJ Střížkov-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum3LMB16. 09. 2017 15:001. (16. 09. 2017 17:00) 
74.SKST Liberec D-TJ Sokol Stará Paka3LMC16. 09. 2017 10:001. (16. 09. 2017 15:00) 
16.TTC Moravská Slavia Brno-KST SK US Steinerová Choceň z.s1LM15. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 15:00)v herně TTC MS Brno
90.TJ Holešov-KST Vsetín3LME14. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 14:00) 
18.SF SKK EL Niňo Praha C-AC Sparta Praha1LM14. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 15:00) 
98.SKST Baník Havířov B-CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B1LŽB13. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00)v herně Baníku Havířov
75.TJ Tesla Pardubice-TJ Jiskra Holice3LMC12. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 15:00) 
62.TJ ABC Branik-TJ Slavoj Praha B2LŽA11. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 11:00) 
128.TJ Tesla Pardubice-KST RakovníkČP II.M10. 09. 2017 10:302. (09. 09. 2017 15:00) 
129.TJ Sokol Chrudim A-SKC Zruč n.S. TENNISLINEČP II.M10. 09. 2017 10:002. (09. 09. 2017 15:00) 
125.Orel Ivančice A-TJ Sokol StěžeryČP II.M10. 09. 2017 10:002. (09. 09. 2017 15:00) 
130.TJ Sadská-TJ Slovan BroumovČP II.M09. 09. 2017 17:002. (09. 09. 2017 15:00) 
127.TJ Sokol Michle Praha-TJ Sokol Bor EissmannČP II.M08. 09. 2017 18:302. (09. 09. 2017 15:00) 
126.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Loko Depo LiberecČP II.M07. 09. 2017 18:002. (09. 09. 2017 15:00) 
58.SKST Vlašim B-SKST Vlašim A1LŽA 12. (07. 09. 2017 17:00)Sportovní 1578, Vlašim
61.TJ Sokol Plzeň V. A-TJ Sokol Plzeň V. B2LŽA06. 09. 2017 18:301. (15. 09. 2017 00:00) 
124.KST Vsetín z.s B-SK Přerov AČP II.M06. 09. 2017 18:002. (09. 09. 2017 15:00) 
131.SK Jiskra Domažlice-SK Pedagog ČBČP II.M06. 09. 2017 17:302. (09. 09. 2017 15:00) 
52.SF SKK EL Niňo Praha-SKST Vlašim C1LŽA06. 09. 2017 17:001. (16. 09. 2017 10:00) 
60.SKST Vlašim A-SKST Vlašim C1LŽA 14. (05. 09. 2017 17:00)Sportovní 1578, Vlašim
59.SKST Vlašim B-SKST Vlašim C1LŽA 13. (04. 09. 2017 17:00)Sportovní 1578, Vlašim
115.TJ Jiskra Humpolec-TJ Sokol StěžeryČP II.M03. 09. 2017 17:001. (02. 09. 2017 15:00) 
118.TJ Tesla Pardubice-SF SKK EL Niňo Praha DČP II.M02. 09. 2017 17:001. (02. 09. 2017 15:00) 
33.TJ Sokol Nusle Praha-MSK Gumotex BřeclavELŽ02. 09. 2017 17:001. (02. 09. 2017 15:00) 
34.TJ Sokol Kyjov - Eurolamp-SK DobréELŽ 1. (02. 09. 2017 16:00)hala SKST Hodonín, Lipová alej 23B
17.DTJ Hradec Králové B-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA1LM02. 09. 2017 14:001. (16. 09. 2017 16:00)v herně DTJ Hradec Králové
37.SKST Mart Hodonín - Stavoimpex-SK DobréELŽ02. 09. 2017 10:002. (01. 09. 2017 18:00) 
120.SK Jiskra Domažlice-TJ Lokomotiva VršoviceČP II.M01. 09. 2017 18:001. (02. 09. 2017 15:00) 
36.TJ Sokol Kyjov - Eurolamp-SVS Hradec KrálovéELŽ 2. (01. 09. 2017 18:00)hala SKST Hodonín, Lipová alej 23B
2.SKST Borová-Liberec-DTJ Hradec KrálovéExLM 2. (01. 09. 2017 18:00)Borová
119.TJ Sokol Chrudim B-TJ SadskáČP II.M01. 09. 2017 17:001. (02. 09. 2017 15:00) 
54.SKST Vlašim C-SKST Vlašim B1LŽA 2. (01. 09. 2017 15:00)Sportovní 1578, Vlašim
117.TTC Roudnice-KST RakovníkČP II.M31. 08. 2017 18:301. (02. 09. 2017 15:00) 
116.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-TJ Sokol Mnichovo HradištěČP II.M31. 08. 2017 18:001. (02. 09. 2017 15:00) 
56.SKST Vlašim C-SKST Vlašim A1LŽA 3. (31. 08. 2017 17:00)Sportovní 1578, Vlašim
53.SKST Vlašim A-SKST Vlašim B1LŽA 1. (29. 08. 2017 17:00)Sportovní 1578, Vlašim
89.TJ Mikulčice-TJ Sokol Lanžhot3LMD24. 03. 2017 15:0021. (24. 03. 2018 10:30) 
73.TJ Střížkov-TJ Sokol Mnichovo Hradiště3LMB27. 01. 2017 15:0015. (27. 01. 2018 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline