Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
264.SKST Vlašim A-TTC Moravská Slavia BrnoF1LŽ 2. (12. 05. 2018 15:00)sportovní hala, Sportovní 1570 Vlašim
125.TJ Nový Jičín-SKST Baník Havířov C2LMB15. 04. 2018 15:00PO (15. 04. 2018 10:00) 
66.SKST Cheb-ST EUROMASTER Kolín2LMA PO (15. 04. 2018 10:00)Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
65.SKST Cheb-ST EUROMASTER Kolín2LMA14. 04. 2018 15:00PO (08. 04. 2018 10:00)Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
69.TJ Šanov-TJ Sokol Studená3LMA14. 04. 2018 15:00PO (08. 04. 2018 10:00) 
238.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Sokol Děhylov2LŽC14. 04. 2018 10:00PO (15. 04. 2018 10:00) 
215.TTC Moravská Slavia Brno-KST GMC Blansko1LŽB08. 04. 2018 17:00PO (08. 04. 2018 10:00) 
95.SKST Baník Havířov-CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ08. 04. 2018 16:00PO (08. 04. 2018 17:00) 
124.SKST Baník Havířov C-TJ Nový Jičín2LMB08. 04. 2018 16:00PO (08. 04. 2018 10:00) 
29.KT Praha-SF SKK EL Niňo PrahaExLM08. 04. 2018 15:0022. (06. 04. 2018 18:00) 
237.TTC Ústí nad Orlicí A-TJ Sokol Děhylov2LŽC07. 04. 2018 17:00PO (07. 04. 2018 15:00) 
64.ST EUROMASTER Kolín-SKST Cheb2LMA07. 04. 2018 16:00PO (07. 04. 2018 15:00) 
153.ST EUROMASTER Kolín B-AC Sparta Praha B3LMC07. 04. 2018 11:00PO (07. 04. 2018 15:00) 
28.DTJ Hradec Králové-TJ Ostrava KST AExLM 22. (06. 04. 2018 18:00)v Hradci
26.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-SF SKK EL Niňo PrahaExLM 21. (30. 03. 2018 18:00)v Hradci
27.SKST Charvát Baník Havířov-TJ Ostrava KST AExLM29. 03. 2018 18:0021. (30. 03. 2018 18:00) 
141.SKST Baník Most-TTC Ústí nad Labem A3LMB24. 03. 2018 16:0021. (24. 03. 2018 15:00) 
167.TJ Mikulčice-TJ Sokol Lanžhot3LMD24. 03. 2018 15:0021. (24. 03. 2018 10:30) 
107.SKST Vlašim C-SVS Hradec Králové B1LŽA 22. (24. 03. 2018 14:30)Sportovní hala, Sportovní 1570, Vlašim
212.SK Dobré B-SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C1LŽB24. 03. 2018 14:3021. (24. 03. 2018 10:00) 
213.Klub stolního tenisu Olomouc-TTC Moravská Slavia Brno1LŽB 22. (24. 03. 2018 14:00)herna SK Přerov, Petřivalského 1, Přerov
211.Klub stolního tenisu Olomouc-MK Řeznovice B1LŽB 21. (24. 03. 2018 10:00)herna SK Přerov, Petřivalského 1, Přerov
168.TJ Mikulčice-TJ Chropyně3LMD24. 03. 2018 10:0022. (25. 03. 2018 10:00) 
214.SK Dobré B-SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B1LŽB24. 03. 2018 10:0022. (24. 03. 2018 14:30) 
142.TJ Lomnice-TTC Ústí nad Labem A3LMB24. 03. 2018 10:0022. (25. 03. 2018 10:00) 
140.SF SKK EL Niňo Praha F-TJ Střížkov3LMB23. 03. 2018 18:3021. (24. 03. 2018 15:00) 
199.TJ Sokol Šarovy-TTC Poruba Ostrava3LME23. 03. 2018 17:3022. (25. 03. 2018 10:00) 
198.TJ Sokol Šarovy-TJ Ostrava KST D3LME20. 03. 2018 17:3021. (24. 03. 2018 14:00) 
25.TTC Ostrava 2016-SF SKK EL Niňo PrahaExLM18. 03. 2018 16:0020. (16. 03. 2018 18:00) 
225.TJ Lokomotiva Trutnov-SKP Sever Ústí nad Labem2LŽB17. 03. 2018 10:3017. (24. 02. 2018 10:00) 
63.SKST Cheb-SK Pedagog ČB2LMA 20. (11. 03. 2018 10:00)Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
68.TTC Libín Prachatice z.s.-SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3LMA11. 03. 2018 09:3020. (11. 03. 2018 10:00) 
62.SKST Cheb-TJ Tatran Sedlčany2LMA10. 03. 2018 18:0019. (10. 03. 2018 15:00)Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
138.TJ Střížkov-SKST Baník Most3LMB10. 03. 2018 14:0019. (10. 03. 2018 17:00) 
194.TTC Bolatice-SK Přerov3LME10. 03. 2018 14:0019. (10. 03. 2018 15:00) 
196.TJ DDM Valašské Meziříčí-TJ Sokol Šarovy3LME10. 03. 2018 13:3019. (10. 03. 2018 15:00) 
48.SKST Warmnis Liberec B-AC Sparta Praha1LM10. 03. 2018 11:0019. (10. 03. 2018 15:00) 
49.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA-SKST Baník Havířov B1LM10. 03. 2018 10:0019. (11. 03. 2018 10:00) 
123.TJ Nový Jičín-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB10. 03. 2018 09:3020. (11. 03. 2018 10:00) 
50.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA-TJ Ostrava KST B1LM09. 03. 2018 19:0020. (09. 03. 2018 18:00) 
152.Loko Depo Liberec-SKST Liberec D3LMC09. 03. 2018 18:3020. (11. 03. 2018 10:00) 
166.TJ Sokol Jemnice-TJ Sokol Brno I3LMD09. 03. 2018 18:0020. (11. 03. 2018 10:00) 
197.TTC Poruba Ostrava-TJ Holešov3LME09. 03. 2018 18:0020. (11. 03. 2018 10:00) 
139.TTC Litoměřice B-SK Štětí3LMB09. 03. 2018 18:0020. (11. 03. 2018 10:00) 
151.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-SKST Liberec D3LMC08. 03. 2018 19:0019. (10. 03. 2018 15:00) 
195.TJ Ostrava KST D-TJ Holešov3LME08. 03. 2018 18:0019. (10. 03. 2018 14:00) 
22.DTJ Hradec Králové-KT PrahaExLM08. 03. 2018 18:0019. (09. 03. 2018 18:00) 
24.SF SK Kotlářka EN Praha-SKST Charvát Baník HavířovExLM05. 03. 2018 15:0020. (15. 03. 2018 18:00) 
210.MK Řeznovice B-KST GMC Blansko1LŽB25. 02. 2018 11:3020. (10. 03. 2018 15:00) 
61.SKST Cheb-ST EUROMASTER Kolín2LMA 18. (25. 02. 2018 10:00)Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
165.TJ Chropyně-TJ Holásky3LMD 18. (25. 02. 2018 10:00)v herně TJ Chropyně
208.Klub stolního tenisu Olomouc-KST GMC Blansko1LŽB 18. (24. 02. 2018 14:00)herna SK Přerov Petřivalského 1, Přerov
191.TTC Bolatice-TTC Poruba Ostrava3LME24. 02. 2018 14:0017. (24. 02. 2018 15:00) 
47.SKST Warmnis Liberec B-DTJ Hradec Králové B1LM24. 02. 2018 12:0017. (24. 02. 2018 15:00) 
207.Klub stolního tenisu Olomouc-TJ Sokol Líšeň1LŽB 17. (24. 02. 2018 10:00)herna SK Přerov Petřivalského 1, Přerov
136.SF SKK EL Niňo Praha F-TJ Lomnice3LMB24. 02. 2018 10:0018. (25. 02. 2018 10:00) 
236.TJ Sokol Děhylov-Sportovní klub Jihlava2LŽC 17. (24. 02. 2018 10:00)Sportcentrum, Smilovice u Třince 168
122.SKST Baník Havířov C-TTC Siko Orlová B2LMB23. 02. 2018 18:0017. (24. 02. 2018 17:00) 
188.SK Přerov-KST Zlín B3LME23. 02. 2018 18:0017. (24. 02. 2018 15:00) 
20.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-DTJ Hradec KrálovéExLM23. 02. 2018 18:0018. (23. 02. 2018 18:40) 
150.TTC Elizza Praha C-ST EUROMASTER Kolín B3LMC22. 02. 2018 19:0018. (25. 02. 2018 10:00)Heverova 191, Kolín
60.TTC Litoměřice-SF SKK EL Niňo Praha D2LMA22. 02. 2018 18:3018. (25. 02. 2018 10:00) 
193.KST Slezan Opava-TTC Poruba Ostrava3LME21. 02. 2018 18:0018. (25. 02. 2018 10:00) 
21.TTC Ostrava 2016-TTC ELIZZA Praha EUROMASTERExLM21. 02. 2018 16:0018. (23. 02. 2018 18:00) 
94.TJ Sokol Kyjov - Eurolamp-SKST Mart Hodonín - StavoimpexELŽ20. 02. 2018 18:0019. (23. 02. 2018 18:00)v herně TJ Sokol Kyjov
137.SK Štětí-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum3LMB19. 02. 2018 18:3018. (25. 02. 2018 10:00) 
189.KST Vsetín-TTC FRÝDLANT3LME17. 02. 2018 14:0017. (24. 02. 2018 14:00) 
224.Slovan KST Bohnice B-TJ Lokomotiva Trutnov2LŽB17. 02. 2018 10:0016. (27. 01. 2018 15:00) 
192.KST Vsetín-TJ DDM Valašské Meziříčí3LME15. 02. 2018 18:3018. (25. 02. 2018 10:00) 
190.KST Slezan Opava-TJ Ostrava KST D3LME14. 02. 2018 18:0017. (24. 02. 2018 14:00) 
135.TTC Ústí nad Labem B-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum3LMB13. 02. 2018 18:3017. (24. 02. 2018 15:00) 
90.SVS Hradec Králové-MSK Gumotex BřeclavELŽ 17. (10. 02. 2018 12:00)herna SK Dobré, Dobré 143
92.SKST Mart Hodonín - Stavoimpex-CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ10. 02. 2018 11:0018. (10. 02. 2018 16:00) 
209.TTC Moravská Slavia Brno-KST GMC Blansko1LŽB09. 02. 2018 18:3019. (10. 03. 2018 10:00) 
91.SK Dobré-MSK Gumotex BřeclavELŽ09. 02. 2018 16:3018. (09. 02. 2018 18:00) 
23.TJ Ostrava KST A-SF SK Kotlářka EN PrahaExLM06. 02. 2018 18:0019. (09. 03. 2018 18:00) 
19.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-TJ Ostrava KST AExLM02. 02. 2018 18:0016. (02. 02. 2018 18:40) 
18.SF SK Kotlářka EN Praha-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czExLM28. 01. 2018 15:0015. (26. 01. 2018 18:00) 
51.TJ Agrotec Hustopeče-TTC Siko Orlová1LM28. 01. 2018 15:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
44.DTJ Hradec Králové B-AC Sparta Praha1LM27. 01. 2018 16:0015. (27. 01. 2018 15:00) 
59.SF SKK EL Niňo Praha D-TJ Sokol Bor Eissmann2LMA27. 01. 2018 15:0015. (27. 01. 2018 16:30) 
133.TJ Střížkov-TJ Sokol Mnichovo Hradiště3LMB27. 01. 2018 15:0015. (27. 01. 2018 17:00) 
235.TTC Moravská Slavia Brno B-T.J. Sokol Vsetín2LŽC27. 01. 2018 14:0016. (27. 01. 2018 15:00) 
164.TJ Mikulčice-TJ Jiskra Litomyšl3LMD27. 01. 2018 14:0015. (27. 01. 2018 10:30) 
106.Slovan KST Bohnice-SKST Vlašim A1LŽA27. 01. 2018 13:3016. (27. 01. 2018 15:00) 
132.TTC Ústí nad Labem A-SF SKK EL Niňo Praha F3LMB27. 01. 2018 11:0015. (27. 01. 2018 15:00) 
223.SKST Liberec-KST Jirkov TECHNOLINE2LŽB27. 01. 2018 10:0015. (27. 01. 2018 09:30) 
187.KST Zlín B-TJ Holešov3LME27. 01. 2018 09:0016. (28. 01. 2018 10:00)v herně TJ Holešov
115.TJ Sokol Plzeň V. B-TJ Hrádek2LŽA27. 01. 2018 08:0016. (27. 01. 2018 14:00) 
184.TJ DDM Valašské Meziříčí-KST Slezan Opava3LME26. 01. 2018 18:0015. (27. 01. 2018 15:00) 
134.TTC Litoměřice B-SF SKK EL Niňo Praha F3LMB26. 01. 2018 18:0016. (28. 01. 2018 10:00) 
17.TTC Ostrava 2016-TJ Ostrava KST AExLM26. 01. 2018 17:3015. (26. 01. 2018 18:00)Sportcentrum; Smilovice u Třince 168, 739 55 
185.KST Zlín B-KST Vsetín3LME25. 01. 2018 19:0015. (27. 01. 2018 14:00) 
186.TJ Ostrava KST D-SK Přerov3LME24. 01. 2018 18:1516. (28. 01. 2018 10:00) 
46.TJ Agrotec Hustopeče-SKST Baník Havířov B1LM21. 01. 2018 17:0016. (27. 01. 2018 15:00) 
16.SF SKK EL Niňo Praha-SKST Charvát Baník HavířovExLM21. 01. 2018 10:0015. (26. 01. 2018 18:00) 
58.SKST Cheb-Tatran KRPA Hostinné2LMA 14. (14. 01. 2018 10:00)Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
57.SKST Cheb-SKST Liberec C2LMA13. 01. 2018 16:0013. (13. 01. 2018 15:00)Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
234.TJ Sokol Děhylov-SK Dobré C2LŽC 14. (13. 01. 2018 15:00)tělocvična ZŠ, Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov
120.KST Zlín-SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B2LMB13. 01. 2018 15:0013. (13. 01. 2018 14:00) 
222.SKP Sever Ústí nad Labem-Slovan KST Bohnice B2LŽB 14. (13. 01. 2018 15:00)Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
113.TJ Hrádek-TTC Elizza Praha2LŽA 14. (13. 01. 2018 15:00)Gymnázium Rokycany, Mládežníků 1115
182.TTC Bolatice-KST Zlín B3LME13. 01. 2018 14:0013. (13. 01. 2018 15:00) 
162.TJ Sokol Lanžhot-HB Ostrov Havlíčkův Brod3LMD13. 01. 2018 13:1513. (13. 01. 2018 14:30) 
43.TTC Elizza Praha B-SKST Mart Hodonín - Stavoimpex1LM13. 01. 2018 12:3013. (13. 01. 2018 15:00) 
181.KST Slezan Opava-TJ Sokol Šarovy3LME13. 01. 2018 12:0013. (13. 01. 2018 14:00) 
233.TJ Sokol Děhylov-TTC Ústí nad Orlicí A2LŽC 13. (13. 01. 2018 10:00)tělocvična ZŠ, Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov
206.Klub stolního tenisu Olomouc-SK Dobré B1LŽB 14. (13. 01. 2018 10:00)herna ST, Petřivalského 1, Přerov
163.TJ Sokol Brno I-TTC Ústí nad Orlicí3LMD13. 01. 2018 10:0014. (14. 01. 2018 10:00) 
221.SKP Sever Ústí nad Labem-TJ AVIA Čakovice2LŽB 13. (13. 01. 2018 10:00)Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
112.TJ Hrádek-SF SKK EL Niňo Praha B2LŽA 13. (13. 01. 2018 10:00)Gymnázium Rokycany, Mládežníků 1115
114.Klub stolního tenisu Klatovy z.s.-TJ Sokol Plzeň V. B2LŽA13. 01. 2018 08:0014. (13. 01. 2018 14:00) 
121.TTC Moravská Slavia Brno B-TJ Ostrava KST C2LMB12. 01. 2018 18:0014. (14. 01. 2018 10:00) 
183.TJ Ostrava KST D-TJ DDM Valašské Meziříčí3LME12. 01. 2018 18:0013. (13. 01. 2018 14:00) 
15.SF SKK EL Niňo Praha-TJ Ostrava KST AExLM07. 01. 2018 17:0014. (12. 01. 2018 18:00) 
14.SKST Charvát Baník Havířov-TTC ELIZZA Praha EUROMASTERExLM05. 01. 2018 13:3013. (05. 01. 2018 18:00) 
11.SF SKK EL Niňo Praha-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czExLM12. 12. 2017 17:0010. (24. 11. 2017 18:40)na Kotlářce
45.TJ Agrotec Hustopeče-TJ Ostrava KST B1LM10. 12. 2017 17:0015. (26. 01. 2018 18:00) 
180.TTC Poruba Ostrava-TJ Ostrava KST D3LME09. 12. 2017 15:0012. (09. 12. 2017 14:00) 
41.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TTC Moravská Slavia Brno1LM 12. (09. 12. 2017 15:00)v herně KST SK US St. Choceň
85.SK Dobré-TJ Sokol Kyjov - EurolampELŽ09. 12. 2017 13:3011. (02. 12. 2017 17:00) 
131.TJ Lomnice-SKST Baník Most3LMB09. 12. 2017 13:0012. (09. 12. 2017 16:00) 
232.TTC Ústí nad Orlicí B-TJ Sokol Chrudim2LŽC09. 12. 2017 11:0012. (09. 12. 2017 10:00) 
119.TJ Ostrava KST C-SKST Baník Havířov C2LMB09. 12. 2017 10:0012. (09. 12. 2017 14:00) 
149.TJ Sokol Stará Paka-SKST Liberec D3LMC09. 12. 2017 10:0012. (09. 12. 2017 15:00) 
205.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B-SKST Baník Havířov B1LŽB 12. (09. 12. 2017 10:00)v herně CDU SPORT ST Ostrava
67.SF SKK EL Niňo Praha E-TJ Slavoj Praha3LMA08. 12. 2017 19:1512. (09. 12. 2017 15:00) 
102.SKST Vlašim C-SF SKK EL Niňo Praha1LŽA08. 12. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 10:00) 
12.TJ Ostrava KST A-DTJ Hradec KrálovéExLM08. 12. 2017 18:0011. (01. 12. 2017 18:00)v Ostravě odklad MSJ
179.KST Zlín B-TJ Sokol Šarovy3LME07. 12. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 14:00) 
40.TJ Ostrava KST B-SKST Baník Havířov B1LM06. 12. 2017 18:3012. (08. 12. 2017 18:00) 
42.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA-DTJ Hradec Králové B1LM02. 12. 2017 11:0012. (09. 12. 2017 15:00)v herně TJ Sokol PP Hradec Králové 2
13.TTC ELIZZA Praha EUROMASTER-SF SK Kotlářka EN PrahaExLM01. 12. 2017 18:0011. (01. 12. 2017 17:30) 
160.TJ Mikulčice-SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C3LMD01. 12. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 15:00) 
161.HB Ostrov Havlíčkův Brod-TJ Žďár nad Sázavou3LMD26. 11. 2017 18:0012. (09. 12. 2017 14:00) 
178.TJ Ostrava KST D-KST Zlín B3LME25. 11. 2017 19:0011. (26. 11. 2017 10:00) 
148.AC Sparta Praha B-TJ Slovan Broumov3LMC25. 11. 2017 16:3010. (25. 11. 2017 15:00) 
38.DTJ Hradec Králové B-TJ Agrotec Hustopeče1LM25. 11. 2017 16:0010. (25. 11. 2017 15:00) 
159.TJ Holásky-TJ Jiskra Litomyšl3LMD 10. (25. 11. 2017 15:00)Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň Zámek Belcredi
220.SKP Sever Ústí nad Labem-TJ Sokol Turnov2LŽB 11. (25. 11. 2017 15:00)Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
177.TTC Bolatice-KST Vsetín3LME25. 11. 2017 14:0010. (25. 11. 2017 15:00) 
231.T.J. Sokol Vsetín-SK Dobré C2LŽC25. 11. 2017 14:0011. (25. 11. 2017 15:00) 
56.SKST Cheb-TTC Bělá pod Bezdězem2LMA25. 11. 2017 10:0011. (26. 11. 2017 10:00) 
130.TTC Ústí nad Labem A-TJ Lomnice3LMB25. 11. 2017 10:0011. (26. 11. 2017 10:00) 
219.SKP Sever Ústí nad Labem-SKST Liberec2LŽB 10. (25. 11. 2017 10:00)Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
118.TJ Nový Jičín-TJ Ostrava KST C2LMB24. 11. 2017 19:0010. (25. 11. 2017 15:00) 
82.MSK Gumotex Břeclav-KST HlukELŽ 9. (24. 11. 2017 18:00)v herně MSK Břeclav
129.TTC Ústí nad Labem A-SKST Baník Most3LMB24. 11. 2017 18:0010. (25. 11. 2017 15:00) 
10.SKST Borová-Liberec-TTC Ostrava 2016ExLM 10. (24. 11. 2017 18:00)Borová
93.SKST Mart Hodonín - Stavoimpex-TJ Sokol Kyjov - EurolampELŽ20. 11. 2017 10:009. (24. 11. 2017 18:00)v herně SKST Hodonín
157.TJ Holásky-TJ Chropyně3LMD 7. (19. 11. 2017 10:00)herna TJ Holásky
78.MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov-SKST Mart Hodonín - StavoimpexELŽ18. 11. 2017 18:004. (29. 09. 2017 18:00) 
83.SK Dobré-CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAELŽ18. 11. 2017 14:0010. (25. 11. 2017 17:00) 
84.KST Hluk-TJ Sokol Nusle PrahaELŽ18. 11. 2017 13:0010. (25. 11. 2017 15:00) 
87.KST Hluk-SKST Baník HavířovELŽ17. 11. 2017 17:0012. (01. 12. 2017 18:00) 
89.SK Dobré-SKST Mart Hodonín - StavoimpexELŽ17. 11. 2017 15:0012. (01. 12. 2017 18:00) 
39.TTC Elizza Praha B-TJ Ostrava KST B1LM17. 11. 2017 12:3011. (24. 11. 2017 18:00) 
88.SVS Hradec Králové-TJ Sokol Kyjov - EurolampELŽ17. 11. 2017 11:0012. (03. 12. 2017 10:00) 
86.SVS Hradec Králové-SKST Mart Hodonín - StavoimpexELŽ17. 11. 2017 11:0011. (02. 12. 2017 12:00) 
202.TJ Sokol Líšeň-MK Řeznovice B1LŽB11. 11. 2017 17:008. (11. 11. 2017 09:30) 
158.TJ Mikulčice-HB Ostrov Havlíčkův Brod3LMD11. 11. 2017 14:008. (11. 11. 2017 10:30) 
203.Klub stolního tenisu Olomouc-SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C1LŽB 9. (11. 11. 2017 14:00)Petřivalského 1, 750 02 Přerov
201.Klub stolního tenisu Olomouc-SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B1LŽB 8. (11. 11. 2017 10:00)Petřivalského 1, 750 02 Přerov
37.TJ Ostrava KST B-DTJ Hradec Králové B1LM11. 11. 2017 10:008. (10. 11. 2017 18:00) 
146.SKST Liberec D-TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou3LMC11. 11. 2017 10:008. (11. 11. 2017 17:30) 
147.SKST Liberec D-Loko Depo Liberec3LMC10. 11. 2017 18:309. (12. 11. 2017 10:00) 
176.KST Vsetín-TJ Ostrava KST D3LME10. 11. 2017 18:309. (12. 11. 2017 10:00) 
9.SF SKK EL Niňo Praha-TTC Ostrava 2016ExLM10. 11. 2017 18:009. (12. 11. 2017 16:00) 
8.TTC ELIZZA Praha EUROMASTER-KT PrahaExLM 9. (10. 11. 2017 18:00)Kolín
36.SF SKK EL Niňo Praha C-TTC Elizza Praha B1LM09. 11. 2017 19:158. (11. 11. 2017 16:30) 
145.TJ Sokol Stará Paka-TJ Tesla Pardubice3LMC09. 11. 2017 18:007. (29. 10. 2017 10:00) 
174.TJ Sokol Šarovy-TJ DDM Valašské Meziříčí3LME09. 11. 2017 18:008. (11. 11. 2017 14:00) 
175.TJ Holešov-TTC Poruba Ostrava3LME09. 11. 2017 18:009. (12. 11. 2017 10:00) 
128.SK Štětí-TTC Ústí nad Labem A3LMB09. 11. 2017 18:008. (11. 11. 2017 15:00) 
263.SKST Warmnis Liberec B-SF SKK EL Niňo Praha AČP II.M04. 11. 2017 18:00PO (04. 11. 2017 15:00) 
260.TTC ELIZZA Praha EUROMASTER-SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B)ČP II.M PO (04. 11. 2017 15:00)v Kolíně
261.SF SKK EL Niňo Praha C-DTJ Hradec KrálovéČP II.M04. 11. 2017 14:00PO (04. 11. 2017 15:00) 
204.KST GMC Blansko-MK Řeznovice B1LŽB03. 11. 2017 18:309. (11. 11. 2017 13:30) 
7.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-TTC ELIZZA Praha EUROMASTERExLM03. 11. 2017 18:158. (03. 11. 2017 18:40) 
127.TJ Lomnice-TJ Sokol Roztoky3LMB28. 10. 2017 17:006. (28. 10. 2017 16:00) 
228.Sportovní klub Jihlava-SK Frýdlant n. O.2LŽC 7. (28. 10. 2017 15:00)SC Pešinky, Pěšinky 971 Světlá nad Sázavou
156.TJ Mikulčice-TJ Sokol Brno I3LMD28. 10. 2017 15:006. (28. 10. 2017 10:30) 
230.TTC Ústí nad Orlicí B-T.J. Sokol Vsetín2LŽC28. 10. 2017 14:007. (28. 10. 2017 15:00) 
229.TTC Moravská Slavia Brno B-TTC Ústí nad Orlicí A2LŽC28. 10. 2017 14:007. (28. 10. 2017 15:00) 
35.DTJ Hradec Králové B-SKST Warmnis Liberec B1LM28. 10. 2017 10:306. (28. 10. 2017 15:00) 
218.SKP Sever Ústí nad Labem-TJ Lokomotiva Trutnov2LŽB 6. (28. 10. 2017 10:00)Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - Střekov
227.Sportovní klub Jihlava-TJ Sokol Děhylov2LŽC 6. (28. 10. 2017 10:00)SC Pešinky, Pěšinky 971 Světlá nad Sázavou
172.TJ Ostrava KST D-KST Slezan Opava3LME28. 10. 2017 09:306. (28. 10. 2017 14:00) 
173.TJ DDM Valašské Meziříčí-KST Vsetín3LME27. 10. 2017 18:307. (29. 10. 2017 10:00) 
262.AC Sparta Praha-TJ Ostrava KSTČP II.M26. 10. 2017 19:00PO (04. 11. 2017 15:00) 
77.KST Hluk-SKST Mart Hodonín - StavoimpexELŽ22. 10. 2017 10:003. (30. 09. 2017 15:00) 
81.MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov-TJ Sokol Nusle PrahaELŽ21. 10. 2017 18:009. (24. 11. 2017 18:00) 
258.TJ Tatran Hostinné A-SF SKK EL Niňo Praha CČP II.M21. 10. 2017 16:30PO (21. 10. 2017 15:00) 
259.SKC Zruč n.S. TENNISLINE-SKST Warmnis Liberec BČP II.M21. 10. 2017 14:00PO (21. 10. 2017 15:00)Tělocvična ZŠ Vlašim - sídliště
6.TTC ELIZZA Praha EUROMASTER-TTC Ostrava 2016ExLM 7. (20. 10. 2017 18:00)Kolín
257.ST EUROMASTER Kolín A-TTC ELIZZA Praha EUROMASTERČP II.M19. 10. 2017 19:15PO (21. 10. 2017 19:15) 
111.TJ Hrádek-TJ Sokol Plzeň V. B2LŽA14. 10. 2017 14:005. (14. 10. 2017 15:00) 
171.TTC Bolatice-TTC FRÝDLANT3LME14. 10. 2017 14:004. (14. 10. 2017 15:00) 
226.T.J. Sokol Vsetín-TTC Moravská Slavia Brno B2LŽC14. 10. 2017 14:005. (14. 10. 2017 15:00) 
54.SK Pedagog ČB-ST EUROMASTER Kolín2LMA14. 10. 2017 13:304. (14. 10. 2017 15:00) 
155.TJ Sokol Jemnice-TJ Žďár nad Sázavou3LMD14. 10. 2017 12:004. (14. 10. 2017 14:00) 
79.SVS Hradec Králové-MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovELŽ14. 10. 2017 11:005. (14. 10. 2017 12:00) 
80.TJ Sokol Kyjov - Eurolamp-TJ Sokol Nusle PrahaELŽ14. 10. 2017 11:006. (13. 10. 2017 18:00) 
55.SKST Cheb-SF SKK EL Niňo Praha D2LMA13. 10. 2017 18:305. (15. 10. 2017 10:00)sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
5.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz-SKST Charvát Baník HavířovExLM13. 10. 2017 18:006. (13. 10. 2017 18:40) 
70.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA-KST HlukELŽ08. 10. 2017 10:001. (02. 09. 2017 17:30) 
71.SKST Baník Havířov-MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovELŽ08. 10. 2017 10:001. (02. 09. 2017 15:00) 
74.CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA-MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovELŽ07. 10. 2017 17:302. (03. 09. 2017 10:00) 
256.SKC Zruč n.S. TENNISLINE-MK Řeznovice TT M.KrumlovČP II.M07. 10. 2017 14:00PO (07. 10. 2017 15:00) 
1.KT Praha-TTC Ostrava 2016ExLM06. 10. 2017 18:001. (18. 08. 2017 18:00) 
3.SKST Charvát Baník Havířov-SF SKK EL Niňo PrahaExLM02. 10. 2017 18:004. (22. 09. 2017 18:00)herna SKST Charvát Baník Havířov
34.TJ Ostrava KST B-AC Sparta Praha1LM30. 09. 2017 17:002. (30. 09. 2017 14:00) 
216.KST Jirkov TECHNOLINE-TJ Montas Hradec Králové2LŽB30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 10:00) 
116.SKST Baník Havířov C-TTC Moravská Slavia Brno B2LMB30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 17:00) 
99.TJ Sokol Nusle Praha B-SVS Hradec Králové B1LŽA30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 10:00) 
154.TJ Mikulčice-TJ Holásky3LMD30. 09. 2017 15:002. (30. 09. 2017 10:30) 
117.TJ Ostrava KST C-MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov2LMB30. 09. 2017 11:002. (30. 09. 2017 14:00) 
217.KST Jirkov TECHNOLINE-TTC Brandýs nad Labem2LŽB30. 09. 2017 10:003. (30. 09. 2017 15:00) 
101.Slovan KST Bohnice-SVS Hradec Králové B1LŽA30. 09. 2017 10:003. (30. 09. 2017 15:00) 
30.TTC Siko Orlová-AC Sparta Praha1LM29. 09. 2017 17:002. (29. 09. 2017 18:00) 
110.TJ Sokol Plzeň V. B-Klub stolního tenisu Klatovy z.s.2LŽA28. 09. 2017 10:003. (30. 09. 2017 14:00) 
170.TJ DDM Valašské Meziříčí-TTC Poruba Ostrava3LME27. 09. 2017 18:003. (01. 10. 2017 10:00) 
245.SK Pedagog ČB-MK Řeznovice TT M.KrumlovČP II.M23. 09. 2017 13:00PO (23. 09. 2017 15:00) 
247.Loko Depo Liberec-ST EUROMASTER Kolín BČP II.M23. 09. 2017 10:00PO (23. 09. 2017 15:00) 
4.TJ Ostrava KST A-TTC Ostrava 2016ExLM 4. (22. 09. 2017 18:00)herna TJ Ostrava KST Várenská 40a
246.Orel Ivančice A-SKC Zruč n.S. TENNISLINEČP II.M17. 09. 2017 10:00PO (23. 09. 2017 15:00) 
52.TJ Lokomotiva Vršovice-SF SKK EL Niňo Praha D2LMA16. 09. 2017 16:001. (16. 09. 2017 15:00) 
53.SKST Cheb-TJ Sokol Bor Eissmann2LMA 1. (16. 09. 2017 15:00)hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
126.TJ Střížkov-TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum3LMB16. 09. 2017 15:001. (16. 09. 2017 17:00) 
143.SKST Liberec D-TJ Sokol Stará Paka3LMC16. 09. 2017 10:001. (16. 09. 2017 15:00) 
31.TTC Moravská Slavia Brno-KST SK US Steinerová Choceň z.s1LM15. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 15:00)v herně TTC MS Brno
169.TJ Holešov-KST Vsetín3LME14. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 14:00) 
33.SF SKK EL Niňo Praha C-AC Sparta Praha1LM14. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 15:00) 
200.SKST Baník Havířov B-CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B1LŽB13. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 10:00)v herně Baníku Havířov
144.TJ Tesla Pardubice-TJ Jiskra Holice3LMC12. 09. 2017 18:001. (16. 09. 2017 15:00) 
109.TJ ABC Branik-TJ Slavoj Praha B2LŽA11. 09. 2017 18:301. (16. 09. 2017 11:00) 
252.TJ Tesla Pardubice-KST RakovníkČP II.M10. 09. 2017 10:302. (09. 09. 2017 15:00) 
253.TJ Sokol Chrudim A-SKC Zruč n.S. TENNISLINEČP II.M10. 09. 2017 10:002. (09. 09. 2017 15:00) 
249.Orel Ivančice A-TJ Sokol StěžeryČP II.M10. 09. 2017 10:002. (09. 09. 2017 15:00) 
254.TJ Sadská-TJ Slovan BroumovČP II.M09. 09. 2017 17:002. (09. 09. 2017 15:00) 
251.TJ Sokol Michle Praha-TJ Sokol Bor EissmannČP II.M08. 09. 2017 18:302. (09. 09. 2017 15:00) 
250.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Loko Depo LiberecČP II.M07. 09. 2017 18:002. (09. 09. 2017 15:00) 
103.SKST Vlašim B-SKST Vlašim A1LŽA 12. (07. 09. 2017 17:00)Sportovní 1578, Vlašim
108.TJ Sokol Plzeň V. A-TJ Sokol Plzeň V. B2LŽA06. 09. 2017 18:301. (15. 09. 2017 00:00) 
248.KST Vsetín z.s B-SK Přerov AČP II.M06. 09. 2017 18:002. (09. 09. 2017 15:00) 
255.SK Jiskra Domažlice-SK Pedagog ČBČP II.M06. 09. 2017 17:302. (09. 09. 2017 15:00) 
96.SF SKK EL Niňo Praha-SKST Vlašim C1LŽA06. 09. 2017 17:001. (16. 09. 2017 10:00) 
105.SKST Vlašim A-SKST Vlašim C1LŽA 14. (05. 09. 2017 17:00)Sportovní 1578, Vlašim
104.SKST Vlašim B-SKST Vlašim C1LŽA 13. (04. 09. 2017 17:00)Sportovní 1578, Vlašim
239.TJ Jiskra Humpolec-TJ Sokol StěžeryČP II.M03. 09. 2017 17:001. (02. 09. 2017 15:00) 
242.TJ Tesla Pardubice-SF SKK EL Niňo Praha DČP II.M02. 09. 2017 17:001. (02. 09. 2017 15:00) 
72.TJ Sokol Nusle Praha-MSK Gumotex BřeclavELŽ02. 09. 2017 17:001. (02. 09. 2017 15:00) 
73.TJ Sokol Kyjov - Eurolamp-SK DobréELŽ 1. (02. 09. 2017 16:00)hala SKST Hodonín, Lipová alej 23B
32.DTJ Hradec Králové B-TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA1LM02. 09. 2017 14:001. (16. 09. 2017 16:00)v herně DTJ Hradec Králové
76.SKST Mart Hodonín - Stavoimpex-SK DobréELŽ02. 09. 2017 10:002. (01. 09. 2017 18:00) 
244.SK Jiskra Domažlice-TJ Lokomotiva VršoviceČP II.M01. 09. 2017 18:001. (02. 09. 2017 15:00) 
75.TJ Sokol Kyjov - Eurolamp-SVS Hradec KrálovéELŽ 2. (01. 09. 2017 18:00)hala SKST Hodonín, Lipová alej 23B
2.SKST Borová-Liberec-DTJ Hradec KrálovéExLM 2. (01. 09. 2017 18:00)Borová
243.TJ Sokol Chrudim B-TJ SadskáČP II.M01. 09. 2017 17:001. (02. 09. 2017 15:00) 
98.SKST Vlašim C-SKST Vlašim B1LŽA 2. (01. 09. 2017 15:00)Sportovní 1578, Vlašim
241.TTC Roudnice-KST RakovníkČP II.M31. 08. 2017 18:301. (02. 09. 2017 15:00) 
240.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-TJ Sokol Mnichovo HradištěČP II.M31. 08. 2017 18:001. (02. 09. 2017 15:00) 
100.SKST Vlašim C-SKST Vlašim A1LŽA 3. (31. 08. 2017 17:00)Sportovní 1578, Vlašim
97.SKST Vlašim A-SKST Vlašim B1LŽA 1. (29. 08. 2017 17:00)Sportovní 1578, Vlašim
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline